Opinie o TMAGGREGO w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy TMAGGREGO. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w TMAGGREGO o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TMAGGREGO w Kielce

Kinga Nowy wpis

Czy pracując w firmie trzeba być odpornym na stres ?

tomek Nowy wpis

Jak chcesz sie czegoś nauczyc to aplikuj do nich nie pożałujesz.

kaśka X Nowy wpis

jak chcesz wyżej skakać to warto zainwestować w trampolinę może?:) a tak na serio, to mnie również interesuje jak wygląda realna ścieżka awansu w tej firmie TMAGGREGO i czy jak zaczynam od postaw u niuch i najniższych szeregowych stanowisk to po jakim czas i i za co mogę zacząć piąć się w górę w firmie

ulalala Nowy wpis

pewnie da rade wyżej skoczyć.. tylko zależy jeszcze w jakim sesnie dokładnie? Zastnawiam się czy przypadkiem nie jest to tak, że możecie iść do pracodawcy i zwyczajnie poprosić o podwyżke, ewenetualnie awans na wyższe stanowsiko po prostu? chyba każdy jest człowiekiem i jak macie odpowiednie argumenty to jakoś pójdzie.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie TMAGGREGO. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
tomek

no zmiany, zmiany to są już wszędzie i na pewno jest tak, ze jednak jak się pracuje już dłużej w jednym miejscu chce się też chcesz mieć jakiś konkretny rozwój i awans.. jak to jest z tym u was konkretnie? mam nadzieje, z szef daje takie szanse, że jak się zatrudniasz to masz szanse tez wyzej gdzieś skoczyć.

cola

bylo mowione

cola

W moim przypadku obowiązkowe ale bylem poinformowany od razu

Zen

zależy co robisz i czy znasz sie na robocie. po godzinach tez sie robi

spec

grześ1979 - 2013-01-08 12:56:54 a jesli chodzi o zarobki to w szwajcarii bylo 8 euro na reke, wszystko oprócz wyzywienia zapewniajągrzes nigdzie nie byles z ta firma a szwajcarie widziales na mapie zarobki sie zgadzaja tylko ludzi nie rejestruja problemy pozniej czy z zasilkem czy z lekarzem

grześ1979

grześ1979

to fakt firma mało znana, ale jeśli chodzi o kase to przekonałem się że bez problemu, tak jak ustalone

piotr

a zarobki jakie, i czy to sprawdzona firma? mam pewne obawy

Szczepcio73

Byłem na wyjeździe z tej firmy w szwajcari,jak najbardziej polecam, pojechałbym jescze ale przy pracach domowych nabawiłem sie kontuzji,dopóki nie wylecze nie ma mowy o żadnej pracy.

golan

czy ma ktos doświadczenie z ta firma, oferuja wyjazd do szwajcarii na CNC, ktos u nich robił??

Zostaw merytoryczną opinię o TMAGGREGO - Kielce

TMAGGREGO
2.3/5 Na podstawie 4 ocen.
  • ul. Spacerowa 1 lok. 2
    25-026 Kielce