Opinie o Market-Plan w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Market-Plan. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Market-Plan o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Market-Plan w Gdańsk

Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Market-Plan? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Marta Nowy wpis

BardZo dobra firma polecam pana Jarosława ale menagera Krystiana odradzam mieć z nim jakiś kolwiek kontaktow

Agata Nowy wpis
@Marta

Bardzo się cieszymy, że pozostawiłaś tu swoją opinię na temat tej firmy. Tylko bardzo Cię proszę, żebyś następnym razem nie posługiwała się tu żadnymi danymi personalnymi - nie jest to bowiem zgodne z regulaminem GoWork. Dalej korzystasz z ich usług? Naprawdę czas już na opinie pracowników Market-Plan. Powiedzcie, czy poziom zarobków w ostatnich miesiącach nieco się poprawił? Zapraszam serdecznie do dyskusji o tym pracodawcy!

ktoś Nowy wpis
@Marta

hahahahahahah jak Jarek nie daje umów i jest bardzo ciężki do płacenia.

Jan Gradosz

Bardzo fajna firma, rzetelna. Robią dobrą robotę, naprawdę obroty wzrastają i można to odczuć, nie mam zarzutów, choć czasem ciężko dodzwonić się do właściciela, aczkolwiek w każdym calu mogę serdecznie polecić!

@Jan Gradosz

Zapewne jesteś osobą korzystającą z usług firmy Market-Plan. Cieszę się zatem, że jesteś z nich zadowolony. A jak oceniłbyś atmosferę między pracownikami? W dalszym ciągu czekamy na opinie pracowników firmy Market-Plan. Może znajdzie się tu osoba, która ostatnio uczestniczyła w rozmowie rekrutacyjnej? Chętnie dowiedzielibyśmy się, jak konkretnie ona przebiegała.

Jadwiga

Koszmar architektoniczny! Barbaria. I to przy Starym Mieście!!! Odpowiada za to oczywiście pan Adamowicz!!!ICo za ,,architekt" stworzył ów koszmar!!!!!

@Jadwiga

Chyba powinnaś się trochę uspokoić. Bardzo Cię proszę, abyś następnym razem nie posługiwała się w tym miejscu żadnymi danymi personalnymi. Nie do końca jasne jest to, z jakiej perspektywy zabierasz tu głos. Jesteś pracownikiem firmy Market-Plan, czy raczej klientem? Jak odpowiesz mi na to pytanie, to przejdziemy do kolejnych kwestii.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Market-Plan? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
NataliaB

Witam Pracuje w firmie ostatnie dni poniewaz niestety musze wyjechac za granice. Pracowałam ponad pol roku w firmie, jestem bardzo zadowolona, szef oraz menager bardzo wyrozumiali oraz uczciwi. Bardzo polecam prace

Ktoś
@NataliaB

hahhahahahahha , zalezy dla kogo :) bo są nie wypłacalni :)

@Ktoś

Każdy może mieć zupełnie różne doświadczenia, nawet jeśli chodzi o tego samego pracodawcę. A Wasz przykład doskonale to ilustruje. Może powiesz Nam, jak długo i na jakim stanowisku pracujesz w firmie Market-Plan?

Ktoś

Witam odradzam wszystkim wspólpracy jest to osoba niewypłacalna , na poczatku wszystko dobrze w umowie ukryta kara przez 12 miesiecy nie można pracować w tym zawodzie po zakończeniu umowy. Jeśli szukacie takiej pracy w trójmiescie jest bardzo dużo ogłoszeń w restauracjach , wystarczy sie przejść i znajdziecie lepsze warunki i stała prace . pozdrawiam

Agata

O jakim stanowisku piszesz @NataliaB? Stacjonarnym czy sezonowym bo teraz szukają ludzi do pracy przy restauracji i piszą o stawce 11 zł netto za godzinę plus premie. Jeśli możesz daj znać czy wiesz coś na ten temat bo to atrakcyjna propozycja dla poszukujących pracę więc przydałyby się konkretne informacje z pierwszej ręki.

Mm

Stanowczo odradzam.

ioj

A wiecie jakich zarobków można się spodziewać menedżer ds. produktów kredytowych? Super, ze jest zapewniona prywatna opieka medyczna, zwłaszcza, że do tego są jeszcze jakieś inne socjale. Dzięki za odpowiedź

MP

W market-plan pracowałem jakieś 6-7 lat temu. Jarek, jako szef, na prawdę w porządku gość. Kasa była zawsze na czas. Niektórzy nawet rodziny utrzymywali z pensji w tej firmie. Ale patrzę, że od tego czasu trochę się zmieniło. Za moich czasów dostawałem 12 zł na rękę (ale byłem na prawdę dobry:)))))) ), teraz płacą 8-9 zł. Różnica spora, ale jak komuś stawka pasuje to czemu nie:) P.S. Tego kolunia Sebastiana nie znam, za moich czasów go jeszcze nie było, ale odnosząc się do wcześniejszych opinii, manager właśnie po to jest, żeby bzykać, pić piwo i zbierać profity:P

olga

Panie Andrzeju nie wierze ze dostanie pan tyle kase ci pisze.dostanie pan za paliwo i pare groszy dodatkowo.Prosze naprawde sie zastanowic na wspolprace z ta firma

Asia

Uwazajcie na menagera pana Sebastiana O.Pan Sebastaian wykorzystuje dziewczyny na maksa.nie zawsze uczciwie placi.zamiast tez pracowac to czeste pije piwo krzyczy jest bardzo wulgarny jak mu cos nie pasuje to hamsko wyzywa na dziewczyny i czesc kasy bierze dla siebie.Pan Sebastaian to len i pijak.jesli chodzi o prace to lepiej zalatwiac z szefem a nie z tym menagerem.Dziewczyny Uwazajcie !!!

Litta

Witam, ostatnio byłam na spotkaniu z szefem i bardzo przypadł mi do gustu. Szef jest bardzo miły. Bardzo jestem zadowolona z godzin pracy oraz zaproponowanej stawki :) Polecam

Julia

Ostatnio pracowałam w tej firmie i moge powiedzieć, że praca była przyjemna, szef bardzo sympatyczny oraz wypłacalny. Szczerze polecam pracę! :)

oskar

pan jarek jest bardzo wyplacalnym szefem dobrze dobiera grafik pod potrzeby pracownika polecam dla kazedej osoby szukajacej zarobkow ta firme

Tajniak

Osobiście jestem bardzo zadowolony z pracy u Pana Jarosława, pracuje u niego już od 3 lat i nie narzekam. Wypłaty są zawsze wypłacane na czas, ale niestety czasami zdarza mi się nie dostać wypłaty, ponieważ biorę ponad moje wypracowane godziny zaliczki. Pan Jarek jest najlepszym szefem jakiego mogłoby się mieć. Dziękuję bardzo za pracę z najlepszym szefem świata (Pana Kryka).

Patrycja
@Tajniak

A czy Pan Sebastian ciągnął Cię do łóżka tak jak każdą? Pan Jarek bardzo w porządku

zuzka
@Patrycja

Zuzia . Osobiscie znam Sebastiana .O i naprawdę jest w porządku jakieś po prostu porachunki firmowe załatwia ktoś a odbija się to na wizerunku firmy . czyste bzdury na temat pijaństwa i chamstwa pozdr...

zuzka
@Patrycja

PaulinaB

Pan Jarek jest bardzo uczciwym człowiekiem oraz zawsze wypłaca wypłatę na czas, jestem bardzo zadowolona, że mam tak uczciwego, dobrego i miłego szefa, który także potrafi dać zaliczkę. Pan Jarek idealnie sprawdza się na stanowisku pracodawcy, gdyż potrafi nauczyć oraz przygotować osobę psychicznie do pracy. Bardzo polecam firmę Market Plan oraz zapraszam do wspólnej pracy z Panem Jarkiem. Miałam także przyjemność pracować z Panem Sebastianem, jestem bardzo zadowolona z współpracy oraz przyjemnego towarzystwa. Pozdrawiam, Paulina.

plan to też brak planu

wiecie - ja to nie mam planu na szukanie pracy co mi wpadnie w oczy to sie orientuje czy przypadkiem nie ma tam jakiegos wolnego miesjca do pracy prosilbym wszystkich o przekazanie paru informacji na temat taki, czy jest jakas praca - bo to najwazniejsze co chce wiedziec reszta to pierduleczki ;[ pozdraiwm

olunia

wg jakie wy kłamstwa wypisujecie we władku było spoko

madzia

Tak naprawdę To tak nie było wieszaćie psy bo nie umieliacie się dopasowac do grypy najarane ziolem do pracy chodzilyscie to krzyczał ogolnie bylo ok a co do wypłat zawsze były

Zostaw merytoryczną opinię o Market-Plan - Gdańsk

Market-Plan
3.5/5 Na podstawie 20 ocen.
  • NA ZASPĘ 45B lok. 3
    80-546 Gdańsk