Perfekton

Opinie o Perfekton

Aktualność
Szukasz pracy w charakterze opiekuna osób starszych?

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony, gdzie zamieszczamy aktualne oferty pracy

Madzia

Nie mam dużego doświadczenia bo wcześniej jechałam tylko z jedną firmą która mnie (usunięte przez administratora) a byłam z polecenia koleżanki która tam pracuje i mimo to mnie (usunięte przez administratora) SKANDAL!!!. Z Perfectonem jestem po pierwszym zleceniu i jestem bardzo zadowolona. Do wyboru miałam kilka sztel, dobre stawki, pieniądze na czas a co najważniejsze cały czas jestem w kontakcie z moją koordynatorką. Pozdrawiam p. Julite :)

@Madzia

Bardzo dziękujemy za miłe słowa. Zawsze dokładamy wszelkich starań, by zlecenie było dopasowane do preferencji Opiekuna. Rozumiemy, że początkowe, mniejsze doświadczenie, z każdym wyjazdem się powiększa, co również doceniamy:) Cieszymy się, że wyjechała Pani z nami i życzymy wzajemnej, dalszej owocnej współpracy. Pozdrawiamy serdecznie.:)

Opiekunka

musze bardzo pochwalic wspolprace z perfekton poniewasz wszystko mi pasuje a firma jest elastyuczna i co potrzebuje to mozna zalatwic takze naprawde jestem zadowolona ponadto wyplate dostaje na poczatek miesiaca co jest bardzo donbre poniewaz mam rachunki do oplacenia takze jest mi to na reke,,, jest bardzo mila obsluga za co musize pochwalic pania patrycje i pawla poniewaz zawsze mi pomagaja i sa bardzo cchyba zorganizowani bardzo wam dziekuje i bede z wami wspolpracowala poniewaz jestem bardzo zadowolaona i oby tak dalej super

@Opiekunka

Bardzo dziękujemy za Pani opinię, jest nam niezmiernie miło to słyszeć. Zawsze jesteśmy do dyspozycji naszych Opiekunów i staramy się aby zapewnić im wszystkie potrzebne rzeczy oraz wsparcie. Bardzo dziękujemy i zostajemy do Pani dyspozycji pod numerem kontaktowym: 58 728 29 49 lub adresem e-mail: kontakt@perfekton.pl. Pozdrawiamy!

graz

Polecam wszystkim opiekunkom ktore sukaja solidnej firmy. Zawsze i w kazdej sytuacji mozna liczyc na paniew biurze i wsparcie. Podaja prawdziwy stan zdrowia i warunki na miejscu co czesto bylo przede mna ukrywane w innych firmach. polecam raz jeszcze

@graz

@Graz bardzo dziękujemy za miłe słowa. Naszym priorytetem jest dobro drugiej osoby i rzetelność., dlatego zawsze staramy się przekazać jak najdokładniej wszystkie informacje o miejscu pracy, stanie zdrowia podopiecznej lub podopiecznego. Pracownicy oraz koordynatorzy biura zawsze chętnie służą pomocą. Dziękujemy za polecenie!

MAria

Jestem zadowolona. Czekałam chwilę na zlecenie ale może też dlatego ze miałam wybrany konkretny region. Kontakt z firma regularny można się zglaszac mi pasuje.

@MAria

Pani Mario bardzo dziękujemy za opinię. Staramy się dopasować zlecenie jak najlepiej względem preferencji Naszych Kandydatów. Staramy się realizować nasze zadania najdokładniej i najszybciej jak jest to możliwe. Zawsze zapewniamy stały i regularny kontakt, stąd tak wiele zadowolonych i uśmiechniętych Pracowników.

KrysiaKrysia

Dobry pracodawca. Przedewszystkim mozna liczyc na pomoc na szteli. Jade juz 3 raz i jestem zadowolona. Kasa terminowo. Zlecenia raz lrzejsze, raz ciezsze, ale mozesz sama zdecydowac co wybierasz. polecam

Alicja
@KrysiaKrysia

Czy te zlecenia cięższe są lepiej płatne?

KrysiaKrysia
@Alicja

To chyba roznie, ale ja bylam raz na ciezkiej stelli z niepełnosprawnym podopiecznym i zarobilam wiecej niż normalnie. Już nie biore takich zlecen bo nie mam siły ale dalej jestem zadowolona. Nie narobie się a mam dobre pieniadze

Grażyna
@KrysiaKrysia

A jakie są przerwy pomiędzy zleceniami? Czy to zależy od tego u kogo się jest?

Mirekopieka
@KrysiaKrysia

Zgadzam się, kontakt jest zawsze jak sie cos chce załatwić. Z Panią Asią jeżdżę już ponad rok i wszystkim polecam, super zlecenia dostaje i wypłata zawsze sie zgadza

Honorka
@Mirekopieka

A jak wygląda dojazd na miejsce pracy? Jest organizowany przez firmę, czy trzeba na własny koszt?

@Honorka

Szanowna Pani, kompleksowo organizujemy dojazd i powrót. Można również zorganizować transport we własnym zakresie, a my zwrócimy koszty podróży. Pozdrawiamy serdecznie :)

Nick Nowy wpis
@Mirekopieka

Na jak długo zazwyczaj dostaje się takie zlecenia? Czy jesteś w stanie podać widełki, ile miesięcznie - tak mniej więcej - się zarabia? Chodzi mi zarówno o lżejsze, jak i cięższe zlecenia. Planuję wyjazd za granicę do pracy, bo potrzebuję zaoszczędzić trochę pieniędzy...

Nowy wpis

Dzień dobry, przepraszamy za późną odpowiedź. Zlecenia wraz z informacją o stawce, znajdują się na naszej stronie, https://perfekton.pl/oferty-pracy-niemcy/ . Zazwyczaj, zlecenia trwają od 6 tygodni do dwóch miesięcy, są jednak oczywiście odstępstwa od tej reguły. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 58 728 29 49 Pozdrawiamy, Zespół Perfekton

CP Nowy wpis
@Perfekton

Tak właśnie zaglądałam w te oferty. Do Timmendorfer Strand Państwo szukają od 5 stycznia. Proszę dodać, czy podawane w treści szczegóły stanu zdrowia podopiecznych są aktualne? A jako, że dali Państwo do zrozumienia wyżej, że organizują wyjazd do i z Niemiec, a w ogłoszeniu jest o zakwaterowaniu w domku u podopiecznej we własnym pokoju z łazienką, to czy wymienioną kwotę 1750 euro / m-c netto należałoby pomniejszyć o jakieś koszty życia na miejscu, czy tyle faktycznie na czysto zarobię?

Nowy wpis

@CP

Tak, informacje odnośnie stanu zdrowia są aktualizowane przez nas na bieżąco, całość informacji jest oczywiście podawana przez rekrutera podczas prezentowania zlecenia, i wtedy też można zadawać dodatkowe pytania jeśli jakieś informacje są niejasne. Jeśli chodzi z kolei o stawkę zlecenia - tak, jest to pełna kwota otrzymywana przez opiekuna / opiekunkę. Kwota ta nie jest pomniejszana o żadne dodatkowe czynniki, takie jak właśnie wspomniany transport czy zakwaterowanie. Pozdrawiamy, Zespół Perfekton

wiepal54@wp.pl

Polecam tę firmę to rzetelna obsługa pomoc konkretne podejście do sprawy można na nich polegać w stu procentach

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Perfekton?

Pracownik biurowy

Hej, pracuję w Perfekton już kilka lat i nigdzie nie spotkałam tak pozytywnej atmosfery w pracy :) Wszyscy w biurze bardzo się lubimy i szanujemy, zamawiamy wspólnie jedzenie, wychodzimy na integrację i dbamy o siebie nawzajem (choćby ratunkową czekoladą:)) Również przełożeni są niezwykle wyrozumiali i bardzo wspierają wszystkich pracowników. Bardzo polecam pracę w Naszym zespole!

A

W Perfektonie pracuję już od dłuższego czasu i również mogę potwierdzić, że atmosfera w biurze jest bardzo dobra. Chętnie ze sobą współpracujemy, pomagamy sobie wzajemnie, a co chyba najważniejsze - lubimy się :)

Pracownik wieloletni

Atmosfera w miejscu pracy jest bardzo ważna, w końcu spędzamy tam większość czasu dnia. Patrząc z mojego puntu widzenia, a już troszkę zapuściłam korzenie w Perfekton, atmosfera jest bardzo dobra, a nawet więcej niż dobra i nie dopuszczamy do tego, żeby to się zmieniło. Mamy zgrany zespół, który jest dla siebie bardzo pomocny. Stawiamy na koleżeńskie podeście z uśmiechem i poczuciem humoru.

qwerty
@Pracownik biurowy

Ale miło w tym biurze jest. A co jak przychodzi nowa osoba? Czy jest jakieś specjalne powitanie i wprowadzenie do zespołu? Może jakieś wspólne wyjście na powitanie i zapoznanie?

Pracownik wieloletni
@qwerty

Każdy nowy pracownik, może liczyć na wsparcie zarówno przełożonych jak i współpracowników. Krok po kroku jest wdrażany w swoje obowiązki i na każdym etapie swojej pracy, może pytać o wszystko kolegów i każdy chętnie udzieli odpowiedzi. Jeśli chodzi o pierwszy dzień pracy, to nie ma czym się stresować. Wchodząc do naszego biura, napotka się tylko przyjazne, uśmiechnięte twarze, co myślę, dodaje pewności pracownikowi, że jest u nas mile widziany. Przecież każdy z nas kiedyś miał "swój pierwszy dzień u nas". Stawiamy na dobrą atmosferę i zrozumienie, nie ma czego się obawiać. Jeśli chodzi o wspólne wyjście - co jakiś czas organizujemy spotkania integracyjnie, dzięki, którym możemy wspólnie spędzić czas również po pracy razem. Zapraszamy do naszego zespołu. Pierwszy dzień będzie bardzo przyjemnym przeżyciem :)

Bart
@Pracownik wieloletni

Czy etap wdrożenia dotyczy też nowych pracowników opieki? Wcześniej ktoś pisał, że osoby bez doświadczenia też są zatrudniane, ale muszą wykazywać się ponadprzeciętnymi zdolnościami. Czy dla takich pracowników są przewidziane dodatkowe szkolenia, jeszcze przed wyjazdem na "Stelle"? A jeśli tak, to jak długo trwają i czy organizowane są na koszt pracodawcy?

Aktualność
Szukasz pracy w charakterze opiekuna osób starszych?

Jak wygląda rekrutacja w firmie? Na czym polega praca koordynatora? Jaka jest atmosfera w biurze w Poznaniu, duża rotacja? Jak wygląda szkolenie wstępne? Jakie są zarobki nowych pracowników bez doświadczenia? Bardzo proszę o odpowiedź pracowników firmy.

@Ewa

Dzień dobry, Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą i ogłoszeniem na Specjalistę ds. rekrutacji. Rekrutacja na stanowisko Spec. ds. rekrutacji czyli koordynatora, o którym Pani wspomina, ma zazwyczaj dwa etapy. Pierwszym etapem jest rozmowa telefoniczna, drugim spotkanie w siedzibie firmy (Centrum Poznania, Galeria MM, strefa Biur). Następnie zapada decyzja o zatrudnieniu. Atmosfera w biurze jest bardzo dobra. Praca w "branży opieki" nie należy do najłatwiejszych, a jej wyniki są zależne od pracy całego zespołu (całej firmy). Dlatego tak ważne dla nas wszystkich jest dbanie o atmosferę oraz klimat w firmie. Wówczas wszystko idzie wiele łatwiej, dzięki czemu osiągamy lepsze wyniki, co z kolei przekłada się na wyższe premie. Podczas wyboru nowych pracowników poza oceną kompetencji zwracamy szczególną uwagę na umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność. W całej firmie rotacja jest bardzo mała, a w szczególności w dziale rekrutacji. Szkolenie wstępne dostosowane jest w pełni do nowego kandydata. Jest to ściśle zaplanowany proces, nad którym czuwa kierownik działu. Zarobki pracowników są indywidualną kwestią. Osoby bez doświadczenia muszą wykazać się ponadprzeciętnymi zdolnościami rekompensującymi brak doświadczenia. Na start mogą liczyć na 3500-4000zł brutto + dodatkowo comiesięczne premie, które są zależne od wyników w pracy (premie stanowią sporą część wynagrodzenia, są bardzo motywujące) Wszystkich powyższych informacji oraz wiele więcej można się dowiedzieć na I etapie rekrutacji, czyli podczas rozmowy telefonicznej. Zachęcamy do składania aplikacji. Pozdrawiamy Zespół Perfekton

A.
@Ewa

Hej, pracuje w Perfekton w biurze już prawie 3 lata, a myślałam, że zatrzymam się "na chwilę" :) atmosfera w biurze jest bardzo luźna i koleżeńska, wszyscy mówimy do siebie po imieniu, zamawiamy wspólnie jedzenie, dbamy o swoje zdrowie i sobie pomagamy. Nie ma rywalizacji, wszyscy gramy do tej samej bramki, więc w razie problemu angażuje się połowa biura żeby go rozwiązać. Zarobki zdecydowanie wyższe niż na podobnych stanowiskach biurowych, co miesiąc premie wynikowe, premia świąteczna co rok, pakiety sportowe, prywatna opieka medyczna, kilka integracji w roku na koszt firmy, podwyżki pensji wzrastają zgodnie ze stażem pracy. Większość osób ma staż pracy liczony w latach, firma się rozwija, więc stale Nas więcej (odkąd zaczęłam pracę to już 1,5 razy więcej osób). W biurze niczego nie brakuje, z każdą prywatną sprawą można się dogadać. Bardzo polecam pracę w Naszym zespole :)

Halina
@A.

Ale pozytywnie :) A czy tajemnicą będzie, jak zapytam od jakich zarobków się w ogóle zaczyna u was? Ile wychodzi swieżakowi netto na h pracy?

@Halina

Dzień dobry, Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Tak jak pisaliśmy wyżej, nowe osoby, bez doświadczenia w branży opieki lub pokrewnej, mogą liczyć na 3500 zł – 4000 zł brutto podstawy, w zależności od posiadanych kompetencji. Dodatkiem są oczywiście atrakcyjne comiesięczne premie, których wysokość zależy od osiąganych wyników. Premie są naliczane od pierwszego dnia pracy, niemniej trzeba brać pod uwagę fakt, że rosną z biegiem czasu jak nabieramy doświadczenia. Standardem w naszej firmie jest zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, dlatego ww. przedział kwot jest miesięczny, a nie godzinowy. Zachęcamy do przesłania swojej aplikacji w odpowiedzi na aktywne oferty o pracę. Jeśli aktualnie takich nie posiadamy prosimy wysłać swoje CV na adres: biuro@perfekton.pl Odpowiemy jak obecnie wygląda u nas rekrutacja. Często rekrutację prowadzimy w oparciu o system poleceń od obecnych pracowników oraz nadsyłane CV bez wystawiania oficjalnego ogłoszenia rekrutacyjnego. Pozdrawiamy Zespół Perfekton

@Perfekton

Mam pytanie odnośnie zamieszkania. Na stronie jest kilka ofert wyjazdowych. Zastanawiam się jak rozliczana jest opłata za zakwaterowanie? A może jest ono darmowe w ramach pracy? Możecie dać znać?

Weronika
@Perfekton

A jest opcja żeby dostawać wynagrodzenie co tydzień czy tylko to raz w miesiącu wchodzi w grę? Super jest to przedstawione, a jak kwotowo rosną premie, jest to jakiś procent czy może kwota w skali roku?

@Marta

jest darmowe praktycznie zawsze mieszkasz tam gdzie robisz. ale trzeba uwazac bo sa firmy ktore oszukuja i zabieraja pozniej z wyplaty na koniec miesiaca. z ta firma nie pracowałam ale od kolezanki slyszałam ze wszystko jest jak trzeba

Zbyniu
@Opiekunka

Informacje o stanie zdrowia podopiecznego też są zgodne z zastaną sytuacją? Bo jest termin, by na 8 września pojechać do starszego Pana do Marburga w Hesji. Za opiekę ma być 2000 € netto / m-c. Zastanawiam się też, na jak długo to jest praca i na podstawie, jakiej umowy? Bo może bym aplikował, jeśli znajdzie się do tej pory ktoś, kto da radę odpisać na pytania?

Jak długo czekaliście na odzew z Perfekton? Oddzwaniają zawsze?

Również czekam

Witaj. Ja także na stronie Perfekton wysłałam zgłoszenie podając imię i numer telefonu w środę ale nie odzwonili.... Dziś w piątek po świątecznym dniu wolnym pewnie też nie oddzwonią....

@Również czekam

I jak, zadzwonili w końcu? Daj znać, czy masz jakieś doświadczenie w ogóle, ciekawe czy zwracają na to uwagę. Teraz szukają do seniorki mieszkającej na wsi koło Augsburgu, chciałam wyjechać ale właśnie nie pracowałam długo jakoś nigdy w takiej pracy. Ciekawe czy każdy w końcu dostaje jakąś informację zwrotną czy nie?

Basia

Ja też wysłałam zgłoszenie teraz w niedziele i obudzili mnie telefonem w poniedziałek rano. Nie pracowałam wczesniej w takiej pracy, bo jestem młoda i nie mam duzego doswiadczenia, ale dostalam kilka miejsc do wyboru. Najpierw wybralam babcie kolo Berlina, ale po kilku godzinach oddzwonili, ze niestety oferta jest nieaktualna. Poźniej chciałam jechać na jakaś wioske też koło granicy, ale też mnie nie wzięli niby przez brak doswiadczenia, tak powiedzieli. Teraz czekam na to czy rodzina koło Hamburga zgodzi sie mnie przyjac. Ogolnie kontakt fajny, nie moge narzekać, jak do tej pory najlepsza firma z jaką rozmawiałam. Mam kontakt cały czas, informuja mnie o wszystkim. Troche sie boje bo to moj pierwszy taki wyjazd ale zapewniaja mnie ze w razie czego moge ze wszyskim dzwonic.

@Również czekam

Dzień dobry, Bardzo przepraszamy za brak kontaktu, odpowiadamy na każde zgłoszenie. Niestety bywają okresy kiedy zgłoszeń jest tak dużo, że nie udaje nam się tego zrobić w odpowiednim czasie. Nieustannie pracujemy nad tym, aby poprawiać procedury i skrócić czas oczekiwania na kontakt od nas. Obecnie większość Państwa zgłoszeń obsługiwanych jest do 30 minut Jeśli zgłoszenie jest wysłane po godzinach pracy biura to kontaktujemy się w kolejnym dniu roboczym. Jednocześnie bardzo dziękujemy za zainteresowanie ofertami naszej firmy. Przykładamy wszelkich starań, aby rzetelnie opisywać każde zlecenie na naszej stronie internetowej https://perfekton.pl/oferty-pracy-niemcy/ oddając jego faktyczny obraz, wymagania dot. obowiązków oraz stan zdrowia Podopiecznych. Wiemy, że mocno wyróżniamy się w tej kwestii na rynku firm opiekuńczych i chcemy, aby tak pozostało! W firmie Perfekton macie Państwo gwarancję rzetelnego przedstawienia zlecenia. Mało tego, jeśli stan zdrowia podopiecznego ulegnie zmianie podczas pracy na zleceniu, co wymaga większej ilości obowiązków, to renegocjujemy warunki finansowe. Jeśli natomiast obowiązki przekraczają możliwości naszego pracownika to proponujemy przejazd na lżejsze zlecenie lub organizujemy powrót do Polski. Oczywiście bezpłatnie. Pozdrawiamy Zespół Perfekton

Dzień dobry, Oczywiście bierzemy pod uwagę każdą kandydaturę. Jedynym warunkiem współpracy z naszą firmą jest minimalna znajomość języka niemieckiego. Z przykrością musimy oznajmić, że nie posiadamy ofert bez znajomości języka niemieckiego. Oczywiście doświadczenie i referencje z poprzednich "sztel" jest bardzo dużym atutem, ale trzeba podkreślić istotny fakt, że tak samo jak naszym pracownikom przedstawiamy rzetelnie oferty pracy, tak samo naszym Klientom rzetelnie przedstawiamy Kandydatury naszych Opiekunów. Ostateczna decyzja należy do Klienta czy zdecyduje się na Opiekuna/kę bez doświadczenia. Absolutnie nie wyklucza to znalezienia odpowiedniej oferty, jest jedynie pewnym utrudnieniem, co powoduje dłuższy czas oczekiwania na pozytywną decyzję. W takich wypadkach bardzo pomocne jest doświadczenie w opiece nad osobą starszą np. w rodzinie lub w pracy w Polsce. Bardzo dziękujemy za pytanie i za zainteresowanie ofertami naszej firmy. https://perfekton.pl/oferty-pracy-niemcy/ Codziennie mamy kilkadziesiąt otwartych zleceń na które poszukujemy Kandydatów. Są to zarówno nowe oferty jak i sprawdzone stałe zlecenia. Niestety nie wszystkie udaje nam się umieścić na stronie internetowej. Jeśli nie uda się Państwu znaleźć odpowiedniej oferty spośród opublikowanych prosimy o kontakt poprzez: 1. Zgłoszenie https://perfekton.pl/kontakt/ 2. Telefon 570 317 958. Po zapoznaniu się z Państwa potrzebami z przyjemnością przedstawimy odpowiednio dopasowane oferty. Pozdrawiamy Zespół Perfekton

Niby jak nienależycie wykonywałeś tą umowę? Możesz napisać jak długo pracowałeś? Jak z zakwaterowaniem? Jakie warunki są i czy dużo za to odtrącają wypłaty?

Sylwia

Może ktoś źle wybrał sobie pracę? Firma ma dobre opinie ale praca jest wymagająca to fakt.

@Sylwia

Co ty piszesz głupia babo,kobieta która pracuje długo w De to da sobie radę i nie pozwoli się wykorzystać szwabom i firmie A (usunięte przez administratora) koło (usunięte przez administratora) to firma robi nowicjuszkom które są starsze wystraszone ubogie i wszystko zniosą straszą taka że jak na ciężkim zleceniu się nie sprawdzi i zejdzie to kasy nie dostanie A to że opinie wystawia i nigdzie już jej nie zatrudnia za granica ,pracuje już odpowiednio długo ze wiem że silny charakter ,język i powiedzenie nie są ważne kłócą się ostro wyzywa nie daje jeździć po sobie więc na sztela gdzie zjechała babka i mówiła że strasznie więc pojechałam z nastawieniem terminatora i że zjade zaraz ale poustawialam ich wszystkich w elegancki sposób wiedzieli co do mnie należy A co nie ,że sa przerwy co musieli zaakceptować o nocnym wydawaniu nie było mowy , do 20 w łóżku babka była nie obchodziła mnie rodzina i inne gnoje o 8 rano pobudka,powiedziała brzydko tak samo odpowiadała ...itd ale co może zrobić taka Jadzia 60letnia na pierwszym wyjeździe jak trafi na rodzina gnoi i szmat nic,wtedy właśnie się zaczyna że jest ciężkie zlecenie,maja sprzęt pielęgniarki i inne aby było łatwo ale to trzeba sobie umieć zorganizować samemu jak firma zupa i tylko się modlą żeby kontraktu nie straciccc

@Sylwia

Pani Sylwio dziękujemy, bardzo nam miło, że Pani również ma z nami pozytywne doświadczenia. Praca jest faktycznie wymagająca, dlatego jako agencja proponujemy naszym Pracownikom wysokie pensje, a także całodobowe wsparcie dla Opiekunek i Opiekunów. Niektóre oferty dotyczą zarobku nawet ponad 8000 zł netto, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertami na stronie internetowej: https://www.perfekton.pl/oferty-pracy-niemcy/.

A ja myśle ze.pisxe pani bzdury żadna firma nie moze mnie zmusic do pizostania na szteli jeśli sa jakes rażace sytuacje i jeśli zlecenie nie zgadza sie z.opisem zjeżdzam i koniec albo żadam innego zlecenia a wyplacic musza

do ja

kobieto najpierw się ogarnij. Trzeba umieć przede wszystkim pisać zanim się wyleje pomyje. Ogólnie tak nasza praca wygląda pomijając skrajne jakieś wypadki, ale bez przesady znowu. Podejrzewam,że tobie to nigdzie pasować nie będzie. A poza tym jak się nie podoba to do Bierdonki szukają takich mocnych bab, podejrzewam z wypowiedzi,że jesteś silna i psychicznie i fizycznie. Żeby nie było ,że kogoś bronię, słucham wypowiedzi podobnych jak ty w busach a te ,które wypowiadają się tak agresywnie na ogół to takie bez ogłady,żeby nie mówić,że margines.. Tak ogólnie to co ty chcesz robić, chyba nic? Wszędzie są jakieś niedogodności hrabianko. Może nie chce ci się pracować tak naprawdę, co?. no to Biedra, Lild czy Aldi czekają w Polsce, a rodacy cię przetrzepią ,że hej, po jednym dniu nie będziesz wiedzieć jak się nazywasz.

no wlasnie
@Anna

ze nie musza nam wyplacic, bo co im sie zrobi? podanie do sadu pracy, gdzie trzeba udowodnic stosunek pracownik-pracodawca. Z powodztwa cywilnego to tak samo trwa a i kosztuje i wlasne srodki i nerwy. A potem trwa zanim windykator czy komornik sadowy wyegzekwuje naleznosc:/

Ani
@do ja

NIE ROZPĘDZAJ SIĘ TAK PANIUSIU I NIE WRZUCAJ NA MARGINES, BO TAKIE NIBY LALE, A PODŁE I ŚWIŃSTWA ROBIĄ;DUŻO PRAWDY NAPISAŁA, BO NIKIM JESTEŚMY I PONIEWIERAJĄ, A TY ZAPEWNE ZA BIURKIEM I NA NASZEK KRZYWDZIE SIĘ PASIESZ :

P.
@Perfekton

Strasznie wymagająca jak wchodzi to w wasze zarobki.

Selena

60latka 60latce nierówna,więc daruj sobie wytykanie wieku.!!Mam 63 lata i w czasie 10 letniej pracy w tej branzy .spotkalam wiele nieogarniętych młodych pań ,niestety.Wiek nie ma tu znaczenia,jak widać .

Nowicjuszka

Czy ktoś wie jak wygląda kwestia wynagrodzenia w Perfekton? Kiedy zazwyczaj wysyłają?

@Nowicjuszka

Jak się nie ma wygórowanych oczekiwan to szybko dostaniesz zlecenie. Ja jadę drugi raz mam 1860 i jestem zawodolona. Fajnie ze dbaja żeby zlecenie Ci odpowiadało, miłe koordynatorki. Ja jestem zadowolona ze swojego. Pieniądze są wypłacane do 15 następnego miesiąca

Iwona
@Opiekunka

Ta kwota, którą podajesz, to za cały miesiąc pracy? Ile godzin pracujesz w miesiącu? Ciekawa jestem, czy mówimy o pełnym etacie, czy ułamku. Daj znać, jeśli to nie problem z Twojej strony.

Jadzia

Mam bardzo pomocna koordynatorke, dużo ofert, wszystko ok

Boguslawa

Nie mam duzego doswiadczenia ale narazie jestem zadowolona. Wszystko mi pasuje i miła obsluga podaja prawdziwy stan zdrowia

Grazyna

Solidny pracodawca polecam

AGA

Może nie jest to praca dla wszystkich?? Ja pracuje już długo, zmieniałam firmy ale teraz jestem tu i jestem bardzo zadowolona

JANT

To nie pierwsza moja firma, ale w końcu pierwszy raz jestem zadowolony. Zobaczymy jak dalej bo byłem na jednym zleceniu ale kasa na czas i wszystko się zgadzalo

P.

I dlaczego szybko recytują opis zlecenia a nie chcą wysłać go na @?

Karina m.

Ja jestem zadowolona. Miłe panie godne zaufania. Pomogły mi w trudnej sytuacji na stelli.m dziekuje

Agata
@Karina m.

W czym konkretnie Ci pomogli?

Karina m.
@Agata

Potrzebowalam szybkiego powrotu do Polski z powodu trudnej sytuacji rodzinnej. Jestem bardzo wdzieczna za pomoc dziekuje

Anielak

szczerze polecam firme,duzo ofert pracy do wyboru,opiekują się na zleceniu. Jest kontakt z kordynatorem

Teresa Elzbieta

Nie mam zadnych zastrzeżen. A z niejednego pieca chleb jadłam a to jest dobry pracodawca

Pawelopiekun

Pracodawca godny zaufania

Marzena T.

Sztele nie zawsze są łatwe,ale warto. J jestem zadowolona

Zostaw merytoryczną opinię o Perfekton - Warszawa

• Jak się pracuje w Perfekton?

Zobacz opinie na temat firmy Perfekton tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Perfekton?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 25 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Perfekton?

Kandydaci do pracy w Perfekton napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Perfekton