Opinie o Sweet Sit w Gniewkowo Przasnyska 11 A lok. 215

Fabryka Mebli Gala Collezione to doświadczony polski producent nowoczesnych mebli tapicerowanych, działający na rynku od 2001 roku. Fabrykę tworzą cztery zakłady produkcyjne: Sweet Sit w Gniewkowie, SLA.WIA w Tucholi oraz Gala Collezione w Lisim Ogonie i Chełmnie. Łącznie we wszystkich czterech zakładach zatrudnionych jest 700 pracowników.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sweet Sit w Gniewkowo Przasnyska 11 A lok. 215

Normalny

A kto jest tym hamulcem?

Z

Kierowniczek już ucieka z tonącego statku,

Były

Barack największym laserem to jesteś Ty wszyscy to wiedzą,

Były

Może czas pozbyć się hamulca...

Barack
@Były

Za wysokie progi chłopcze. Pozbyć to można się ciebie i takich leserkow jak ty.

Aga
@Barack

Największym laserem w firmie to jesteś Ty wszyscy to wiedzą.

Tapicer

800zł przez 3 miesiace oferta po 10h soboty na popoludniu

czy bede podpierdalaczem

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Kadra

I co ziomki jak po wypłatach bo po wpisach widzę że dobrze. Czy tylko ja się czuje wydyma. ny??? A może tylko ja tak słabo zarabiam? Chyba muszę prosić o przeniesienie na inny dział. Może krojownia? Oni z tego co wszyscy mówią narzekać nie moga...

Beata
@Kadra

Co to się stało że się tak czujesz? Niby czemu mieliby cię przenieść aż tak słabo dajesz radę? chyba nie jest tam tak trudno??

@Beata

Wypłata prawie najniższą krajową a przy zaladunkach trzeba się natyrać. Na krojowni lajcik trzeba robić ale bez spinania się specjalnego. Nie trzeba dźwigać takich ciężarów jak u nas i pieniądze są lepsze. Żeby chociaż pieniądze były trochę lepsze ale na tym dziale nie ma szans

Krzak
@Kadra

To zwolnij sie i cebulę obierać jak mówisz o ciężarach.

@Krzak

Widzę że trafiłem na krojczego. Co myślisz że nikt nie wie jaki lajcik macie? Sam idź do cebuli bo oprócz krojenia i ściemy nic innego nie potrafisz.

Prezes

No kierowniczka prawie rok już Ci pyknął w firmie a tu (usunięte przez administratora) jakiego jeszcze nie było powiedz nam Ile ludzi się przyjęło do firmy za Twojej kadencji a ile zwolniło...

Tapicerzy

Co się dzieje na zmianie u Lysego,ludzie chcą się poprzenosić???Dlaczego

?
@Tapicerzy

Łysy jest ok ! co wy od niego chcecie ,żeby nie on to już dużo chłopaków by odeszlo z firmy ! To on ma to wszystko w garsci i pod kontrolą

Nop
@Tapicerzy

Kierowniczku nie pytaj tutaj tylko idź prosto do ludzi na hali zapytać. Po co ta ściema wszyscy wiedzą że się tu udzielasz. Lepiej zastanów się co zrobić żeby upadek firmy powstrzymać. Nie dopinguje Ci za bardzo dlatego że jako pierwszy cie przejrzałem ale ludzie muszą gdzieś pracować a wy ściągacie te firmę na samo dno. Nie chcę być złym prorokiem ale wygląda to słabo.

!!!
@0

To nie przez łysego ludzie chcą się przenosić na drugą zmianę wystarczy rozejrzec się uważnie a odpowiedź przyjdzie sama ..Apropo hamulca zakładowego Adam ma rację wróci

@!!!

Może hamulca przenieś gdzieś zdała od ludzi...

Master of puppets

Kuniec to już jest kuniec tej przeklętej firmy a wszystko przez podzielony zarząd i nowego direktora no i kierowniczka co ma bardzo fałszywe spojrzenie szkoda a przecież kiedyś normalnie aż się chciało tam przychodzić to był zupełnie inny świat teraz już nic tam nie będzie lepiej niema na to najmniejszych szans to smutny ale niestety prawdziwy wpis zostawcie łapkę w dół w tym kierunku idzie ta firma

Dobercard

Może mi ktoś powiedzieć co się dzieje w tej firmie? Mam wrażenie że coraz gorzej jest i niedługa zamkną to. Coraz mniej ludzi jakieś wolne w ciągu tygodnia bo rzekomo wina wojny inflacja itp.. Wogole ta władza teraz nowa mi się nie podoba.. Mam wrażenie że oni ciągną nas na dno zamiast górę. Ten pstrokatyy już nie lata tak jak na początku i nie udaje że mu zależy tu pogada tu oo wszelkie pytania do mnie szmeges peges.. Dostał umowę i koryto to ma gdzieś wszystko byleby o 13 zjeść obiad i do domu i wielce udaje że się na wszystkim zna a prawda inna jest. Poprzednie kierownictwo było o wiele lepsze była inna atmosfera aż się chciało przychodzić do pracy i przede wszystkim firma jakoś funkcjonowała. A teraz pomału tonie jak podziurawiony statek aż wkoncu zatonie cały. Wymyślają jakieś durnee pomysły nieprzynoszące zysków bo kto co wymyśli dostanie premie pewnie tak to działa. Wymagają od nas bóg wie czego a nie mają pojęcia o praktyce w tej firmie a usiąść i spiskować różne teorie każdy potrafi. Nie tylko teoria ale praktyka a to drugie ważniejsze. Nie maja pojęcia jak jest w praktyce zamiast przyjść popytać cokolwiek to swoje mądrości wprowadzają. Niedługo ludzie znikną z tej firmy. Pozdrawiam wszystkich wytrwałych. Trafi kosa na kamień.

Qwerty
@Dobercard

Co się dzieje? Dają ciała na całej Lini. Dzisiaj wyjazd na targi bo nasz firmowy stand rozstawiony chyba z nadzieją że złapie się nowych kontrachentow, a prawda jest taka że od jakiegoś czasu głośno na rynku o tym że źle się dzieje w firmie i rozpadzie zarządu. Wiemy doskonale że to co zostało w firmie to niestety brak zdolności i wielka nieudolnośc. Na szczęście teraz znowu jest na co zwalać winę. Niedawno było że kierownik był zły później że dyrektor potem złodziejska szajka nastepnie był prezes i jak opcje się skończyły i trzeba by było przyznać się do winy, porażki i nieudolnosci to na szczęście znalazła się inflacja i Putin. Pociągną jeszcze chwilkę te bajkę i może znowu znajdzie się jakiś winowajca albo znajdą jakąś inną firmę z której będzie można wycisnąć wszystko co się da a nasza firma pozostanie w ruinie. Oczywiście wszyscy na bruku. Tak to będzie.

Tapicerok

Normalne już następny odchodzić a jeszcze trzech ma odejść do Janikowa proszę o info kiedy drzwi otwarte też kusi bo tu nic dobrego nie będzie

Kajecik
@Tapicerok

Nawet z biura ludzie odchodzą dziś słyszałem pogłoski ze dwóch z magazynu tkanin trzech krojczych i paru tapicerów mają odejść ale sami są sobie winni bo cały czas obiecywanki a wszystko stoi w miejscu. Na zebraniu karkorollo mówił że będzie zwalniał ludzi że pracy tak nie ma czy coś takiego a jescze trochę to nie zdąży nikogo zwolnić bo ludzie sami odchodzą. Pracy naokoło jest dużo i za lepsze pieniądze a tu w firmie zero organizacji jakiejkolwiek, ciągle proszenie się o swoje oszukiwanie i obiecywanie.. Nawet koszulki ribiczej ciężko załatwić 2 lata pracuje z dziurawa koszulka firmowa.. Wstyd

Nel
@Kajecik

Tak odchodzą... Słyszałam te teksty już ze dwa lata temu i nikt nie odszedł bo brak jaj i tyle. Ta krojownia niektórym życie ratuje bo co inneg mogą robić. Tak jak ten pan który jak się wkurzy cały czerwony (usunięte przez administratora) dostaje. Z tego co pamiętam tyło dwie osoby miały odwagę by samemu odejść i pokazać że nie zgadzają się na to co się działo na krojowni to Roman i Juki. Tak samo jak wszyscy się odgrażali ze pójdą do Pip jeśli tych umów w covidzie podpisanych nie dostaną i co... Umowy prezio miał zniszczyć a okazało się że 3 miesiące na 0,8 etatu robiliśmy. Hahaha a faktycznie w tamtym czasie nawet nadgodziny siedzieliśmy. I co nikt nic nie mówi.

@Nel

A słyszałaś historie jak Abdul ganiał swoim wielbłądem przez pustynię jedna pacjentkę? Też była czerwona. A błędy to prawda. A ode mnie proszę się odstosunkowac bo inni są czerowni na papiee a drudzy czarni.

Zdzisław
@Nel

A słyszałaś te historie? Jak Abdul ganiał swym wielbłądem jedna klientkę przez pustynię? Też była wtedy czerwona na twarzy.

Cypis
@Zdzisław

Hahaha a to dobre. Macie jeszcze jakieś historie... Oprócz swoich nieudolności oczywiście bo teraz zwalać winę będziecie na wszystkich dookoła a wiemy jak jest i ile pomyłek było i jest nadal. Tylko nie zostawiajcie wykrojników pod stołami tylko od razu siup do kontenera bo znowu ktoś na kontrol wpadnie i będzie dużo pytań a odpowiedzi mało......

Koniec

Zaraz krojownia się rozpadnie chłopaki uciekają ale wcale się nie dziwię lada moment nie będzie miał kto kroić i szykować pracy bo magazynierzy też uciekają i chłopaki już znaleźli sobie inna pracę. Nie dziwota skoro zarobki wszędzie większe a cały czas nowości wprowadzane bezsensowne tak jak ten drugi stól na dużej maszynie gdzie ruszyć się nie można przez to i wieczne narzekania mądrego co mu nic nie pasuje już nawet nie chodzi o zarobki bo tu nigdy nie będzie lepiej dlatego ludzie odchodzą a zaraz się obudzą z ręką w nocniku. To jest koniec już

Lolo
@Koniec

A ciekawe czy kiero ma czas żeby tej waszej krojowni się przyjrzeć? Jak to jest ze mylicie się w krojeniu i niby nikt nic nie wie? Ale na magazynie dobrze rozliczone to nikt się nie dowie... Tylko tyle kompletów na raz? Muszą na magazynie mieć dobre kalkulatory. No ale zawsze było dobrze liczone, magazynem rządzi się ze dwadzieścia lat to wiadomo jak zamiatać pod dywan.

Faras
@Lolo

Źle i błędy robi cały czas zazwyczaj jedna osoba i właśnie odziwo szok że kierownik tego nie widzi tylko jest ta osoba broniona.. A jak coś jest źle skrojone to tkaniny są zamawiane na nowo więc o co Ci chodzi wogole ze ktos coś zamiatan pod dywan? Jesteś źle poinformowany więc podziękuj tylko swojemu informatorowi za niewiedzę na ten temat. Zresztą wielki jeden (usunięte przez administratora) jest na całym zakładzie ludzie odchodzą już masowo ale wcale nikogo to nie dziwi. Zdziwią to się wielce wykształceni z biura jak zostaną sami ze sprzątaczkami za chwilę.

Kadryrov
@Koniec

Tylko krojownia i krojownia aż na wymioty się zbiera.sami o sobie piszecie żeby podwyżki jakieś dostać.Bo zapracować na premie to nikt nie ma zamiaru. Żałosne

Nel
@Faras

Nie muszę słuchać informatorów to powszechna wiedzą a to że myli się tylko jeden to kłamstwo i tyle. Nie musi być wiele na nowo zamawiane bo stan na magazynie niektórych tkanin jest. Chcę to zobaczyć jak odchodzicie. Podwyżek nie będzie a wy tu będziecie dalej siedzieć. Tak jak do tej pory.

Nadzieja

W maju znowu drzwi otwarte w Janikowie zapraszają wszystkich z Gniewkowa.

@Nadzieja

A którego maja? Muszę dowiedzieć się czy szwaczek też nie potrzebują. Tutaj już dna sięgnęliśmy z tymi zarobkami i pracą. Powoli się będą wszyscy wykruszać. Władza zacznie obiecywać tak jak do tej pory byleby zatrzymać ludzi a potem się wypną i podwyżek nie będzie albo będą podwyżki a poobcinaja znowu normy. To potrafią.

Nadzieja
@Ania

Byłem teraz na drzwiach otwartych i powiedzieli że w maju też zrobią.Oglosimy jak coś się dowiemy

Monia
@Ania

Chyba przesadzasz. Nie jest tak źle. Pracować trzeba wszędzie.

@Monia

Nie jest tak źle? Rozejrzyj się dobrze i głupot nie opowiadaj. Chyba że nie siedzisz przy maszynie ale wtedy nie masz pojęcia o czym gadasz. Chcę normalnych zarobków za normalna pracę a nie dorobić się garba nie zarabiając nawet na utrzymanie godziwe. Jak tylko będą trochę lepsze pieniądze to uciekam stąd czym prędzej.

Pies

Niech nasza Władza pojedzie zobaczy jak powinien wyglądać prawdziwy zakład.

Tap

Witam czy ktoś wybiera się jutro do Janikowa na drzwi otwarte ?

Walet

Co się dzieje w naszej firmie? Jak na kroju mają przymusowe wolne to naprawdę źle się dzieje. Miejmy nadzieję że zdążymy znaleźć nową prace zanim na bruku się znajdziemy. Dwa razy zakład tutaj już upadał BFM i TG. Wszyscy pamiętają.

Zen
@Walet

Teraz wolne a powoli zamierzają wprowadzić im 3 zmianę. Kiedyś przymiarki były teraz pora na działanie. Tym bardziej że dodatki trzeba będzie kroić już dla wszystkich. Co dalej? Przynajmniej krojownia zarobi wemy jak lubią pracować za dodatkową kasą.

Bąk

O kim mowa i co ciapate mają do tego?

UKLAD

Jak niema się znajomością to jesteś nikim nawet jak wykonujesz pracę za kogoś kto bierze zato pieniądze to JESZCZE CIEBIE ukażą każdy zna przykład naszego kolegi z U... to poco tutaj pisać wystarczyłoby mieć układ

Bąk
@UKLAD

Kto to jest kolega z U... Nie mogę rozszyfrować :) i o co chodzi z układami?

Agh

Na coś się chyba zanosi. Kiero coraz rzadziej się pokazuje na zakładzie. Chyba nie jest aż tak dobrze u nas żeby niczegonie kontrolować? No ale w sumie sam ma słabe pojęcie o wszystkim więc... Potrafi tylko robić przesłuchania aż dziw bierze zedo policji się nie najął. Słabo.

Raider

Siema miśki. Co nowego. Kiedy można wracać do tej firmy? Ustabilizowało się coś? Czy teraz na magazynach można zarobić coś wincy niż najniższą? W ogóle warto jeszcze myśleć o firmie?

Kaktus
@Raider

Panie... Z czym do ludzi podwyżki? Jak w tej firmie teraz liczą się tylko oszczędności nic więcej a o podwyżkach można pomarzyć. Ludzie odchodzą ale wcale się nie dziwię jak naokoło więcej zarobisz wszędzie niż tu. Pozdrawiam

Fus
@Kaktus

Nie chcieli pracować w swieczkach bo ujowy klimat.teraz przychodza do nas i robią klimat jak na swiczkach.Patologia w the best wydaniu.praca w soboty na popki w niedzielę święta brawo ludzie.kiedys świetni pracownicy świetna atmosfera.teraz sztuczni ludzie i podobny klimat.masakra.

Alex

Siema. Pracowałem jako tapicer około 5 lat 4 w Swarzędzu i rok w Janikowie. Czy w waszej firmie są wakaty na tapicerce? Jak z zarobkami? Ile można wyciągnąć?

Zostaw merytoryczną opinię o Sweet Sit - Gniewkowo

• Jak się pracuje w Sweet Sit?

Zobacz opinie na temat firmy Sweet Sit tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 286.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sweet Sit?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 270, z czego 108 to opinie pozytywne, 48 to opinie negatywne, a 114 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sweet Sit?

Kandydaci do pracy w Sweet Sit napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sweet Sit