Opinie o Sweet Sit w Gniewkowo Przasnyska 11 A lok. 215

Fabryka Mebli Gala Collezione to doświadczony polski producent nowoczesnych mebli tapicerowanych, działający na rynku od 2001 roku. Fabrykę tworzą cztery zakłady produkcyjne: Sweet Sit w Gniewkowie, SLA.WIA w Tucholi oraz Gala Collezione w Lisim Ogonie i Chełmnie. Łącznie we wszystkich czterech zakładach zatrudnionych jest 700 pracowników.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sweet Sit w Gniewkowo Przasnyska 11 A lok. 215

Casanova

Do uroczej Kobiety ze szwalni. Obserwuję Ciebie od dawna. Przechodzę nie raz przez szwalnię i nie mogę oderwać wzroku od Twojej niesamowitej urody. Jesteś zjawiskowa i te Twoje dzikie spojrzenie ,które mnie przeszywa. Aż mi się robi gorąco i nogi mam jak z waty. Mówią na Ciebie Dama i na prawdę jesteś prawdziwą Damą. Nie raz mam ochotę się do Ciebie odezwać ale wstydzę się podejść. Nie wiem czy kiedykolwiek się odważę. Jesteś jak nieoszlifowany diament piękna i tajemnicza. Pozdrawiam Cię serdecznie moja Damo

Łucja
@Casanova

Domyślam się, że pracujesz w Sweet Sit. Co mógłbyś powiedzieć o pracy w tym miejscu? Warto aplikować? Na jakie benefity od firmy można liczyć?

Ginekolog
@Łucja

Pracuje się fajnie atmosfera boska, benefity są naj naj naj wolne weekendy zarobki mega kot wolne wszystkie święta i codziennie zakładowe obiady. A potem się obudziłem.. Złapałem za łeb i powiedzialem co za sen.

Iras
@Łucja

Praca jak najbardziej wporzadku polecam każdy dział

Marczinni Italiano
@Łucja

Warto praca wspaniała miła atmosfera jest na kim oko zawiesić .Iwona Niesamowita ,Piękna , Zjawiskowa .Blond z tatu taka szpuleczka do tego Kredeczka 1 Klasa Top .Często spaceruje po szwalni żeby humor sobie poprawić .

Una

Prawda jest taka że jest strzelane z ucha żadne zupki i inne pierdoły o których tu ziomki piszą nie są ważne. Ważne jest to że trzeba się pilnować nawet jak się idzie zapalić czy siku bo znajdzie się ktoś kto się pucuje tzw pucek

Jon
@Una

Tylko jak się tutaj pilnować i komu wierzyć jak każdy na każdego gada...

@Una

Chodzi tylko o to że kiedyś się ktoś pucował to pucuje się też i dzisiaj. Najgorsze jest to że za tygrysa by się dał poćwiartować a teraz za nową zmianą to samo. Jak chorągiewka. Wiadomo na kogo w 100% trzeba uważać a kolejni donosiciele na fali wypłyną niedługo.

Rybak
@Jon

Doskonale wiemy komu można ufać..... Jeśli komuś kiedyś nie można było to i dzisiaj jest tak samo. Tylko obserwacja. Niech każdy bierze w dłoń zeszycik i notuje wszystkie spostrzeżenia. Wydedukujemy kto czarną owcą w tym stadzie jest. Tylko co potem???

Carbon
@Hah

Braki trzeba czymś uzupełnić.jak się nie ma rąk do pracy to trzeba buzia nadrabiać.bylo jest i będzie nagminne w tym zakladzie.wystarczy się rozejrzeć prawda stara jak świat kto dużo gada mało robi.

Święty
@Una

Bardzo dobrze że przyszedł nowy kierownik.Wreszcie ktoś ściemniaczami się zainteresował i jest im źle.Kierownik chodzi i obserwuję i sam widzi kto pracuje a kto ściemnia.Zresztą podchodzi do pracowników indywidualnie i w ten sposób się już wiele dowiedział.

DAriusz
@Święty

też to sobie chwalę w końcu można powiedzieć kierownikowi kto jest prawdziwym nygusem i zamiast pracować to spacerki i telefoniki

Tuptuś
@DAriusz

A może księga wniosków I zażaleń.skrzynka.anonimowa

Ryjek
@DAriusz

No tak chwal sobie chwal tylko po tym wpisie widać że nie pracujesz na hali. Każdy ma coś innego do powiedzenia. Wiemy jak jest i tylko na hali możesz (usunięte przez administratora) dowiedzieć się czegoś normalnego o tej sytuacji.

Super akordowiec
@Tuptuś

Albo Poczta Polska zawsze można list wysłać na adres firmy do Pana Prezesa

Jasnowidz
@Super akordowiec

Zarzucacie sobie kolesiostwo, kablowanie, (usunięte przez administratora) a wystarczy poczytać te wpisy przejść się na dany dział pogadać z ludźmi i wszystko można się dowiedzieć. Część piszemy sami a część powiecie kierownikowi, który potrafi obserwować i info od nas wyciągnąć.Czyli co się okazuje że wszyscy na siebie donosimy tutaj przez te wpisy dużo można o nas samych powiedzieć.Zeszliśmy na psy...

Robert
@Jasnowidz

To chyba ty na psy zeszles. Tylko tutaj w tej chwili jeszcze coś można powiedzieć. W firmie odrobina krytyki i już cię nie ma.

Grymbooczyszczalnia
@Jasnowidz

Jak się czujesz psem to szczekaj a to jest forum zakładowe gdzie głoszona jest prawda nic się nie ukryje każde lizi d czy (usunięte przez administratora)są komentowane na bieżąco żeby ograniczyć grymbolstwo i cwaniactwo.

@Grymbooczyszczalnia

Jaką prawda na bieżąco nie upadłeś czasem na głowę?

@Xxx

A właśnie że prawdę. Myślisz że będziesz kłamał i ci ludzie uwierzą? Na szczęście w tym zakładzie też mądrzy ludzie pracują którzy wiele widzieli i słyszeli i nie pozwolą żeby tutaj kłamstwa szerzyć. To forum to jedyne miejsce gdzie można się wypowiedzieć.

@Rybak

A komu można ufać jak wszyscy na siebie piszą?

Rzymianin

Dlatego weryfikujemy informację żeby kłamstwo się nie szerzyło. Starczy tego dobrego. Każdy z nas ma coś do powiedzenia więc po to to forum jest. Niech ludzie piszą co im na sercu leży.

Prawda
@Rzymianin

Racja ja zawsze piszę te dobre rzeczy i te złe. Bardzo sobie chwalę odsunięcie nie właściwych osób zwłaszcza na krojowni nie będę tęsknił za kierasem tak jak niektórzy co tylko potrafią funkcjonować wtedy kiedy wchodzą wew odb.t Za Tigerem też nie tęsknię . Zmiany są dobre atmosfera się oczyszcza trzeba poczekać na dobre zarobki głowa do góry.

@Rzymianin

Moim zdaniem powinniśmy pisać o normach i stawkach dlatego że te kwestie dla nas pracowników powinny być najważniejsze.Każdy z nas chce przecież dobrze zarobić i o tym należy pisać a nie o innych osobach ich obrażać czy pisać o życiu prywatnym innych pracowników.Wystarczy sobie samemu zadać pytanie czy my sami jak robimy wpis jesteśmy super pracownikami.I nie chcę tutaj nikogo bronić, ale wystarczy się zastanowić każdy będzie miał coś na sumieniu.I jak tak dalej będziemy tak pisać w końcu to nam spowszednieje i przestaniemy to czytać.Wszyscy będą źli i wszyscy będą zakłamani a itak będziemy że sobą pracować. Czy to nie będzie chore?

Spławik
@Rybak

Wiadomo że to ten co obszczywa zakład bo to ziomki najlepsze i ten w czerwonym kubranku na żelowany z inka

Arek
@Una

Pucowanie pucowaniem ale ciekawe czy z kompletacji chłopacy nadal wywożą i produkują na lewo?

@Xxx

Cześć jak stawki ile tapicer wyciąga na rękę tak średnio??????

Wiktor
@Siwy

U nas tylko dwóch tapiceròw a reszta to obijacze. Dzisiaj kwitki i znowu rozczarowania

@Wiktor

Ile 4 z przodu jest????

Poprostu żenada

Kontaktowałem się z inspekcja pracy i to co robią w firmie przechodzi ludzkie granice. Zabierają nam nieprawnie pieniądze Nasze pieniądze z urlopu. Za 10 dni urlopu zabierają 200 zł poprostu żenada. Tak samo premie wliczane w podstawę wynagrodzenia. Robić się już tu nie chce i brak motywacji pracy jest dużo więc zawijam się stąd koniec robienia z ludzi (usunięte przez administratora) . Dla niedowiarków zadzwońcie sobie i posłuchajcie mądrych ludzi co tracicie ja się poddaje nie ma tu przyszłości.

moric
@Poprostu żenada

tyn nowy to naprawi i bydzie dobrze na pewno odda pieniądze głowa do góry

Za małe spodnie
@moric

Taa.. Będzie jeszcze gorzej że ludzie będą uciekać.. Opinii to ten nowy za dobrych nie ma. Chwaląc się że w wielu firmach pracował był kierownikami czy nie wiadomo kim jescze wcale dobrze nie świadczy bo gdyby był dobrym w swoim fachu trzymał by się jednej firmy a nie dziesięciu innych. Moje odczucie to zwykły pozer i cwaniaczek który nie lubi kolesiostwa a sam się po kolesiostwu tu znalazł. Inteligencja brawo. Macie rację że trzeba stąd uciekać.

Pachy zapachy
@Poprostu żenada

To taka zachętą motywacyjna żeby nie brać urlopu tylko sprzedać. Umierać za firme przyszła pora i tyrać bez wytchnienia nawet maszyna musi odpocząć a tu kara za urlop ciekawe ile jest takich firm w Polsce napisze na forum Solidarności tak z ciekawości!

Dobry Tapicer
@Poprostu żenada

Podziękujmy Panu G... U nowemu zarządcy on za te oszczednośći ma podobno 10% to łatwo policzyć ile weźmie za nasze urlopy. Nasze premie frekwencyjne nie powinny być wliczane do najniższej JANIPOL czeka na kolejne ruchy Powodzenia

Stebnówka
@Za małe spodnie

To nie jest z castingu tylko po znajomości? Wszystkich wymienili ciekawe czy tak samo będzie z kierownikiem krojowni bo już tylko on został (Rodzynek):):):) a jak już czy będzie casting czy jakiś kolega tego nowego kiera wpadnie. Co to się wyprawia nie ma spokoju człowiek wie gdzie się obudzi a nie wie gdzie zaśnie trzeba się rozglądać po pomalutku może jakaś odzieżówka czy usługi.

@Stebnówka

Ciekawe....może masz ochotę kandydować na stanowisko? Na krojowni jest dużo do zmiany zaczynając od samych krojczych. Zobaczymy kiedy zaczną się zmiany..... Będziemy obserwować jak (usunięte przez administratora) przestają się chować po kontach. Może w końcu będzie uczciwa praca to wtedy i płaca się zmieni.

Godek
@Stebnówka

No cóż na pewno coś się zmieni. Najprawdopodobniej praca w innym zakładzie nas czeka. To akurat może na korzyść wyjdzie. Tutaj i tak nie ma co czekać. Na stoły nikt raczej nowy nie przyjedzie.

@Pachy zapachy

W Lisim nawet przy sprzedaży urlopu zabierają kasę z "premii frekwencyjnej"

@Ona

W Gniewkowie to samo. Bezczelność tym bardziej że frekfencji w pracy 100%a tu jeszcze obcinają za sprzedaż...

Haa
@Hah

Po co sprzedajesz raz że to bezprawne a dwa że szkoda zdrowia

@Poprostu żenada

Jakie pieniądze z urlopu możesz objaśnić? Ile na rękę wyciągasz na stole???/

Staś

Jak czytam te wpisy to każdy kierownik jest niedobry.Pracownicy piszą na siebie o co chodzi? A może z pracownikami jest coś nie tak.Wszystkie brudy są tutaj wypisywane.Jestem ciekaw tak naprawdę jakby trzeba było podpisać się własnym imieniem i nazwiskiem czy też takie wpisy by były.Szkalowanie siebie na wzajem jest dramatem.Narzekaliśmy na byłego kierownika że był nie dobry ok.Trzy miesiące nie mieliśmy Pana a wpisy jak były tak są.To o co chodzi? Każdy z nas niech się uderzy w pierś zanim coś wpisze bo te osoby, które moim zdaniem nie zawsze piszą prawdę mogę komuś wyrządzić krzywdę.Czy ktoś jak robi wpis o tym myśli? Bo chyba nie.Każdy z nas pracuje na takich stanowiskach a nie innych. Nikt nikogo nie powinien oceniać dlatego że na danym stanowisku nie pracuje i tak do końca nie wie jak to jest a się wypowiada.Ja się pytam po co? Pracownicy godzinowi na których się mówi łaziki też nie leżą bo w zakładzie dookoła nic sam się nie robi a podwyżek żadnych też nie mieli.Więc powiem tak atmosferę w firmie budują pracownicy a o pensjach desydują szefowie ile zarabiamy na danych stanowiskach i jak to niektóre osoby zrozumieją myślę że mniej będzie szkalujących wpisów, które do niczego dobrego nie prowadzą.Pizdrawiam.

Antynygus
@Staś

Zgadzam się trzeba dać nowemu szansę. Nygusy tu się rozpisują bo strach o posady i by chcieli powrotu do starych zasad. Układy, ukladziki, nadgodzinki za nic. Tego już nie będzie zabierzcie się uczciwie do pracy.

Popieram
@Staś

Kolego koleżanko nie wiem kim jesteś ale wielki szacun, bardzo dobrze napisane bo faktyczne czytając wcześniejsze wpisy każdy jest taki taki i taki kierownictwo złe brygadzisci źli kontrola zła, ludzie na magazynach źli itd, ten to robi ten tamto to są ludzie naprawdę doświadczeni i wiedzą jak robić i co robić po co to piszecie podejdź powiedz im to w twarz co cię boli, przecież to jest nasz zakład on nas karmi i nasze rodziny jak wam się nie podoba odejdźcie nikt was tu nie trzyma no ludzie. JESZCZE RAZ SZACUN DLA OSOBY WYŻEJ ZA NORMALNY WPIS POZDRAWIAM.

@Staś

Przyłączam się do wpisu. Wam wszystkim rządzący się nie podobają. Był tygrys pisaliście teraz go chwalicie (sam słyszę na hali) był na jego miejscu dyrektor wszyscy gadali pokątnie i też wpisy się pojawiały teraz cisza jest nowy i też piszecie pomimo że wielu z was bezpośredniego kontaktu nie miało jeszcze. Mam pewną funkcje w tej firmie i coś na ten temat mogę powiedzieć. Akurat ten nowy już dał mi wiele do myślenia jak pomyślę że mam z nim rozmawiać w poniedziałek aż mnie skręca. Na własne uszy słyszałem co mówi o ludziach pomimo że ich jeszcze nie zna. Nie powiem mu co o nim myślę bo wtedy chwilę moje będą policzone. On zniszczy każdego kto stanie na jego drodze a może wszystko w tej chwili. Tak odemnie.

Antynygus
@Tak

Ale czy to nie jest dobre że chce ludzi zmotywować. Przecież ma porównanie i widzi że tu jest dużo ściemniaczy wystarczy że raz przeszedł po hali i widział te ruchy przerwy papierosiki telefoniki itd .Tu przychodzi się do pracy a pieniądze są za wypracowane godziny za 8 godzin a nie 5.Tak samo premie za co ja się pytam są za uczciwą pracę czy ścieme i spóźnianie?Widać to od razu kto pracuje na kamerach te ruchy jak na grillu to opinie Pan Kierownik ma.

Bartosz
@Staś

O na reszcie głos rozsądku. Kierownictwo się zmieniło bo było nieudolne. W zarządzie zasiadają odpowiedzialne osoby i wiedzą co robią. Bardzo kibicuję nowemu Kierownikowi i trzymam za niego kciuki. Pozdrawiam

@Bartosz

Ja niestety nie pokibicuje. Nie podoba mi się jak odnosi się do ludzi. Nawet nie wprost ale co mówi o ludziach z produkcji. Zapomina że to oni na jego chleb pracują. tępienie nierobów się zgodzę ale nie takie rzeczy. Ja słyszałem poczekamy co będzie

@Tak

A co mówi skoro tak mówisz daj przykład.

Szwagier
@Staś

Chciałbym się odnieść do wpisu Lolka i pracownika na temat Binia.Chyba nie wszyscy pamiętają że zanim trafił na magazyn to był krojczym skóry a potem kontrolerem tych wykrojników. Nauczył kroić skóry kilku chłopaków i z tego co pamiętam atmosfera tam była super.Można powiedzieć że swoją robotę robił bardzo dobrze bo gdy sprawdzał te wykrojniki każdy uszty pokrowiec tapicer mógł tapicerować w ciemno.Wtedy też były kierownik był kierownikiem kontroli jakości i też z tego co pamiętam wszyscy radzili się Binia czy można puszczać blizny, odcienie i nigdy pomocy nie odmówił.Sami wiecie jak został A... kierownikiem dlatego że tamten też święty nie był na jakiego wyglądał.Z tego co się orientuję to na szkieletach było kilku brygadzistów, ale z różnych przyczyn może się nie sprawdzili i Andrzej wymyślił sobie Binia.Podejrzewam że większość wie dlaczego taka zmiana nastąpiła.Jeden z kolegów już nie pracuje dlaczego? Alkohol. Drugi pracuje, ale brygadzistą już nie jest.Są takie osoby, którym po weekendzie jest ciężko trafić do pracy a o dyspozycyjności nie wspomnę.Też już nikt nie pamięta jak krawcowe o północy woził do domu ponieważ nikt nie chciał tego robić no kilka razy był też Roman bo nie miały transportu i do pracy na szóstą rano przychodził czyli był dyspozycyjny bo może Ci co zrobili te wpisy nie wiedzą co to znaczy. Też z tego co wiem udało się obronić jednego kolegę, który miał wypowiedzenie a BINIU do kierownika chodził i kolegi nie zwolnili.Też jakiegoś kolegę przyjęli z powrotem.I następna kwestia z tego co pamiętam pracuje razem z chłopakami czyli rozładowuje samochody tak jak wszyscy czyli fizycznie pracuje a nie tak jak jest w jednym z wpisów.Jako jedyny chyba z brygadzistów jest za swoimi chłopakami i warto ich zapytać o zdanie i wtedy wyrazić opinie o danej osobie.Fajnie ktoś wcześniej napisał jakby trzeba było się podpisać swoim nazwiskiem to nikt nikogo by nie szkalował.Ja rozumiem że Ci co piszą o innych pracownikach są nieskazitelni.

Doświadczony pracownik
@Szwagier

Nie przesadzaj z tymi pochwałami.. Zawsze może wrócić na stół kiedyś tapicerowal niech się wykarze.. Ten wpis to chyba ułożył sam lub że szwagrem.. Nic dodać nic ująć.. Ale sobie pochlebia. Święty to On nie jest.. Resztę niech dopowie sobie sam..

BINIU
@Doświadczony pracownik

Widzę że sam muszę odnieść się do tych wpisów na mój temat.Jeżeli ktoś piszę na mój temat to chociaż niech się podpisze i pokaże że ma jaja.Ja nikomu nie muszę się tłumaczyć z pracy, którą wykonuję.Od oceny mojej pracy są szefowie a teraz nowy Kierownik. Najgorsze jest to że z osobami z którymi się pracuje na co dzień udają kolegów a niestety tak nie jest.Jest to przykre, ale nie tylko dla mnie, tylko dla wszystkich osób, które tutaj są obrażane.Zacytuję klasyka był czas przywyknąć????????

Cynek
@Doświadczony pracownik

Podłączę się nie wszystko jest takie jak wygląda. Nie ma się co chwalić oprócz wrednych opinie także część prawdy także tu wychodzi. Więc trzeba niestety Zbyszkowi też pocisnac tym bardziej że wielu do powiedzenia na ten temat też ma.

@Xxx

Jeśli dam przykład to będzie wiedział komu tak mówił,aż tak narażać się nie mam zamiaru.

Szacunek
@BINIU

Masz rację Biniu z tym udawaniem kolegów to przykre też się o tym przekonałem na własnej skórze.Pamietaj są ludzie którzy Cię szanują.Pozdrawiam

@Szacunek

Tak wszyscy Cię szanują.... Nie bierz do siebie tym bardziej że ludzie piszą o tym co widzą ...... U Ciebie też. W sumie niewiele da się ukryć.

Dragon
@BINIU

To tak samo jak Ty udajesz kolegę a tak naprawdę mega fałszywy jesteś i to nie tylko ja to potwierdzę. Nie pamiętasz chociażby akcji typu afera zupki chińskiej? Co parę osób z krojowni przechodziło koło Twojej kanciapy na stole leżały nie Twoje tylko zakładu który rozdawał zupki leżały na wierzchu mieli przerwę wzięli sobie je zrobili zjedli a Ty się po skarżyłeś Panu tygrysków bo mu w cztery litery wchodziłeś zawsze i przez ciebie zabrał po 200 zł z wypłaty im.. Za smierdzaca zupke chińska za 2 zł zrobiłeś aferę im na cały zakład. Że Ci wstyd nie było chłopie. A udajesz dobrego kolegę i spoko kolesia a swoje za uszami masz i kablujesz i wchodzisz tam gdzie mnie trzeba. A tłumaczyłeś się wtedy że mogli przyjść zapytać czy loga sobie wziąć a nie kraść. Bez przesady leżały na wierzchu bo zakład rozdawał to sobie wzięli a nie afera na cały zakład śmiech

Gapa
@Dragon

Tak było. Potwierdzam. Więc kolego teraz nie dziw się że każdy myśli żeś(usunięte przez administratora) Wszyscy jak jeden mąż podejrzewają że jesteś informatorem nowego,bo tylko ty wyglaszasz peany na jego cześć. Teraz będzie tłumaczenie różnego rodzaju. Niestety z tego już nie da się wytłumaczyć. A opinie na jaką się zapracuje zostaje.

@Dragon

To wszystko jest prawda.. Tak się można bujać i udawać kolegę..

Transport
@Dragon

Po co piszesz bzdury.Zubki były odłożone na drugą zmianę dla chłopaków i były schowane to po pierwsze. Po drugie zakład żadnych zupek nie rozdaje, tylko te zupki dostawały osoby, które pracują w transporcie.A po trzecie jeżeli wchodzą do magazynu osoby, które tam wchodzić nie mogły a weszły i te zupki zabrały nawet mogły być śmierdzące ale nie zmienia to FAKTU że były ukradzione.Nawet ze stołówki w zeszłym roku też zupki dla chłopaków z drugiej zmiany były kradzione więc nie mów że to nie jest złodziejstwo.Najgorsze jest to że w ten sposób też swoich kolegów z pracy się nie szanuje. Za to bym karał jeszcze bardziej niż tylko premia.Jak Tobie ukradliby co kolwiek to byś milczał?Nie broń ludzi którzy kradną teraz piszesz o aferze a za chwilę możesz sam być ofiarą i wtedy będziesz miał pretensje do całego świata.

Juzek

W naszej firmie to wszyscy udają kolegów i koleżanki a jeden drugiego w łyżce wody by utopił.Taka jest prawda i taki jest fakt.

Ktoś
@Transport

Tak zupki były odłożone to prawda ale koledzy o tym nie wiedzieli. Zamiast ich(usunięte przez administratora)trzeba było z nimi pogadać. Tak stracili premie a Ty byłeś bohater zakładu. No cóż tutaj wyszło koleżeństwo. I to wcale nie chodzi o kradzież bo zrobiło to nie do końca świadomie. Ale najlepiej odrazy pod pluton egzekucyjny ich. Może powiesz że mogli być wywaleni z roboty więc i tak im się upiekło. Pamiętajcie frajer zawsze będzie frajerem cokolwiek by nie zrobił.

Transport
@Ktoś

Widzę że do końca nie wiesz jak to było.Bo był i ich się zapytał czy wzięli zupki to z uśmiechem na twarzy odpowiedzieli że ma sobie sprawdzić w kamerach więc to zrobił.I co się okazało że to oni zabrali te zupki.A skoro tak ich bronisz to może ty też te zupki ze (usunięte przez administratora)

Kolega
@Transport

Przestań udawać i tak wszyscy wiedzą że kablowakes na wszystkich żeby mieć dobrze.. Bo do pracy fizycznej się nie nadajesz.. Więc co dalej...

Zawieszony
@Kolega

BINIU olej te wpisy. Robią to ludzie którzy Ci zazdroszczą.

Głos rozsądku
@Kolega

Czy my naprawdę musimy tak siebie obrażać.Przecież razem na co dzień pracujemy ze sobą tyle lat i zachowujemy się jak małe dzieci z przedszkola.Zamiast poruszać tematy typu normy że są niekiedy skopane,że stawka godzinowa mogłaby być większa czy może wiata na rowery mogła by być to my się zajmujemy kimś tylko nie sobą.Życiem prywatnym innych tylko nie sobą.Co to daje nic. Atmosfera jest bardzo kiepska a jadu bardzo dużo.Jak sami na wzajem nie będziemy się szanować to nikt nas nie będzie szanować i będziemy w tym maraźmie tkwić.

Gosia
@Głos rozsądku

Poprzednie kierownictwo odpowiada za taki stan rzeczy.stworzyło tę zawieść te różnice między nami.sort na lepszych i gorszych.teraz przyszedł czas na głos rozsądku.ludzie domagają się może byc ujowo ale przynajmniej jednakowo i w miarę sprawiedliwie

Rybaczek
@Zawieszony

Olej olej w końcu to cała prawda. Takie rzeczy trzeba olać bo wybronić się już nie ma jak. I tak wszyscy wiedzą co o tej sytuacji myśleć.

@Dragon

Z tymi zupkami gościu nie wiesz jak było,bo po prostu jeden koleś co już nie pracuje na krojowni(czyli podejrzewam z Twoich kręgòw) je gwizdnął, a psioczysz teraz o kablowaniu jakby nie było o co. Taki był biedny, że nie było go stać na zupke? Mógł podejść się spytać i dostałby tyle, że w gacie by narobił. Widocznie jednym dużo do szczęścia nie brakuje tylko zakosić zupkę.

Laila

Poczekamy zobaczymy ale kolesiostwo kolesiostwem chcecie zwalczyć??? Podejrzewam że większość z nas już ma problem z akceptacją tego co zaistniało.

Miła

O co ta cała kłótnia o głupie zupki dajcie spokój to nie jest powód żeby psuć relacje w pracy.

Tapicer

800zł przez 3 miesiace oferta po 10h soboty na popoludniu

czy bede podpierdalaczem

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Hejt

Czytam te wpisy i stwierdzam ,ze nie podjąłbym pracy w tej firmie i to nie ze względu na strach przed przełożonymi. Pracowałem w niejednej firmie i zawsze jakies zasady i porządek obowiązywały dla mnie to normalne . Nie zatrudniłbym sie ze względu na atmosfere jaka panuje tu między pracownikami ,jak dla mnie w przedszkolu dzieci lepiej sie dogadują . Co to w ogóle jest jakies kolonie ! Widać po wpisach ,ze część pracowników ma problem z akceptacja innych ludzi wokół siebie . Zamiast zająć sie pracą to tylko rozgląda się kogo tu obrazić lub komu ubliżyć . Ewidentnie widać zazdrość , nienawieść i brak szacunku do kolegów w pracy . Takie osoby psują atmosferę, skłucają ludzi między sobą i sieją zamęt głupimi wpisami . I tak sobie myślę, że z takimi ludźmi to można nerwicy się nabawić . Rada ....opamiętajcie się , bo to nic innego jak hejt . Osobiście jestem przeciwny hejtom .

$$$$$dolary
@Hejt

nienawieść? chodzi ci o nawiezienie obornika?

Kamery Hasło

Prośba o zmianę hasła do kamer. Czas wolny można poświęcić na czytanie książek Panie Utęskniony.

Obłuda
@Kamery Hasło

Trzęsie teraz portkami to ciągle podpatruje na kamerach i wydzwania niby że tęskni i że zgrana ekipa:):):)leje z gościa teraz kolega a tak to jeden fałsz

Wstyd i kompromitacja
@Obłuda

Parówa zwyczajna przez niego ciągają porządnych ludzi na dywanik bo wyszły przekręty jakieś ciekawe na kogo zwali winy

Sprwiedliwy

Moim zdaniem nawet jak wszystkich brygadzistów by wymienili to dalej były by wpisy że donoszą, kablują i tak dalej.Teraz chodzi kilka osób na zebranie z kierownikiem i co też donoszą? Bo z tego co wiem to rozmawiają o tym żeby nam wszystkim się lepiej pracowało.Docenimy to? Myślę że nawet jak będzie lepiej czy nawet dobrze to i tak znajdą się osoby, które będą krytykować.Ale cóż już tacy jesteśmy.

@Sprwiedliwy

Jeżeli te spotkania miałyby na celu polepszenie naszej pracy to OK. Ale już teraz wiadomo że tu nie o to chodzi. Tym bardziej na takich zebraniach się nie podp.. (usunięte przez administratora). To się robi twarzą w twarz z kierasem nasz kolega wie jak może instruktażu udzielić. Kolego ze zbytnim optymizmem bym się nie afiszował. Dobrze nie będzie.

Sprawiedliwy
@Tak

To jak podchodzi kierownik do każdego pracownika i rozmawia twarzą w twarz to znaczy że każdy kabluje. Ja to tak odbieram to co napisałeś.

Inkolove
@Sprwiedliwy

Lepiej się pracowało aha hahaha jeden tak polepszył że chłopaka z Inowrocławia kieras zwolnił bez powodu a kolega przemyślał i chciał uczciwie zabrać się do pracy to go perfidnie wyrzucili na bruk przez to polepszanie chłopaka potraktowano gorzej niż robala jakiegoś Polepszacz się znalazł zajs rany

@Tak

Już kiedyś pani z BHP zrobiła zebranie odnośnie pomówienia jej o łapówki.Sami dobrze wiecie, że to była nie prawda. Przestrzegała nas przed tym że można komuś zrujnować życie czyli doprowadzić do tragedii.Niestety nie wszyscy chyba to rozumieją.Bo jeżeli naprawdę doszłoby do tragedii oby nigdy nie doszło to co wtedy? Też ktoś by się cieszył? Czy nagle został by oświecony, tylko że wtedy z reguły jest za późno.Ktoś wcześniej pisał o prawdzie. Nie zawsze tak jest.Ludzie robią wpisy z różnych powodów.Z zazdrości, bo ktoś ma lepsze stanowisko, bo ktoś może więcej zarobił a jak przychodzi opamiętanie? Tak jak wcześniej napisałem jest za późno.I wtedy czasu się nie cofnie a wyrwa będzie na całe życie.Pamiętajcie o tym co piszecie.

Egoizm
@Pani

A czy osoby dla których mamy się opamiętać czy wręcz zatajać pewne fakty dają przykład i są dobrymi ludźmi?Czy szanują innych i traktują ich na równi? Czy kiedy kogoś pomawiają lub szkodzą to odczuwają współczucie cZy satysfakcję? A Pani od BHP jak zabierała premie za byle g to myślała o tej osobie o jej krzywdzie czy tylko paliła g co to nie ja.Wileka Pani BHP wielki brygadzista czy kierownik śmiech.Tu produkuje się meble My tu świadczymy usługę i tylko to. Jak ktoś tego nie rozumie i udaje wielkiego szefa to jest śmieszny. Tylko wzajemny szacunek i sprawiedliwe równe traktowanie albo zmiana pracy.Proste

@Egoizm

Zanim brała premie to mówiła z wyprzedzeniem od kiedy będzie brała premie chodźby za brak ciuchów roboczych to jest tylko jeden przykład i co zlewka. Jak zabrała premie pretensje.Nawet teraz kierownik wymaga przestrzegania przerw i co? Niektórzy nadal to mają gdzieś,ale jak złapię i ukarze to znowu będzie nie dobry.Więc patrz obiektywnie a nie ze swojego punktu widzenia.Są stanowiska pracy niewdzięczne gdzie tą pracę ktoś musi wykonać. Postawcie się po stronie właścieli firmy też byście byli tacy wyrozumiali? Jak się za nic nie płaci z własnej kieszeni tylko firmowej to każdy jest gość, ale jakby trzeba było zapłacić z własnej kieszeni to już tacy hojni byśmy nie byli.Zobaczcie,tylko jak wyglądają nasze toalety.Pełno papierów na podłodze o innych rzeczach nie wspomnę.Czy ktoś się tym przejmuje? Nie bo za nic nie płaci.Tylko wymagania.Nauczmy się szanować tego co jest we firmie bo to jest nasze i my z tego korzystamy a nie potrafimy tego uszanować.Trzeba sobie też prawdę powiedzieć.Zaraz będę skrytykowany, ale wszyscy wiedzą jak jest.

Rumun
@Sprwiedliwy

Widzisz zawsze tak było. Każdy brygadzista zły..komplety wydawane nierówno. Niby faworyzowanie jednych kosztem drugich i ciągłe pretensje. Każdy jest zaje....... tapicerem ale wykonanie poniżej normy nawet przy dobrych kompletach i wymówki że nie dał rady bo paluszek czy cokolwiek innego. Komplety są rozdawane według możliwości pracowników by suma godzin tapicerni zawsze się zgadzała. Pretensje były są i będą tak już tu jest. Niestety.

Praca
@Sprwiedliwy

Czy na tapicerni czy na szwalni zawsze jest tak samo. Praca lepsza wydawana tylko tym które na to zasługują a reszta niech najniższą zarabia. Wymówki typu bo gadacie bo telefoniki itp żeby tylko komplety po znajomości wydać. Krojownia krzywo na szwalnie patrzy szwalnia na tapicernie i każdy z nas na siebie pisze. Tak czy siak sprawiedliwości nie było nie ma i pewnie nie będzie..... tylko jak nasze wypłaty 10 będą wyglądały? Zależy od kierownictwa i niby naszej pracy.

Robcio
@Sprwiedliwy

Pamiętam dawne czasy jak zakładem kierował Miszczyk też było źle bo każdego dnia mieliśmy założony plan który trzeba było wykonać i nie każdemu pasowało. Był Cichoracki też źle Krauze źle Tygrys źle Kowalczuk źle jest teraz nowy znowu źle. Kiedy będzie dobrze..... Ogarnijcie się w końcu.

Kozak
@Praca

Tak jak zwykle tapicernie i szwalnia. Przestań ta lamentować mata płacone za swoją robotę więc weźcie się do roboty to zarobici. Na krojowni zawsze był akord płacony na wszystkich to jest niesprawiedliwość. Nie ważne kto ile zrobił reszta składa się na wypłatę słabszych którzy się nie nadają jak nasza starsza pani.Teraz nawet bez sprawdzania umiejętności daje się umowy na stałe. Przestańcie Narzekać bo są bardziej pokrzywdzeni niż wy na tym zakładzie.

Luna
@Sprwiedliwy

Tak czytam te komentarze i mi się źle robi. Dostałam wstępne wyniki badań które wykazały zmiany nowotworowe i tak siedzę i sobie myślę że z chęcią wzięłabym wasze wszystkie problemy za ten jeden mój. Tak wiele złych rzeczy piszecie że aż się źle robi . Przykro mi że z takimi ludźmi przyszło mi pracować.

Klaun
@Tak

Od poniedziałku wprowadzamy zakaz uśmiechania się i pokazywania optymizmu na twarzy.Jeżeli to się sprawdzi to wprowadzimy nakaz witania się ze sobą itak dalej a na końcu wprowadzimy nakaz przelewania pieniędzy na nasze konta.Ale ty masz gościu z głową.

Dr
@Luna

Nie panikuj rak to nie wyrok więc zajmij się leczeniem a nie udzielaniem na forum.

@Dr

Dobrze się mówi jak Ciebie problem nie dotyczy.Trochę współczucia.

AKORD WPROWADZIĆ KROJCZYM
@Kozak

Wprowadzić akord indywidualny kto nie wyrobi normy najniższa krajowa a jak nie wyrobi 80-90% zmiana stanowiska lub wypowiedzenie>TAK to powinno wyglądać.

@Luna

Powiem szczerze że jestem w szoku. Jeśli to prawda o tym nowotworze to pracujemy z bandą egoistów. Nie wiem skąd się tacy ludzie biorą ale wstyd to mało. ludzi z Ina jest mało więc niestety podejrzewam że to są ludzie z naszego Gniewkowa.Chociaz mam nadzieję się mylić.

Gajusz Juliusz Cezar

Sweet Sit to już normalnie jakaś bajka się zrobiła tylko w realnym świecie. Zamienili Tygrysa i Bajkopisarza na Żwirka i Muchomorka. Jedyne na czym się znają to jak wyciągnąć więcej kasy z firmy i to kosztem pracowników. Tak się nie godzi traktować ludzi. Mam na myśli pracowników ,którzy na prawdę solidnie pracują ,a nie tych co ściemniają w trakcie ściemniania i podczas ściemniania i nawet jak nie ściemniają to też ściemniają. Muchomorek tylko słodko pierdzi ,a jego kolega Żwirek nie dość że z góry traktuje ludzi to nie ma do nich szacunku. Ta bajka dobrze się nie skończy. Żwirek ty się naucz szanować ludzi bo szybko odchodzą i ogarnij technologie ,a nie z zeszycikiem biegasz po hali jak nauczyciel. Wiem że masz zaniki pamięci to trzeba się na wizytę u lekarza umówić . Przepisze ci porządne tabletki na skleroze. Tacy ludzie nami rządzą. Żwirek chce zlikwidować kolesiostwo ,a sam został zatrudniony po kolesiosku. Nie wiem czy to przez wielkie plecy czy po prostu głęboko zarył nosem w odbycie komuś. W każdym razie żadnych układów nie chce a sam z układu pochodzi. Tak rodzą się kolesie z kolesi wyżej postawionych. Morał tej bajki jest każdemu znany: veni vidi vici czyli przybyłem ,zobaczyłem ,zwyciężyłem i (usunięte przez administratora) po sobie zostawiłem. I po tym to już nie będzie Sweet Sit tylko Sweet Shit

@Gajusz Juliusz Cezar

Zgadzam się z tobą kolego. Niestety Sweet Shit już mamy. Zarobki...... poniżej godności ale nowi pracownicy będą zarabiać dobrze (chyba). Według ofert pracy z PUP Inowrocław krojczy od 4700 brutto ,a pakowacz od 4500 brutto. Gdzie na jakim dziale w naszej firmie ktoś tyle zarabia??? Chyba z premiami w ciągu 2 miesięcy taka suma się uzbiera. Ogarnijcie się rządzący bo kolejni pracownicy szykują się do odlotu. W końcu mamy jesień i grzyby się pojawiły.

@Rzymianin

Jak gdzie! jakos jedna pani kiedys mogla zarabiac na krojowni .4100.za stanie i tylko sie uczyla .mozna haa.

Barbażynca
@Rzymianin

Dokładnie tak i to na próbnym strach pomyśleć ile by placek jej dawał później.. Święta racja to forum jest po to żeby mówić prawdę a przypominam to co tu jest to 90 %prawdy tak samo jak były wpisy o (usunięte przez administratora)na krojowni przez nie będę mówił kogo bo wszyscy wiedzą o jego fałszywości itp a prawda wyszła na jaw wkoncu po tylu latach są nawet dowody i macie tutaj przykład że jednak prawda jest pisana ns forum.

@Rzymianin

Jak zwykle krojownia. Tak jak już kiedyś ktoś powiedział facetów z krojowni do nas na stoły a na krojownie wsiąść same kobiety tak jak to jest w janipolu i innych firmach. Niech zabiorą się za robotę która jest dla facetów a nie non stop lasek się czepiają. Tak było zawsze . Na stołach się nic nie robi za to krojownia przy maszynach które same kroją są zapracowani....

@Rzymianin

Właśnie. Na krojowni zawsze było najwięcej kasy za najmniej obciążająca pracę. Premie przerwy,Maryśka i palenie pokątnie.... Wszyscy na nich patrzą a oni i tak swoje. Bo to profesjonaliści..... Pójdę do jednej maszyny na dwa dni na szkolenie i będę kroiła sama....taka praca a tutaj prysznice po pracy w czasie pracy i niekontrolowane przez nikogo premie. Brawo

Kowal
@Ona

Prysznic jest do mycia po pracy tak samo jak umywalka w której myje się ręce po wyjściu z WC ale niektórzy nie korzystają lepiej jeść śniadanie łapami którymi się d podcieralo bo po co myć

@Sebix

Pamietaj zanic niedaja 4100 wiedz nieodzzywaj sie pajacu plaski ,niebyles to hu..wiesz .!!! .zapraszamy na krojownie zlamiesz sie po pierwszym dniu... Hhaa.

Rzymianin

Zjadles juz .Z toba zaraz zrobia pozadek pustaku idz na budowe sie zlamac.i niesmierdz w zakladzie petami..

Młoda

Jak na jechowego to ty przykładu nie dajesz dobrego jak ci nie wstyd. Tak to chodzicie po domach nauczać a prywatnie poziom że aż przykro się czyta.

Szwalnia

Nie rozumiem jak można się tak nawzajem oczerniać. Pracujemy na jednym zakładzie każdy z nas przychodzi tutaj żeby zarobić na swoją rodzinę a tutaj wylewane są żale jak w programach telewizyjnych tylko żeby dramaturgię zakładu podkreślić. Opanujcie się ludzie już i tak atmosfera na zakładzie jest nieciekawa a do tego jeszcze wy dokładacie. Powoli mam tego dosyć i nie wiem jak długo się to jeszcze da wytrzymać. Wygląda jakby niektórzy tylko po to do pracy przychodzili żeby móc na drugiego cokolwiek napisać. Nie zarabiam kokosów ale jeszcze daje radę z tego wyżyć a jeżeli ktokolwiek z was uważa że powinien być lepiej od innych traktowany to droga do kierownika zakładu jest znana. Proszę iść wyżalić się może będzie lepiej.

Lala

Nawet pani z kontrol jakości o czasie jest na stanowisku.

Wiktor

A co ze sprawiedliwym wydawaniem kpl. Bo to co sie dzieje na jednej ze zmian to niewiarygodne . Kiedy będą rozłamy rodzinne bo juz nie mozna na to patrzeć.

Super akordowiec
@Wiktor

To powiedz kierasowi o wybieraniu kpl albo wyślij anonima pocztą jak masz obawy Proste

Rych
@Super akordowiec

Tak powiedz kierasowi. Już wszyscy wiedzą że lepiej się nie narażać jeśli powiesz że najlepsze komplety są wstrzymywane to go trafi. To jest pomysł na soboty pracujące już wszyscy o tym wiedzą.Wyrabiam swoją normę ale na pewno nie mam zamiaru robić sobie samemu pod górkę. Wiemy że tego nic nie zmieni.

Normalny

Wszyscy czytamy to co tutaj jest wypisywane, szczerze sięgnęliśmy dna.Robimy kupę we własne gniazdo.Osoby,które to czytają z zewnątrz to mają ubaw po pachy a najszczęśliwsi są Ci co zmienili pracę, ale chyba przede wszystkim otoczenie.W takiej atmosferze jak jest teraz to nawet dobre zarobki tego nie zmienią.To jest tak jak dzisiaj w rządzie Polak przeciwko Polakowi.Jest to przykre i smutne, ale najgorsze jest to niestety, że jest to prawdziwe.Mam nadzieję że przyjdzie taki moment, że znowu zaczniemy się szanować bo życie jest krótkie. Dosyć każdego dnia mamy różnych problemów i jeszcze to życie sami sobie uprzykrzamy...

@Normalny

za dużo się wylało dobrze już nie będzie a jedynie fałszywie

@Andrzej

Do tego blady strach padł na firmę bo kiero czyta forum. Cóż zmierzamy nieuchronnie do końca jakiegokolwiek lecz zawsze końca.

sms agent
@Tak

Panie JA za 200 zł mogę wysyłać sms jak ktoś coś kombinuje czy akurat nyguserstwo uskutecznia. Pasi?

Hit
@Andrzej

A dobrze było?moze dla ciebie i paru wtajemniczonych ludków.a fałszywie nie było?wszystko za plecami.ludzie uciekali nie przez prace tylko atmosferę i uklady.zapomniales?

Rojber

Widzę że kiero zaczął udzielać się na forum. Już nie tylko czyta ale i pisze. Nie będę szkalował twojego dobrego imienia jeśli takie masz:-) Szybko dasz się zweryfikować. No chyba że będziesz grzeczny jak to na początku powiedziałeś. Tylko zastrzegła że na razie...cokolwiek to znaczy.

Fryc
@Rojber

Jakiekolwiek by nie miał zdanie wazne zeby miał swoje niech nie słucha cudzych opini bo urobia go jak poprzedników zanim się obejrzy i dla zakładu po raz kolejny nic dobrego nie wyjdzie.i znowu będzie podział na doradców i łazików na tych co mało pracują a dużo zarabiają i na tych co harują a nikt tego nie docenia.im więcej pracujesz więcej zarabiasz ciężka praca solidna placa.bo mdli mnie na sam widok siedzących i smieszkujacych osób biorących za to pieniądze.

@Rojber

Który post?

ZA I PRZECIW

Jakie macie oczekiwania co do nowego kierownictwa, co jest dobre a co działało źle i wymaga poprawy? 1 2 3 Warto podać kilka pkt tylko kulturalnie:)

@ZA I PRZECIW

1. Zamiast premii normalna pensja i to równe zarobki na wszystkich działach 2.Wymiana brygadzistów na tych którzy zasługują 3.Wymiana ściemniaczy na ludzi pracujących bo demotywują tych którym zależy i chcą pracować 4.Cieszy pozbycie się starych układów oby nie wróciło kolesiostwo.

Ryba
@ZA I PRZECIW

Jakby była jakaś ankieta szybko by wyszło kto pracuś kto leser. Na pewno trzeba docenić ludzi którzy na to zasługują a podziękować nierobom.

Una

Hejka a ten nowy to gdzie pracował wcześniej jako kierownik wie ktoś?

Bomba
@Una

W GHG Nidzica podobno. Tak bardzo budował zakład że po jego odejściu nie było co zbierać. Ludzie pouciekali do konkurencji ci co byli w miarę ogarnięci a część ponoć się jeszcze leczy. Z zakładów w Nidzicy zaświadczą o tym że to prawda.

Ula
@Una

Dla waszej wiadomości. Ten nowy jest z polecenia prezesów żeby zrobić coś z waszym działem gdzie wciąż coś się dzieje zmiany rewolucję afery a tak na prawdę efektów rozwoju brak.niby maszyny ludzie rozwój a wydajnosci nie ma.brak motywacji ludzi brak zaangażowania kierownika.dziekuje.

Biuro biureczko
@Ula

To wstań z tą D z tego biura przejdź się po halach i zobacz co się dzieje czego brakuje wystarczy rozmowa z pracownikami a nie głupio gadasz. A jaka ma tu być motywacja jak zarobki zamiast iść w górę to idą w dół z miesiąca na miesiąc? Człowiek jakby wiedział za ile robi to by robił jaka płaca taka praca wszystko w temacie. Rewolucje to macie wy w biurze totalny nieogar od was wszystko idzie a cały (usunięte przez administratora) zaczął się chociażby wprowadzeniem tych zapiziałych nestingow. Tkanina cieniujaca a robione na normę niecieniujaca i normy się nie zgadzaja. Rozwoju brak a na krojowni z mieosac na miesiac coraz więcej tych metrów krojone? O czym Ty mówisz widzę że tylko teoria zero praktyki i przestań gadać głupoty. Totalna bzdura jak koleś niemający nic wspólnego z dziedzina tkanin może zrobić porządek i rewolucję? Widać jakie ma opinie w innych zakładach już został rozgryziony a ten ich plan jest już od dawna właśnie go prawie skończyło zrealizować. Zwolnić wszystkich starych kierowników dyrektorów a ich miejsce zająć nowymi po kolesiostwu. Firma końcówka

Big
@Biuro biureczko

Taki plan kolego rozbić kolesiostwo w Gni-wie.bo to co się tu działo i dzieje.maleńka Sycylia i daleka yakuza.Na każdego przyjdzie czas.You can run but you cant hide.

Ktoś
@Ula

Pogadaj z nami na krojowni a nie walisz głupie teksty nie mające potwierdzenia

@Big

Widzę że dużo masz do powiedzenia. Może za swoją robotę się zabierz a nie wtykasz nos w nasze sprawy.

Prawda
@Bomba

Święta prawda zero szacunku do pracowników wszystkich miał za tępaków i fakt dużo ludzi przez tego gościa odeszło i to dobrych ludzi co się znali na swojej pracy

Baju
@Prawda

gorszy od tego co był to nie będzie

Robcio
@Prawda

Miał? Ma!! Posłuchać trzeba jak z kimś gada na boku. Jak potraktował już dwie osoby...tego gościa co na montaż przyszedł z piankowni i tą łaskę z krojowni co przeszła na lekkie. On się dopiero rozkręca sława jego doszła wcześniej niż on na zakład.Bedzie dym i jazda.

Reasumpcja

Reasumpcja zatrudnienia kolegi z Inowrocławia na jakiej była podstawie? Chciałbym wiedzieć bo nie wiem czy jest sens startować a jestem Doświadczonym krojczym.

Buba
@Reasumpcja

Nie żebym chciał specjalnie odradzać,ale krojownia niedługo zacznie się rozpadać. Nowy kierownik był u nas na rozmowie i według jego opowieści nasz system wynagrodzeń ma się zmienić na bardziej motywacyjny. Niestety my nie jesteśmy upośledzeni i wiemy że to będzie system biegania wokół stołów. Sądzę że nikt takiego tempa jakie będą chcieli narzucić nie wytrzyma ,a jeżeli wrócimy do normalnej prędkości to nawet teraźniejszej wypłaty nie osiągniemy. Podstawą jest odebranie premii. Zmiany są potrzebne ale nie sądzę żeby aż tak drastyczne. Na szwalni też jest wiele nieprawidłowości i zamieszania z czasami a co za tym idzie także z placami. Tak samo zrobi się na krojowni. Oczywiście nasz nowy kierownik stwierdził że przy komputerach stoją robociki i według niego to nie jest wymagająca wysiłku praca. Odpowiadając nie polecam pracy w tej firmie. Niech wypowiedzą się także inni.

Fachowiec
@Buba

Robociki to niech stanie na kilka godzin się pogimnastykuję przy odbieraniu elementów. Co on robi kim jest w takim razie jak nic nie robi pajacykiem? Aż mnie noga świerzbi w laczkach na taką pajacerkę. A twu

Dragon
@Reasumpcja

Tutaj nie ma sensu szkoda nerwów patrzenia na te pajacerke nową i napewno nie zarobisz.. Gdziekolwiek pójdziesz zarobisz więcej niż tu. To końcowa tej firmy za chwilę nie będą mieć ludzi do pracy ludzie odchodzą i odjedzie jescze więcej a ogłoszenia są w internecie bardzo długo a nikt tu nawet nie chce przyjść. Niech napiszą w ogłoszeniu że premia wliczana jest w najniższa może zachęca kogoś ???? idź lepiej do janipolu słyszałem że ma być autobus specjalny z Gniewkowa do Janipolu tam zarobisz jescse raz tyle co tu

Nemo
@Reasumpcja

Kolega koledze łatwił bo obiecał,ukryl,wyrzucił zatrudnił przeniósł,zwolnił.wystawil na pośmiewisko i zamknął wszystkie drzwi.Wstyd i żal.Choć coraz więcej ludzi coraz mniej człowieczeństwa.

Tapeta
@Reasumpcja

Ja też odradzam. Jeszcze pracujemy ale do kiedy tego nikt nie wie. Już wiadomo że to nie jest zwykły kierownik zakładu. Brak szacunku do pracownika ,kłamstwa i naciąganie faktów to już norma. On dopiero się rozkręca więc pora szukać nowej pracy.

Reasumpcja
@Tapeta

Dzień dobry dziękuję za informację skorzystam z innej oferty bo widzę że u Was jest szam bo

Bea

Prawda 100% teraz wydajność znacznie wzrośnie a (usunięte przez administratora)uciekną jak szczury.

Jopek
@Bea

Tak wzrośnie że się okichaja. Na razie nie usłyszeliśmy żadnych konkretów o kasie. Więc mają problem. Będzie konkretną kasa to i metry będą. Na pewno latać nie będziemy. Za 2,5 to se sami będą robić.

Jezus Chrystus

Pokój z Wami, szanujcie się i nie kablujcie albowiem ja Pan Wasz siedzę na tronie i wszystko widzę co się dzieje na krojowni.. Jest tam jedna taka ale czy wy dacie jej przebaczenie? Wy jako ludzie czy przebaczycie jej? Raczej nie.. I macie rację! Jako pokutę za grzechy zsyłam na te osobę zawistnego kabla ostatnia jedenasta plagę.. Od teraz spotka się z św. IRMIN EM i będzie przemawiać do jego św. Gralla. Pokój z wami krojownikami..

Agit
@Jezus Chrystus

Lecz sie gościu i uważaj by Twojego IP nie znaleźli bo wtedy żarty na forum się skończą....

Kuń
@Agit

widzę następny adorator tylko się o nią nie pobijcie :):):):):)

Karolcia

Irmin a kto to jest ?

Czechu z interlightu
@Jezus Chrystus

O królu geniusz po prostu geniusz

Kokolino
@Jezus Chrystus

Czesc czy my sie znamy pracujesz jeszcze wew firmie

Yeti
@Jezus Chrystus

Legenda wpis marzenie.czas leci a ja nadal się uśmiecham.szacun dla autora.

Wełniok

Najlepszy z krojowni to tyn co loto w tych kalesonach tyn to się napoci w tej robocie chciała bym powąchać jego gacie po godzinie w 28 stopniach na hali mistrz Kocham

@Wełniok

Lepsze spodnie dresowe i obuwie sportowe niż klapki i skarpety wieś i (usunięte przez administratora) normalnie

@Sport

Czuje cie przez telefon tak się zpociłes a stupki mmmmmm sam Syr

@Sport

Widziałeś kiedyś dobrej jakości odzież sportową dres czy obuwie raczej nie bo byś wiedział że taka odzież jest wentylowana i nie ma smrodu

Pracownica
@Wełniok

Najlepiej być brygadzistka na szwalni.. Tam można przesiedzieć cały dzień.. I dając że się pracuje.. Może czas pomyśleć o wymianie... Niech wykarza się na maszynie... Wtedy pokaza na co je stać..

Szycie
@Pracownica

Bombolin na brygadzistke najlepsza

Irma
@Szycie

Szczerze polecam i popieram koleżankę

MMA
@Sport

Sprzedam sportowe spodnie wełniane z rocznymi kuleczkami wentylowane przy 32 stopniach chłodzą cudownie jąderka polecam kupione w markowym sklepie Sportowym

Italo Disco
@MMA

SZukam bluzy Italiano mega sport trendy potrzebujem do fury żeby czuć się jak karkolonzo tylko żeby nie była przesmrodzona

#zund#

Nowy Pan Dyrektor porządki potrafił zrobić szybciutko jeszcze tylko postawić krojownię na nogi dać kogoś od siebie kompetentnego żeby to w końcu działało tak jak powinno>>>>Nie zapominajcie o nas!!!

Lady
@#zund#

Od lat jak jest każdy widzi i nic. Złudzenia odstawić trzeba na bok.

Haha
@#zund#

Z tego co się orientujemy to na krojowni jak na razie jest najwięcej do zabrania. Podobno macie nawet po 20% premi. Na żadnym dziale tak nie ma. Na szwalni mamy najniższe krajowe nawet z sobotami a wy po 3000 lekkim dytkiem macie. Trzeba najpierw popatrzeć na wasze wypłaty i wtedy zrobić rewolucje. Wasz kierowniczek nawet przy waszych błędach daje max premii. Niech za to się zabiorą. Robicie błędy odpowiadacie za nie a teraz macie wszystko głęboko bo szwalnia musi na wasze błędy reagować.To my je musimy wyłapywać i mamy wypłaty mniejsze niż wy.

Ty
@#zund#

Ty z dużego katera się wypowiadasz? Wiemy kto jest do wymiany na krojowni.... Spokojnie do tego się dojdzie.

Kopara
@Haha

Oby za kierowniczka jak najszybciej znalazł się jakiś znajomek dyra bo jest tragedia!!!

Pub
@Haha

Wy musicie reagować na Nasze błędy? Wy spójrzcie na swoje błędy jak elementy maszynami rozwalacie a potem przychodzicie na dobre oczy weź mi dokrój szybko.. A najgorsze jest to że rozwalicie elementy a potem niby że brak elementu. Żenada od krojowni z dala u was jest problem a nie u nas i pisanie typu wymienić kierownika czy ile my zarabiamy to was wielkie G powinno interesować.

Wazelinka
@Pub

Każdy pracuje tak samo to pieniążki powinny być równe.Ty pupilek jesteś tak jak ten wasz wchodził w tyłek panu dr Kow. a zwolnili go w jeden dzień teraz komu będzie się podlizywać po stracie idola ten wasz wazeliniak

@Pub

Właśnie wypłaty powinny być podobne dlatego nam nie podobają się wasze premie. My nie mamy więc wy też nie powinniście mieć. Doskonale wiadomo jak jest na krojowni....może kogoś ze szwalni da się do was wkręcić. Robota do najcięższych raczej nie należy ???? a usiadlby ktoś z was na maszynę... Nawet poduszki nie uszyjecie.

Kamal
@Hah

Zajrzałem tutaj i dopiero uwierzyłem. Połowa Gniewkowa gada że (usunięte przez administratora)z krojowni nawet w urlopie piszą. To prawda że tam takie indywidua pracują. Aż się nie chce wierzyć.Zapamiętajcie na jednym zakładzie praca się nie kończy. Odpocznijcie trochę.

wiejski pysk
@Kamal

to idz do gracy wiejski pysku

Boss
@Kamal

Jestes gosc.Tak krojownia pisze w wakacje a ty tylko przypadkiem I pół gniewkowa też przypadkiem na forum czyli wszyscy tylko przypadkiem.fenomenalni wszyscy.lece na ryby

Karpik i flaszeczka
@Boss

Jedziesz może na nockie na michałki bym podejchał jakeś browce czy coś? Dej znać jak coś to pale komara i balety

Szok
@Pub

Nasi drodzy krojowniki z kontroli już wyszło że są częste braki po zejściu kompletów z waszych stanowisk. Kontrola jakości to sprawdzała i robili raporty na ten temat. Co do szwalni się nie ciskajcie bo na krojowni dziewczyny ze szwalni już robiły a krojczy przy maszynach nie siedzieli. Nie twierdzę że na krojowni jest lekko ale na szwalni na pewno ciężej.

Alki
@Szok

No no i co?

Japonia
@Szok

Na szwalni ciężko? Siedzieć na D i szyć? Hahaha jak robicie tak macie więcej buntów róbcie i strajków za robotę się weźcie nieroby

Tatiana
@Japonia

Szwalnia to ma chociaż jaja żeby walczyć o swoje,a nie tak jak wy droga krojownio.Pozdrawiamy nierobow!!!!

Novy
@Tatiana

Taaa.walczycie i co macie honor prestiż?kazdy was mija z daleka.my na to wszyststko zapracowaliśmy. U was niezgoda zazdrość i pompowane usta.krojczy to było przynajmniej kiedyś coś.

Jep
@Japonia

A najlepsza Karola wróci?czy jej się nie opłaca bez wbijania na kogoś i dodatku za paliwo?siedzieć telefonować i mieć 4 tys helo.

Sob
@Tatiana

Tak to zobaczymy jak powiedzom Plackowi czy będziesz taka cwana

Aguś

To nie wiecie że tak mówią na kierownika krojowni hihihi ciekawe dla czego akurat placek hihihi lubi jeść placki? hihihi

@Aguś

Bo ktoś ma(usunięte przez administratora)..... Podejrzewam że większość krojowni. Trzeba będzie donieść że jego temat na tapecie forum. Zobaczymy co zrobi hihi może wam premie pojedzie. Będzie pol frekfencji i pół uznaniowej za urlop.. To będzie . Jutro lece podpowiem mu coś ciekawego

Unia
@Sebix

Już wie nie zdążyłeś pierdnąć w majtki jak już wiedział ale lubi donsicieli także leć zaplusujesz kmiocie

@Unia

Dostaniecie po(usunięte przez administratora)I wtedy będziecie mogli poplakac . Będzie lament jak zwykle i szukanie winnych wszędzie tylko nie u was kmioty. Będziemy obserwować i wtedy wymienimy się info na forum.

Krokiecik
@Sebix

A co Ty najeżdżasz cały czas na krojownie? Temat krojownia i krojownia żal D wam ściska cały czas czy co? Się chłopaki wkurza i cała krojownia stanie i ciekawe skąd weźmiesz komplety wtedy wypłatę będziesz miał gorzej jak w polu. Powinnien cały zakład stanąć bo nikt nie wie za ile nawet pracuje. Wieki czasu pracują nad stawkami i nad jasnością żenada totalna. Wielki (usunięte przez administratora) gorzej niż za poprzednim kierownictwem. Nawet nie wiadomo z kim teraz rozmawiać bo wszyscy po jednych pieniądzach. Każdy z nas powinien wiedzieć za ile pracuje i powinien każdy wiedzieć ile zarobi chodząc 20 dni w tygodniu plus soboty do pracy a nie jedna wielka niewiadoma jednego miesiąca wypłata taka a drugiego miesiąca przy tym samym akordzie 300 zł mniej. Tak samo nieprawnie zabierają nam pieniądze powtarzam Nasze Pieniądze z urlopow. Czas żeby inspekcja się o tym dowiedziała co tu się wyprawia.

Krokiecik

20 dni w miesiącu *

koparko ładowarka
@Krokiecik

Trzeba isć zawalczyć nie ma co się oglądać na lizusa bo on tylko ja ja jaki jestem fajny i nie chce podpaść bo co o nim pomyślą. Zamiast się tu rozpisywać trzeba iść wyjaśnić stawki.

Sisi
@#zund#

Zarobki na poziomie tapicerów bo to dział tak samo ważny jak tapicernia jak nie ważniejszy. Spokój i zero stresu bo jest duża odpowiedzialność od tego trzeba zacząć....

Konkurencja
@#zund#

Potrafi zrobić porządki? Nie wiem gdzie ma ten ktoś oczy żeby zatrudniać dwóch nowych rządzących którzy rujnują Nasza firmę. Jescze trochę i nie będzie miał kto kroić. Naiwność że strony króla bo pewien pan wyliczył oszczędności rzekomo wprowadził dodatki i jakieś durne nestingi bo jak nestingi to oszczędność brawo naorawde 2 razy więcej papieru i folii i normy nie zgadzają się bo (usunięte przez administratora) w komputerach i przez to zamawiane są zle tkaniny bo normy są nie takie jak trzeba. Jestem zażenowany tym jak dziś nowy kierownik potraktował jedna osobę Pana w moro spodniach zwalniając go i po zadaniu pytania mu dlaczego to odpowiedział że nie muszę się co tłumaczyć. To są te zmiany na lepsze tak? Takie traktowanie pracownika. Nie bez powodu 2 kooperantów zrezygnowało z naszej firmy bo mówili że znają owego Pana i nie chcą mieć z nimi nic wspólnego. Dziekujemy naprawde jescze trochę i zamkną ta firmę bo nie będzie miał kto pracować. A ten pseudo kaczy kontroler wchodzi już nie powiem gdzie. Sami kapusie. Rezygnuje z tej firmy i weźcie ludzie się wkoncu w garść i otwórzcie oczy stać was na coś lepszego niż całe życie bawić się w te szmatki. Bo to my wiemy co jest dla nas najlepsze a nie przyjdzie nowy król powie ze jest specem w tapicerowaniu pracował w firmie co było 25 katerow a podchodzi do krojczego i się pyta czemu nie kroi np 2 warst jak na logikę skoro kater jednowarstwowy to jak ma kroić 2 warstwy no ludzie.. A ja jestem barmanem mam 4 wille z basenem i prowadzę Churek w klasztorze.. Powodzenia wszystkim naiwnym, pracy jest duzo i wszędzie i za lepsze pieniądze bez nerwów. Świat nie kończy się w sweet sit. Powodzenia dzięki za wieloletnia współpracę byliście dobrymi kumplami czesc

Naiwność
@Konkurencja

Jeśli kogoś zwalniają to jest zawsze powód taki że ktoś go podkablowal.Konfidentura działa w tej firmie tak że sprzedaje ludzi po to żeby samemu się wybielić. Ci którzy sprzedają są o wiele gorsi ale sprzedając ukrywają swoje och u jenstwo swą denność, leserstwo. Jest sporo takiego ludzkiego g. To obrzydliwe!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Sweet Sit - Gniewkowo

• Jak się pracuje w Sweet Sit?

Zobacz opinie na temat firmy Sweet Sit tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 286.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sweet Sit?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 270, z czego 108 to opinie pozytywne, 48 to opinie negatywne, a 114 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sweet Sit?

Kandydaci do pracy w Sweet Sit napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sweet Sit