"FOLMAR" Sp. z.o.o. Producent Folii Termokurczliwej i Polietylenowej

dramat to jest mało powiedziane katastrofa !!!1
Były pracownik 2010-10-28 06:54:06
Unikać jak ognia !!!
pracownik 2010-11-16 15:10:33
LUDZIE UNIKAJCIE TEGO [usunięte przez moderatora] NIE PLACA LECĄ W [usunięte przez moderatora] ZENADA FRAJERZY
Byly pracowni folmaru 2010-11-18 12:05:39
Witajcie folmar to tragedia, rotacja jak cholera jak pracowalem tam chwile to w tygodniu przychodzily 3 -4 osoby na dzien probny bezplatny oczywiscie az w koncu przestaly przychodzic a z najnowszych informacji to wiem tyle ze folmaru juz nie bedzie bo powstal packfilm i nawet pan [usunięte przez moderatora] wielki [usunięte przez moderatora] dyrektor ktoremu sloma z butow wystaje i siedzi tylko na pomponiku przeszedl do packfilmu a folmar pewnie upadnie bo maja duzo nie zadowlonych klientow ktorych w [usunięte przez moderatora] zrobili
anonim 2011-02-01 07:01:10
Nie polecam, chyba ze lubicie mocne wrazenia.
Daja tam wypowiedzenia z dnia na dzien kiedy najmniej sie tego czlowiek spodziewa.A i jeszcze przez poslancow. I jak sie nie ma argumentu aby zwolnic pracownika to sie wymysla bajki ze niby zle pracowal (a siedzenie po godzinach i wykonywanie nie swoich obowiazkow to tam norma).
Pracowalem z wielu firmach ale nigdy nikt mnie tak nie potraktowal jak tam.

Była 2011-04-11 12:43:01
Nie opowiadaj. Pan [usunięte przez moderatora] to był równy gość i jeszcze walczył za wszystkich w handlu. Ty to może pracowałeś w produkcji bo tam to buraki były a największy to [usunięte przez moderatora]Wszystkowiedzący. Tak czy inaczej to wszystko wina zarządu a nie pracowników że firmy już nie ma i że Zusu nie płaci. Od marca mają sprawę w sądzie. Pozdrawiam wszystkich pracowników Folmaru którzy pamiętają tam dobre czasy.
czarny opel 2012-03-06 21:21:10
MASAKRA to delikatne określenie. jest co opowiadać. cały czas sie coś dzieje nowego. [usunięte przez moderatora] zwolnił 5 pracowników naraz. klienci odchodzą! już niedługo folene sp zoo UPADNIE !! no i cały czas historia z płonącym GAPem i gromami z jasnego nieba. pozdrawiam byłych pracowników
Caami 2012-05-21 17:27:30
Czy ktoś z byłych pracowników chciałby nadal pracować w firmie również produkującej folie o bardziej stabilnej sytuacji na rynku? Praca w Krakowie. więcej informacji pod nr 12 430 02 78
Pif-Paf 2012-11-08 15:57:53
Dostałem propozycje pracy w tej firmie, ale po przeczytaniu opinii to rezygnuje, nie będę sponsorem ani kredytodawcą.
Rafał 2013-03-26 14:45:13
Szukam kontaktu z byłym szefem produkcji tej firmy. Tel. (usunięte przez administratora)
kasia biedronka 2015-01-24 23:49:40
ja równiez bardzo zainteresowana jestem zdobycia zatrudnienia w "FOLMAR" Sp. z.o.o. Producent Folii Termokurczliwej i Polietylenowej ale boję się że z racji małego doświadczenia zawodowego nie przejdę procesu rekrutacji. jakieś może macie porady dola mnie kochani? nprzede wszystkim jednak powinnam zapytać czy są wolne miejsca pracy u was teraz?
Turu 2015-03-31 05:59:49
Prawda jest taka, że nie trzeba mieć jakiegoś wyższego wykształcenia czy wielkiego doświadczenia by móc liczyć na pracę na danym stanowisku. Jeżeli ktoś miał przyjemność obserwowania reakcji wynikających z kurczliwości a dodatkowo wie jak to wygląda z technicznego punktu widzenia to jak dla mnie powinien się zgłosić tu do pracy.
erfdfdd 2016-05-12 14:35:21
@Lambada wiesz co uwazam ze jezeli chodzi o wynagrodzenie to mozna o takie rzeczy sie sptac na rozmowie kwalifkacyjnej bo raczej w ogloszeniu żadko keidy jest
Zostaw swoją opinię o "FOLMAR" Sp. z.o.o. Producent Folii Termokurczliwej i Polietylenowej - Balice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "FOLMAR" Sp. z.o.o. Producent Folii Termokurczliwej i Polietylenowej