logo CBR Cross Recruitment

CBR Cross Recruitment

Szczecin

Opinie o CBR Cross Recruitment

polak a nie norek 2014-05-08 19:12:27
Byłem przez cba na rusztowaniach w kristiansandzie.Obiecywali dobre zakwaterowanie i dojazdy na budowe.Na miejscu okazalo sie ze musimy sobie zorganizowac transport na budowe i jezdzic na wlasny koszt komunikacja norweska na miejsce pracy zero zainteresowania przez firme swoimi ludzmi . Nie daja zaliczek kwatety syf totalny madgodziny tylko dla wybranych a tak 7.5 godz dziennie po odliczeniu wszystkiego zostaje ci 7000 tys na czysto. Roboty bardzo duzo polacy zapieprzaja jak niewolnicy ale to tez nasza wina ze sie nie szanujemy i nie wymagamy traktowania jak obywatele kraju w ktorym pracujemy ja wyjechalem po tygodniu tracac 3000 tys ale przynajmniej jestem czlowiekiem ktory siebie szanuje i nie da sie ponizac . Zastanowcie sie zanim wybierzecie te firme i dopytajcie o wszystko przed wyjazdem i poproscie o pisemna gwarancje.Hubert
tomek 2014-08-27 09:19:17
obiecanki, macanki a głupiemu stoi :) jadąc do pracy z cbr-em zostaniesz z zerem ! NIEPOLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
igor 2016-04-22 18:54:15
tomek, nie przesadzajmy, ja teraz widziałem na ich stronie ciekawe ogłoszenie na mechanika samochodowego - miejsce pracy: Norwegia – Oslo i okolice, a wynagrodzenie: Między 170 – 200 koron norweskich (NOK)/godz. brutto.
Zostaw swoją opinię o CBR Cross Recruitment - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CBR Cross Recruitment