Opinie o NIRO-TECH Sp zo.o. w Jaworzno

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy NIRO-TECH Sp zo.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie NIRO-TECH Sp zo.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NIRO-TECH Sp zo.o. w Jaworzno

Spartakus Nowy wpis

Witam , są ogłoszenia na spawacza w firmie i chciałem zapytać jak wygląda praca w firmie tzn. po ile godzin się pracuje , czy pracuje się w weekend, czy są jakieś dodatki ?

Jakie są mocne strony pracodawcy NIRO-TECH Sp zo.o.?

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie NIRO-TECH Sp zo.o.? Na Lento.pl jest 1 czerwca kilka ogłoszeń.

Emil Nowy wpis

Cześć Najpierw sprawdzamy twoje umiejętności w zależności od stanowiska. Następnie przeprowadzamy rozmowę kwalifikacyjną.

Tomasz

Witam serdecznie Chciałbym zapytać czy są jakieś przyjęcia w firmie na produkcji

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie NIRO-TECH Sp zo.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Klient M

Z Firmą P.P.H.U. NIRO-TECH współpracuję od kilku lat. Realizacja wszystkich moich zamówień przebiegała bezproblemowo. Nie mam zarzutów zarówno do kontaktu z pracownikami firmy jak i jakości zamówionych przeze mnie towarów.

Ziombelo

Witam pytanie mam na jakie zarobki może liczyć spawacz? Albo ślusarz? Spawacie tam jakieś duże konstrukcje bo widzę że ogłoszenie jest o pracę i chce wybadać czy warto brać urlop żeby podjechać i pogadać za wszelkie informacje dzięki wielkie.

Ukrainiec

W tej firmie w Jaworznie zatrudniani sa pracownicy z Ukrainy.Problem jest taki ze umowy maja na pól etatu a pracują na pelny etat wraz z sobotami

Lesny

tu sie wychowalem tu jest muj dom wielu wyruchalem duzo szefowi powiedzialem teraz zadze i mam pieniadze.to jest zycie

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie NIRO-TECH Sp zo.o.?

Zależy na jakie stanowisko startujesz

Kamil
@Adam

Słuszna uwaga. Jednak jeśli możesz nakreśl ogólne warunki rekrutacji. Czy rozmowa kwalifikacyjna jest kilku etapowa i składa się tylko z rozmowy, czy także testów branżowych?

Mogło tak być, sam wielokrotnie widziałem Pana (usunięte przez administratora)z kanapką

Filip

Stabilna firma, wypracowała sobie odpowiednią pozycję w branży. Polecam prace warto.

zainteresowany praca

jakie zarobki czas pracy itd jestem operatorem pasy krawedziowej z duzym doswiadczeniem i innych maszyn cnc warto czy nie??

Marcin(ek)!!

Nie pracuję w Niro-TECHu, ale cały zeszły weekend spędziłem z pracownikami tej firmy na targach spożywczych we Frankfurcie jako wynajęty przez nich tłumacz. Z moją stawką nie negocjowali, pieniądze były od ręki, podejście do klientów na targach, jak i do mnie, bardzo profesjonalne. Tak że polecam współpracę, ale podkreślam, że jestem pracownikiem zewnętrznym. Współpracowałem z działem handlowym.

Joanna
@Marcin(ek)!!

Dziękuję za Twoją opinię, fajnie że dobrze Ci się współpracowało z pracownikami NIRO-TECH Sp zo.o. Dawno nikt nie wypowiadał się na temat pracy w tym miejscu, szkoda. Są na forum jacyś obecni pracownicy firmy?

Konrad

Bardzo trudno uzyskać jakieś informacje o pracy i atmosferze w firmie. Jaki jest powód tego?

Witam,jak wygląda sytuacja na stanowisku spawacza w niro tech, jeżeli chodzi o zarobki, warunki pracy?

Zenek

Czy dobra praca jest powodem tej ciszy?

Flex

Firma Niro Tech jest firmą prężną i dosyć dobrze usytuowaną na rynku. Zarobki dobre ale czasem zdarzały się "poślizgi". Zero dodatków typu święta i wczasy itd. Duży minus to "naciąganie" czasu pracy jak i dni wolnych. Praca traktowana tu jest jako swoistego rodzaju służba. Polecam dla ludzi którzy chcą się tam nauczyć czegoś ale na stałe tam pracować to jak praca w zakładzie "psychiatrycznym".

wolszczak
@Flex

a Tobie w takim razie jak długo udało się wytrzymać w NiroTech? czy jesteś może nadal pracownikiem tej firmy?

T
@Flex

@Gośćrozumiem, że jesteś zainteresowany pracą w NIRO-TECH. Praca na jakim stanowisku, czy też w jakim dziale firmy Cię interesuje najbardziej? Myślę, że taka informacja zdecydowanie ułatwi osobom aktualnie w firmie zatrudnionym odpowiedź na Twoje pytanie.

Proszę o informacje jak się pracuje i zarabia w Nirotechu

@Bobik jeśli zniknęły jakieś wpisy, oznacza to, że zostały one zarchiwizowane przez administratora portalu za naruszanie zasad regulaminu. Dlatego też przed zostawieniem opinii należy zapoznać się z jego treścią. Dawno nie było nowych wpisów na temat firmy jako pracodawcy. Ktoś z Was obecnie pracuje w NIRO-TECH Sp zo.o.? Chętnie dowiemy się więcej o obecnych możliwościach rozwoju jakie oferuje firma. Co powinny wiedzieć osoby zainteresowane podjęciem w niej pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o NIRO-TECH Sp zo.o. - Jaworzno

• Jak się pracuje w NIRO-TECH Sp zo.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NIRO-TECH Sp zo.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

NIRO-TECH Sp zo.o.
2.3/5 Na podstawie 33 ocen.

NIRO-TECH Sp zo.o.