SAMASZ

Opinie o SAMASZ

Aaa

Jak robota i atmosfera na spalni? Warto wracać jaką stawka ?

Były

Wiecie są gorsze miejsca, byłem pracowałem i się zwolniłem. Powód? Ludzie Podkładanie świń jest normalną praktyką i ciężko dla nowych odrazu się w tym odnaleźć. Ja nie chciałem się tego uczyć, więc poszedłem czasem myślę że jakbym był na innej zmianie to dalej bym robił.

Jasiek

Zawsze można zmienić firmę jeśli komuś jest tak źle. Tylko, że później są powroty mało sympatyczne?

@Jasiek

Powroty do czego? Do bagna? Gratuluję...

Spawacz

Witam, mam takie pytanie. Po co są kamery w firmie ? Od kilku tygodni obserwuję ciekawe zjawisko, o godzinie 13.30 a na zmianie popołudniowej o godz 21.30 zaczyna się sznureczek do szatni. Pół godziny przed końcem zmian na działach mało kto zostaje. O 14 i 22 Stoi przebrany tłum przed czytnikiem i tylko czeka na koniec dnia. Nie dość że palacze mają kilka razy dziennie płatne przerwy na fajeczkę( na drugiej zmianie to średnio co pół godziny to jeszcze do tego większość ma po 2,5 godziny wolnego w tygodniu na wcześniejsze wyjścia z działów. Podobno są kamery które to wszystko rejestrują. Bardzo bogata jest ta nasz firma skoro na to wszystko pozwala. Wystarczy przecież o godz 14 i 22 stanąć przy drzwiach. Pracowałem w wielu firmach ale takie coś jest tylko tutaj. W samaszu nie opłaca się : nie palić i pracować w określonych godzinach. Powodzenia życzę

Gg
@Spawacz

Polak Polakowi wilkiem czy Polak Polakowi Polakiem? Zazdrość? Inni mogą ją nie mogę to(usunięte przez administratora). zazdrość za 4 litery ściska. (usunięte przez administratora)

Agent 0,7
@Spawacz

Otóż Panie Spawaczu,kamery są po to (najprawdopodobniej)by w razie wypadku lub zniszczenia czegoś można było ustalić winnego.Możliwe również że ubezpieczyciel wymagał zainstalowania kamer.A jeśli chodzi o palenie to jak cie to gryzie to też pal.I teraz najważniejsze.Co cię obchodzi kto kiedy schodzi ze swojego stanowiska pracy?NIGDY nie widziałem by ktoś się przebierał pół godziny przed końcem pracy te ostatnie 30 minut to czas na sprzątanie.Idziesz dobrym tropem kolego,podpier dol kogo trzeba to i awans dostaniesz i inne przywileje.,, Wystarczy przecież o godz 14 i 22 stanąć przy drzwiach", wytłumacz o co chodzi bo nie rozumiem;).

Jack daniels
@Spawacz

Haha norma spawacze zawsze pierwsi do wyjścia ostatni do wejścia .godzina np.13.45 brygadier spawaczy pierwszy do odbicia karty w kolejce gdzie kuuwa jest Gabinski

Master od muppets
@Jack daniels

Gad Gabińiski jest w domu bo spierdlala o 13.30????????????.

ciekawy
@Spawacz

Dlaczego nie lubisz spawaczy?

kazio
@Jack daniels

Hola, hola!! Proszę pisać poprawnie: nie brygadier, nie poganiacz, nie d.. liz majstrów tylko LIDER!!. Nie mylić z modelem autobusu marki Autosan czy też z zespołem disco polo.

obserwator
@Spawacz

dlatego starzy pracownicy się pozwalniali została tylko garstka,w tej firmie zatrudnia się(usunięte przez administratora) co nic nie robi i czeka na stołek w biurze,zaraz tam bedzie więcej ludzi niż na produkcji.(usunięte przez administratora)

@Jack daniels

Został na parkingu na jaroszówce...

Witam dzis byłem na rozmowie na cv nie wpisałem ze kiedyś pracowałem na trawiastej 2008 podajże gdzie powinienem napisać 3 ostatnie pracę powiedziałem im że pracowałem Samaszu tylko nie chciałem o tym mówić pisać na cv bo zostałem źle potraktowany własne 2008 przez majstra który zabierał mi z godzin i panią Adele ktora czekala az mnie zwolnia bo mnie nie trawiła za cała prawdę znacie ja stara gwardia ja zna oni mi powiedzieli ze beda przesluchiwac ludzi jakim ja kiedyś byłem pracownikiem i dlaczego się zwolniłem na porozumieniu stron drogi z samaszem rozeszły się przez majstra alkoholika który już tam nie pracuje no i wścibska Adele która zacierała ręce bym był, zwolniony udało się jej wracając do weryfikacji to jest nieporozumienie jakieś przesłuchanie co to ma być zmarnowali mi muj czas a po drugie człowiek ma doświadczenie oni cie traktują jak małolata tak tego nie zostawię zwrócę się do samego prezesa o tej sprawie to jes chore co oni robią Pytam się dlaczego tak postępujecie podczas waszego przesłuchiwania(weryfikacji) co było i nie jest nie pisze się w rejestr człowiek chce pracować a wy stwarzacie problemy sami i nie boję się pisać prawdy tak tego nie zostawię i za udostępnienie mojego zdjęciaz cv ludziom na zakładzie jaki to ja byłem rozumiecie mamy 2023 a oni będą ludzi pytać którzy pracowali w 2008 no bo jak mam to wyobrażać

Pytam się co to ma znaczyć? Albo dostaje to pracę albo nie co to znaczy musimy pana zweryfikować

joł

odchodzi 12 osób z montażu czyli 1 linia i dwie osoby a na 8 jest już tylko jedna zmiana czyli ile to jest maszyn miesięcznie...

Wd41
@joł

Ale oco chodzi jak im niepotrzebni polacy do pracy .niech zatrudniają ukr białorusów i innych rumunów .wiadomo do truskawek w korycinie czy jabłek w grójcu to powiedzmy się nadają alee np do spawania czy motażu to niekoniecznie.

Nie spawacz
@Wd41

Spawanie jeszcze ok, jakies umiejętności trzeba mieć , ale montaż ?? Ludzie , żeby kręcić śrubki nie trzeba żadnych umiejętności , żadnych szkoleń , żadnych uprawnień. Kazdy kto przyjdzie prędzej czy później nauczy się tych czynności , pozna detale i będzie kręcił. Kwestia tego jak Samasz zachęci ludzi , żeby dojeżdżali ponad 20km , pracowali za 19zl brutto , a żeby dostać podwyżkę będą musieli pisać egzaminy teoretyczne.

Kdf super spaw
@Nie spawacz

Pan wielki spawaczu już niedługo przyjdzie taki czas ze wy o wielcy fachowcy będziecie jeden tydzień spawać a drugi montować co se naspawaliście i wtedy docenicie prace montażu ze nie chodzi tylko o sróbki i nakretki ale i poprawki po fachorach smawaczach

Zdzisiek Bomba
@Nie spawacz

19 brutto?? To pensja dalej ta sama mimo większego nakładu na paliwo ??

Nie spawacz
@Kdf super spaw

Nie jestem spawaczem . Taka jest moja obiektywna opinia.

Bbdjdjfjc
@Kdf super spaw

Szanowny Panie montażysto. Niech Pan sobie wyobrazi, że spawalnia również poprawia po działach poprzednich. Często i gęsto coś jest niedogięte, przegięte, za ciasne tulejki itp. itd. Nawet po laserach często trzeba usuwac niedopalone pozostałości, bo nie wchodzi tulejka lub koliduje z innym elementem. Jakoś nikt nie płacze z tego powodu. Poprawki były, są i będą, tego nie przeskoczymy.

Tshdj
@Bbdjdjfjc

Dokładnie! Chcecie niemieckiej jakości za polskie pieniądze. To się nie uda. Z samaszu pottingera nie zrobicie

@Kdf super spaw

Wez tylko pod uwage ( bez zlosliwosci), ze spawacz jak naspawa to i to zlozy, szybciej ,moze wolniej ale zlozy.Natomiast odwrotnie , niestety to nie zadziala i montazysta sam sobie nie naspawa i co wtedy???

loos
@joł

Kto pozwala przy takiej konkurencji na rynku pracy odchodzic wogole pracownikom?

Jack daniels
@O

Trochę słaby post poskłada moze szybciej albo wolniej . na monażu niema tak jak u spawaczy jest stasio a jemu niema wooollnooo dajesz bo maszyna musi zjechać nie dość ze ekspresem bo ile zjedzie to jego brocha .mus montażu ma byc dokładnie zgradowana pomalowana pospawana .czyli taka kontrola jakości .a spawacze myślą ze nam tylko o skrecanie chodzi .

@Jack daniels

Stasiu bedzie musial sie przyzwyczaic do szybciej wolniej...chyba ze sam bedzie szybko dzialal. A kto Stasia wogole bierze do glowy??? I kto to jest??? Zeby wymagac trzeba samemu umiec ????

Samasz pozwala ????????

majster
@Nie spawacz

Taa, lot na księżyc to pikuś przy zostaniu spawaczem w Samaszu, dobre. Ta umiejętna część pracowników ( o której piszesz) z produkcji nawet nie wie w jakim zeszycie się wpisać, codziennie te zeszyty przekładają bo albo czytać nie potrafią albo kolorów nie rozpoznają. A już tak obiektywnie patrząc to chyba większych matołków nie ma jak na logistyce.

obserwator
@loos

ten komu zależy na położeniu tej firmy niestety,Stolarski nie widzi co się dzieje.W Białymstoku chodziło wszystko jak w zegarku a tam co,tragedia

@loos

Zarząd który myśli, że zawsze znajdzie frajerów do roboty...

Fizyk

Nie podoba sie ludziom ze musza brac wolne za te dni 3-2 .Jak to jest ze trzeba isc na przymusowe wolne jezeli firma Jet temu winna nie pracownik? A polityk z rady pracownikow siedzi cicho

@Fizyk

Odezwie się i przestanie być pracownikiem...

Kuto

(usunięte przez administratora) Wygenerowanie jak najwiekszych zyskow jak najtanszym kosztem.(usunięte przez administratora) Problem z urlopami, tam nie liczy się z potrzebami pracownika tylko firmy. (usunięte przez administratora)

Siekiera

To co dzieje się w tej firmie to jedna wielka porażka. Robią dni wolne od pracy z ich winy, później każą je odpracowywać zamiast płacić przestojowe. Wieczny problem z urlopem, tylko jak roboty nie ma to majster podpisze i wyślę na wolne. Płaca taka jak i kiedyś, zależnie od stażu, ale przynajmniej kiedyś człowiek mógł narobić nadgodzin trochę żeby zarobić, teraz ani nadgodzin, ani godnej wypłaty. Niedługo posypią się wypowiedzenia, może zastanowią się jak traktują pracowników.

motyka
@Siekiera

Z tego co widzę to logistyka trzepie nadgodziny cały czas, czy robota jest czy nie ma, przychodzą godzinę wcześniej czy tam dwie i robią kręgi po zakładzie. Firma bogata to płaci spacerowiczom.

Stalowy

Te wasze wypłaty to smiech tyle samo morzna zatobic w Bialymstoku i nawet wiecej . Po niecalym roku pracy gdzie juz czlowiek ogarnia wszystko dostaje smieszne pieniadze. Zal że majo ci co biegaja i (usunięte przez administratora) dla majsterkow. 6 % podwyzki to jakby jejj nie bylo. Szukajcie pracy w bialymstoku . Za ta darmowo miche to ja wole za dojazdy nie płacic i wyjdzie na to samo co wydam na dojazd i wiecej czasu bede miec

@Stalowy

Ortografia, gramatyka, interpunkcja, skladnia zdania.

Bolo
@Stalowy

Wow to jesteś śwetny po nie całym roku ogarniasz cały temat aż ci zazdroszcze a ja na wypłate nie narzekam miesiąc krótki to i ok wyszło

kolec
@Bolo

O widzisz są tacy co ograną wszystko w rok a nawet szybciej, a ty do końca życia nie ogarniesz bo za tępy jesteś. W twoim przypadku radość z wypłaty jest uzasadniona, po prostu jest na wyrost wobec twoich możliwości.

Ciekawa

Chciałabym zapytać jak wygląda kwestia czystości w fimie?

Bolo
@Ciekawa

A ty ciekawska z czystością jest ok

Kian

Pewnie wiesz lepiej :)

Nie było mnie na wigilii pracowniczej.Czy to prawda że ludzie rzucali się na jedzenie jak bydło (nie obrażając bydła),albo że ładowali do pojemników?

@123

W tym roku nie bo Ciebie nie było

Handlowy

Wydaje mi sie ze aby bylo rowno powinno sie wprowadzic doplate do autobusu ze strony pracownika pol na pol z pracodawca. I zrobic bilety. Dla dojezdzajacych samochodem zas powinno sie dokladac taka sama sume jak dla autobusowiczow dla zmotoryzowanych na paliwo i pokrycie amortyzacji. Sprawiedliwie i uczciwie. A nie jedni za darmo, a drudzy jezdzac nawet po kilka osob wydaja setki zlotych na paliwo. Troche rownosci

Ciekawe

Ciekawe czy będą podwyżki po nowym roku? Bo podwyżka wymagań będzie na bank

Ttt
@Ciekawe

No ciekawe. W innej białostockiej firmie prezes na opłatku powiedział ze nie bedzie. Wesołych Świąt.

@Ciekawe

Na opłatku było mówione na ten temat. Każdy mógł przyjść i posłuchać a nie punkt 14 jechać do domu

Ciekawe

Gratuluję spostrzegawczości. Post był pisany 22 grudnia, a więc dzień przed wigilią firmową. Jeśli pracujesz tak samo jak myślisz to życzę powodzenia w dalszej karierze.

kkoo

Jakość powietrza w Firmie jest katastrofalna ,wyciągi słabo działają dym jest gyzący i uciążliwy

Master of puppets
@kkoo

No i co z tego, kogo to obchodzi? Ważne, że w biurze jest klima. No i jest czym się pochwalić- kupione nagrody od PIP.

xyz

Jakość powietrza w tej firmie pozostawia wiele do życzenia.Kiedy filtry zaczną NORMALNIE pracować? Coś tam słychać że,, pracują" ale dalej unosi się mgiełka w powietrzu,a na śrutownicy i spawalni powietrze jest takie,że można je kroić nożem.Gdzie jest ten chu.j bhpowiec!?Nie trzeba być chemikiem by wiedzieć że podczas spawania wytwarzają się tlenki metali, które osadzają się na płucach.Rak murowany Panowie.Nie wszystkie stanowiska spawalnicze mają wywiewki.Warto wspomnieć o smrodzie farb z malarni.Kadra zarządzająca ma w głębokim poważaniu zdrowie pracownika.I macie czelność porównywać się do Ferrari,Pottingera lub Toyoty;)?

Zdzisiek Bomba
@xyz

A na fejsie chwalą się, że zdobyli 1 miejsce jako bezpieczny pracodawca. "PRACODAWCA - organizator pracy bezpiecznej"!!!

miszcz mirek
@xyz

Mają gdzieś jakość powietrza starczy spojrzeć co się dzieje na obróbce skrawaniem i laserach ten sam (usunięte przez administratora) co na pozostałej części zakładu. Może wietrzenie hal podczas przerw pomogło by w jakimś stopniu, ale po co przecież nikomu się nie chce. Jest jak jest i też dobrze Trzeba czekać do WIOSNY I LATA wtedy będzie czyściejsze powietrze .

Hehe
@Zdzisiek Bomba

Kupili to miejsce???

Aaa
@xyz

Podstawa to przyłbice z nawiewem na spawalni. Same wyciągi mało dają. Do biura poprowadzic rurę z powietrzem z hali to by zobaczyli jak to fajnie oddychac syfem.

Xzy
@Aaa

O przyłbicach z filtrem i nawiewem możemy sobie tylko pomarzyć. Lepiej postawić kilka zbędnych szaf na rękawice, niż zadbać o zdrowie pracownika. O tym, że i tak oddychamy tym całym syfem mimo wątpliwie działającej wentylacji na każdym stanowisku spawalniczym jest fakt, że po całym dniu spawania smarkamy czarną wydzieliną :) jedynym wyjściem jest zakup takiej przyłbicy na własny koszt i przyniesienie jej do pracy

xyz
@Aaa

To byłby najlepszy sposób na polepszenie powietrza.Nie wiem,niby ta gadka o ,,rozwoju i doganianiu zachodu Europy".Takie powietrze mogło być w fabryce w 19 wieku,ale nie teraz.W normalnym kraju można by było podać do sądu taką firme za szkodliwe warunki pracy.Nie jestem spawaczem, ale chyba są jakieś przepisy dotyczące np przerwy w pracy.Oczywiście tu tego nie ma.,,polski szef dorabia się latami,a zachodni pokoleniami"

Krzysztof Jarzyna ze Szczecina
@xyz

W tym momencie chciałbym cofnąć czas żebyście wszyscy co narzekacie przypomnieli sobie jak było na starym zakładzie: na spawalni można było spokojnie powiesić siekierę, na malarni też, ogólny smród, standard PRL, chlanie wódy po kontach, ciasnota i bród. A teraz !!! Wszystko nowe, firma się rozwija, dąży do doskonalenia siebie oraz ludzi. Wystarczy spojrzeć na wszystko inaczej i przestać obwiniać pracodawcę za dojenie nas wszystkich przez państwo i własne niepowodzenia życiowe.

Mjkp

Jakość powietrza chyba trzeba gdzieś zgłosić bo to jest katastrofa gdzie jest BHP? Miały być otwierane świetliki a są zamknięte. To jest śmieszne że musimy pisać o tym.

Ex weld

Panowie. Trzeba zmienic pracę i tyle. Wszystkie te zaklady bialostockie mają zmowę jeśli chodzi o stawki wiec nie przejdziesz do innej firmy z mysla o wiekszych pieniadzach. Robcie dalej za grosze na ich rozrywki. Zmiana branzy na inną pozostaje, aby nie produkcja. Tu liczą się tylko wykresy i premie dla przełozonych za to ze "MY" wyprodukowalismy. Pozdrawiam

Ostrzegam przed Samaszem

I zaczyna sie niewolnicze traktowanie pracownika.Proponuje zamontowac kamery w pomieszczeniach biurowych.Czesto widac jak ci "pracownicy" urzadzaja sobie spiaco- drzemkowe sjesty.Zarzadzie pilnuj lepiej biurowcow, robole zarobia na Was i na siebie w przeciwienstwie do darmozjadow biurowych.(usunięte przez administratora)

Słyszałem że pronar na handlowej przejmuje samaszowców

Eloade

Dużo bliżej, więc nie ma co się dziwić. Nawet jeżeli finansowo wyjdzie z 100 lub 200 zlotych mniej (W co wątpię) to i tak wychodzi lepiej bo nie wydajesz aż tyle na dojazdy.

@Eloade

Znajomy mówił że bardziej się opłaca odszedł z Samaszu I nagina tam

Tam pracownicy sami się zgłaszają do pracy bo wiedzą, że dobrze zarobią mają dobry socjal i nikt na kasie nie oszuka bo mają akord indywidualny i każdy sam pilnuje swojej wypłaty. Nic do ukrycia...

Tshdj

Dokładnie, też poważnie zastanawiam się nad zmianą pracy. W Białymstoku znalazłem ofertę,w której na start płacą 50 groszy mniej niż mam teraz w samaszu po 4 latach pracy. Może i nie ma darmowej michy ale przynajmniej na miejscu i w praktycznie takich samych pieniądzach, a codzienne dojazdy stają się coraz bardziej męczące

Izabela
@Tshdj

A jak finansowo mniej więcej wychodzi wypłata w SAMASZ? I nie ma tutaj kompletnie żadnego socjalu, dodatków na święta itp? Napiszcie też na jakich stanowiskach pracujecie, bo rekrutację prowadzą teraz na wiele stanowisk https://samasz.pl/kariera.

Grześ

Zatrudniają tak ale tylko specjalistów w swoim fachu czyli "SPAWACZY" reszta kretynow z samaszu z których 90% składa się firma może obejść sie smakiem.

Dokladnie tak jest dojazdy są męczące A i z tego co mi kumpel mówił to pronar Białystok to oczko w głowie prezesa I pewnie tak będzie zobaczył że ludziom nie chce się dojeżdżać do samaszu I musi dac więcej PLN nowym no zobaczymy jak to będzie jeszcze parę miesięcy się dowiemy

@Grześ

Z tego co wiem to spawarki nowki sztuki z pulsem, spawanie bajka przylbice speedglasy nie tak jak w samaszu dostajesz zniszczona spoconą maskę po kims I z łaską biegasz po kontowkę do wypozyczalni na co Ci wrona mówi " dobry spawacz nie potrzebuje kontowki" ku..A co ten człowiek tam robi to pojecia nie mam, I te jego teksty o zabieraniu do domu narzędzi!!! Pozdro Spawacze.

Grześ
@Odpryski

Dokładnie wiem jak jest w pronarze i w samaszu,warunki pracy są diametralne wyciągi stanowiske speedglasy z adaflo i fotele rzeczy nóg człowiek nie męczył i kasa 2x większa bo nie trzeba na darmozjadów naginać i przede wszystkim brak naganiaczy co psują atmosferę w zespole

Janusz nosacz
@Tshdj

Nie ma co się zastanawiać, dolicz oprócz kosztów paliwa to swój stracony czas na podróż i przelicz to na złotówki, które masz za h w samaszu. No ja bym spróbował, poza tym nikt Ci nie karze rzucać roboty i dopiero iść pytać. Można pójść i negocjować z pozycji aktualnego zatrudnienia, ja tak zrobiłem i dostałem ofertę o 1zł brutto więcej za H w nowej firmie i praca lżejsza i bezstresowa no i na miejscu. Także ludzie nie bójcie się chodzić pytać bo siedząc w jednym miejscu pracodawcy zawsze nas oszkapiają brakiem podwyżek i brakiem szacunku wobec pracownika, niech wiedzą, że trzeba tak samo dbać o pracownika jak o klienta, dogońmy mentalnie zachód w końcu. A co do tematu to jaki pronar w Białymstoku?? Pierwszo słysze, a w internecie nic na ten temat nie ma.

Hdhdj
@Izabela

Z socjalu to darmowy autobus z Białegostoku i darmowe obiady. Dodatków na święta nie ma żadnych, kompletnie. Jedynie "wczasy pod gruszą" wypłacane są w grudniu i widocznie firma traktuje to jako premie świąteczne. A wypłata w zależności od działu, jednak nie ma szału jak na taką odległość, która trzeba pokonać. Godzina przed pracą i godzina po pracy w plecy

@Grześ

U nas też są wyciagi na każdym stanowisku oprócz kanban tam to chłopaki sami filtrują spaliny. A stanowiska zdecydowanie za małe na gabaryty typu sahara mamuty. Wszystkie problemy były zgłaszane na szkoleniu 5s I jak widać minęło kilka miesięcy I z tego co pamiętam to zglaszalismy mnóstwo problemów, I co zostało zrealizowane wieszaki na listwy!! Szkoda gadać

@Janusz nosacz

Faktycznie nic nie ma w necie Ale to po ludziach się rozeszlo na handlowej jest wyremontowana hala plus nowa w budowie czy jakoś tak. A spawaczom jeszcze chcą dołożyć oprócz składania z ręki maszyn szlifowania cięcia itp. Czyszczenie odpryskow do zera gdzie czyścimy z grubsza bo nie ma na to czasu A składanie maszyny plus ospawanie swój czas zabiera

Brr

Tylko stawki za sztukę raczej niskie, czasem 1 rzecz trochę więcej

robię
@Brr

ale z tego co mówią na godzinę wychodzi min 30zł no to ja więcej pytań nie mam

Komfort
@Eloade

4 kola lub 5 na wypłatę. A nie 200 zl więcej:)

W40

Widocznie nie pracowałeś w pronarze bo ja mam tam 10 lat to wiem co mówię . jak masz dobrą robotę to zarobisz nawet 300 zł ale jak nie to 40zl

Obserwator

A ja słyszałem, że dostali mniej więcej tyle samo tylko odpadł dojazd, i nie odchodzą od spawarek żeby wyrobić normę. Powodzenia.

Tytus

8 listopad wolne bo modernizuja malarnie i kaza odpracowac ten dzien w sobote ale to jest przestoj niezwiny pracownika tylko firmy i powinno byc zaplacone postojowe a nie odrabianie s soboty

majster
@Tytus

Mało tego, szmulc dodaje zdjęcia jakie to przemeblowanie a banda(usunięte przez administratora) lajkuje.

Obserwator
@Tytus

Ale ty (usunięte przez administratora)jesteś, zamiast docenić, że będziesz miał wolny długi weekend to jeszcze gryziesz. Chyba że masz okropną żonkę to współczuję.

Zostaw merytoryczną opinię o SAMASZ - Zabłudów

• Jak się pracuje w SAMASZ?

Zobacz opinie na temat firmy SAMASZ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 98.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SAMASZ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 14 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 36 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SAMASZ?

Kandydaci do pracy w SAMASZ napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SAMASZ