SAMASZ

Opinie o SAMASZ

Eugeniusz

Czy w tym (usunięte przez administratora)kraju jest jeszcze jakiś zakład,który (usunięte przez administratora)pracowników i płaci dobre pieniądze?

Adaś
@Eugeniusz

W tym złodziejskim beszczelnym kraju nie ma takiego zakładu.(usunięte przez administratora)

Jurek
@Adaś

Jeszcze troche to nie bedzie komu robić w tym kraju.Żarty sobie robią.Nie dziwie się że młodzi uciekają stąd bo tu nic sie nie dorobisz.dno totalne

Szlachcic z Brańska
@Jurek

A co mozesz sie w Polsce dorobić.Garba nic więcej.ten kraj to jest dno i 15 metrów mułu.

Lol

Krzykacz że zgrabiarek dużo krzyczy mało robi cienias

Zzz

Kto jest tym liderem z ad hd?

Bbb

Krystyna...

Nowyco

Wy tak serio z tymi stawkami? Operatorów CNC stawiacie na równi ze spawalnią? Zapraszamy na produkcję szanownych pomysłodawców i proponuję poobserwować jak różnią się oba działy. A tak swoją drogą to można przenieść się na CNC? Wolę to niż spawanie skoro kasa identyczna

Zigi
@Nowyco

Idź na dział przygotowawczy ciąć sprężyny. Zero odpowiedzialności, a kasa taka jaką mają doświadczeni pracownicy przy składaniu maszyn. Nawet dużego stażu pracy nie trzeba. Tniesz sprężyny i masz (usunięte przez administratora) Tak tu doceniają fachowców :D

Witam dzis byłem na rozmowie na cv nie wpisałem ze kiedyś pracowałem na trawiastej 2008 podajże gdzie powinienem napisać 3 ostatnie pracę powiedziałem im że pracowałem Samaszu tylko nie chciałem o tym mówić pisać na cv bo zostałem źle potraktowany własne 2008 przez majstra który zabierał mi z godzin i panią Adele ktora czekala az mnie zwolnia bo mnie nie trawiła za cała prawdę znacie ja stara gwardia ja zna oni mi powiedzieli ze beda przesluchiwac ludzi jakim ja kiedyś byłem pracownikiem i dlaczego się zwolniłem na porozumieniu stron drogi z samaszem rozeszły się przez majstra alkoholika który już tam nie pracuje no i wścibska Adele która zacierała ręce bym był, zwolniony udało się jej wracając do weryfikacji to jest nieporozumienie jakieś przesłuchanie co to ma być zmarnowali mi muj czas a po drugie człowiek ma doświadczenie oni cie traktują jak małolata tak tego nie zostawię zwrócę się do samego prezesa o tej sprawie to jes chore co oni robią Pytam się dlaczego tak postępujecie podczas waszego przesłuchiwania(weryfikacji) co było i nie jest nie pisze się w rejestr człowiek chce pracować a wy stwarzacie problemy sami i nie boję się pisać prawdy tak tego nie zostawię i za udostępnienie mojego zdjęciaz cv ludziom na zakładzie jaki to ja byłem rozumiecie mamy 2023 a oni będą ludzi pytać którzy pracowali w 2008 no bo jak mam to wyobrażać

Pytam się co to ma znaczyć? Albo dostaje to pracę albo nie co to znaczy musimy pana zweryfikować

Blebleble

Czy kiedykolwiek wrócą setki od stawki rzeczywistej? Skoro tyle ludzi i tak przychodzi w soboty za stawkę umowną to jest to bardzo wątpiwe. Góra widzi że może nie płacić więcej a i tak jest komu robić więc myślę, że płacić nie będzie.

Zawsze mało
@Blebleble

Trzeba podziękować tym co tak ochoczo robią nadgodziny "za grosze" dzięki nimi nigdy nie będzie setek od stawki rzeczywistej

stasiu sraczka
@Zawsze mało

Bo to bidoki są, nawet w tygodniu lecą za 7,5 brutto, tak samo te bidoki co na drugiej zmianie cały tydzień robią to w sobotę od rana już się pałętają, bidoki finansowe i umysłowe.

bolesław

Czy warto zatrudnić się w samaszu? na co można liczyć na poczatek?Chce pracowac jako spawacz lub operator wózka widłowego lub inne stanowisko ( mam sporo papierow)

Alek
@bolesław

Mozesz liczyć na to ze panuje tam dziadostwo

Mateusz
@bolesław

Mozesz liczyć się z tym ze w tym złodziejskim kraju nic sie nie dorobisz a w samaszu to tym bardziej.omijaj ten zakład z daleka dobrze ci radze.to k.ołchoz

bolesław
@Mateusz

z tego co piszecie- to zostaje jedynie praca za granica . Trzeba podjac decyzje .

Atom

Przepraszam za literówki zapchany autobus :)

Atom

Możesz liczyć na obiad i na 2200 i zakochany autobus bo ludzi nistac na jazdę autem i na pogoń na montażu przez Stasia i Mariusza dawać dawc dajcie zarobić damy po robocie a nie brać Ch ecie ale żeby dać ludziom to niema byle wam było dobrze i robić brygadzistow z ludzi co pojęcia nie mają a liza (usunięte przez administratora) kto się zgadza niech polubi ???? firma ogulnie Oki polityka nie i zarobki

Amtybiotyk

Pączka zjadł współczynnik spadł :D

Samasz to jest "KOŁCHOZ"

Czemu w tej firmie panuje taki terror?

spawacz
@Samasz to jest "KOŁCHOZ"

Jaki terror?na jakim dziale

Atom

I co dalej katastrofa z wypłatami ojjj panie dyrektorze powodzenia ogrodniczki i do roboty bo nie będzie komu ludzie czekają do wiosny i spadają

Maszsa
@Atom

Zobaczymy jak te obiecane podwyżki od lutego

Bolo

Lipa beda sie zwalniac montaz napieprza stasio.placze malo za co za 2200 kpina obudzicie sie jak bedzie. Zapuzno bo nie bedzie mial kto montowac a spawacze sie smieja I dostaja podwyzki a wala fuszerke

Do beksy bolo
@Bolo

Przeciez zaklad robil kurs spawacza...trza bylo pojsc i mialbys lepiej ???? Spawaczy firma szuka ,poszedlbys, pokazal co umiesz, zarobilbys kase. Nie becz....zmieniaj firme, albo rob kurs ????

Anatol
@Do beksy bolo

Nie o taką Polske my walczyli!!!teraz to jest (usunięte przez administratora).czemu teraz nikt nie strajkuje?złe zarobki zakład staje miesiąc strajku i może zrozumieją i docenią pracownika,a nie tak jak większość polskich zakładów pracownika fizycznego traktuje jak szmate.Chamstwo i nic więcej.

@Do beksy bolo

Po to poszlem na montaz a nie na spawacza to wy spawacze placzecie I wam daja bo mowicie ze odejdziecie kurs po conzeby spawac jak wy. Zero pojecia najpierw sie naucz czytac rysunki po to tobco robicie to porazka na (usunięte przez administratora) a na montazu poprawia

@Bolo

Zapraszamy na spawalnie milo bedzie pracowac z takim gosciem jak ty a zapewniam ze po miesiacu pracy zminisz zdanie i jak myszka wrocisz na linie.2200 to za malo? po prostu rob kurs przeciez u nas kazdy ma powyzej 3000 i bezstresowa prace.Mowisz ze spawacze robia fuszerke a i owszem robia ale z tego powodu ze 60% spawaczy to mlodzi gniewni i bez doswiadczenia z takim samym podejsciem jak twoje.Przyjdz i pokaz na ile cie stac a byc moze zostaniesz liderem

@Bolo

Spoko zarob 2200 I utrzymaj rodzine po 15 latach pracy to ppgadamy zamiast zarabiac wiecej to jest mniej a jeszcze nawet zachorujesz nie mowie o sciemnianiu ale naprawde np zapalenie pluc pujdz na tydzien na l4 to wtedy jest extra I dalej mow ze jest ok takich idiiotow nam trzeba. Zamiast walczyc z Eby bylo lepiej to. Wy biezecie 26 na h I caly dzien 10 spoin robicie mam znajomych na spawalni wiec wiem co mowie a my nie mamy co robic wiem.ze to tez nie wasza wina ale jest problem bo albo nie mamy co robic albo noe kompletne albo zle ppspawane a na koniec h.j nie wyplata dalej zazdroscisz

Bolo idz na spawalnie
@Bolo

Bolo , na spawalni trzeba facetow a nie beksy i podwiazki.Przychodz , pokarz co umiesz co potrafisz, poczytaj rysunki, dobrze pospawaj...nikt ci nie broni brac 3000 czy 4000. Gwarantuje ze oo miesiacu wrocisz na montaz z podkulonym ogonem i nie bedziesz stekal ze ci smierdzi na montazu. Dalej bedziesz sie (usunięte przez administratora)

Wlad
@Do beksy bolo

Pacha zrobił kurs i co? Wiecej takich nam pttzebotrzeba. Spawalnia to dzial specjalnej troski.

Smernij se wd 40 bedzie lzej

Profesor Miodek

Poszedłem

Jarek

Dno i wodorosty.NIE życzę najgorszemu wrogowi pracować w tym ko.łchozie

Narzekacz

Kazdy tylko narzeka , opowiadacie jak to beznadziejna i żałosna jest firma, ale nikt nic poza tym nie robi.. jak jest Ci tak złe to zmień robotę , otwórz coś swojego , zacznij handlować , a jak Ci tak źle w Polsce, to wyjedź za granice (Schengen). Nikt was na sile nie zatrzyma. Oczywiście łatwiej jest kręcić śruby, jeździć wózkiem czy spawać i po robocie wypić kilka setek lub piw, a potem napisać na tej stronie jak beznadziejnie jest w tej firmie

xyz
@Narzekacz

A Ty to z biura czy ''mistrz''?? Pracowałem kilka lat w tej firmie, pieniądze były jakie były i pracowałem w godzinach nadliczbowych kiedy się dało. I co z tego mam? (gunwo). Starałem się i nie opuszczałem poniedziałków jak część właśnie tych pijących. Ani dziękuję, ani pocałuj w (usunięte przez administratora) Więc śmieszne jest takie pisanie o pracownikach że to pijaki. Napiszę tyle. Zwolniłem się bo miałem dość tych majsterków po znajomości bez szkoły i ich przydupasów co ściemniali ile się da (i chyba za to mieli dobre stawki). Teraz pracuję za takie same pieniądze, mam 5 minut do pracy i atmosfera jest o wiele lepsza bo majstrowie normalnie z każdym rozmawiają. Pierwszym krokiem jakim trzeba zrobić w firmie to zmienić kilka osób i przede wszystkim docenić pracowników na produkcji bo coraz więcej jest leworęcznych studentów co nigdy śrubokręta nie używali. Pozdrawiam.

Damian
@Narzekacz

Sie nie zesraj bo płaczesz jak małe dziecko

Marek S.

Zamiast organizowac bal dla biura na ktory i tak nikt nie chce pojsc bo jak nie od dzis wiadomo biuro z bydlem sie nie bawi byscie dali podwyzki dla ludzi bo bo jak ludzie po 2 tys pozarabiali to atmosfera w pracy nie sprzyja takim imprezom.

Michal
@Marek S.

No wlasnie w tym miesiacu zarobilem okolo 2 tys i jakbym chcial isc na ten bal to musze wydac conajmniej 300 zl i co ja bd pozniej w domu jesc bo do 10 to dluga droga....

Dawid
@Michal

O jakim balu piszecie? Firma SAMASZ organizuje noworoczny bal dla zatrudnionych pracowników? W poprzednich latach również były tego typu wydarzenia? Czy bal jest płatny, czy może całość finansuje firma, w której pracujecie? Będę wdzięczny za informację na ten temat.

rymcym
@Dawid

Dawid, az taki ograniczony jestes? Nie wiesz co to bal??A ten bal co niby organizuje firma to Ty na niego nie pojdziesz....:)Chyba ze na parkingu pobalujesz... :)No bal na parkingu bezplatny jak bedziesz mial wóde i zagryche bo inaczej sie wykosztujesz na Taxi z zamowieniem ..Nie masz co byc wdzieczny...Zamykaj szame i sie nie produkuj, nie Twoja sprawa.Po h....j sie udzielasz??

Samasz to gówno kał stolec
@rymcym

Dawid powiem tak dziadowska firma tak traktuje pracowników.Stolec to prawdziwa nazwa a nie Samasz

@rymcym

Ograniczony to Ty jesteś ... „Dawid” to jest bot

Irek

A ty jesteś niedorobiony

Spawacz

Witam. Mam do was pytanie A w szczególności do szefostwa. Czy jest możliwość wzięcia od was roboty do domu żeby móc ja wykonywać u siebie w garażu mając swoją własną działalność w branży spawalnictwa? Dodam że przepracowalem w samaszu na spawalni 9 lat i pozostawione po sobie bardzo dobra opinnie z wykonanej przez ze mnie pracy.

Gienek

(usunięte przez administratora) firma

@$$@5
@Spawacz

A nie łatwiej zatrudnić się jeszcze raz? :)

Spawacz
@@$$@5

Nie dziękuję przez 9 lat pracy mam dość oglądania i słuchania mądrości magistrów.

Srać sie chce
@Spawacz

Oni tylko czekają na premie i wypłatę oszołomy

@Spawacz

Śmieszny jesteś , boli Cię (usunięte przez administratora) , bo ktoś zamiast chlać do nieprzytomności co drugi dzien, poświecił swój czas na rozwój. Chora zawiść i zazdrość

Zzz

Witam. Przepracowalem w tej firmie 4 lata i się swolnilem zaraz po przeprowadzce że względu na dojazdy. Czy w firmie panuje naprawdę taka zła atmosfera? Czy naprawde na spawalni czepiaja sie tak ludzi?Zastanawiałem się nad powrotem ale czytając opinnie to mnie ten zakład przeraża. Ile bym zarobił na spawalni z sobotami? Mam 12 letnim staż.

Franek
@Zzz

Człowieku daruj sobie ten (usunięte przez administratora)"bo inaczej tego bajzlu nie nazwiesz.masz na oku inną robote to Samasz omijaj szerokim łukiem bo dziadostwem wieje.Kwestia czasu ludzie podchodzą i kto będzie robić?meneli spod sklepów będą zwozić.

Czaruujacy
@Franek

Nie przesadzajcie o tych 2000 zl dobzi pracownicy tyle nie zarabiaja tylko znacznie wiecej i to z produkcji.

Ziom
@Zzz

Na której spawalni pracowałeś?

@Ziom

Na kombatantów u czarnego na spawalni robiłem

Ziom
@Zzz

Dawaj, bedzie spoko. Wiadomo że nie będzie idealnie bo spawania to nie hotel 5 gwiazdkowy, ale ludzie są spoko. Warunki lepsze niż na Wosie.

Slawojka

Szefie,moze troche odpoczniemy ? Nie,po co ? przeciez nie jestem zmęczony...

Nocna Furia

Firma się mega zbłaźniła w moich oczach. Zaprosili mnie na rozmowę po raz drugi (po 3 miesiąch - pewnie się student nie sprawdził) i drugi raz mi nawet nie to, że odmówili tylko zwyczajnie się nie odezwali, a dwa razy przekładali termin zakończenia rekrutacji (jawnie chodzi o zarobki, a te ustaliłem i tak niskie, bo 3k za stanowisko specjalisty z ponad 10 letnim szerokim doświadczeniem, a Pan na rozmowie się zachwycał moimi dodatkowymi atutami - Jak powiedziałem te 3k to rozmowa się zmieniła - zaczął szukać na siłę błędów w CV :D). Brawo Samasz - wincyj bilboardów, że szukacie pracowników - po co te pieniądze przeznaczać na wypłatę? Przecież pracownik powinien pracować dla idei, a nie dla pieniędzy. Ważne, że bilboardy takie piekne i "zapraszamy do naszego NOWOCZESNEGO obiektu", mamy obiady, socjale, 13stki, dodatki, kwiatki i rabatki, ale... ...PIENIĘDZY nie możemy zaoferować :) Wielka firma co roku na Targach Pracy szuka (usunięte przez administratora) - te targi pracy to chyba trzeba omijać szerokim łukiem, bo to kolejna firma z grona tych "wybrańców - pewnie rady Miasta ;)", która się prężnie rozwija, bo przecież nie chodzi wcale o to, że ludzie nie chcą za takie pieniądze pracować... To niezbędna rotacja :D

Kris Mocny
@Nocna Furia

Nie tylko w twoich oczach ta firma sie blazni pracuje tu ponad 10 lat i problemy zaczely sie kiedy prezes Antoni przestal nia zarzadzac i oddal podejmowanie decyzji dla jego " dobrych zastepcow" pracownik ktory przepracuje w tej firmie cos kolo roku ma nie wiele mniejsza stawke od tego z wielo letnim stazem jest to cos kolo 50 gr wyobrazacie sobie taka roznice wiedzy za takie pieniadze ?? Zenada ze brak slow....jezeli nic sie w tej firmie nie poprawi i wprowadza zapowiadane super zmiany tzn. Brak nadgodzin i sobot to bd ostatni rok w tej firmie bo za 2300 netto nie bede pracowac i dojezdzac 25km do pracy bo benzyna darmo nie kosztuje.

mietek
@Kris Mocny

Glupie podejscie robisz cos dla kogos a on na to oddam jak bede mial jak.100 to podstawa w tych czasach a jak niento kontener azjatow a polacy do reichu gdzie beda po rekach calowac ich za dobra prace

Lesbijka

A jakie zarobki są w handlu?warto cv składaĆ?

Zostaw merytoryczną opinię o SAMASZ - Zabłudów

• Jak się pracuje w SAMASZ?

Zobacz opinie na temat firmy SAMASZ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 98.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SAMASZ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 14 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 36 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SAMASZ?

Kandydaci do pracy w SAMASZ napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SAMASZ