Jupiter

Opinie o Jupiter

Lolek Nowy wpis

Do pierwszego solarisa....pani Malgorzato

CH Nowy wpis

Myślę o produkcji w Eindhoven. Byłem już w tym mieście, chyba mam sentyment, szkoda ze więcej ofert do niego nie maja. nie wiecie czasem czy nie będzie więcej, bo na razie jedna wisi?

Lolek Nowy wpis

A był już solaris....przecież zawsze płacą pon wt....szok pierwszy raz w przelali zgodnie z umową....szok

Jan Nowy wpis

Tak tak polecenia do inspekcji (usunięte przez administratora)

Pracownik Produkcji

Przez Messenger... Pani rekrutująca jest bardzo "leniwa" .. chciala tylko moje dane personalne i nr telefonu.. Twierdząc, że CV jej nie jest potrzebne i wystarczające będzie tylko jak podam jej podst dane.. żenada.. warunki mieszkaniowe - (usunięte przez administratora) P.Anna M (osoba rzekomo rekrutująca z Pl biura) wysyła zdjęcia (usunięte przez administratora) warunków mieszkaniowych a na miejscu okazuje się totalna klapa. Zainteresowanym chętnie wyślę zdj na email..

Dlaczego rekrutacja odbywa się przez komunikator Messenger??

Frania

Nie zaczął się jeszcze? a w jakich okresach liczycie te cale sezony? Zastanawiam się kiedy najlepiej byłoby przyjść do pracy, bo to jakby nie patrzeć byłby mój pierwszy wyjazd.

PIOTR

JESTESCIE NAJWWIEKSZA BANDA AGENCYJNA W JAKIEJKIEDYKOLWIEK PRACOWAŁEM (usunięte przez administratora) JA WCALE NIE ZREZYGNOWAŁEM Z PEŁNEGO UBEZPIECZENIA JESTESCIE NAJGORSZYMI (usunięte przez administratora)LUDZIE OMIJAJCIE TYCH (usunięte przez administratora) Z DALEKA! BO PATRZA TYLKO JAK NAJWIECEJ ZWERBOWAC LUDZI SKASOWAC ZA NICH PIENIADZE A POTEM WOOON ....LUDZIE SA LEPSZE UCZCIWSZE AGENCJE PRACY BO JUPITERY TO TYLKO DOJA Z LUDZI A ZEBY POMOC TO KOP W (usunięte przez administratora)

Piotr Pelikan

DOSTAŁEM ODPOWIEDZ OD WYDZIAŁU WINDYKACJI W SPRAWIE OPLATY FAKTURY ZA SZPITAL,PRZESŁAŁEM CAŁA KORESPONDENCJE DO WAS NA ROZNE MAILE JUPITERSKIE WRAZ Z MOIMI INFORMACJAMI DO WAS CO ZAMIERZAM I CO WY Z TYM ZROBICIE,BO JA NIE MAM ZAMIARU PŁACIC DWA RAZY ZA TO SAMO WYSLALEM WAM TEZ TE FAKTURY W ZAŁACZNIKACH WIEC JESLI PRZYSLALI MI JE ZNOWU TO ZNACZY ZE NIC NIE ROBICIE Z TA SPRAWA,CHCIELISCIE WCZESNIEJ FAKTURY WYSLALEM WAM I CO NIC.....JAK TEGO NIE WYJASNICIE NAGŁOSNIE TO MOCNO I CIEZKO BEDZIE WAM O NOWYCH PRACOWNIKOW KTORZY WAM ZAUFAJA OPISZE TO WSZYSTKO TU TEZ WRAZ Z KOPIAMI ODPOWIEDZI Z WINDYKACJI JAK TO SIE MA PRAWNIE Z UBEZPIECZENIEM HOLENDERSKIM A OPLATAMI ZA SZPITAL W BELGII....TO JEST (usunięte przez administratora) BO NIE INFORMUJECIE LUDZI ZE INACZE4J JEST Z TYM UBEZPIECZENIEM JESLI SIE MIESZKA W BELGII A PRACUJE W HOLANDII TO JEST (usunięte przez administratora)LUDZI!!!!!!!!!!!!

@Piotr Pelikan

Dzień dobry, zgodnie z obowiązującymi w Holandii przepisami, podpisując umowę, pracownik ma prawo zrezygnować z pełnego ubezpieczenia, co też Pan uczynił. Dlatego też został Pan obciążony kosztami leczenia. Tak to wygląda. Niestety, różne przypadki się zdarzają, dlatego warto jednak mieć ubezpieczenie pełne. Pozdrawiamy

Mila

Nie taki zly diabel jak go maluja . Nie mialam problemow z komunikacja, godzinki najlepsze w sezonie, dlatego bardzo chetnie bede wracac co sezon .

Piotr Pelikan

teraz juz macie moje imie i nazwisko bo mam dosc juz tych powiadomien z belgii fakturze za szpital tu wstawiam to co m i przysłali kolejny raz..Wzywam do pilnej spłaty za zaległe FV wobec spółki MARIA ZIEKENHUIS NOORD LIMBURG poniżej zestawienie FV : Numer faktury Data wystawienia Data wymagalności Kwota faktury Pozostało 5230025542, 5230025543 24.02.2023 31.03.2023 284,74 EUR 284,74 EUR Numer rachunku bankowego: 92109000048591151003359161. Z poważaniem, (usunięte przez administratora)

Dobry gość

Masz zawsze ryzyko własne które może wynosić od 385 euro do 850 e i wtedy musisz pokryć pobyt w szpitalu lub zabieg ,wszystko po za tą kwotą płaci ubezpieczyciel.Jwst to.mala kwotą więc mieści się w twoim ryzyku.Zaplac,bo będą odsetki rosnąć i się nie wypłacisz, bo szybko to rośnie.

PIOTR PELIKAN
@Dobry gość

NIE MAM ZAMIARU PŁACIC BO PŁACI SIE UBEZPIECZENIE I TO UBEZPIECZYCIEL POWINIEN SIE WYWIAZAC I POKRYC KOSZTA ZA SZPITAL I NIEWAZNE JAKIE TO SA KOSZTA CZY MAŁE CZY DUZE,JESLI BY TAK BYŁO TO PO CO PLACIC TE UBEZPIECZENIA????TO JEST CHORE,NIECH JUPITER TO ZAŁATWIA,A JESLI NIE TO PROSZE O ZWROT UBEZPIECZENIA I SAM SOBIE ZAPŁACE

@Dobry gość

Akurat w tym ubezpieczeniu, pracownik nie pokrywa ryzyka własnego.

DG

A to na jakich warunkach zatrudniają się tu teraz koordynatorzy, że stawia Pani taka opinię? Nie widzę oferty pracy na to stanowisko, a przynajmniej nie żeby było aktualnie wystawione, to sugeruje brak rotacji czy może w innych miejscach dodawane są tego typu ogłoszenia? Na jakiej zasadzie naliczane jest wynagrodzenie?

Bartek

Witam. Nie polecam agencji pracy @PracodawcaJupiter. Wieczny problem z wypłatami świadczeń, wypłat. Na każdym możliwym kroku próbują (usunięte przez administratora)człowieka. Zapraszam wszystkie osoby do kontaktu które (usunięte przez administratora) ta „agencja”. Problem z robactwem na domku. Problem z wstawieniem szyby w drzwiach wejściowych(przez 4 tygodnie mieszkanie z workiem na (usunięte przez administratora) zamiast szyby), odsyłanie do pośrednika odpowiedzialnego za domek. Ściąganie ludzi z polski tylko po to żeby zapłacili za domek. Pokoje w opłakanym stanie na lokalizacji gdzie mieszkałem(w jednym z pokoju fekalia na materacu). Opiekunowie domku na zgłoszenia o bałaganie w pokoju są obojętni

Sarmata

Jupiter firma, jak firma; powstała po to, by mieć zyski. A zarabia na pracownikach. Proste, nigdy nie będzie firmą, która wybierze dobro pracownika, zawsze wybierze swój zysk - tyle, że to wszystko nie tak działa. Jeśli zadbasz o pracownika i jego dobro przede wszystkim będziesz mieć na uwadze, zyskasz podwójnie, bo masz oddanego "robola", dobry PR, więcej sprawnych umysłowo, a nie sprawnych inaczej do pracy, ludzi zawsze pojawiających się w pracy, lubiących firmę itd, itp... Ale w Jupiterze myślenie jest ciężkim kawałkiem chleba... Bardzo ciężkim. Zwalnia się ludzi perspektywicznych, mających coś do powiedzenia, chcących pracować, a z chęcią zatrudnia się ludzi z łapanki, byle stany grały i... nic nie gra, firma dołuje. Zakłady pracy wycofują się z umów z Jupiterem. Dlaczego? Proste, firma powstała tylko po to, by mieć zyski, bez żadnej idei, przesłania. A kto kopie innych po tyłkach, sam w końcu ląduje, tam, gdzie ci wcześniej kopani. Reasumując - Jupiter nie potrafi wyciągać wniosków z własnych błędów i wciąż je ponawia, dlatego powoli znika ze sceny. Oby, jak najszybciej.

@Sarmata

Szanowny Sarmato, firmy z reguły powstają, by mieć zyski - to chyba normalne? Dziwne by było, gdyby było inaczej. Nie ma nic odkrywczego w stwierdzeniu, że zadowoleni pracownicy = zadowolona firma. Wiemy o tym dobrze i robimy wszystko, by tak było. Sam fakt, że już prawie 30 lat działamy, chyba o tym też świadczy. Oczywiście, nie jesteśmy idealni, czasem popełniamy błędy - ale kto ich nie popełnia? A co do naszej kondycji, kontraktów - zdziwił byś się, jest naprawdę dobrze . Stąd stale szukamy nowych ludzi . Teraz na przykład trwa nabór dla nowych partnerów - praca w ogromnych magazynach - szczegóły na naszej stronie i FB. Tak że jest naprawdę dobrze. Pozdrawiamy!

@Sarmata

Zanim znikną to niech wyjaśnią moją sprawę za faktury za szpital i karetkę w Belgii i z ubezpieczycielem zdrowotnym za które odciągali z wypłaty jeśli nie to niech oddadzą składki sam załatwię z ubezpieczycielem a szpitalem

Sylwester/
@Jupiter

Zyski, ale wy bierzecie ludzi tylko po to żeby zapłacili za pokój , ludzie jadą do pracy i wracają z niej po 4, cały park jedzie żeby zrobić 2 kontenery , i dla was to fanie bo pojedzie 10 osób i zrobią to w cztery godziny a później ściągniecie po 100 każdemu.

Sensyni
@Jupiter

Wszystko co piszecie jest niezgodne z prawda na poczatku sa obietnice że bedzie praca caly czas co w późniejszym czasie okazuje się noeprawda zmieniacie ludziom lokacje bo juz niby praca w magazynie się skonczyla przewozicie ludzi w inne miejsce przyjmujac w ich miejsce nowych na ktorych zbieracie żniwa. Po przyjezdzie na nowe miejsce okazuje sie że nagle nie ma pracy i jestescie zwolnieni.Tak oto wyglada praca tej firmy Skandal brakuje tylko u was Zwiazku by wreszcie ktos za to sie wziol co robicie z ludźmi w jak podly sposób zostaja bez pracy i maja 5 dni na opuszczenie lokacji.formalnosci na poczatku szybko zalatwiane by otrzymac 600 euro za kazdego nowego i za safi namber 500 .Idziecie hurtem nie patrzac na to ze Ci ludzie przyjechali by poprostu zarobic.FIRMA MASAKRA NIE POLECAM TOTALNIE.W NAJBLIŻSZYCH DNIACH SPRAWA BEDZIE ZGLOSXONA DO ZWIAZKÓW ZAWOOOWYCH BY WRESZCIE KTOS UWAZNIE SIE PRZYJRZAL SYSTEMOWI PRACY JUPITERA BO TAK NADAL BYC NIE MOŻE. DLA WSZYSTKICH KTORZY TAM PRACOWALI WY TEZ MACIE PRAWO PRZEZ ZWIĄZEK DOMAGAC SIE TEGO CZEGO POZBAWILA WAS TA AGENCJA.MOZE JAK OTRZYMAJA KARY FINANSOWE WRESZCIE SIĘ CZEGOŚ NAUCZĄ. NIE LICZNIE NA WYJASNIENIA ZE STRONY TEJ AGENCJI BO ONI SA W TEN SPOSOB SZKOLENI I PRZYGOTOWANI DO TEGO BY POSTEPOWAĆ W TAKI SPOSÓB

@Sensyni

Nie liczy Pan/Pani na wyjaśnienie, jednak musimy się do tego wpisu odnieść. Gdzie i kiedy obiecujemy, że praca będzie cały czas? To niestety, nie od nas zależy - jak skończy się zapotrzebowanie, a tak bywa, szukamy dla pracowników nowych lokacji. Tak bywa i to nie tylko w naszej agencji - wszak jest to praca SEZONOWA i trzeba się z tym liczyć. Ale mamy też ofert w których wyraźnie jest zaznaczona, że np. praca na minimum pół roku. Pozdrawiamy

Jasne
@Jupiter

Tak tak...byłem i widziałem nie było pracy przerwy dzienne bez roboty w bongalach a wy non stop scisgaliscie nowych do pracy by mieć zapas ludzi w razie gdyby praca ruszyła...tak się nie robi obiecujecie gruszki na wierzbie POPROSTU PISZCIE PRAWDE ZE NIE MA TERAZ PRACY A NIE SZUKACIE NAIWNYCH

XS
@Jasne

Było tak? i po jakim czasie faktycznie praca już ruszyła? W przypadku tej wspomnianej sezonowości zastanawiam się po jakim czasie pracownik otrzyma sygnał, że wkrótce jego współpraca się zakończy? Jak szybko dochodzi do jakiegoś przeniesienia?

Skocjan
@Jupiter

Każdy popełnia błędy pracowałem kiedyś u was było ok a ze szefostwo nie tolerowało pewnych zachowań to tylko świadczy o odpowiedzialności firmy Praca jak praca ale zawsze znajdzie się ktoś komu coś nie pasuje dla mnie firma zawsze była ok zawsze pomocna a z szefem zawsze można było dojść do porozumienia więc nie rozumiem po co zbędne komentarze! Teraz ponownie szukam razem z żoną pracyprzez tą firmę bo tylko do nich mam zaufanie gorąco polecam współpracę z firmą Jupiter a młodym uzależnionym od używek malkontentom życzę powodzenia

Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Jak dużo osób pracuje na stanowisku Operator Wózka Widłowego w firmie Jupiter?

Ruda

Rekrutacja masakra. Osoba która się tym zajmuje była na urlopie i odpowiadała jedynie na SMS zamiast przekierować do innej osoby. Obiecywano mi pracę, na miejscu okazało że gdzie indziej. A konkretnie nigdzie, drugi tydzień czekam na pracę. Nie mają ofert a ściągają tu ludzi. Omijać szerokim łukiem

@Ruda

dzień dobry, styczeń to rzeczywiście czas na "rozruch", jak co roku... Rekrutacja na ten moment w zawieszeniu (szukamy tylko team leaderów i operatorów maszyn) ale już za chwilę to się zmieni. Proszę o trochę cierpliwości. Pozdrawiamy!

Nelka
@Jupiter

Czyli to nie wina tego, że ktoś być może był na urlopie tylko po prostu nie ma żadnych ofert? agencja nie ma na to wpływu? Co roku tak jest? to z jakimi stanowiskami będzie teraz w zimie najgorzej? Na które trzeba czekać do wiosny?

@Nelka

od lutego rusza nabór do magazynów i zakładów produkcyjnych. Od marca pakowanie owoców i warzyw. Tak to wygląda

Kobieta

Zauważyłam, że od miesięcy pojawiały się odradzające współpracę opinie. Do dziś stale się utrzymują? A powiedzcie mi moi drodzy czy przy tym teraz aktualnie ktokolwiek jest mimo wszystko na wyjeździe? Jak na dzień dzisiejszy tam jest?

Piotr Pelikan

Do firmy Jupiter jak tam czy już zalatwiliscie wszystko z ubezpieczycielem za mój pobyt w szpitalu? Bo chciałbym zmienić opinie o Was jeśli wszystko jest ok to mnie powiadomcie to zmienię opinię o was na forum bo za dużymi nerwów i czasu zagraliście bym to sprawdził osobiscie

Izzi

Witam aktualnie pracuje około pół roku na magazynie przez biuro Jupiter. Nie rozumie skąd tyle negatywnych opinii. Zarobki dobre wypłacane na czas.Mieszkałam na początku w domkach kempingowych ale były dobrze zaopatrzone ogrzane. Lubiłam tam mieszkać. Zostałam przeniesiona na inną lokację do domu rodzinnego . Pracy do tej pory było dużo i nadgodzin. Ja polecam to biuro. Jest tu dużo osób zadowolonych z pracy.

Edi
@Izzi

Niektórzy lubią jak im Cyganie grają a niektórzy jak im buty śmierdzą, w tych bungalach jest tylko jeden piec w salono-kuchni a w pokojach nie , a wszystko takie miniaturowe jak dla smerfów

@be

Calkowicie sie zgadzam , bylem z dziewczyna 2 mies a tylko przez 3 tyg byla praca i za mieszkanie mamy 1000€ so zaplaty , dno totalne

FX
@Izzi

a czemu zostałaś przeniesiona? To było na Twoją prośbę czy tak sami z siebie to zarządzili? Prace miałaś te sama czy jak? i jak wygląda sprawa łazienki w tych kempingach…?

SE

A jak to jest, że niektórzy piszą ze są a inni ze nie? na innych działach robiliście, lub w innym odstępie czasowym? U Ciebie jak z tym było i jakie mogły pojawić się wyjaśnienia?

Bbb

Jeżeli choć jedna osoba nie nabierze się na obietnice tego biurka dzięki opiniom to już jest sukces .... to jest(usunięte przez administratora) ludzie jest inna praca to nie musi być Venlo spróbujcie Niemcy tam choć warunki inne wystarczy chęć omijajcie biurko jupiterek z bardzo daleka

Michel

Nie polecam agencji przepracowałem 31h ciężka praca 220 euro na tydzień śmiech na sali i do tego Zero pomocy ze strony kordynator nie polecam agencj obiecują dużo a nic z tego pracy nie maja

Naiwna

Witam Wszystkich serdecznie . Piszę do Wszystkich którzy chcą wyjechać do pracy do Holandii przez firmę Jupiter . LUDZIE NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ !!!!!!!! TO CO OBIECUJĄ PRZEZ TELEFON TO NIEPRAWDA !!!!!! W Polsce gwarantowali mi pracę w jednej firmie , natomiast gdy przyjechałam do Venlo okazało się że mogę pracować w jedynej innej firmie bo nie ma więcej ofert pracy !!!!!! To był mój pierwszy szok , następny to NIESTETY ALE BRAK GWARANTOWANYCH GODZIN PRACY ,to co ta agencja robi to (usunięte przez administratora)ludzi, obiecuje że zaraz będzie więcej pracy a tak naprawdę to traktuje nas jako tanią siłę roboczą która na pierwszym miejscu MUSI OPŁACIĆ NOCLEG W STARYCH , ZIMNYCH RUDERACH ( nie mogłam doprosić się aby włączono ogrzewanie ) aby mieli na bieżąco pieniądze z wynajmu pokój !!!!! Serio nie myślałam że tak można traktować pracownika , który decyduje się na pracę zagranicą . To co zobaczyłam na miejscu było dla mnie wręcz nie ludzkie NIE TAK WYOBRAŻAŁAM SOBIE PRACĘ W HOLANDII a chcę dodać że kilka lat wcześniej pracowałam trochę w UK , więc mam porównanie . Dla mnie osobiście był to kubeł zimnej wody , brak akceptacji na te warunki pracy i warunki mieszkaniowe - jednym słowem mogę to podsumować MASAKRA. NIE POLECAM NIKOMU KTO CHCE GODNIE PRACOWAĆ I MIEĆ NORMALNE WARUNKI MIESZKANIOWE

ooo kolejna ktora chciala
@Naiwna

ooo kolejna ktora chciala kariere na zachodzie zrobic. Co wielce zszokowana bo pokazali jej zycie w Holandii ? Zostan w Polsce nie musisz imigrowac do UK ani Holandii , za (usunięte przez administratora) juz macie przyzwoicie, nie ma biedy juz w Polsce. Polak na poziomie juz zarabia wiecej od was w tej Holandii. TO juz nie rok 2010. Tylko 2023

Zostaw merytoryczną opinię o Jupiter - Venlo

• Jak się pracuje w Jupiter?

Zobacz opinie na temat firmy Jupiter tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 381.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jupiter?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 343, z czego 64 to opinie pozytywne, 168 to opinie negatywne, a 111 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jupiter?

Kandydaci do pracy w Jupiter napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jupiter