Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Grafpol

Pracowałeś w firmie Grafpol i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
sam on - 2012-05-23 15:38:07 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Fajnie ze zaklad sie rozwija i sa kupowane nowe maszyny ale pacownicy tez powinni wkoncu cos dostac wszystko idzie do gory a pensja jak stala w miejscu tak caly czas stoi, dziwie sie Pania pracujacym na przewijarkach ze pracuja za taka kase na trzy zmiany i nic z tym nie robia
nie wiem moze sie boja... ps. nie ma czego sie bac - codziennie jedna z was powinna byc u kierownika za kasa
Co do kierownictwa hmm szef produkcji to pracownika ma gleboko w ....
a reszte pozostawie bez komentarza
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grafpol

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy Grafpol?
Zadaj pytanie
x