Work Centre

Opinie o Work Centre

Oliwka

Witam, pojechałam przez nich do Level One w Emmeloord 10.marca tego roku. Pracuje na firmie Bernhard z orchideami. Jestem bardzo zadowolona mam 47 h tygodniowo. Wypłata netto to 339 euro. Pozdrawiam Panią z Tomaszowa i dzięki za pomoc.

Hanna
@Oliwka

Hej jesteś tam cały czas potrzebują jeszcze ludzi do pracy ?

Dorota

Wyjechalam do Holandii, dokładniej do miejscowości Creil parę tygodni temu na ryby. Wbrew pozorom wcale jest tam tak zimno (chyba że ktoś jest strasznym zmarzluchem :) ), wcale nie ma tak dużo wody, co prawda jest charakterystyczny zapach ale da się przyzwyczaić. No i przede wszystkim na tej fabryce na którą trafiłam (Rode Vis) jest cudowne szefostwo! Nie wywierają presji jak na innych fabrykach. A atmosfera w pracy jest najważniejsza. Mogę szczerze polecić te agencje , tak samo jak tutejszego szefa. Wypłaty wszystkie przychodzą idealnie na czas i godzinowo wszystko się zgadza. Polecam!

Mimi
@Dorota

Cześć, ja i brat oraz rodzice pracujemy od 2015 roku i praca jest cały rok bez przestojów. Mieszkamy na domkach w Swifterbant bardzo dobre warunki jesr to dwuosobowe domy.

Mirek88
@Kinga

Hej. Ja wracam po raz 4 do nich najpierw szef mi dzwonil ze ma prace od 12.08 ale dzis okazało sie ze od 22.08 bo jabłka nie dojrzały jeszcze. Pensje są tygodniowki i zawsze w poniedziałek terminowo, mieszkam na domku w Zeewolde i do pracy mam 23 km. Tygodniowka to okolo 350-400 euro na zbiorach. Praca 6 dni w tygodniu. W 2016 zbiory trwały 8 tygodni w 2018 było to 7 tygodni.

Marcin/Ania/Mariusz/Gosia/Seba
@magda

Czesc ja jade 9.06.2019 na cebulki do firmy Avroid. W zasadzie to wracam juz kolejny raz. Mamy stałą ekipe w 6 osob jedziemy 5 raz. Pracujemy 8/9 tygodni po 50 godzin. Za ten czas odkładamy po 2500/2700 euro. Dla nas jest ok. Praca 6 dni w tygodniu.

Kasia Nowy wpis

Dzień dobry, czy warto jechać sortować warzywa za 13.27 Euro? To moja pierwsza praca by była za granica. Kompletnie nie wiem jeszcze jakie maja tam warunki, prosiłabym o bieżący opis. Chodzi mi o ten zakład w Emmeloord. Piszą też ze kwatery są po 88.00 Euro tygodniowo. To dużo czy mało?

arhus Nowy wpis
@Kasia

To na dobrą sprawę więcej niż powinien kosztować pokój dzielony z jedną lub więcej osobą, ale inne agencje biorą jeszcze więcej.

To jak wygląda rozmowa w kwestii mieszkania i ogólnych warunków? widzę ten komentarz, w którym ktoś zaznaczył, że nie jest zapewnione podstawowe wyposażenie takie jak garnki, sztućce i tak dalej. zastanawiam się czy to od lokalizacji jednak zależy i czy wszystko od razu powiedzą? Nie chce mieć zaskoczenia, najwyżej ze sobą coś wezmę

Mirosław

Dzień dobry, ja pracuję u nich od 2017 roku na kwiatkach doniczkowych i mieszkam nadal na firmowym zakwaterowaniu. Od początku zabieram sobie kubek/talerz/sztućce reszta rzeczy jest na wyposażeniu kuchni czyli garnki/patelnie. Z tego co pamiętam na pierwszym moim wyjeździe dano mi regulamin i tam są wszystkie info co zabrać ze sobą do Holandii.

Meg

Podczas rozmowy od razu mnie uprzedzono żeby pozabierać takie rzeczy typu kubek,sztućce.Wyladowalam w domu 6 osobowym,gdzie wszystko bylo,natomiast w domkach dwuosobowych( bungalow) są pojedyncze garnki ,patelnia,które są agencyjne,ale już np czajnik to we własnym zakresie,ale to za grosze można kupić na miejscu

@Mirosław

Witam ,ale ma Pan szanse mieszkać cały czas w tym samym lokum? Jak na tych doniczkach ono wygląda i ile odległościowo jest ono położone od miejsca (usunięte przez administratora) chodzi o te aktualna ofertę z lokalizacja „Flevoland / Friesland” ze strony?

@tas paprika

Hej czy pracował ktoś w tas paprika czy może coś opowiedzieć więcej?będę wdzięczna za info

Mariusz
@@tas paprika

Cześć, pracuje od maja tego roku i jest dobrze. Praca 5/6 dni w tygodniu, po 46 godzin średnio, do pracy mam 4 km rowerem. Tygodniowka okolo 370/400 euro netto po wszystkim.

@ggg
@Mariusz

A pracujesz na sortowaniu czy ścince

kadm
@Mariusz

370/400 za tyle godzin to jakiś żart? Powinno być minimum 400 przy 40 godzinach na tydzień.

@kadm

A jest jakaś szansa w tym, że cos mu odliczają, że jest te 30 mniej / więcej? od czego to w sumie zależy? Masz w trakcie pracy nadzór nad tym? Na wyjeździe mnie jeszcze nie było, opiszecie bardziej szczegółowo warunki?

ANKA Nowy wpis

A GDZIE PRACOWAŁES? CHODZI O MIEJSCOWOSC

Mysza

A jak z zaświadczeniem o niekaralności? Większość firm tego wymaga, a co z ludźmi którzy naprawdę chcą jechać zarobić i żyją uczciwie a karalność to jedynie błąd młodości którego żałują. Czy worki centre wymaga zaświadczenia czy wystarczy że uczciwie i rzetelnie pracuje?

Nata
@Mysza

Nie wymagają rozmawiałam dzisiaj z koordynatorem .

Spawacz

Szybko i sprawnie

Ile lat doswiadczenia Jezyk znajomosc Prawko VCA

NATa
Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Czy ktoś wyjeżdżał do emmeloord i chciałby się wypowiedzieć o warunkach mieszkalnych wypłacie itd?

kałdun

Nie polecam, na wyjazd trzeba ze sobą zabrać połowę wyposażenia mieszkania bo ta agencja nie zapewnia tak podstawowych rzeczy jak garnki, patelnia, talerze, kubki, sztućce itd. Dość żenujące.

Lara

Hejka, skąd będę wiedzieć ze moja praca będzie stała? Nie chce jakiegoś rzucania z miejsca na miejsce, o którym jedna Pani teraz niedawno wspomniała. Które oferty więc polecacie pod względem stabilności? Są teraz dostępne czy jednak będę musiała poczekać?

Oliwka

Pauluskaqqq111
@Oliwka

Witam czytalam ze Pani jest w Holandi przez to biuro ja zamierzamnie wyjechac razem z chlopakiem do Emmerloord na kwiatki wlasnie i pytanie ode mnie czy oplaca sie tam jechac?? I jak tam wogole wyglada praca.

wiatraki
@Oliwka

za 47 g 339euro powiadasz?...masakra.. pracowałam w firmie gdzie przy 40 h miałam 370/380. chyba ze jesteś na wiekowce to spoko. Emmeloord dziura zabita dechami.

Michal

Za 47 g 337 euro...? Ehmm polacy obudzcie sie ...slabo

Z Tomaszowa mazowieckiego?

mati
@Oliwka

cos cie skrobia powinno byc przynajmniej z 380 390 euro chyba ze za mieszkanie placisz 120 i za ubespieczenie z 40 tygodniwo

Marcin 123
@Oliwka

Skrobią, Cię i to bardzo przy 47g.powinno być ok.450!

@Marcin 123

podwyżka o 110 euro po czterech latach? patrz na datę. czy na rok 2019 kwota która została przytoczona była mimo wszystko adekwatna? a jakość pracy jak mozecie w tym roku ocenic? gdzie jechac żeby było relatywnie najlżej i żeby człowiek się nie na robił? gdzie jest adekwatnie do kasy?

Hanna
@Oliwka

Hej jesteś tam cały czas potrzebują jeszcze ludzi do pracy ?

Natalia

Ale pomimo tego incydentu co miałam polecam , dobre warunki mieszkalne :) na papryce była fajna praca , z fajnymi ludźmi , chodziłam tam z uśmiechem i z chęcią. Wypłaty co tydzień ;) bez zaległości

Sylwek

Cześć, zamierzam wyjechać początkiem stycznia do pracy przez agencje, czy mogłby jakiś aktualny pracownik się wypowiedzieć co do wspólpracy z tą firmą? byłbym bardzo wdzięczny. Jeżęli byłby ktoś zainteresowany wyjazdem, proszę o kontakt w odpowiedzi, wtedy podam kontakt do siebie, chłopak z Małopolski, lat 26.

Natalia
@Sylwek

Hej , ja pracowałam przez tą agencję, jeśli złapiesz się do stałej pracy jest dobrze jeśli nie masz stałej pracy to rzucają z miejsca na miejsce lub idziesz dwa dni aby żeby ma domek zarobić. Pracowałam w tamtym roku na papryce zwolnili mnie po półtora miesiąca z gadaniem że niby nie byli ze mnie zadowoleni , siedziałam 5 dni na domku bo nie miałam pracy i wróciłam w końcu do Polski

Od czego są zależne zarobki koordynatora? Podczas przeglądania z chłopakiem ofert zauważyliśmy, że też taka się pojawiła. jest napisane, że podstawa to 2350 euro a można nawet do 3400 euro zarabiać. Możecie mi opowiedzieć jak? angielski znam, prawko mam, resztę punktów może będę spełniać.

Słuchajcie a był ktoś może na pakowaniu ryb? Jest teraz na to opcja na stronie. nie mam generalnie doświadczenia wiec czy ktoś kto był mol by opowiedzieć o tej robocie? Iść w to czy może wybrać sobie cos innego?

Darkx

Może ktoś coś powiedzieć o pracy operatora cnc?

kml.kl;k

T78 euro za mieszkanie? Gdzie większośc biur ma teraz powyżej 100e. To są bezkonkurencyjni w takim razie o ile to prawda :)

kml.kl;k
@kml.kl;k

powyżej 110 euro za mieszkanie teraz większość biur sobie liczy

Meg
@kml.kl;k

Tyle naliczają za lokum,to jest prawda

Zuzanna
@Meg

Pytanie tylko na jaki standard przyjeżdżasz? Ale swoją drogą skoro padło stwierdzenie, że inni mają taniej to z czego wynika ten brak konkurencyjności w tym zakresie? W jakim innym obszarze firma tutaj nadrabia?

Melcia
@Zuzanna

Hej, dotarłaś do tej holandi przez to agencje ? Jesteś w stanie coś powiedzieć na temat zatrudnienia tam pracy zarobków i warunków mieszkaniowych ??

Zuzanna
@Melcia

hej ostatecznie jeszcze nie. teraz widziałam, że jest oferta na speca od rekrutacji do Emmeloord podobno można zarobić 2200 - 3000 euro, ktoś testował? Tak z ciekawości wobec tego wiadomo na jakich warunkach osoby z agencji tak właściwie są teraz zatrudniane?

essex
@Zuzanna

Ja jeżdżę do nich od lat właśnie ze względu na zakwaterowanie,dwuosobowe nowe domki (sypialnia,salon,łazienka,kuchnia)w znośnej cenie.A w innej agencji za 110e miałem malutki dwuosobowy pokój z łazienką w hotelu,kuchnia na parterze,grzyb,brud i patologia.No i rowery za darmo,gdzie w innych agencjach za nie płacisz.

mańkut
@essex

Co z tego, że domki są dwuosobowe skoro wciąż trzeba siedzieć w dwie osoby w jednym pokoju?

Piter
@essex

Piszesz że domki dwuosobowe, a ciekawy jestem co byś powiedział jak by Cię dali na słynną starą stodołę, tak jak ja wylądowałem 8 lat temu

@Piter

8 lat temu i dalej to wspominasz? A jakie miałeś okoliczności z tą stodołą, co konkretnie mówili, że na jakie warunki jedziesz? I przede wszystkim przez tych 8 lat sporo się pozmieniało? Odniesie się ktoś?

W większości? Udało Ci się natrafić na jakiś lepszy chociaż? Co niektórzy z tym fantem robią? Jak to wygląda gdy sami byśmy chcieli sobie cos znaleźć? Można się tak na spokojnie teraz dogadać? Próbowaliście?

Łukasz

Witam przyjechałem do Holandii przez work center.Zapewniają robotę po czym przesuwają wyjazdy. (usunięte przez administratora) Dają co najwyżej dwa dni pracy aby odrobić straty za domek i ubezpieczenie. Jeśli ktoś przyjeżdża na firmę plukon na sałatki to nie polecam bo roboty nie ma tutaj przynajmniej w okresie zimowym. Pozdrawiam

@Łukasz

A jest tu ktoś kto w innym okresie robił i się odniesie? I co z tym odbiciem kasy za domek oraz ubezpieczenie? Trochę mniej ściągną skoro takie okoliczności wypadły? I to w ogóle pierwszy raz, że tam roboty nie ma? jak przedstawiciele to skomentowali?

Mario

Czy ktoś pracuje w Urk na produkcji łososia podajze zakład Leroy?Jaka praca,zarobki netto itd?Jak daleko lokum od zakładu pracy?

@gggg

Czy pracował ktoś na szklarniach ??Jakieś opinie na ten temat??będę bardzo wdzięczna

Czy Work Centre zapewnia kartę multisportu?

Xyz

Jedzie ktoś w tym roku na zbiory gruszek i jabłek? Jeżeli jesteście zainteresowani zorganizowaniem jakiejś grupy to podajcie swój adres email w komentarzach.

Melcia

Cześć, czy mógłby ktoś podzielić się ze mną opinia ogólna w temacie pracy u tej agencji? Jak wygląda zakwaterowanie dla par? Jakie są warunki domków? Jak wygląda praca ogółem, jakie godziny pracy i ile dni w tygodniu. Czy są godziny pracy? Czy kontakt z agencja jest normalny beż utrudnień na ogół? Nie wiem co jeszcze spytać haha chciałabym jak najwięcej się dowiedzieć bo szukam czegoś konkretnego. Jakie zarobki są na chwile obecna?

Zostaw merytoryczną opinię o Work Centre - Opole

• Jak się pracuje w Work Centre?

Zobacz opinie na temat firmy Work Centre tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 117.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Work Centre?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 18 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Work Centre?

Kandydaci do pracy w Work Centre napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Work Centre