Work Centre

Opinie o Work Centre

Luk 83

Kiedy jest wyjazd do jablek jade pierszy raz

Czy ktos 23 jedzie do emmerold na jablka z wejherowa

:))
@Anna

busem (usunięte przez administratora)jedziesz?

Seweryn

Czy daleko dojeżdża się do pracy?

@Seweryn

Do 15km dają rowery. Nadal w samochodzie może jechać tylko 2 osoby, chyba, że kierowca jest z tego samego domku co pracownicy wtedy full. Odległości są różne. Dojeżdzaliśmy 30km samochodem, poźniej 500m rowerem.

duza

witam jak daleko jezdzi sie rowerem ?

Ola

Ktos moze na priv mam pare pytan dotyczacych zakwaterowania przy zbiorze jablek

Spawacz

Szybko i sprawnie

Ile lat doswiadczenia Jezyk znajomosc Prawko VCA

@darek

Witam serdecznie chciałem zapytać czy ktoś może jedzie 20.08 z Lublina lub okolic na zbiory do Emmeloord. Proszę o informację.

milan78
@@darek

Mnie mówili,że 24-25 wyjazd...

Iwona 04

27 .08.Jadę z lublina do Emmeloord,

Milan78
@Iwona 04

Jadę z Puław ale co do daty pewności nie mam.Może to być oczywiście 27 sierpnia

milan78
@Iwona 04

Wiesz na pewno,że to będzie 27?Jadę z Puław

Zoorg
@@darek

Tak, wyjeżdżam już kolejny raz do pracy przez firmę Level one. Zbiory zaczną się końcem sierpnia, początkiem września. :)

Ja jade z lublina ale 27 .08

@milan78

Tak 27 w czwartek, z lublina PKP ,w środę zadzwonii przewoznik o której godz wyjazd

Iwona 04004

Prawdopodobnie, ze 27 w czwartek

piotr
@Iwona 04004

czesc,skad jestes?my wyjezdzamy na jablka 23,jestesmy z ciechocinka

@piotr

Ja jestem z lublina,wyjaxd 27.08

deithan

Planuje ktoś wyjazd na jabłka do Emmeloord od 15 sierpnia?

@deithan

Prawdopodobnie ja będę się wybierał.

Perun
@Ignacy

Hej, wiesz jak sprawa wygląda z kradzieżami? Chciałbym zabrać laptopa, ale trochę się obawiam. Wiesz jak to wygląda?

Anita

Tak też jadę na zbiory jablek 13 08 2020 A czy ktoś jedzie z Torunia

ak
@deithan

Ja jadę pierwszy raz 14 sierpinia do Emmeloord właśnie na zbiory :)

EDITA

TAK W DWIE OSOBY Z KATOWIC, POZDRAWIAM

@Perun

To już wyłącznie zależy od ludzi z którymi będziesz mieszkał. Ja osobiście nie spotkałem się z kradzieżą i też bardzo mało się słyszało.

@Ignacy

Ktoś z Warszawy będzie wyjeżdżał?

Darek

Tak ja ale mnie gadano że od 20 sierpnia

piotr
@Anita

czesc,my wyjezdzamy z ciechocinka 23.08,na jablka

Miroslaw

Hej, my w 8 osob jedziemy dzis na sortownie a od 28.08 idziemy na jabłka do swojej firmy. Własciwie to juz 4 sezon jak wracamy zawsze na cebulki w czerwcu a potem jabłka ????

Patka

Witam Czy ktoś może mi powiedzieć jak to jest z wykupieniem busa? Wyjazd za ponad miesiąc a busa trzeba opłacić już w przeciągu dwóch dni? Pytam ponieważ zawsze jeżdżę autem i jest to dla mnie trochę dziwne,że nie można przyjechać swoim autem a wyjazd który odbywa się 27.08 bądź później zależy czy owoce będą dojrzałe trzeba opłacić w przeciągu dwóch dni

@Patka

W zeszłym roku jechałem ich busem i pamiętam , że nie trzeba było opłacać tak szybko około tyg chcieli potwierdzenie,ale mogę ci powiedzieć , że wszystko było Ok bus przyjechał pod wskazany adres i danej godz. Także żadnych problemów nie było.

Henryk
@Ignacy

Hej, ja wracam juz 4 sezon na owoce i zawsze opłacamsobie busa wczesniej u nich. @patka jak chcesz jechac to w czym problem zeby opłacic

@Henryk

Teraz będę opłacał u kierowcy ty też tak masz?

Henryk
@Ignacy

Ja już opłaciłem przelewem - miałem wybór ale wole tak

ona
@Henryk

o czym my mówicie? nie ma żadnej możliwości wyboru! pani w biurze powiedziała że trzeba jak najszybciej opłacić bilet przelewem

@ona

Pani pierwszy raz jedzie do nich? Bo podejrzewam, że tym spowodowana jest płatność przelewem w Pni przypadku.

ona
@Ignacy

Tak pierwszy raz, już umowę mam podpisaną, bilet tak samo

oleole

Dziękuję Work Centre. Z całego serca polecam firmę Level One. Pracę zawsze masz, wypłata zawsze na czas. Godziny pracy w tygodniu to 45-50 godzin. Wypłaty 400-450 euro. Polecam pracę w firmie Totalpacking, Flevoplant, TasPaprica. Koordynatorzy zawsze pomogą, rozwiążą problem. Jeśli przyjeżdżasz i chcesz zarobić to zarobisz. Dla patologii miejsca tutaj nie ma. Polecam i pozdrawiam Pana Tomka (koordynatora) i Panią Anię Hansel ;)

Wojtek

Witam wszystkim. Chciałbym się zapytać o zbiory jabłek i gruszek, czy jest tam wiekówkę? I czy polecacie tą pracę? Jeżeli ktoś chce przyjechać i zarobić, to dało by radę?

Wojtek

Witam wszystkich chciał bym się zapytać czy na zbiory Jabłek i gruszek jest wiekowka?

Lukaszek160

Witam czy ktoś jedzie jutro tj 2.08.2020 do emmeloord? Do pracy przy kwiatach?

Karolek .....

Mogę bez oporów polecić tą firmę :) Wypłata na czas (ważne żeby oddać kartke z godzinami pracy po tygodniu). Praca mi się podoba, siedzę pół roku i nie wyobrażam sobie jej zmieniać. Koordynatorzy super. Jedynym minusem jest to, że można o nadgodzinach dowiedzieć się pod koniec zmiany... Jednak przekłada się to na pieniądze :) średnio mam 350/360 euro tygodniówki.

Malinka

Witam, w czwartek wyjeżdżam z moim chłopakiem z tym biurem w okolice miasta Emmeloord, na miejscu sie okaże jaka praca. Jest ktoś jto byłby w stanie opisać jakie tam warunki panują?

Nikola
@Malinka

Hejka i jak wyglada praca??

Malinka
@Nikola

Najlepiej nie jest bo rozdzielają pary, mieszkanie razem a praca nie. Jedyny minus. Mieszkania sa okej jest wifi i lodówka w pokoju. Trzeba tylko uwazac na firme Flevoplant, odrazu odradzaj pojscia do tej firmy. Panuje tam mobbing i ludzie są szantazowani

Lena

Czy są przestrzegane zasady bezpieczeństwa w związku z koronawirusem?

Lena

Czy w związku z koronawirusem są przestrzegane zasady bezpieczeństwa?

Karola26

Hejka mam zamiar zadzwonić pomóżcie długo Trzeba czekać na odpowiedzieć czy napewno jedziecie ponieważ zależy nam na konkretach żeby na darmo nie czekać

Jest ok

Weźcie swoje paszporty żeby otworzyć konto w banku czy przez aplikacje ponieważ nie akceptują dowodów. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Work Centre - Opole

• Jak się pracuje w Work Centre?

Zobacz opinie na temat firmy Work Centre tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 117.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Work Centre?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 18 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Work Centre?

Kandydaci do pracy w Work Centre napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Work Centre