Work Centre

Opinie o Work Centre

Dorota

Wyjechalam do Holandii, dokładniej do miejscowości Creil parę tygodni temu na ryby. Wbrew pozorom wcale jest tam tak zimno (chyba że ktoś jest strasznym zmarzluchem :) ), wcale nie ma tak dużo wody, co prawda jest charakterystyczny zapach ale da się przyzwyczaić. No i przede wszystkim na tej fabryce na którą trafiłam (Rode Vis) jest cudowne szefostwo! Nie wywierają presji jak na innych fabrykach. A atmosfera w pracy jest najważniejsza. Mogę szczerze polecić te agencje , tak samo jak tutejszego szefa. Wypłaty wszystkie przychodzą idealnie na czas i godzinowo wszystko się zgadza. Polecam!

robo
@Dorota

chyba ściem z tym rode vis bo ryby mieszkają na swifter a z tego co wiem na rode jest kiepsko z robotą ...chyba że na świeżych bo robią na dwa zakłady:)

An
@robo

Jestem na rybach i mieszkamy na Chuscie, a są też u nas osoby co mieszkają na Lutte więc chyba nie ma co do tego zasady :)

Iwona 0404
@Dorota

Moze pani cos wiecej napisać o pracy przy rybach?jakie warunki ,co sie robi?

Mirosz
@Dorota

podstawiona fujara kłamie jak z nut

Katarzyna 1979

Zgadzam się

Mimi
@Dorota

Cześć, ja i brat oraz rodzice pracujemy od 2015 roku i praca jest cały rok bez przestojów. Mieszkamy na domkach w Swifterbant bardzo dobre warunki jesr to dwuosobowe domy.

czarnefutro

Cześć! Jedzie ktoś w niedzielę (1.05) do Emmeloord, konkretnie do pracy na polach? Szukam kogoś przyjaznego do wspólnego mieszkania, aby czuć pozytywną atmosferę w czasie wolnym i bezproblemowość :) piotrhalientar@gmail.com

Moje pytanie/ jak jelslt teraz zgodzinami na papryce żółtej w hoogweg?

Dawid

Może ktoś coś powiedzieć o pracy kierowcy autobusu? Z góry dziękuję

Spawacz

Szybko i sprawnie

Ile lat doswiadczenia Jezyk znajomosc Prawko VCA

Klaudia

Wybiera się ktoś do Emmeloord na 18 marca? Jadę do pracy przy łososiach, własnym samochodem i chętnie kogoś podwiozę Wyjeżdżam dzień przed, 17 marca ????

Wika

Hej czy ktoś wybiera sie na sprzatanie domkow 19.03? Jesli tak dajcie znac na email wikawikaa97@gmail.com lub jesli ktos tam byl proszę o opinię jak wygląda zakwaterowanie, wypłata itd ????

Paola

Mam pytanie pracował ktoś na sprzątanie domków letniskowych ? Może ktoś mi coś opowiedzieć ? Czy jest tam ciężko?

@Paola

Też się zastanawiam nad taką pracą... może bym się zatrudniła na wakacje ale w sezonie to pewnie jest mnóstwo roboty.

@Edyta

A ty kiedy masz zamiar wyjechać? W terminie wakacyjnym ? Czy wcześniej bo ja się zastanawiam czy nie od kwietnia ?

Magda
@Edyta

Ja mam jechać za tydzień na te domki. Napisz na email jeśli tsz byś chciała, mozna się zgadać. Moj email wikawikaa97@gmail.com

Lucjan

Czy może ktoś powiedzieć coś na temat stanowiska kierowcy w tej firmy?

Monia
@Lucjan

Mój mąż pracował w zeszłym roku jako kierowca

Kierowca
@Monia

Zadowolony z pracy jako kierowca? Pytam bo mam propozycję jako kierowca autobusu.

Nikt
@Kierowca

Odradzam

EIE
@Lucjan

Jak lubisz jeździć od 4 do 17 często bez nawet godzinnej przerwy w międzyczasie to polecam. Szkoda zdrowia i nerwów do takiej harówki za takie pieniądze. Już lepiej iść do innej firmy w Holandii która też ma często ogłoszenia.

Kolo
@EIE

To miałeś szczęście że od 4 do 17, ja pracowałem min do 19. Najgorsze nocki strach pracować bo snu prawie brak a rano ludzi trzeba wozić do pracy

Dandul

Polecam Work Centre. Świetna organizacja, fachowa i kompetentna obsługa osób poszukujących zatrudnienia na terenie Holandii. Wyczerpująco odpowiada na pytania oraz pomaga w wypełnieniu wszelkich niezbędnych formalności.

Szymon
@Dandul

Mieszkanie też ogarniają? Żeby w jakichś dobrych warunkach było, a nie spanie po barakach?

Meg
@Szymon

Warunki na zakwaterowaniu są przyzwoite,żadne barakiXD

byly pracownik
@Meg

Nie polecam maja hotele co sie spi w 4 w pokoju i łóżka piętrowe

Koko

Witam planuje ktoś wyjazd na zbiór papryki w marcu??

Sandra

Nie polecam panie w Polsce mowia co innego na miejscu okazuje się co Innego. Na busa z pracy czekałam 2 godziny dzwonisz do koordynatorow to traktują Cie gorzej jak śmiecia.(usunięte przez administratora)nie polecam

Yolo
@Sandra

A gdzie ta praca że tyle na busa czekałaś?

Paola

Czy ktoś może napisać opinie na temat pracy przy domkach letniskowych?

Ernest

Zdecydowanie odradzam Wyjazd miał być 20 .01 został przekładany najpierw na 27.01 drugim razem na 31.01 trzecim razem na 11.02 Zmuszony byłem odwołać bo ile jeszcze razy można być tak olewanym gdyż dokumenty podpisane i wpłaciłem im za przejazd (usunięte przez administratora)zł już 25.01 Dziś okazuje się że na zwrot opłaconego przejazdu muszę czekać 2 tygodnie bo takie mają procedury Żal bo to z ich braku profesjonalizmu zmuszony zostałem odwołać ten wyjazd gdyż ile można czekać Na miejscu w Holandii jesteście kierowani do firmy Level One West BV tak że tę opinie tutaj są bezwartościowe i oceniają biuro w Polsce Praca będzie przez firmę wyżej wymieniona i tam szukajcie opinie o pracy do jakiej jesteście kierowani przez firmę WorkCentre Zdecydowanie odradzam

Witam. Pracuje ktoś przy pakowaniu kosmetyków? jak z godzinami pracy i warunkami zakwaterowania?

@Tomek

Witam ja też dziś jadę na kosmetyki jestem ciekaw waszej opini pozdrawiam

Marcin+Kamila
@Tomek

Hej, pracujemy na Total przy pakowaniu kosmetykow od nich w Harderwijk. Sa dwie zmiany po 11 h i od pon do pt. Praca stojaca i poki ci mamy ciagle prace bez zastojow a jestesmy tu od kwietnia. WAŻNE CHODZIC DO PRACY I NIE SPOZNIAC SIE NA AUTOBUS. Mieszkamy w Zeewde do pracy 19 km warunki ok mamy swoj pokoj na domku 5 osobowym. Wyplaty tygodniowki co poniedzialek. Netto przelew to 422 euro przy 55 h.

Gosia
@Marcin+Kamila

Witam Jak warunki pracy wyglądają ?

Tatiana
@Marcin+Kamila

W agencii mówili ze 8.20 netto. Coś nie zgadza.

Wiktoria
@Marcin+Kamila

420 Euro na tydzień już po odliczeniu mieszkania?

Iza
@Marcin+Kamila

A nie wiecie w marcu coś jest na kosmetyki?

E

Hejka ma ktoś w planie jechać w tym miesiącu ma pakowanie kosmetyków z Nowego Sącza?

Slxvicz
@E

Ja bym chętnie pojechała tylko nie mam namiarow na ogłoszenie:(

E
@Slxvicz

Odezwij się do mnie na maila i dam Ci swoj namiar ewelina.ba@op.pl pokieruje Cie ;)

Ewelina
@Slxvicz

Napisz do mnie na maila ;) Ewelina.ba@op.pl

Paulina
@E

Dziewczyny, jak to działa, jedziecie kiedy chcecie, czy jest jakiś dzień, kiedy oni wyznaczają, że odtąd zaczynacie pracę?

@Paulina

@Paulina , tak oni wyznaczają dni wyjazdu. Mi zaproponowali 9.01 , 13.01, 16.01 wtedy wyjeżdżamy i chyba 19.01 :-)

@nataliee_re

A o wakacyjnych terminach coś wspominali? bo mi by pasowały wakacje :)

Robił ktoś przy sortowaniu i pakowaniu marchewki Można prosić o opinie ile godz się robi jak daleko jest zakwaterowanie itd

Witam pracuję ktoś przy pakowaniu kosmetyków w miejscowości Harderwijk? Jeżeli tak to możecie się wypowiedzieć jak wygląda praca ile godz się robi jakie są zarobki tygodniowe ?i ile jest z miejsca zakwaterowania do pracy?Jak to wygląda dają samochód rower ?

Dmk

Jak wygląda robota na kosmetykach ciężko

nataliee_re

Hej, wybieram się ok połowy stycznia do pracy na pakowanie kosmetyków w Emmelord :-) Czy jedzie ktoś może w podobnym terminie, bądź czy jest już ktoś i jest w stanie powiedzieć jak to wygląda? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam, Natalia

Ewelina
@nataliee_re

Hej ja też planuje wyjazd na pakowanie kosmetyków i też nic a nic nie wiem;( Ponoć 400-420 euro na tydzień całkiem ok ;) Jak coś zostaw kontakt będziemy razem nowe ;) Pozdrawiam

O co chodzi?
@Ewelina

Siema też wyjeżdżam z tą firmą niedługo. Może ktoś napisać jak tam teraz jest? Kuba771@amorki.pl

@Ewelina

Hej Ewelina, napisz na mój e-mail: rebowska.natalia@gmail.com :-)

Mario

Jadę za tydzień do Emmelord na pakowanie sałatek ktoś coś wie jak jest

Zostaw merytoryczną opinię o Work Centre - Opole

• Jak się pracuje w Work Centre?

Zobacz opinie na temat firmy Work Centre tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 117.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Work Centre?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 18 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Work Centre?

Kandydaci do pracy w Work Centre napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Work Centre