Level One Emmeloord

Opinie o Level One Emmeloord

@nowy

siema. ktoś cebulki 19 czerwca? był ktoś? nigdy nie bylem przez level tylko inne agencje

bartek

Pozytywne przeżycia z tą agencją miałem podczas pracy sezonowej w okresie wakacyjnym w roku 2021 i 2022. Praca na dwa miesiące przy ogrodnictwie, stałe godziny pracy min. 48h w tygodniu. Mieszkanie w domkach dwu osobowych (lecz gdy jest sezon i nadmiar ludzi to i 4 osoby się zmieszczą)... jak były godziny i praca stała w jednym miejscu to żadnych zastrzeżen do agencji nie mam. Dojazd do pracy autobusem też był zagwarantowany. Lecz to co się działo od początku 2023 to istny dramat. Rozumiem, że do marca nie ma sezonu z tym mało godzin w niektórych firmach mogło się zdarzyć. Ale jak zrozumieć taką sytuacje, że z tygodnia na tydzień agencja rzuca pracownika z firmy na firme. Nie zdążysz się przyzwyczaić do pracy, do ludzi i cyk w piątek sms że w następnym tygodniu praca, gdzie indziej. Jak się praca spodobała i się sprawdziłem w niej to trudno... Druga sprawa sytuacja z mieszkaniem. Na tzw. stodołach to inna bajka - 5 pokoi po 2 osoby małe ciasne tak by zmieścic dwa łózka i dwie szafki i się gnieć człowieku. Nie oczekuje nwm jakich hotelów bo domki przez Levela też nie były hotelami i jak trzeba było to w 4 się dało zorganizować wszystko ale w stodołach max.10 osób jedna kuchnia jedna łazienka... Jeśli komuś się takie warunki nie podobały lub mieli obiecane mieszkanie w domkach, to o przeniesieniu można było pomarzyć, bo to ,,nie ma miejsc", albo ,, zobaczymy co da się zrobić", ,,prosze zadzwonić za tydzień" i tak wyglądały typowe wymówki koordynatorów. Ale jak już jest to na ręke agencji to dziesiątki osób z dnia na dzień przeprowadzili na osiedle domków w Ens żebyśmy mieli bliżej do pracy dojazd... już nagle się miejsca w domkach znalazły tak??? Praca koordynatorów też się pogorszyła kiedys było ich ponad 15 teraz została ich 10, co wpływa na gorszą organizację. Ciągle wystawiają ogłoszenia na koordynatorów, widocznie w 10 nie wyrabiają z wszystkim. Kierowcy w większości zdają swoją pracę, czasem spóźnieni, ale takie 5 min da radę się wybaczyć. Jednak mimo wszystko mogę polecic agencje dla par, jak w statusie małżeństwa to jeszcze lepiej, wtedy jakoś liczą się z pracownikiem, wtedy domek 2-osoby wspólna praca raczej gwarantowane. Lecz ktoś w wieku 18-22 lat zauważyłem gorsze podejście do człowieka, bo przecież jak nie ty to mają w twoje miejsce tysiące innych.

Ryszard
@bartek

W umowie miałeś zapisane że można pracownika przerzucać z pracy do pracy i zmieniać lokalizacje? Jeśli chodzi o stawkę to była taka sama mimo zmienianej pracy? Dodatkowo musiałeś dobrze znać język? Angielski wystarczał?

Grzesiu

Witam jedziemy do Marknesse, Vollenhoverweg 12, (Kamer B ) ktoś wie jakie warunki?

Daria
@Grzesiu

Hej, my mamy tam jechać za kilka dni. Coś wiadomo jakie tam warunki?

Daria

Jak wygląda zakwaterowanie na stodole w Marknesse?

Spawacz

praca jako spawacz metodą mig mag

Czy szukam pracy na długo? Dlaczego zrezygnowałem z poprzednich prac?

Natan

Hej wybiera się ktoś do Emmeloord przy pomidorach 22 kwietnia? natanielwojtala@gmail.com

Karol

Pracuje ktoś na paprykę w Hoogweg?Co się tam dzieje ,200kg na godzinę trzeba ściąć papryki ,jeśli nie to wylatujesz. .Prawda?

mateusz

Hej czy ktos sie wybiera na tulipany 14 kwietnia do Emmeloord?

Ags

Są godziny w Hoogweg.Do jakiej pracy wysyłają najczęściej po przyjeździe.Dzieki ludzie za odpowiedź.

Syla

Hej czy ktoś pracuje przy sprzątaniu domków letniskowych?

Jadzka

25.08 .wybieram się na zbiór jabłek w miejscowości Emmeloord,praca organizowana przez Level One,jadę po raz pierwszy ,obawy są, będą wdzięczna za opinie

Mirka
@Jadzka

cześć. Temat był już poruszany wiele razy i można bez problemu znaleźć opinie. praca jak to na zbiorach. Ciężko nie jest niewiadomo jak. Nie ma akordu tylko stała stawka godzinowa. Zakwaterowanie różnie zależy gdzie się trafi. Jeśli domek 2 osobowy to super, jeśli hotel gdzie masz 10 osób na jeden kibel i prysznic to tragedia. Na zbiorach godziny są, pracuje się nawet jak pada łącznie z sobotami, niedziele zawsze są wolne.

@Jadzka

Hej! Też wybieram się na zbiory jabłek po raz pierwszy i jestem pełna obaw ,proszę napisz skąd jesteś?może adres e mail podaj jak możesz

gru
@Kinga

Masz normę 200 kg na h ,jak nie wyrabiasz to zjazd.

Ok
@Kinga

@Kinga nie przejmuj się za bardzo, miałem to samo, ale na szczęście trafiłem do super firmy i jestem zadowolony. Co do norm, nie myśl o nich, będziesz początkująca i masz prawo być wolniejsza niż inni.

@Ok

Tylko jak narazie nie jestem na jabłkach bo po przyjeździe okazało się że nie dojrzały jeszcze i benda dopiero w połowie tygodnia i mam iść na sortowanie papryki i boję się bardzo bo czytałam że masakra

@Kinga

Hej my z partnerem tez teraz w niedzielę wyjeżdżamy na zbiór jabłek pierwszy raz

Olo
@gru

Co to za herezje? Norma na zbiorach?! Rolnicy sami powtarzają żeby zbierać dokładnie, iść na jakość nie na ilość. Jabłka/gruszki NIGDY nie miały normy. Podaj proszę namiary i nazwę dokładną firmy to zweryfikujemy.

@Olo

Bardzo proszę mi napisać jak jest na sortowani papryki?

Roksi
@Kinga

Nikt nie poleca papryki w Hogweeg. Duży (usunięte przez administratora)

Alicja
@Mirka

A co ze znajomością języka? Jest jakiś polski koordynator, który pomaga się dogadać w sadach, czy jednak samemu trzeba znać? Przy tym zakwaterowaniu to można zgłaszać jakieś prośby gdzie się chce być, czy jest przydzielane losowo?

Roksi
@Alicja

Zazwyczaj samemu trzeba na sadach się dogadać, ale w razie potrzeby ktoś z Polaków na pewno pomoże. Zakwaterowanie jest losowe

Weronika
@Roksi

Kurcze, ta losowość przeraża. Ale w razie jakby nie odpowiadało jest szansa, żeby coś z nim zrobić?

Oskar
@Weronika

Tak, można poprosić o zmianę zakwaterowania w przypadku np kiedy lokatorzy Ci nie odpowiadają-chleją, ćpają lub nie sprzątają. Ale nie myśl, że od razu Cie przeniosą. Czasami trzeba poczekać aż zwolni się miejsce gdzieś indziej :]

@Weronika

Jeśli chodzi o ludzi w domkach, to ciężko się brudasów pozbyć. Walczymy z tym od jakiegoś czasu i pomocy brak od strony Koordynatorów. Najlepiej samemu się przenieść.

Elżbieta
@Olo

Pytanie, czy to jest możliwe? Zarobisz cokolwiek sensownego, jak będziesz tak traktował tę sprawę? Nie jestem przekonana….

@Roksi

Pomimoze spoko fira koordynatorzy super polecam pracę w lewel Emelord pozdrawiam Manczak Tomasz

Aga

Witam. Jak wygląda praca w Luttelgeest przy papryce na szklarni? Wyjazd na początek lutego . Stawka która nam zaproponowali to 12,50 euro/h. 2 pokojowe domki dla par. Proszę o informację jeśli ktoś tam pracuje i szczere opinie.

aga
@Aga

Zależy czy u tasa czy w drugiej szklarni

@aga

Czy są już godziny przy papryce?? Też planuję wyjechać i chcę pracować odrazu a nie siedzieć na domku??

Malutki

Witam. Ktoś chętny na wspólny wyjazd lub może też wyjeżdża w najbliższym czasie ?? We dwójkę zawsze raźniej ???? jak coś odezwij się pod postem ???? co do pracy zawsze można się dogadać ????

Potrzebuję numer telefonu do Litwinki koordynatorki od papryki z hoogweg z level

Dydy

Imię jej?

@Dydy

Brygida

Ppppp

Regina jak już

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Level One Emmeloord?

Kolka

Zależy jakie podejście do nich masz Ty. Lepiej żyć w zgodzie i być miłym, bo inaczej nawet telefonów nie będą od Ciebie odbierać

Lulaj

Witam, jakieś opinie o pakowaniu sałatek? Jak z godzinami, zakwaterowanie itp? :)

Wezep
@Lulaj

Byłem na pracy dodatkowej w którąś sobotę w Wezep na sałatkach na firmie Plukon. Praca przyjemna, ale monotonna. Jednak przy tej ilości godzin można się dorobić z tego co mi znajomy powiedział. O zakwaterowaniu nic Ci nie powiem, bo to różnie

Pppp
@Lulaj

Zależy o jaką firmę i miejscowość chodzi. Jeśli Plukon czy ten w Wezep czy Dronten to wszystko zależy od zamówień jakie mają. Im więcej zamówień tym więcej godzin. Czasami małe zamówienia i słabe godziny. Jeśli chodzi o dział z pakowaniem to nie jest źle a inne działy to już różnie . Zakwaterowanie jeśli trafisz na domki 2 osobowy to super jeśli inne zakwaterowanie typu 8 czy 10 osobowe to masakra

Czy mieszkał ktoś w Zeewolde Bosruiterweg 16? Możecie coś powiedzieć ?

teta

jest ktoś jako operator maszyn na szklarni ? mam taka ofertę i fajnie by było jakby ktoś mi podał jakieś szczegóły na czym polega ta praca

Alek

Mogę osobiście polecić agencję z ręka na sercu Idealni nie są, ale wypłacalni i uczciwi Tygodniówki (po opłaceniu wszystkich kosztów) 420-450 ojro na konto Jest możliwość pracy w soboty (za 135%) Niedziele z reguły są dniami na odpoczynek Mieszkam na Ens na domkach i jest Extra Wszystko funkiel nówka, domki 2osobowe Mam bardzo dobry kontakt z Panią Ola koordynatorką, zawsze odpowiada na smsy i pomaga Te negatywne opinie są chyba pisane przez największa patologie jaka przyjeżdża z Polski Patrzą tylko jak wymigać się od pracy, zachlać albo walnąć w nos Level nie toleruje (usunięte przez administratora) (i bardzo dobrze) Takie osoby przy 1 lepszej akcji sa momentalnie odsyłane do Polski Wystarczy pracować i normalnie się zachowywać, żadnych problemów z biurem nie będzie Jest też kilka minusów; brak Autobusu do Lidla, konieczności jechania ich dość drogim przewoźnikiem Ale generalnie rzecz biorąc jest OK Dużo zależy od tego w jakim sezonie się jedzie (na wakacjach pracy jest mega dużo), na jaka lokalizacje się trafi i gdzie będzie praca Ja osobiście jestem zadowolony

Blanka
@Alek

Alek, ciekawe gdzie tyle wyciągasz, dodatkowo jesteś kierowcą?

Alek
@Blanka

Nie jestem. Jeżdżę rowerkiem 1 km do pracy. Pracuje 6 dni w tygodniu i są stałe godziny pracy. To wszystko

Anka
@Alek

Przy czym pracujesz?

Piotr Kontroler

Witam! Chciałbym napisać moją opinię dedykując ją jako poradę i rozjaśnienie oczekiwań dla chętnych pracy w tej agencji, a także jakiejkolwiek innej na podstawie mojego półtoramiesięcznego doświadczenia w pracy w Holandii. Mieszkałem w hotelach pracowniczych w ładnym parku w warunkach - toaleta + prysznic, salon z telewizorem, sofą i stolikiem, przedpokój z wieszakamk, 3 pokoje 1 os oraz jeden 2 os, kuchnia + szafki, naczynia, lodówki. Czystość była kontrolowana. Co do ludzi bywa ciasno - spodziewajmy się loterii, może być przyjemniej, bądź mniej - zgłaszanie (usunięte przez administratora) odnosi tu skutki. PRACA Zapisując się jako pracownik agrarny, wylądowałem w magazynie sortujących warzywa. Stawka zgadzała się z ofertą, lecz pani z workcentre zawyżyła wypłatę na rękę o pół euro :) Sortowanie nie było ciężkie, lecz pozycja przy układaniu warzyw na palety degenerowała (na dłuższą metę) zdrowie fizyczne. Szybkim tempem układanie średnio 8-12 kg paczek w słupkach często do wys. ok 2,2m, gdzie kolejna czekała na nas po ułożeniu. Ceniąc sobie zdrowie, wykonywałem pracę w tempie nieszkodliwym dla mnie i za to zostałem po tygodniu zwolniony. Grafik 8h pracy 5/7 dni + 2x30 min przerwy. Pracownicy polscy często posiadają niewolniczą mentalność - przybierając niezdrowe tempo (aby potem wywyższać i zaznaczać swój karkołomny wysiłek w efekcie wyżywając się na innych), egoizm oraz szydzą pod nosem z osób, które szanują siebie. Niektórzy Holendrzy czasem wspierają taki stan rzeczy. Raz otrzymałem reprymendę za trzymanie rąk na piersiach w przerwie pomiędzy układaniem paczek na palety, albo za zachowanie wyluzowanej aparycji (sic!). Pracowałem następnie w firmie Plukon, zajmująca się produkcją sałatek jako kontrola jakości. Praca papierkowq z obchodem wokół maszyn - stawka godzinna taka sama (znajomość angielskiego). Tutaj długość pracy uzależniona była od liczby zamówień, także każdy dzień kończył się inaczej, średnio po 9h aktywnej pracy z sobotami co drugi tydzień. Jeśli potraficie angielski, jesteście komunikatywni, wychodzicie z energią i entuzjazmem niezależnie od miejsca w którym się znajdujecie - wykorzystujcie to w pracy, niczym okazję w którym możecie sprawdzić wszystkie te umiejętności! Wszystkie osoby jakie poznałem, które wyjątkowo charakteryzowały się tymi cechami otrzymywały w szybkim czasie awans z pozycji fizycznej na tą od pilnowania ładu, kontroli itd. Zamykając się w sobie, pochłaniając się energii otoczenia (w pracy agencyjnej jest depresyjnie) zostaniecie tam gdzie będziecie. Bądźcie ponad to, pewnością siebie zatrzymujcie negatywne impulsy, a rzeczywistość twórzcie w głowie na swój sposób - używajcie wyobraźni! Trenujcie swój charakter napędzając się pozytywnym nastawieniem i zarażając nim innym, a nie tylko wyjdziecie bogatsi materialnie, ale i o wiele bardziej wewnątrz :) PRACA AGENCJI Na podstawie innych i własnych doświadczeń - każda agencja będzie traktować was uwzględniając: - jak wiele można zarobić na waszej pracy, - jak dużo niedogodności może tolerować średni pracownik bez opuszczania agencji. Agencja nierówno traktowala pracowników - lepiej płatne stanowiska otrzymywały większą uwagę - auto służbowe od razu, priorytet w rozwiązywaniu problemów. W moim wypadku kwestia wypłat i ich regularność była w porządku, chociaż zdarzył się jeden dzień, za który wynagrodzenia nie dostałem i musiałem z tego powodu przedzwaniać do biura i przypominać się wiele razy. Agencja oferowała także 10 EUR za godzinę zwłoki podczas oczekiwania na transport, lecz mimo kilku takich sytuacji, każde zgłoszenie zostało w eterze bez rozpatrzenia (słyszałem, że dopiero zgłaszając takie problemy w kilkoro osób, można uzyskać jakieś efekty). Niestety najgorzej mają osoby, które pracują najciężej, najdłużej i często nie posiadają odpowiedniego podejścia co do negocjacji z agencją. Objawiało się to najczęściej transportem do pracy o godzinę za wcześnie albo transportem do domu nawet o 2 godziny za późno! W moim przypadku, średnio co 3 transport obiecany po pracy, zjawiał sie o godzinę-pół za późno, niż z fałszywą intencją zapewniano - jest to ogromna różnica, kiedy pracujemy często nadgodziny i w domu nie mamy już czasu nawet na samorozwój - dlatego polecam wszystkim zabierać książki do pracy w razie takich wypadków. Pracując na najniż. stawce o własne potrzeby musimy się troszczyć w większości sami, dzwoniąc do agencji do skutku i przypominając o nich na bieżąco. Nie jest to wina samych koordynatorów, lecz fundamentów, na którym zbudowane są agencje - jako coś pomiędzy okazją pracy dla imigrantów a obozami pracy. Wymaga to empatii. Pamiętajcie - zarabiając 11 EUR brutto, to Holender, znając język umowy i otrzymując bezpośrednio papier od pracodawcy - zarabia na tej samej pozycji ok 18 EUR. Różnicę zarabia agencja za zapewnienie hurtu pracowników oraz względne zaufanie w zakresie "jakości" ich usług. Będąc zainteresowani dalszą pracą, dążcie do uzyskania znajomości i uzyskania umowy na własną rękę. Powodzenia!

Mariola&Paweł

Wow...... cos mi tu nie gra z Wami. Jestem tu z chłopakiem od 3 tygodni i mamy mnóstwo pracy. Chlopak pracuje po 11/12 godzin dziennie a ja tez m swoją stałą firmę plus 3 razy w tygodniu nadgodziny na cebuli. Mamy za te 3 tygodnie po 170 godzin czyli sa nadgodziny tez mozliwe. Za pierwszy tydzien dostalismy 380 i 415 euro netto tygodniowki. Chyba Panstwu sie nie chce pracowac????

Marko
@Mariola&Paweł

Jak dostać się do tej firmy?

gucio
@Mariola&Paweł

witam wlasnie wyjechac w czerwcu i zastanawiaja mnie warunki miezkale jak to wyglada i co trzeba zabrac

Hdbehebsk
@gucio

Nie wybieraj sie do tej firmy ....

Kacper
@Mariola&Paweł

Moge poprosic o adres lokacji mieszkaniowych tej firmy dla miasta emmeloord. Dziękuję

post09
@Mariola&Paweł

A gdzie twój chłopak pracuje,ze ma tyle godzin ?? Nie obrażaj ludzi że nie chce im się pracować !! Jeszcze nie mieli okazji popracować. Jeszcze przekonasz się co to Level znaczy . jeszcze sie zdziwisz.

@Mariola&Paweł

Podaj proszę swój e-mail chciałabym podjąć pracę w tej firmie dobra pracę za godziwe pieniądze mam kilka pytań

@Mariola&Paweł

Tak tak 4 raz czytam ten sam wpis hmmm.... Ktoś z biura wpisuje te same wpisy pod innym pseudonimem..... Żenada nie dajcie się złapać

Mika

To prawda pełno tutaj szumowiny ,pijaków i facetów którzy nie dbają o czystość w mieszkaniach itak już bardzo zaniedbanych.

Byly
@Mariola&Paweł

Co to za p....lenie? Level był kiedyś w miarę ale czas wszystkich zmienia w (usunięte przez administratora) czyli jak większość do okola sami cwaniacy i poszukiwacze idiomów do pracy. Podniecanie się dużą ilością godzin w krótkim czasie to domena bez mozgowcow, jak by nie spał i pracował bez końca to by miał godzin 800 i wypłaty tysiące ale to tylko teoretyczne porównanie do tego co piszą ludzie. Szanujmy się i zarabiajmy dobre pieniądze za normalne godziny 40tygodniowo i 300 -400€ takie są czasy wszystko drogie a pieniądze (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Level One Emmeloord - Emmeloord

• Jak się pracuje w Level One Emmeloord?

Zobacz opinie na temat firmy Level One Emmeloord tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 96.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Level One Emmeloord?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 12 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Level One Emmeloord?

Kandydaci do pracy w Level One Emmeloord napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Level One Emmeloord