Level One Emmeloord

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Level One Emmeloord

Radek - Operator wózka widlaka

Cześć, wyjazd do tej firmy poprzez Work Centre był pełen obaw. Ale okazało się że nie potrzebnie. W tamtym roku w czerwcu przyjechalem do pracy jako operator wózka widłowego na sortowni warzyw. Praca 70 % wózek reszta na produkcji. Ja jestem bardzo zadowolony tygodniówka 330-410 euro tak sie wacha jest naprawdę uczciwa. Kwoty netto po potrąceniach. We wrześniu ściągnąłem tutaj syna i synową. Także ze mną pracują i jak narazie nigdzie sie nie wybierają. Moim zdaniem jedna z lepszych agencji. Dziękuje!!! PS.TE NEGATYWNE KOMENTARZE NAPRAWDĘ SĄ NIE RZETELNE I NIE FAIR.

Alladyn007
@Jędrek

Internet jest wszędzie na każdej lokalizaci

Ilona (Zawiercie)

Moja współpraca z Level One: - Telefon w Work Centre w 2015 roku i oferta pracy przy różach - podpisanie umowy w Opolu - przyjazd firmą Marecki do Emmeloord - tego samego dnia zrobiono mi sofi i konto w banku ING w Emmeloord - następnego dnia już do pracy na róże w Luttelgeest I tak do dnia dzisiejszego pracuje na firmie Bernhard, mam 43/49 godzin tygodniowo To daje netto miedzy 330 - 370 euro. Zaczynałam na stawce 9,24 euro teraz mam 10,62 euro Mieszkam na parku w Luttelgeest w dwuosobowym domku. Dla mnie super firma zresztą Level daje mi domek i ubezpieczenie resztę sama ogarniam bezpośrednio z szefem na szklarnii.

Karolek
@Ilona (Zawiercie)

ja rozpoczynałem prace w 2017 roku i pracuje do chwili obecnej na stałej firmie w Leo Hoogweg na papryce mam stawkę 11.76 euro zgodnie z periodykiem i przepisami NL. Ja polecam w sumie mieszkam już 2 lata na swoim mieszkaniu a od roku mam tu już hipotekę na dom i całą rok rodzinkę przy sobie. Żona tez pracuje ze mną a dzieciaki (trojka) chodzi do szkoły. Dużo mi w tym koordynator pomógł.

Do Wiktoria

Ten Twoj wpis jest żałosny że nawet administrator musiał go moderować. Podejrzewam tez że nieprawdziwy. Mam w Level dużo znajomych co pracują w Luttelgeest, Dronten i okolicach. Mają stałe prace z minimum 40 godzin. Spora część z nich nawet już tu domy kupiła na hipoteke. A przecież gdyby nie mieli dochodu odpowiedniego przez 2/3 lata to by żaden bank im nic nie udzielił. Także to swoje swiadczy. NIE PODOBA SIE TOBIE WIKTORIA TO PAKUJ SIĘ I SZUKAJ INNEJ AGENCJI PRACY HOLANDII ICH NIE BRAKUJE!!!!!

IwoNA
@Do Wiktoria

Co Ty gadasz?

Mariola&Paweł

Wow...... cos mi tu nie gra z Wami. Jestem tu z chłopakiem od 3 tygodni i mamy mnóstwo pracy. Chlopak pracuje po 11/12 godzin dziennie a ja tez m swoją stałą firmę plus 3 razy w tygodniu nadgodziny na cebuli. Mamy za te 3 tygodnie po 170 godzin czyli sa nadgodziny tez mozliwe. Za pierwszy tydzien dostalismy 380 i 415 euro netto tygodniowki. Chyba Panstwu sie nie chce pracowac????

Daniel M

Dobrá organizacja od samego początku, mieszkanie euro standart , dobře auta służbowe , nie ma (usunięte przez administratora) na mieszkaniu. Pracuje 2 dni , jestem zadowolony, widać że firma nie jest zła, zwiedziłem dużo firm , ta jest jedną z tych normalnych , ludzie w biurze też są bardzo kulturalni

Ktoś
@Daniel M

Dodaj opinie po miesiącu pracy a nie 2 dniach. Zobaczysz jacy są pomocni jak nagle będziesz miał większy problem. Powodzenia z ta agencja :)

Weronika
@Ktoś

Aż tak pesymistycznie należy do nich podejść? Jakiś konkretny problem masz na myśli? Bo to pisane z własnego doświadczenia, tak?

Ktoś
@Weronika

Nie będę opisywać co przez nich przeszliśmy(usunięte przez administratora) Praca była super, a agencja ma gdzieśludzi którzy chcą pracować.(usunięte przez administratora)

Mirek
@Ktoś

Czesc daje moją opinie po 7 miesiacach i jest ok. Pracuje na sortowni metalu a dziewczyna przy papryce. Jedynie czego sie uczepić moge to po pracy na transport czekałem 3 razy ponad 30 minut. Wyplaty mam tygodniówki ale zaraz bede na miesiecznych bo kazdy powyzej 26 tygodni tak ma.

@Mirek

Czyli całkiem spoko. A z tym transportem to masz płatny czy firma zapewnia go bez żadnej kasy?

YU Nowy wpis

Serio? A co może grozić pracownikowi będącemu na takiej czarnej liście? Dosłownie taka lista istnieje, czy to określenie to takie w przenośni? Rozwiej moje wątpliwości, bo nie wiem, co mam o tym myśleć... ;p

Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Level One Emmeloord? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

klient Nowy wpis

Zawsze gdy wyjezdzam do pracy za granice w holandii to oczywiscie zakwaterowanie otrzymuje w norach, ale agencje pisza ze warunki zakwaterowania sa na najwyzszym poziomie, zgodne i tak dalej... W rzeczywistosci otrzymuje sie stary pokoj w hotelu conajmniej 60 letnim, materace w pluskwach ktore gryza bolesnie, smrod, brud. Agencje wyprze sie ze kwateruje ludzi w takich warunkach. W hotelach polacy menele, lamia kazda zasade i przepisy, ci co siedzieli zrobia wszystko zeby nowo przybylych wywalili za byle co. szantazuja nowych i wyzywaja, bardzo lubia gnoic kobiety ktore tam przyjezdzaja do pracy. Koordynatorzy na miejscu pija itd szczegolnie ela. o wyzwiskach w pracy nie wspomne.

John Nowy wpis
@klient

Serio aż takie słabe warunki? Nie można zgłosić do agencji że koordynator się nie sprawdza i w zasadzie nie pomaga? A jak z pracą? Tam warunki dobre i da się zarobić? Jak oceniasz?

Aneta

Hej mam jedno pytanko. Faktycznie tak jest że jeśli pracuje się na nocą zmianę dostaje się dodatkowo 55 euro? To brzmi ciekawie, ale jak jest w praktyce ? Przeczytałam to w ofercie na ich stronie

@Aneta

Jakie 55e ???? Oczywiście jest dodatek zmianowy ale nie wszędzie i nie zawsze go agencja wypłaca , jestem tego dowodem.

@Aneta

Nic się więcej nie zarabia. Jest ta sama stawka czy pracujesz w dzień czy w nocy

BN

Czyli te kwoty, co podają jako agencja w ogłoszeniach na swej stronie, to się nie zgadza z tym, co masz na miejscu? Mi chodzi o tego operatora wózka widłowego w Emmeloord. Jakby ktoś mógł napisać, czy w nim się wszystko zgadza z rzeczywistością...

Spawacz

praca jako spawacz metodą mig mag

Czy szukam pracy na długo? Dlaczego zrezygnowałem z poprzednich prac?

Czy firma Level One Emmeloord kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Nikola

Pracowałam z chłopakiem na jednym stanowisku, a on zarabiał więcej. Pominę fakt, że nic nam wcześniej na ten temat nie powiedzieli.

Annonymous

Zero kontaktu pomiędzy pracowanikiem a koordynatorem, kompletnie brak jakichkolwiek kompetencji do tego. Brak słów a o szacunku to śmiech wspominać

@Annonymous

Jak zero kontaktu pajacu jak dzień w dzień większość dostaje smsa co robi nast dnia...gdzie, na która i o kt transport. I nie ma opcji że ktoś nie odbiera telefonu, bo dziewczyny zwyczajnie muszą to robić. Także tego..

Nitka

Również to potwierdzam ,pracujesz jak wół na starodawnej szklarnii za 350 e na tydzień,gdzie w innych agencjach 400 to norma,już się szykuje do zmiany agencji

ST
@Nitka

Sprawdzałaś warunki finansowe w innych agencjach i jesteś pewna, że ta odbiega stawkami? W ogóle to na te 350e zgadzałas się podczas rozmowy o pracę? Czy podczas rozmowy oferowali inną stawkę?

Nitka
@ST

Z doświadczenia wiem,że w innych agencjach jest lepiej, pod względem finansowym.Moze agencja zamiast zająć się swoimi śmiesznymi aplikacjami,wzięli by się za załatwienie ET

HQ

Czy od pracowników agencja zawsze wymaga znajomości niderlandzkiego prócz angielskiego? Widzę, że ostatnio praktycznie co miesiąc mają ofertę pracy koordynatora (tak rozumiem termin menedżer relacji), ja byłabym zainteresowana wyjazdem i jej podjęciem, ale język...

C15

Witam, czy ktoś pracował w biurze przez tę agencję? Mam na myśli pracę w administracji. Pozdrawiam

Szukają kogoś na stalarza zastanawiam się czy wymagane jest doświadczenie czy przyjmą mnie od razu po szkole i mogę liczyć na dobre szkolenie przygotowujące do pracy ?

Jak to jest że hausmasterka zbiera na chemie w hotelu pracowniczym jak każdy przyjeżdża ze swoim płynem papierem toaletowym szamponem ... Chyba że jest jakiś regulamin wewnętrzny że płaci się po 15 € od pokoju a w toalecie pól Domestosa jak wogole jest .Oczywiście brak rachunków bo jak przy prawie 500€ miesięcznie.Mozna można się bawić na koszt rodaków.

Kuba
@Anna

Płacisz za środki czystości a i tak ich nie ma? To na co idą te pieniądze? W ogóle na kwaterach warunki w miarę ok czy też masz obiekcje?

Magda

Jeśli chodzi o Panie koordynatorki to super kobiety .Gorzej z kobietami w pracy potrafią zgnebic nowo przyjęte Panie a szkoda bo praca w ( Urk) super.A i jeszcze jedna hausmasterka zbiera 10€ od pokoju na chemie a rachunków brak .Można zarobić druga wypłatę od nowych i starych przyjeżdżających .

HF

Szukają poprzez FB kogoś na stanowisko lidera zespołu. Możecie napisać coś o etapach rekrutacji na takie stanowisko, czyli powiedzmy, że brygadzisty? Robią kandydatom jakiś test z angielskiego, czy rozmawia się z rekruterką?

Radek - Operator wózka widlaka

Klaudiusz
@Radek - Operator wózka widlaka

Zgadzam sie pracuje 2 tygodnie u nich na wozku widlowym. Wczoraj była pierwsza tygodniówka 396.54 euro netto.

Julian
@Radek - Operator wózka widlaka

Nie fer to jest nie zarabianie w tej firmie i siedzenie bez pracy.

@Radek
@Julian

Julek ja mam prace i współlokatorzy także. Idę spać bo wróciłem z nocki. Moim zdaniem w 90% to nie wina agencji, tylko ludzi jak widze tych co co drugi dzien chorobowe zgłaszają (kacowe i nie tylko%%). Także pytanie gdzie jest przyczyna.

Antyspoleczniak
@Radek - Operator wózka widlaka

Nie fer to ty piszesz. Tyle ci powiem

Jacenty
@Antyspoleczniak

Antyspoleczniakja anam tego jacek z pokoju 3 na chuscie ty poprostu goscia nie znasz a psujesz muu opinie no to facet mysli anie jak ty

@Radek - Operator wózka widlaka

Radek czy mogę zapytać prywatnie ?podaj swój adres e-mail pliss

leon
@Radek - Operator wózka widlaka

taaak bez skladek emerytalnych 10.50 brutooo (usunięte przez administratora) stawka

@Radek - Operator wózka widlaka

Te wszystkie pozytywne odpowiedzi to wpisy nie pracownikow .ogólnie warunki placisz 50 er a pokoje z grzybem i pieśnią. Liderzy to odiocie miewajacy swoje humory a wyplata max 400 er smieszne za 12 godz nocek .to biuro zarabia na was drugie tyle traktuje pracownikow jak zero byle by robili .aktualna sytulacja z coronavorusem to cyrk .Zero kontroli pelno chorych i lipne testy .Aż prosi sie o kontrole inspekcji pracy

leon

taaa 350 euro bez skladek emerytalnych za 50 godzin pracy... a potem jest praca nie ma pracy i na miesiac wycjpdzi 700 euro do wypłaty-- smiechh

Level 1 Emmelord
@Radek - Operator wózka widlaka

Pracowałem przez tą firmą ale gdy zjechałem do Polski na święta 2021r ( miałem propozycję pozostania na stałe w jednej z firm a ja musiałem zjechać) to okazało się że nie mam możliwości powrotu do pracy. Chciałem wrócić i pracować ale do dziś nie mam pojęcia co było powodem że nie mogę wrócić.

@Level 1 Emmelord

Czemu nie mogłeś wrócić? Rozwiązali z tobą umowę? Przed zjazdem do domu informowałeś że cię nie będzie? Miałeś zatwierdzone wolne albo urlop? Próbowałeś to wyjaśnić?

@op marian
@Ryszard

Tak, wypisałem urlopówkę ale koordynatorzy stwierdzili że dla mnie i dla mojej partnerki ... nie ma możliwości powrotu. Do dzisiaj nie znamy powodu takiej ich decyzji.

Lenka
@@op marian

Hmm...to szkoda, a powiesz coś na temat pracy u nich? To bardziej sezonowa, czy może jest szansa na stałe zatrudnienie? Wiem też, że często w agencjach pracy za granicą zdarzają się postoje i ludzie zamiast 6 dni w tygodniu, pracują 4 :( czy tutaj też tak jest?

@Radek - Operator wózka widlaka

Takie opinie piszą tylko znajomi koordynatorów albo (usunięte przez administratora) i donosiciele oni mają trochę lepiej. Kompletne dno Work Centre Lewel one Nie dajcie się nabrać.

Jędrek

No ale jaki problemy konkretnie? Chodzi o ten brak urlopu że po wyjeździe na wolne już nie przedłużają umowy. Czyt bardziej o traktowanie pracujących tu osób? Czytałem że kwatery słabe i standard bardzo niski. To prawda? Jest chociaż internet na kwaterze?

Alladyn007
@Jędrek

Internet jest wszędzie na każdej lokalizaci

Mima

Dlaczego krytyczne opinie tak szybko znikają?Czego się obawiają? Czy mają coś na sumieniu?

@Mima

Mają i to dużo

Mieczysław

A co takiego było w tych opiniach które według ciebie znikły? Załatwiają słabe warunki na wyjeździe? Ty też pracowałeś i źle wspominasz dlatego tak piszesz? Weź wytłumacz bo interesuję się robotą.

Irek
@Mima

Prawda w oczy księżniczki tylko kawka i śmiechy a jak mają w czymś pomóc to sam sobie radź. dno

Dora
@Irek

Czyli koleżeńskość i chęć pomocy współpracownikowi w firmie leży?? Ciężkie te sytuacje czasem w firmie się dzieją, samemu nie można tego ogarnąć? Nie można tego gdzieś zgłosić wyżej do szefostwa? Pomijając już to, jak reszta warunków wygląda?

Robo

Tyle ile zarobisz tyle firma tobie wypłaci,po odtrąceniu kosztów bytowych, jeśli chodzi o zakwaterowanie to mają sporo nieciekawych noclegowni tzw skanseny,ale to też jest winą pijanych i naćpanych ludzi z Polski,Rumuni itp. Zdarzają się pobicia dziewczyn i inne ekscesy.

A
@Robo

O nie...to jeśli na kwaterze trafi się na szemrane towarzystwo to jest szansa, aby przenieśli pracownika gdzie indziej, jeżeli zgłosi się, że nie czuje się bezpiecznie lub swobodnie w przydzielonej kwaterze? Powiesz jak standard mają te kwatery, łazienka jest na kilka osób, czy każdy ma swoją? W pokoju ile osób przebywa?

Katara

Hej wyjeżdżam do Holandii pierwszy raz przez work centre 4.05.2023r Może ktoś podpowiedzieć co ze sobą zabrać ?

@op.pl marian
@Katara

Weź wszystko co masz pod ręką. Ubiory robocze, swoje na codzień i kołdrę z poduszką i pościel. Kosmetyki wiadomo. Chleba trochę nakup bo Holandia nie ma dobrego chleba.

@@op.pl marian

Najlepiej swoje mieszkanie bo możesz trafić do stodoły

Czy w Level One Emmeloord zatrudniani są obcokrajowcy?

Lewel one

Tak Bułgarzy Rumuni Ukraińcy Litwini Bo Polaków za nie długo już nie będzie Kompletne dno

Gosia

Hej tak ja jadę na cebulki . Praca od 19 . Wyjazd z Marecki 15 czerwca . Jadę pierwszy raz .

@nowy

siema. ktoś cebulki 19 czerwca? był ktoś? nigdy nie bylem przez level tylko inne agencje

bartek

Pozytywne przeżycia z tą agencją miałem podczas pracy sezonowej w okresie wakacyjnym w roku 2021 i 2022. Praca na dwa miesiące przy ogrodnictwie, stałe godziny pracy min. 48h w tygodniu. Mieszkanie w domkach dwu osobowych (lecz gdy jest sezon i nadmiar ludzi to i 4 osoby się zmieszczą)... jak były godziny i praca stała w jednym miejscu to żadnych zastrzeżen do agencji nie mam. Dojazd do pracy autobusem też był zagwarantowany. Lecz to co się działo od początku 2023 to istny dramat. Rozumiem, że do marca nie ma sezonu z tym mało godzin w niektórych firmach mogło się zdarzyć. Ale jak zrozumieć taką sytuacje, że z tygodnia na tydzień agencja rzuca pracownika z firmy na firme. Nie zdążysz się przyzwyczaić do pracy, do ludzi i cyk w piątek sms że w następnym tygodniu praca, gdzie indziej. Jak się praca spodobała i się sprawdziłem w niej to trudno... Druga sprawa sytuacja z mieszkaniem. Na tzw. stodołach to inna bajka - 5 pokoi po 2 osoby małe ciasne tak by zmieścic dwa łózka i dwie szafki i się gnieć człowieku. Nie oczekuje nwm jakich hotelów bo domki przez Levela też nie były hotelami i jak trzeba było to w 4 się dało zorganizować wszystko ale w stodołach max.10 osób jedna kuchnia jedna łazienka... Jeśli komuś się takie warunki nie podobały lub mieli obiecane mieszkanie w domkach, to o przeniesieniu można było pomarzyć, bo to ,,nie ma miejsc", albo ,, zobaczymy co da się zrobić", ,,prosze zadzwonić za tydzień" i tak wyglądały typowe wymówki koordynatorów. Ale jak już jest to na ręke agencji to dziesiątki osób z dnia na dzień przeprowadzili na osiedle domków w Ens żebyśmy mieli bliżej do pracy dojazd... już nagle się miejsca w domkach znalazły tak??? Praca koordynatorów też się pogorszyła kiedys było ich ponad 15 teraz została ich 10, co wpływa na gorszą organizację. Ciągle wystawiają ogłoszenia na koordynatorów, widocznie w 10 nie wyrabiają z wszystkim. Kierowcy w większości zdają swoją pracę, czasem spóźnieni, ale takie 5 min da radę się wybaczyć. Jednak mimo wszystko mogę polecic agencje dla par, jak w statusie małżeństwa to jeszcze lepiej, wtedy jakoś liczą się z pracownikiem, wtedy domek 2-osoby wspólna praca raczej gwarantowane. Lecz ktoś w wieku 18-22 lat zauważyłem gorsze podejście do człowieka, bo przecież jak nie ty to mają w twoje miejsce tysiące innych.

@bartek

W umowie miałeś zapisane że można pracownika przerzucać z pracy do pracy i zmieniać lokalizacje? Jeśli chodzi o stawkę to była taka sama mimo zmienianej pracy? Dodatkowo musiałeś dobrze znać język? Angielski wystarczał?

Zostaw merytoryczną opinię o Level One Emmeloord - Emmeloord

• Jak się pracuje w Level One Emmeloord?

Zobacz opinie na temat firmy Level One Emmeloord tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 96.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Level One Emmeloord?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 12 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Level One Emmeloord?

Kandydaci do pracy w Level One Emmeloord napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Level One Emmeloord