logo Orlen Gaz Sp. z o.o.

Orlen Gaz Sp. z o.o.

Płock

Opinie o Orlen Gaz Sp. z o.o.

maka 2010-01-14 15:02
wie ktoś może jakie są tam zarobki i jka jest atlosfera
janusz 2010-02-10 22:10
beznadzieja totalna!!!! najlepiej jakbys donosiła i nic nie mówiła, zarobki bardzo skromne. w biurze w Płockum [usunięte przez moderatora] jest prosta zasada" kto nie donosi ten nie pracuje". Totalna sfiza na tym punkcie. jesteś ciągle obserwowana. Szukaj czegoś innego i daleko od tego bagna..........
ciekawski 2012-02-06 21:29
jak wygląda praca na stanowisku specjalisty ds. rozwoju rynku ?
zarobki, narzędzia pracy,.. za wszelkie info wielkie dzięki
zdegustowany 2013-03-28 13:57
zarobki w miare dobre, ale jesli komus zależy na poprawnej atmosferze w pracy to nie polecam, dla mnie to bardzo ważne i sam się mecze, na palcach jednej reki można wymienić "normalnych ludzi". (w tym zarząd - bo są ok) poza tym... nie bardzo....
3
anonim111 2014-05-15 10:31
nie polecam tej firmy atmosfera fatalna i niestety prawda jest tak jak napisał ktoś wyżej o tym donoszeniu. ja już tam nie pracuję i teraz kiedy mam inna pracę widzę jak naprawdę ludzie pracują, jak tworzą atmosferę i praca może być przyjemna natomiast w OG nie ma o tym mowy!!! nie ma sensu ubiegać się tam o angaż.
2
anonim 2015-01-20 10:17
Racja z tą małą grupką normalnych ludzi (ale na pewno nie mam na myśli Zarządu!). Najsmieśniejszy jest tzw. "bufet kawowy"-wszyscy którzy tam pracują, wiedza o co chodzi-nie nalezysz do tej grupy - to pracujesz za innych, nie masz podwyżek. A "grupa kawoszy" spotyka się kilka razy dziennie na kawie na oczach wszystkich w biurze- plotkuje, żartuje przez łącznie kilka godzin dziennie i przeklina. Na to wszytsko patrzy Zarząd, który ma swój gabinet obok i jest ok.
Kolesiostwo i nic więcej.
Większośc ludzi boi się o prace, bo wiecie jak jest z pracą w Płocku...
eddy 2016-05-19 19:38
to jedna firma @kum, aktualnie poszukują na stanowisko specjalista w obszarze sprzedaży hurtowej LPG, Warunki zatrudnienia dobre gdyby nie to , że jest to praca na zastępstwo.
Zostaw swoją opinię o Orlen Gaz Sp. z o.o. - Płock
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Orlen Gaz Sp. z o.o.