Opinie o Drogowiec-PL w

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Drogowiec-PL. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Drogowiec-PL na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drogowiec-PL w

Czy w Drogowiec-PL poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Bst Nowy wpis

Ha ha, u tego zdziercy nigdy nie było żadnych dodatkowych pieniędzy, ta firma funkcjonowała głównie z wyzysków.

Była

Hey hey kochani. Czy wiadomo coś co z naszymi ukradzionymi pieniędzmi? Podobno wyszedł jakiś nowy artykuł w gazecie wyborczej.

Owsik
@Była

Pieniądze mimo że są ukradzione, to jest szansa na odzyskanie. Trzeba tylko bardziej radykalnie podejść do tematu ;-)

Michał Nowy wpis
@Była

Podobno syndyk ma pieniądze, trzeba się tylko do niego zwrócić, żeby je odzyskać bo posprzedawali działki

Czy w Drogowiec-PL jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Ja Nowy wpis

Tak u komornika

Były_pracownik_drukarni

Jeśli ktoś z byłych pracowników Drogowca jest zainteresowany udziałem w programie: Sprawa dla reportera w sprawie działania syndyka Tycjana Saltarskiego proszę o kontakt. Ostatnie oświadczenie syndyka do pracowników Drogowca to skandal, że w polskim prawie jest miejsce dla ludzi, którzy czerpią zyski nic nie wnosząc do sprawy, blokując przy tym uczciwym ludziom możliwość choć częściowego odzyskania swoich należności. Brak jakiegokolwiek terminu, który obowiązywałby syndyka na wykonanie swojego zadania powoduje, że sprawa może pozostać w obecnym stanie do momentu przedawnienia skutecznie blokując w ten sposób pracownikom możliwość skorzystania z FGŚP. Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny lub smsowy na numer 880 841 111. Potrzebuję listy poszkodowanych pracowników do przekazania do redakcji. Jest nas dużo więc nie pozwólmy tak zostawić tej sprawy.

Owsik
@Były_pracownik_drukarni

Taki syndyk to jakieś nieporozumienie, zostawił "rzetelne" info na swojej "stronce" i tak wisi aż do dziś. Trzeba się tym będzie zająć bo jak tak dalej pójdzie to ten syndyczek przepije wszystkie nasze pieniądze zanim sporządzi listę wierzytelności!! Chyba jasne jest, że dąbrowski go przekupił na samym początku.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Drogowiec-PL? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.

Czy w Drogowiec-PL są szkolenia zewnętrzne?

Były

Są tylko zewnętrzne, ale teraz jest na nie za zimno

@Były

Co to oznacza, że jest na nie za zimno? Co to były za szkolenia niby?

Czy Drogowiec-PL organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Tak u Komornika

Co możecie powiedzieć o pracy w firmie Drogowiec-PL? Od jakiegoś czasu nie ma nowych informacji od byłych pracowników. Twoja opinia jest ważna!

XYZ

Obecnie drukarnia Drogowiec jest nieczynna. Trwa przerwa techniczna, a przynajmniej tak twierdzą właściciele, choć moim zdaniem drukarnia już nie wznowi produkcji. Od stycznia pracownicy nie otrzymują wynagrodzenia. Kontakt z kimkolwiek z firmy jest utrudniony, lub po prostu niemożliwy. Nikt nie zna konkretów co do dalszych losów przedsiębiorstwa i pracowników.

Drogowca przejęli panowie prezesi ,min . sponsor i producent naklejek-serduszek dla Owsiaka .To już kolejna firma którą panowie przejęli ,pracownikom nie wypłacili wynagrodzeń ,za przymusowe urlopy ani nawet rozliczeń PIT do Urzędu Skarbowego .Panowie są prezesami wielu innych spółek o ogromnych udziałach .Pracownicy już nie mogli nadążyć ofientować się do którego miasta siedziba Drogowca została przeniesiona .Na koniec zmieniono nazwę firmy na ,,Książka " i siedziba w Gdańsku .Pracownicy do chwili obecnej nie otrzymali żadnych zaległych wynagrodzeń ,a panowie prezesi otwierają kolejne spółki i mają się bardzo dobrze .

gosia_czarna

Proszę o informację dla kogo DROGOWIEC Kielce drukuje ?

gosienko
@gosia_czarna

Taka baza danych kosztuje ciezkie pieniadze, a ty chcesz ja zdobyc tak na skroty? :)

gosia_czarna

Witam Czy ma ktoś informację dla kogo drukuje Drogowiec

Zostaw merytoryczną opinię o Drogowiec-PL

• Jak się pracuje w Drogowiec-PL?

Zobacz opinie na temat firmy Drogowiec-PL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drogowiec-PL?

Drogowiec-PL