Opinie o Beka Sp. z o.o. w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Beka Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Beka Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Beka Sp. z o.o. w Kielce

Cześć, nie wiecie czy warunki pracy kierowców się nie poprawiły przypadkiem? Sam natknąłem się na ich dawniejsza ofertę a jak tu patrzę po komentarzach to dawno nic się nie pojawiało i chyba się nie ogłaszali ostatnio. jako dostawca już robiłem ale na pewno nie po 12 godzin tak jak ktoś pisał. Czy teraz robi się normalne ósemki?

Pablo44 Nowy wpis

Omijać szerokim łukiem tych patałachów, myślą pępki świata że są bóg wie kim jeżdżąc luksusowymi furami, a tak naprawdę to zwykłe typki które prowadzą firmę do ostatniego żywego pracownika. Praca po 12-14 godzin dziennie - przyjeżdżasz, rozwozisz towar na drugim końcu Polski, wracasz do bazy jeszcze pół godziny na rozliczenia rozpakowanie itp, i tak od 6 rano na 20 w domu w sumie jesteś wywalony z kapci i bez chęci do życia. Pan P jest być może w porządku, nie licząc tego zarobkowo bo przez to mają rotację pracowniczą na nienormalnym poziomie, ale zawsze pieniądze na czas i jak piwo się stłucze to nie ucina tego z pensji. Pan T natomiast to (usunięte przez administratora)jakich mało, z góry traktuje wszystkie osoby co przychodzą do pracy, jak takich pachołków biednych które na niego zarabiają, na swojej karteczce durne piwa za 2 złote utnie, nawet jak się więcej pieniędzy przywiezie to sobie je zgarnie dusigrosz jeden. Reasumując nie polecam tej firmy, każdy klient mówi żeby spieprzać stąd bo to jest wyzysk człowieka. Człowiek idzie do pracy i nawet tu go jak (usunięte przez administratora) traktują

Na magazynie dalej robota na dwie zmiany? widząc opinie poprzednika w kontekście pracy za kółkiem ciekaw jestem relacji od magazynierów, mam doświadczenie i zastanawiam się nad zmianą pracy. jak teraz jest wyposażony? Lubię wiedzieć z czym pracuje. ludzie jacy są? Rotują czy raczej stała ekipa się zatrudnia?

Kierowca Nowy wpis

Omijać szerokim łukiem, chyba że perspektywa jazdy 13-14 godzin dziennie bez możliwości zaplanowania czegokolwiek po pracy, srania pod siebie czy zdążysz tu i tam, wysłuchiwania opinii klientów i zgarniania (usunięte przez administratora)za to jaka firma jest zła i beznadziejna oraz walki z czasem ci odpowiada to spoko. W każdej innej pracy dostaniesz te śmieszne 3400 i nawet podobnie się nie zmęczysz, prawda jeżdżenie jeżdżeniem ale jak przychodzi dzień gdzie 1/2 paki to Kegi bo i tak się zdarzało i trzeba to targać czy po schodach czy to ustawiać jak klient sobie zażyczy to plecy dostają po (usunięte przez administratora) Moim zdaniem mordowanie samego siebie, praca dla ludzi którzy nie potrafią nic innego poza jechaniem do przodu i czasami do tyłu. Samochody jak najbardziej nie były aż takie złe, chociaż, mogliby wymyślec coś innego niż Master który kompletnie nie ma skrętu, a zdarzało się wjeżdżać gdzieś na styki modląc się o nie(usunięte przez administratora) w znak. Wypłaty zawsze na czas, z Panem P problemów nigdy nie było, ale Pan T zapatrzony tylko i wyłącznie w pieniążki, każde głupie stłuczenie zapisywane na specjalnej karteczce - za zbity towar który nawet nie jest spięty pasami, a spięty być powinien. Samochód dostaje się na wyłączność, ale jak opuścisz dzień w pracy bo dzięki Bogu udało się wziąć wolne to z całą pewnością jakiś Janusz kierowca zrobi ci w kabinie (usunięte przez administratora) za to zgarniesz ty. Podsumowując - jeśli rajcuje cie zwiedzanie czołowych miast Polski w odległości 200km od Kielc, penetrowanie sklepów o których nigdy w życiu nie słyszałeś i dźwiganie browarów które jak się zbija - śmierdzą moczem i pokaleczysz sobie tylko paluchy (opatrunki w samochodzie na wyłączność) to jest to robota dla ciebie, ale jeśli masz choć gram szacunku do samego siebie to dla własnego dobra idz i smaż frytki w McDonald - zapewniam że lepiej na tym wyjdziesz.

Kierowca

Informują cie, że ile dostaniesz do ręki, do której mniej więcej się pracuję i co się wozi, pierwsze parę dni jeździ się z kimś kto już jakiś czas pracuję, później jedzie się samemu. Jeśli zostanie się po dniu próbnym to szkolenie płatnie, jeśli nie to dzień za darmo. Niby sprawiedliwie niby nie.

Czy jeździłeś dostwczakiem? Czy znasz większe miasta polski? Czy nie masz problemu z pracą po wiele godzin?

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Katarzyna

Dzień dobry, czy ktoś z pracowników lub byłych pracowników mógłby się podzielić informacją na temat pracy w biurze? Dlaczego tak często poszukują pracownika? Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

@Sergio
@Katarzyna

Jest duzy przemiał kierowców, bo to nie jest praca za te pieniądze, wytrzymałem miesiąc i nigdy tu nie wrócę, omijać szerokim łukiem. Praca od 5:45 czasami do 23 (raz właśnie wróciłem do domu o 2) i za takie cos 3400. Powinienem miec 150/200% stawki a nie 13 zl na godzine tak realnie. Ze im jeszcze nikt sajgonu nie zrobil. Drugie co to busy, niesprawne i nawet ostatnio w jednym klakson nie działał jak pracowałem. Szefowie srednio mili, nie dotrzymują słowa, tak jak mialem dostac urlop to musialem jechac w trase tego dnia. Ucinanie z pensji za stluczone browary, one nawet nie są zabezpieczone. i jak im pieniadze przywozisz to jak mi raz zginelo 4 zl robili mi o to afere jakbym obrabowal bank XD. Nie polecam tej firmy z calego serca

Katarzyna
@@Sergio

Bardzo dziękuję za opinię, ale... pytałam o pracę w biurze. Pozdrawiam

Czy w Beka Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Czym Beka Sp. z o.o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Torreto

Szczerze mówiąc to niczym nie zachęcają. Zarobki nieduże, długie godziny pracy, brak benefitów, ciągle popędzanie . Jedyne co to stosunkowo łatwo jest się tam dostać. Praca ciężka ale prosta. Nie mniej jednak rotacja jest tam bardzo duża właśnie z powodu małej atrakcyjności.

Miły
@Torreto

Kolego sądziłem że na krzesłach taki popęd :)

Kamil

Najniższa krajowa i nic więcej

Jakie godziny pracy obowiązują w Beka Sp. z o.o.?

Kamil

Kierowca: Rano wyjazd, wracasz jak rozwieziesz wszystkie punkty. Czasem jest to 16 (bardzo rzadko) a czasem jest to 20-21. Magazyn za moich czasów pracował na 2 zmiany. Do około 14 i druga zmiana do 21

Gal Anonim

Czy poszukują tam kogoś do pracy na magazynie? W jakim przedziale czasowym się tam pracuje i czy są wolne weekendy? Czy dostaje się tam umowę o pracę czy zleceniówka? Jaka stawka godzinowa?

@Gal Anonim

Jak tak patrzę po necie to ogłoszeń niestety nie widzę. Chyba, że oni gdzieś jeszcze się ogłaszają albo stale można cv na maila słać?

@Karolina

Najlepiej iść i pogadać, zawsze kogoś szukają bo zawsze ktoś się prędzej czy później zwolni. Zaraz będzie sezon więc tym bardziej pracownicy potrzebni.

gość

uciekać jak najdalej od tych nowobogackich pajacy. brak szacunku do pracownika . robota bardzo ciężka. rotacja pracownika cały czas .Non stop szukają pracowników(kierowców) bo nikt z nimi nie wytrzymuje zwłaszcza z tym białym albinoskim chó...em Panem p. jak takie coś może funkcjonować...?

@gość

Jeśli chodzi o stawkę za dniówkę i ilość godzin w ciągu 1 dnia- to prawda,że średnio. Jeśli chodzi o stan techniczny samochodów, zależy który. A jesli chodzi o szacunek do pracownika-wielu właścicieli firm mogłoby się od Piotrka i Tomka uczyć, wystarczy być asertywnym jeśli ochrzan jest niesłuszny (każdy ma prawo się pomylić ). Jeśli chodzi o życie prywatne- nigdy nie pracowałem się więcej niż 4 dni w tygodniu. Jeśli ktoś lubi prowadzić samochód, zobaczyć 1/4 kraju, nie ma parcia na wysokie zarobki, ceni sobie kulturę szefów, toleruje 11h+ dniówki- jeśli te rzeczy odpowiadają -to jest ok, chociaż mogłoby być lepiej.... Realia są jakie są, ilość osób mających prawo jazdy i potrafiących w miarę jezdzić busem rośnie, wielu śmiga w systemie 3/1-4/1 po Europie- jeśli ktoś chce zarobić 2 razy więcej,zna komunikatywnie 2 języki obce, ma świetną orientację w terenie (Europie)- to niech jezdzi po Europie i śpi 2-4 tygodnie z rzędu w kurniku nad kabiną...

Alicja
@pracownik

Czyli nie ma co liczyć na kokosy? A sa jakieś premie, benefity? :) No i czy pracuje się na umowę o pracę?

@pracownik

Jeśli chodzi o pana Piotrka- w porządku, niczego słownie nie obiecywał , podtrzymuję że jako szef z szacunkiem traktuje pracowników. A jeśli chodzi o pana Tomka- warto porównać co obiecuje z umową... I nie myśleć życzeniowo. Cenna lekcja życia... Myślałem że będę wspierał firmę pomysłami i w przyszłości także urządzeniem zwiększającym ( w założeniu) sprzedaż klientom firmy. Rozczarowałem się i mój kredyt zaufania do pana Tomka się wyczerpał.

Jesteście mimo wszystko na bieżąco? chcę poznać aktualne stawki na magazynie, teraz po nowym roku miały perspektywę na zmianę? le osób obecnie na nim robi? I co z rotacją, jest dość mała skoro ogłoszeń nie widzę do teraz? Chyba, że gdzieś indziej je wrzucają?

Czy można liczyć w Beka Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Torreto

Hej, Chyba Ci się pomyliły firmy... Jedyne na co możesz tutaj liczyć to długie godziny pracy, wiele miejsc do objechania, raz na jakiś czas opierdziel no i na stosunkowo niską stawkę za godzinę. Jak chcesz mieć prywatną opiekę medyczną to przyjmij się w jakiejś korporacji. Tam dają pracownikom takie benefity.

Dominika
@Torreto

A za co krzyczą ?? I niska stawka czyli jaka? Możesz doprecyzować?

@Dominika

Słuchaj ja pracowałem tam 2-3 lata temu i za cały mieciac pracy i cadziennej jazdy od wtr do pt i raz w miesiącu w pon( bo takie wtedy były zasady) dostałem do ręki 1900 zł a zbić (stłuczony towar w trakcie jazdy) miałem na 45 zł... dla mnie są to niskie stawki, nawet jak na tamte czasy. A co do krzyczenia to np. dostawałeś opierdziel jak za długo stałeś pod jakimś pkt dostaw... problem jest taki, że nie masz na to wpływu bo powiedzmy dostarczasz nie wiem 3 kegi piwa i np 20 skrzynek a odbiorca zapragnie sprawdzić sobie skrupulatnie z listą czy się zgadza zanim podpisze kwity ale potem to ty masz tel i to niezbyt kulturalny w stylu: Kowalski co ty odpierd***** i czemu tyle stoisz w jednym miejscu a tłumaczenia, że klient sprawdzał towar nie zdają się na nic. Samochody są kilkukrotnie przeladowane, często w średnim stanie technicznym (za moich czasów), towar niezabezpieczony pasami w wyniku czego bardzo łatwo na polskich dziurach uszkodzić jakąś butelke a przy kontroli to tyasz problem ze jedziesz przeladowanym autem z niezabezpieczonym towarem.... Ale jak to mówią ils ludzi tyle opinii proponuję spróbować i wyrobić sobie własną. Ja po miesiącu podziękowałem.

@Torreto

Kurde, nie wiem czemu ale taką jakąś (usunięte przez administratora) mi tu zaleciało tak szczerze. Jeśli do dziś nic tutaj się nie zmieniło to życzę krzyżyk na drogę tak szczerze.xd No jak można mieć o to do kierowcy pretensje, że ktoś sobie sprawdza co bierze. Firma powinna brać na to poprawki a nie się sapać o to. Kierowcy tutaj chyba muszą mieć dużo cierpliwości i ugodowy charakter, żeby to wszystko wytrzymać?

Zanim się wybierzecie na rozmowę o pracę do tej firmy, dowiedzcie się przez telefon czego wymagają na stanowisku. Szanujmy swój czas.

Czy w Beka jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Torreto

Powiem tak, pracowałem tam jakiś czas jako kierowca i kilka razy się zdarzyła jakąś awaria auta. Za każdym razem musiałem chodzić za szefami i się prosić o wymianę. Kiedyś przez tydzień jeździłem na długich światłach bo miałem przepalone żarówki do jazdy dziennej. Tak samo było z zawieszeniem, zero amortyzacji i nikt się tym za bardzo przeją...

Karol

Omijać szerokim łukiem. Chyba że lubisz robić po 12-18 godzin bez stawki za nadgodziny, jeździć przeładowanym Iveco omijając ITD i jak wolne to zapomnij że wpiszą Ci urlop. A i chorobowe niemile widziane. I mają super ogłoszenia na olx. Byle złapać pracownika. Może i praca fajna ale nie za takie pieniądze. Nie wierzcie w to co kłamią na olx. Za mnie masa ludzi się przez ten (usunięte przez administratora) przewinęła.(usunięte przez administratora) Kieleckie cwaniaki...ale wystarczy że rano by tam ITD zrobiło nalot i żaden bus nie spełnia norm. Sprytni bo zatrudniają na B a praktycznie jeździ się wagowo C...wiadomo. Kasa. A z tymi furami jak przedmówca poniżej to mnie średnio interesuje. Wiadomo że panowie zarabiają, ale stawki i godziny pracy to parodia. Oni myślą że Kielce to studnia kierowców bez dna. Błąd. Już dwóm kolegom odradziłem pracę tam. Torreto poniżej trochę konfabuluje. Po primo. Busy poza dużym przebiegiem na olejach mają dobre. Wiadomo że pióra zmienione plus pneumatyka ale ogólnie dobre. Ja nie narzekałem. To że odwalili numer z parkingiem bo kradli paliwo to inna bajka. To był dramat. Czasami trzeba było dwa busy wytargać by wyjechać swoim. Po due. Stłuczki. Jakie 100 zloty??? Bzdury...Ale pomijając że Samiec Alfa albo wymrażany Komes...nawet nie ta cena....To z tym bywało różnie. Tam była maszyna losująca i lepiej jak się trafiło na Piotrka bo kiedyś pamiętam że przez miesiąc utłukłem piw coś za 70 złoty a przy pensji nie było nic. Za to Tomek potrafił Ci nawet świętokrzyskie za 2 złote zapisać. Ale nie pisz bzdur o czymś za 100 zł!. Ja ogólnie miło wspominam ale niestety negatyw za to jak płacą za to co się robi i bezpłatne wolne. Panowie powinni trochę zmienić swoje podejście do pracownika i dać zarobić wedle kodeksu pracy bo tak wygląda normalny biznes. Powiem tak. Dla tych co zobaczyli ogłoszenie na olx. W porządnej firmie są rzadko przyjęcia. A beka się ogłasza non stop. O czym to świadczy? Jak ktoś lubi jeździć dużo przeładowanym autem, chce zobaczyć fajne miejsca, poznać pierdyliard piw, lubi dźwigać na dól i do góry, i nie ma napinki na zarobki to śmiało...Przygoda życia za 13 dukatów ...za godzinę. Ja podziękowałem. Trzeba się szanować.

@Karol

Słuchaj Karol żadne bzdury, nie raz mi się zdażało wozić do warszawy piwo( głównie po 3-4 szt.) które kosztowało ok. 100 zł. To były takie nieduże buteleczki 0,33. Nazwy niestety nie pamiętam. A co do busów to ja jeździłem tym starszym Iveco i tam zawieszenie to był dramat (w moim egzemplarzu), nie mówiąc o praktycznie całkiem zjechanych klockach. Nie można się było nawet doprosić o zmianę żarówki na nową... Panowie mają kompletnie (usunięte przez administratora)na pracowników, byle hajs się zgadzał. Umowę to dostałem dopiero na koniec pracy i to e-mailem. Odradzam bo to wyzysk w czystej postaci.

Karol
@Torreto

Pewnie że bzdury. Nie było takich piw za 100 złoty. Jak chcesz mnie przekonać to konkret. Po drugie żarówki były tylko wystarczyło powiedzieć. Po trzecie stare busy nie lataly na wawa.

@Karol

Może ty nie miałeś takich piw na pace ale mi się 2-3 razy zdarzyły. Przekonywac Cię nie mam zamiaru bo mam to w dalekim poważaniu czy mi wierzysz czy nie. Ja wiem swoje i już. Stare busy nie latały na wawe? Hehe dobre... Pracowałem tam jakiś czas i miałem cały czas Iveco z 2014 roku, rejestracja TK a na początku 08 jak dobrze pamiętam i jeździłem do Wawy, Krakowa, Lublina. Nowych busów jest tylko 4 a tych starszych 6. A co do żarówek to prosiłem 4 razy o wymianę i się nie doczekałem... więc nie mów mi człowieku, że były. Raz nawet mało co mandatu nie dostałem przez to... Piszesz tak jakbyś nie wiem był od szefostwa czy co. Ja nie mam powodów kłamać o tej firmie bo nic mi nie zrobili. Rozliczyli się zawsze w terminie i co do złotówki, oszukać mnie nie oszukali a wolne też jak chciałem po jednym dniu aby coś załatwić to raczej nie było problemu, tylko trzeba było wcześniej się umówić. Tak jak pisałem w powyższych opiniach zasow był ostry po 16 godzin nawet za marne pieniądze ale oszukiwać to nie (usunięte przez administratora) pracowników i pod tym względem nic im zarzucić nie mogę. Piszę jak było a to, że Ty czegoś nie miałeś, nie doświadczyłeś lub nie zauważyłeś to nie znaczy, że tego nie było!

Torreto

Praca średnio po 16 godzin (zdarza się że i więcej) , stawka to minimalne minimum. Pracodawcy prywatnie jeżdżą furami klasy premium a pracownikom płacą głodowe stawki, przykład: za 16h ciężkiej, fizycznej pracy wychodzi 200 zł. na rękę. Ciągle szukają kierowców bo mało kto jest w stanie wytrzymać dłużej niż 2 miesiące... Ja pracowałem parę miesięcy i serdecznie tego żałuję. Odszedłem na własne życzenie a teraz mam pracę, w której jestem traktowany jak człowiek. Zero życia prywatnego, praca od 6 do późnych godzin wieczornych. Tygodniowo spokojnie wychodzi 80-100 h pracy (2 etaty) . Większość busów jest w złym stanie technicznym, jeżdżą cały czas konkretnie przeładowane. Szefowie wymagają aby specjalnie omijać ITD bo wiadomo, że żaden z tych dostawczaków nie przeszedłby kontroli. Towar kompletnie niezabezpieczony, "lata" na każdej nierówności a to kierowca ponosi odpowiedzialność finansową za ewentualne rozbicie butelek a niektóre z nich kosztują nawet i 100 zł za szt!! (usunięte przez administratora) Nie wiem jak ta firma ma jeszcze jakichkolwiek klientów skoro zdarzają się ciągłe braki magazynowe albo pakują piwo dla klienta z kończącą się datą ważności a potem to kierowca musi świecić oczami przed klientem. Szczerze odradzam pracę w tej firmie, już mniejszy(usunięte przez administratora) jest w McDonald's heh(usunięte przez administratora) a do tego ryzykuje się własne zdrowie i prawo jazdy jeżdżąc nie w pełni sprawnymi i kompletnie przeładowanymi busami!!!

carny

Ogólnie w porzadku. Praca jak praca, masz dogadaną stawkę i pracujesz. Pracowałem tam rok ma magazynie i było wszystko ok. Praca po 10h dziennie, system dwuzmianowy.

Ciągle szukają na magazyn i na kierowców, ale utrzymują sie głównie ukraińcy którym nie przeszkadza 13-16h pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Beka Sp. z o.o. - Kielce

• Jak się pracuje w Beka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Beka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Beka Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Beka Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Beka Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Sowia 3
    25-658 Kielce