Opinie o Biuro Rachunkowe Fortuna Paweł Pawlikowski w Częstochowa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Biuro Rachunkowe Fortuna Paweł Pawlikowski. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Biuro Rachunkowe Fortuna Paweł Pawlikowski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Rachunkowe Fortuna Paweł Pawlikowski w Częstochowa

Damian Nowy wpis

Polecam współpracę z tym biurem! Najlepsze biuro w Częstochowie. Podejście do klienta na najwyższym poziomie!

olala Nowy wpis

To jest absolutnie najgorsze biuro w całej częstochowie jeśli chodzi o warunki pracy.

Tamara Nowy wpis

Fajna firma , dobry pracodawca więc wystarczą chęci do pracy a nie będzie powodu do narzekania!

Amellia Nowy wpis

Miałam nieprzyjemność odbycia stażu w tym biurze i zwyczajnie nie polecam. Jeśli ktoś chce zdobyć jakąkolwiek doświadczenie z zakresu księgowości/ rachunkowości to taki staż jest stratą waszego czasu. Obowiązki wykonywane w tym biurze, praktycznie nie dotyczą niczego z harmonogramu stażu z Urzędu Pracy. Stażysta jest oddelegowany do wszystkich innych czynności, tj. sprzątanie, mycie półek, wnoszenie zakupów właścicieli do biura, noszenie segregatorów od jednej pani księgowej do drugiej i do właścicielki i z powrotem. Jedyny kontakt z rachunkowością jest w postaci segregowania faktur według dat i wrzucania ich do segregatorów i tyle. Atmosfera jaka panuje w pracy jest napięta, stresująca, a właścicielka ma problemy z emocjami i często krzyczy. Potrafi się rozpłakać przy kliencie albo nakrzyczeć, że za stażysta zbyt wolno nosi segregatory albo przynosi dokumenty z 1 pokoju do innego. Dodatkowo stosowany jest mobbing w postaci poniżania stażysty na każdym kroku, przy klientach, przy stałych pracownicach. Stażysta nie ma swojego miejsca pracy i siedzi koło właścicieli, bez dostępu do pomocy biurowych. Jeśli chcecie być traktowani jak popychadło przez 6 miesięcy za 1000zł z Urzędu Pracy to jest to idealne miejsce. Po takim stażu stracicie wiarę w swoje możliwości i pewność siebie.

Czy po rozmowie w Biuro Rachunkowe Fortuna Paweł Pawlikowski rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Ulka

Czy tak dobrze się tu pracuje i dlatego nikt nic nie pisze? A może jest inny powód?

Kot w butach

Dunko,jesteś bardzo sfrustrowana po pracy w biurze. Widać że nie dostałaś upragnionej umowy o pracę, wymarzonego wynagrodzenia, oraz uznania ze strony szefów. ZASTANOWIŁAŚ SIĘ DLACZEGO ? Szukasz na siłę negatywów po drugiej stronie, a żadnej winy nie widzisz u siebie. KAŻDY MUSI ZNALEŹĆ SWOJE MIEJSCE. Mocno oczerniłaś biuro i pracujące tam osoby,nie zdając sobie sprawy jakie to może mieć konsekwencje prawne.Polecam Artykuł 212, 216 KK. Radziłabym się zapoznać - IP to nie problem. A czy miałaś odwagę wprost powiedzieć co myślisz, czy tylko potrafisz to robić za czyimiś plecami ? Nie musisz odpowiadać - odpowiedź nasuwa się sama.

kalo

ja bardzo chcalabym sie do nich dostac na jakis staż nie wiecie czy wogole szukaja kogoś? Wiem ze sa skuteczni

a...

całą prawdę Dunka napisała, też miałam nieprzyjemność tam pracować. Myślę że każdy kto mam chociaż trochę szacunku dla siebie i zdrowy rozsądek tam nie zabawi długo. Normalny człowiek nie zgodzi się na pracę w takich warunkach. Co potwierdza duża rotacja pracowników w tym przybytku:P. Dobrze że o tym piszecie szkoda żeby ludzie tam nerwy tracili i godność. Ale jak to mówią karma zawsze wraca.... poczekajmy...

dunka

Pozytywne opinie na niektórych stronach na temat tego biura wypisuje jeden klient pani Beatki (właścicleki). Właścicle jednej firmu budowlanej, który pomaga im zaistnieć w internecie (stworzył im też strone na FB i poprosił swoich znajomych, żeby tą stonę zlajkowali ;P ). Mam tak do tego Pana (bo nie chcę tutaj pisać jego imienia czy nazwiska): nie pracował Pan w tym biurze i nie wie Pan nic na temat pracy w nim, to z jakiej racji ma Pan czelność się wypowiadać i to jeszcze fałszywie??? Niech Pan się zastanowi na drugi raz, bo wypisując glupoty na temat, na który Pan pojęcia nie ma wprowadza Pan ludzi w błąd i robi im straszną krzywdę narażając ich na pracę u tych ludzi. Teraz kilka słów na temat samej pracy: *praca oczywiście na umowę zlecenie za najniższe możliwe wynagrodzenie *atmosfera okropna. Zarówno ze strony szefów, jak i dwóch starych pracownic (pupilek szefowej, jedynych osób które szefowa lubi) *owe dwie pracownice tak bardzo chcą udowodnić szefowej, że są niezastąpione, że wygłaszają złe i nieprawdziwe opinie na temat innch pracownic z tego biura (także nie ma możliwości tam się wybić, bo one po prostu na to nie pozwolą, im lepsza pracownica, tym one będą bardziej zazdrosne i wystraszone o swoją ciepłą posadkę tam). W sumie jak toś by już musiał tam iść pracować (przed czym przestrzegam), to lepiej, żeby udawał głupszego niż jest, bo dwie Panie szybko postarają się pozbyć zbyt dobrej konkurencji. * oczywiście zawsze wina będzie leżała po stronie pracownika,nawet jeśli ktoś inny wprowadzi go w błąd. Trzeba byłoby wszystko mieć na piśmie z podpisem i pieczątką - a i tak ci wmówią, że podpis podrobiłaś:) *darcie się na każdym kroku i o wszystko. Jeśli ktoś lubi pracować w miejscu, gdzie caly czas ktoś na niego się wydziera - to będzie dla niego idealne miejsce;) *o w ogóle jakiejkolwiek przerwie nie ma mowy. Je i pracuje, pije się i pracuje. Jeśli ktoś zobaczy, że nie pracujesz tylko się odprężasz choćby przez chwile - czeka cię kolejny ciężki opierdal. *zastraszanie zwolnieniem - jeśli szefowa będzie miała zły dzień, a ty zrobisz coś nie po jej myśli, t ood razu masz akcję, że wylecisz *zastraszanie odpowiedzialnością finansową - na prawdę nie radzę się w tej firmie pomylić. Musisz pracować bardzo szybko i bezbłędnie (co jest oczywiście niemożliwe). Jeśli zrobisz coś, z czego mogą być później konsekwencje finansowe - od razu szefowa będzie chciała to na ciebie przerzucić (chociaż prawnie nie ma takiego prawa, bo pracujesz na umowę zlecenie i nie podpisujesz żadnej odpowiedzianości finansowej). Jednak zapewne wyegzekwowała by to późniejszych wypłat. *traktowanie pracownika jak zło konieczne - głupie docinki, przewracanie oczami, gdy się o coś pytasz (zrobisz coś źle, to jest źle, a jak się za dużo pytasz, to też jest źle. Generalnie musisz być nieomylnym, genialnym perpetum mobile chętnym pacować za najniższe wynagrodzenie na umowie śmieciowej) *poniżanie przy innych pracownikach - to na prawde okropne uczucie, mam nadzieje że go nie znacie. Ku radości swoich dwóch ulubionych pracownik szefowa lubi pokazać innemu pracownikowi gdzie jest jego miejsce i ile jest wart;) *poniżanie przy klientach biura - to głównie najbardziej lubi mąż szefowej. Do klienta się uśmiecha a ciebie woła, żeby np coś podać i zwraca się do ciebie jak do służacej, poniżającym tonem. Szefowa skłądając ofertę o pracę nigdy nie podaję nazwy biura - ja przynajmniej z takiego ogłoszenia "NO NAME" tam się znalazłam. Także oni szukają pracwoników, tylko nieoficjalnie i się do tego nie przyznają. Dużo by ogólnie wymieniać, może pozniej jeszcze cos dopisze:)

Magda

Jeżeli ktoś się sumiennie przykłada do swoich obowiązków to jest dobrze traktowany a przede wszystkim wynagradzany. Pracodawca jest bardzo uczciwy, ma ogromną wiedzę i stara się o swoich pracowników. Dba o atmosferę w pracy oraz o swoich klientów. Jeżeli ktoś ma "fiu bździu" w głowie to nie jest miejsce dla niego. Tutaj trzeba byś skupionym i rzetelnie wykonywać swoją prace. Ja osobiście wystawiam ogromny plus za pracodawce i prace w tym miejscu.

t...

Widzę że w firmie dalej bez zmian uważajcie jak tam idziecie nie polecam nikomu tylko choroby można się tam nabawić ciekawe kiedy ktoś zrobi z tym porządek .... atmosfera jest tam tragiczna nie dawajcie się wkręcać w to co tam mówią pozdrawiam byłych pracowników

vika u

Praca w tym biurze to istna masakra. Nie da się pracować w takiej atmosferze. Myślę ze traktowanie pracowników przez pracodawcę w fortunie uwłacza ludzkiej godności, bynajmniej ja się tak czulam. I wiem na pewno ze nie tylko ja. Jestem wdzięczna losowi ze udało mi się stamtąd uwolnić. Terminowe wynagrodzenie owszem tak... Ale za to w jakiej wysokosci-dramat. Mam tylko nadzieje ze właścicieli biura kiedyś spotka sprawiedliwość i tez choć przez jedna mała chwile poczuja się poniżeni... Tak jak ja ... Nie polecam nikomu i z gory z całego serca współczucie każdej osobie która będzie musiała obcować z tymi ludźmi.

Julia

Ta na pewno..... szkoda że ID nie wyskakuje od razu byłoby widać kto dawał wpisy. Generalnie nie polecam i przestrzegam wszystkich przed praca w tej firmie. Pamiętajcie ze da się pracować w normalnych warunkach.

Ewelina

Skąd te negatywne opinie? Dziwię się bo od kilku lat jest ta sama ekipa. Każda z Nas jest bardzo zadowolona. Dobre i terminowe wypłaty ,super atmosfera, ogromna wiedza pracodawców sprawia, że uczymy się i kształcimy na lepsze w swoim fachu !

Barbara

Pracuje w tej firmie od kilka lat i nie zgadzam się z poprzedniczkami, które zapewne jedna osoba oczernia firmę. Przez moją dosyć długą pracę w tym miejscu wiem , że żadne takie sytuacje nie miały miejsca. Każda pracownica jest dobrze traktowana, jeśli stara się i ma chęci to jest zagwarantowana praca na długie lata. Miła atmosfera i należyte traktowanie pracownika.

?

pierwsze pytanie na rozmowie wstępnej to czy planuje mieć dzieci. - tak wiec do reszty pytań chyba niepotrzebne są odpowiedzi.. jeśli macie mocną psychikę żeby przetrwać pierwsze pół roku to droga wolna, ale ja zdecydowanie odradzam, atmosfera w pracy jest bardzo ciężka do przejścia i to nie ze strony pracowników, ale pracodawców.

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Rachunkowe Fortuna Paweł Pawlikowski - Częstochowa

• Jak się pracuje w Biuro Rachunkowe Fortuna Paweł Pawlikowski?

Zobacz opinie na temat firmy Biuro Rachunkowe Fortuna Paweł Pawlikowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Biuro Rachunkowe Fortuna Paweł Pawlikowski
2.4/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Al. Aleja Najświętszej Maryi Panny 48 lok. 11
    42-217 Częstochowa