Opinie o Impuls Security Polska w Gorzów Wielkopolski

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Impuls Security Polska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Impuls Security Polska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impuls Security Polska w Gorzów Wielkopolski

Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Czy w Impuls Security Polska wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Benek Nowy wpis

Agresywna polityka firmy wchodzenia na rynek powoduje że na jedną niepełnosprawną osobę zatrudnioną u nich zwalniane jest kilku niepełnosprawnych. A Pan Dariusz zanim się odezwie niech najpierw przymysli swoje słowa zanim sklamie...

TYLKO ŚLĄSK!

Żałosne! Bierzesz udział w Marszu Równości a zwalniają Ciebie następnego dnia! MASAKRA!

@TYLKO ŚLĄSK!

Tak tam traktują ludzi. Za przyzwoleniem gorzowskiej inspekcji pracy. Poczytaj opinie.

Katarzyna
@Wtajemniczony

Zaniepokoiły mnie Wasze posty. Nie powinno się bowiem nikogo dyskryminować z powodu udziału w takim Marszu. Może warto byłoby w takim razie opowiedzieć o tej sprawie jakiejś innej - równie wysoko usytuowanej instytucji. Co o tym sądzicie?

@Katarzyna

Proponuję do byłej już Minister Pracy, a obecnie Europosłanki z naszego regionu. Przemyśl to zdanie.

Fajny Nowy wpis
@TYLKO ŚLĄSK!

Bo dla nich nie istnieje Równość. Są trzy gatunki ludzi według Impulsu: dużo lepsi (kilka osób), lepsi (kierownicy) i gorsi (reszta).

pracownik impuls puls

nowość drodzy Państwo dla tych co chcą się zatrudnić właśnie zalegają z wypłatami czekam od 7 lutego, dziś mamy 12 luty i nadal nic i dziwne wymówki, jestem pracownikiem spółki puls. Jak ktoś nie wie są 2 spółki impuls i puls i tak przeżucają pracowników. dla impulsa wczoraj koledzy dopiero otrzymali wypłaty czyli 2 dni opóźnienia a dla pulsa nadal nic. jakaś masakra tragedia coś zaczyna się źle w firmie. szukamy innej pracy firma zaczyna walić w hu....a !!! nie mam zamiaru ciągać się po sądach

Fajny Nowy wpis
@pracownik impuls puls

Te ich praktyki są znane od daaawna.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Impuls Security Polska spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gorzów Wielkopolski
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gorzów Wielkopolski
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Technik-Instalator systemów alarmowych
Gorzów Wielkopolski
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.

Jak długo trwa proces awansu w Impuls Security Polska?

Fajny

30-40 lat. Tylko trzeba uważać, bo zwalniają kilka miesięcy przed awansem, jak trzeba odprawę zapłacić.

Czy Impuls Security Polska organizuje staże dla studentów?

Malutki

Nie, ale ma dużo starych studentów.

Elżbieta
@Malutki

W takim razie szkoda, że w Impuls Security nie są organizowane staże dla studentów. Myślę, iż cieszyłby się sporym zainteresowaniem. Ale czytałam na stronie firmy, że zachęcają do aplikowania również osoby bez doświadczenia zawodowego. A czy takie osoby mogą liczyć na dobre przeszkolenie przed podjęciem pracy?

Malutki
@Elżbieta

(usunięte przez administratora) Ze szkoleń śmieją się. Liczy się twoje orzeczenie i zysk tych nad tobą. Jedno mówią drugie robią. Są w stanie wszystkie zasady i prawa złamać, z czystymi rączkami. Nie idź tam.

Julia

@Polak to firma zwraca uwagę na poglądy polityczne swoich pracowników?

Czy można w Impuls Security Polska liczyć na jakieś dodatki?

bandziory

jak widać po odpowiedziach - nie

Pracoholik

W ogłoszeniach jest dokładnie napisane: pensja 2250-2251 zł. Ta dodatkowa złotówka jest dla(usunięte przez administratora)kolegów, kolesi (usunięte przez administratora)

Polak

Dyskryminują i zwalniają ludzi za udział i organizowanie akcji społecznych mających na celu walkę o równe prawa. Nie chciałbym aby ktoś taki świadczył usługi dla mnie.

@Polak

Są ludzie i podludzie. Gdzie tu równe prawa? Składasz papiery i twoje prawa się kończą.

Łukasz
@Polak

Co to znaczy, że zwalniają za udział w akcjach społecznych ,mających na celu walkę o równe prawa? W jaki sposób weryfikują to, co pracownicy robią w swoim wolnym czasie? Czy jest jakiś oficjalny zakaz w tym temacie? Napisz proszę coś więcej na ten temat.

Uzi

Potwierdzam, gdy zmieniło sie szefostwo tej firmy to się zrobiło jedno wielkie dziadostwo. Ponoc nowe szefostwo jest ze Szczecina

zce
@Uzi

UWAGA!!! na tę firmę - obecnie zmienił się właściciel to jest: ten sam właściciel co firm Vision Group, Interpol Security- czyli firm w których nie wypłacają wypłat, tzn. zatrudniają na umowy usług z agencji pracy tymczasowej która jest tworzona przez tych ludzi na jakiś krótki okres z 1 godziną pracy w miesiącu i w ten sposób maja możliwość nie wypłacania wynagrodzenia a póżniej APT ulega likwidacji i nic nie można odzyskać nawet w sądzie.

pracownica impuls
@Uzi

tak racja panuje mega dziadostwo, sprzedają auta, sprzęt, wszędzie oszczędności nawet na odzieży. Jak narazie wypłaty o dziwo na czas.Najlepsze że wielu kierowników już odeszło a teraz plotki rozchodzą się że zarząd wraz z J.L. bierze się za T.B. z Kostrzyna bo jest niewygodny a J.L. i szofer jego ma przejąć po nim. Wtedy to będzie mega dziadostwo a impuls straci najlepszego kierownika w regionie Pana Tomasza.

mpo
@Uzi

Zgadza się właściciel Pan Grzegorz K. a w KRS pełnomocnicy Marek W, Zbigniew S. to Ci sami co Vision Group

x

Witam co do firmy Impuls z Gorzowa Wlkp nie polecam pracy w tej firmie pan kierownik Muchel traktuje ludzi jak śmieci nic nie można z nim normalnie załatwić. Podporządkowuje sobie kierowników na obiektach tak aby ci mu donosili przez co robi sie nie miła atmosfera.Co do zarobków to wiadomo nie jest nigdzie w ochronie kolorowo lecz jedno trzeba przyznać zawsze 9 jest wypłata na koncie.

królik bugs
@x

Nie pisz bajek. Muchel nie jest taki zły.No ale jak ktoś się obija a kierownik to zobaczy to najlepiej powiedzieć że to szef jest zły a nie ja

GRALEWO
@królik bugs

pan Dyrektor teraz prowadzi mobbing to jego hobby !!!!

pracuś

@pracuś

T.B z ICT Kostrzyna nie lepszy

el pablo
@bylyciec

nie zgadzam się, pracowałem z kierownikiem T.B. w Kostrzynie i muszę przyznać , że jako jeden z nielicznych to człowiek ten dba o ludzi, zawsze pomoże, stanie zawsze w obronie i nigdy nie zostawi na lodzie. nawet na łikend odbierze tel. pomoże doradzi zamieni zmiany. Walczy za pracowników i ich premie, wypłaty w impulsie na czas, rzetelnie i uczciwie. bardzo mile wspominam czas spędzony na ict z kierownikiem T.B.

pracownica impuls
@el pablo

potwierdzam Pan (usunięte przez administratora)kierownik z powołania dużo serca wkłada w swoją pracę. Wielu chce iść do niego ale firma nie pozwala na przenosiny z obiektu na obiekt wiem bo akcji parę było głośnych. Pracowałam z nim i coś wiem i marze o powrocie na ten ciężki obiekt, ale z Tomkiem jest to dużo łatwiejsze tam pracować można poczuć powołanie do tej pracy. pozytywnie

sc

UWAGA!!! za te firmę - obecnie zmienił się właściciel to jest: ten sam właściciel co firm Vision Group, Interpol Security- czyli firm w których nie wypłacają wypłat, tzn. zatrudniają na umowy usług z agencji pracy tymczasowej która jest tworzona przez tych ludzi na jakiś krótki okres z 1 godziną pracy w miesiącu i w ten sposób maja możliwość nie wypłacania wynagrodzenia a póżniej APT ulega likwidacji i nic nie można odzyskać nawet w sądzie.

pani sprzataczka
@sc

zgadza się, w firmie panuje chaos masakryczny. Ważni ludzie zwalniają się w tym kierownicy i nagle tracą zakłady. ponoć opinia o nowym zarządzie jest słaba a niektórzy mówią że to szybki początek końca Impulsa

Pośladkowy

Te gorzowskie firmy ala ochrona widzę mają średnią ocen mierny- . W skali do 6.

Elo somsiad

Te (usunięte przez administratora) wjozom do somsiada paczke już 2 tygodnie i zaznaczajom że byli a somsiad był w domu niewiek (usunięte przez administratora) co znimi nie tak ale to som (usunięte przez administratora) Moje sugestie dla Impuls Security Polska: Te (usunięte przez administratora) som jakieś jebniente na ryj Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Te (usunięte przez administratora) jebniente na ryj som jakieś (usunięte przez administratora)

Justyna

Od miesiąca nie pojawiła się żadna nowa informacja na temat firmy Impuls Security Polska. Czy ktoś z was w ostatnim czasie miał okazję uczestniczyć w rozmowie kwalifikacyjnej do tej firmy? Może ktoś z was zastanawia się nad aplikacją? Czy podzielacie negatywną opinię o firmie użytkownika @anty-cieć?

alfred

bez zmian na lepsze

Justyna

@anty-cieć, jeżeli jesteś byłym pracownikiem firmy Impuls Security Polska i masz o tej firmie negatywne zdanie, to dlaczego zaglądasz na to forum? Czy jesteś zainteresowany powrotem do pracy? Czasami w karierze zawodowej należy zrobić dwa kroki do tyłu, żeby wykonać krok do przodu. Czy podzielasz tę powszechną opinię? Na tym forum na pewno jest kilku kandydatów do firmy Impuls, którzy chcieliby wiedzieć o niej więcej.

@Justyna

Zaglądam, żeby sprawdzić, czy dziadostwo dalej króluje w tej pefronowskiej pijawie żyjącej kosztem niepełnosprawnych. Po wpisie "Niepełnosprawni" z 24 lipca widzę, że dalej jest to samo. Nie jestem zainteresowany pracą w tej "firmie". Podzielam jednak Twoje zdanie, że w tej firmie robi się "dwa kroki do tyłu, żeby zrobić jeden do przodu" (tak jak napisałaś). W tej firmie karierę robi rodzina szefa, znajomi i "koledzy" podpierd..acze. Co mogę doradzić czytającym, to nigdy tam nie zaczynajcie pracy - to nie będziecie mieli traumy.

Niepelnosprawni

Straszne dzidostwo przyjmuja nepelnosprawmych ktorzy chca uczciwie pracowac i zarobic to (usunięte przez administratora) zwalniaja po 2 dniach ....brak slow

IMPULS SECURITY OLSKA

W związku z pojawiającymi się licznie artykułami oraz materiałami w Internecie, które dotyczą braku płynności finansowej oraz zaległości w wypłatach dla pracowników warszawskiej firmy IMPULS, oświadczamy że działająca w Poznaniu firma IMPULS SECURITY POLSKA nie jest w żaden sposób powiązana z firmą IMPULS która działa w Warszawie oraz Gorzzowie. IMPULS SECURITY POLSKA z Poznania, zatrudnia obecnie przeszło 300 pracowników na umowę o pracę i nie posiada obecnie żadnych zaległości zarówno w wynagrodzeniach jak i w płaconych składkach. ------------------------------------------- Do osób instytucji publikujących materiały lub nierzetelne informacje: Prosimy o jednoznaczne i precyzyjne wskazywanie instytucji których dotyczą (pełna nazwa firmy, adres, właściciel, nip firmy) gdyż obecnie działania, jednoznacznie godzą w dobre imię naszej firmy narażając nas na realne straty finansowe. Wzywamy tym samym do usunięcia lub umieszczenia odpowiedniej informacji – sprostowania, zgodnie z przedstawioną przez powyżej informacją. Jednocześnie informujemy że brak odpowiednich działań z Państwa strony lub dalsze publikowanie nierzetelnych informacji, które naruszać będą interesy naszej firmy skutkować będzie skierowaniem sprawy do sądu. (usunięte przez administratora) IMPULS SECURITY POLSKA SP. z o.o 61-357 Poznań ul. Podmiejska 2 NIP 9721188352

Daniela
@IMPULS SECURITY OLSKA

A ja chciałam przyjąć się do firmy Impuls jako spszataczka ale jak widzę i czytam wasze wpisy to włos jeży mi się na glowie

@IMPULS SECURITY OLSKA

Wy tam w Poznaniu też ładnie traktujecie ludzi, nie lepiej od Gorzowa.

@Daniela

Brawo.

Justyna

@anty-cieć, proszę Cię uprzejmie o zapoznanie się z regulaminem forum GoWork.pl Na forum zabronione jest obrażanie innych pracowników lub użytkowników forum. Czy pracujesz w firmie Impuls Security Polska? Jak oceniasz firmę? Czy pracownik ma wpływ na miejsce delegowania? Czy firma zapewnia dodatki np. mundurowe lub inne dodatki socjalne?

@Justyna

Pracowałem w tej firmie wystarczająco długo, żeby znać prawdę. A po twoich pytaniach widać, że masz o nich zielone pojęcie. My jesteśmy ludźmi, ale dla niech "cieciami", z którymi można zrobić cokolwiek.

Justyna

@krzyzyk Może zechcesz wypowiedzieć się szerzej na temat warunków finansowych, jakie oferuje firma Impuls Security nowym pracownikom oraz jak te warunki się rozwijają wraz ze stażem pracy? Taka informacja może być bardzo cenna dla pozostałych użytkowników forum. Pamiętajmy też, że większa ilość szczegółów sprawia, że opinia jest znacznie bardziej wiarygodna.

Zostaw merytoryczną opinię o Impuls Security Polska - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Impuls Security Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Impuls Security Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Impuls Security Polska