Opinie o Profamilia Anna Lesiewicz-Ksycińska Lidia Zwierzak Marcin Zwierzak sp.j. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Profamilia Anna Lesiewicz-Ksycińska Lidia Zwierzak Marcin Zwierzak sp.j.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Profamilia Anna Lesiewicz-Ksycińska Lidia Zwierzak Marcin Zwierzak sp.j. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Profamilia Anna Lesiewicz-Ksycińska Lidia Zwierzak Marcin Zwierzak sp.j. w Łódź

Skarga Nowy wpis

Rejestracja nie spełnia oczekiwań zamiast do lekarza wyciągnąć kartę wyciągają do pielęgniarki to nie pierwszy raz nawet niema przepraszam tylko skargę może panie sobie pisać

Andrzej Nowy wpis
@Skarga

Jak to do pielęgniarki? To one też przyjmują zapisy pacjentów? Dużo osób pracuje w rejestracji? Bo może te pomyłki są powodowane zbyt małą ilością personelu?

Pacjentka Nowy wpis
@Andrzej

W rejestracji są dwie osoby.

Alicja Nowy wpis

No widzę że zdania są podzielone, więc chyba pozostaje tylko przekonać się na własnej skórze. A powiedzcie jak wygląda ta rekrutacja? Pewnie po kierownikowi rehabilitacji można się podziewać pytań branżowych.. mam rację? A jakie pytania zadaje właściciel?

Justyna

Nie ma co szukać na siłę złych stron firmy. Mamy dobrego pracodawcę i wystarczą chęci do pracy!

Ktos

A na mnie zrobili dobre wrażenie. Jasne zasady współpracy. Jedynie proces rekrutacji trochę długi (rozmowa z kier rehabilitacji, potem z właścicielem i dzień próbny). Fajny zespól ludzi, ktorzy pracują tam po kilka lat. Stawki normalne (oczywiście chciałoby się więcej). Dla mnie na plus. Zobzczymy czy ostatecznie mnie przyjmą. Fakt jest faktem, zeby u nich pracowć trzeba mieć zawodowo poukładane w głowie.

Firma Profamilia Anna Lesiewicz-Ksycińska Lidia Zwierzak Marcin Zwierzak sp.j. szukała nowego pracownika na stanowisko FIZJOTERAPEUTA - WIZYTY DOMOWE. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
vg

po prostu nie każdy musi być zadowolony @ mokija. Natomaist tak czy inaczej - czy szukają pracowników?

Odradzam rowniez

Odradzam zdecydowanie ze wzgledu na pania Zwierzak. Totalne tepoglowie, kolejny dorobkiewicz ktory o fizjoterapii nie ma zielonego pojecia. Najwazniejsze to byc pania prezes, ladnie pachniec i wygladac. Przekonacie sie o tym bedac na rozmowie kwalifikacyjnej;) Bedac malym dzieckiem musiala wpasc do kociolka z brakiem kultury bo niestety wystarczy jej tego na cale zycie.

Odradzam

Niestety zgadzam się z poprzednikami. Tyranie za grosze. Do tego obciążanie fizjoterapeutów pracą nie związaną z umową ( przeprowadzki, sprzątanie itd ).

Adaś 353

Popieram poprzedniego rozmówcę ,właścicielka patrzy tylko jak wykorzystać pracownika , umowy Trzymajcie się z daleka od tej firmy -pacjenci też nie są dobrze traktowani

fizjo_mgr

Firma która rozwija się dzięki zatrudnianiu [usunięte przez moderatora]. Nie dajcie się nabrać na obiecanki. Umowa w tej firmie to fikcja, ja czekam już ponad rok i nic.Kazali mi kłamać w urzędzie pracy bo inaczej wylecę. Max zarobki 1500 na rękę, praca po 10 godzin 5 dni w tygodniu i obietnice premii których nie ma, bo są przeznaczane na kary w NFZ. Poza tym nie wiesz co będziesz robić, dziś np. sprzątamy po remoncie, jesteśmy tańsi niż firma sprzątająca. Przed kontrolami atmosfera jest napięta, szefowa wyzywa nas i pacjentów od[usunięte przez moderatora]szkoda gadać. Wpakowałem się po uszy w to (usunięte przez administratora) . Jedyny plus do młody zespół. Uwaga na tą firmę. Profamilia Łódź Stefana 2

Zostaw merytoryczną opinię o Profamilia Anna Lesiewicz-Ksycińska Lidia Zwierzak Marcin Zwierzak sp.j. - Łódź

• Jak się pracuje w Profamilia Anna Lesiewicz-Ksycińska Lidia Zwierzak Marcin Zwierzak sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Profamilia Anna Lesiewicz-Ksycińska Lidia Zwierzak Marcin Zwierzak sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Profamilia Anna Lesiewicz-Ksycińska Lidia Zwierzak Marcin Zwierzak sp.j.?

Profamilia Anna Lesiewicz-Ksycińska Lidia Zwierzak Marcin Zwierzak sp.j.
2.9/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Stefana 2
    91-463 Łódź

Profamilia Anna Lesiewicz-Ksycińska Lidia Zwierzak Marcin Zwierzak sp.j.