Opinie o All In Flex w Roosendaal

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy All In Flex. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie All In Flex na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o All In Flex w Roosendaal

Nie ogarniam trochę tych opinii. czy agencja w ogóle jeszcze działa? Patrzyłem za pracą po prostu tu jak chciałem oferty obejrzeć to wyszło, że na Facebooku mieli ostatnie posty jakoś w 2022 i ich strona www nie działa, przynajmniej teraz u mnie a tutaj jeszcze z rok temu ocenialiście warunki. poprawiło się coś w warunkach, że już nie piszecie?

Łukasz

Witam chciałem wam opowiedzieć o agencji pracy Interim Jobs w rozendalu. Jak będziecie w biurze to czekanie na lokacje w biurze z 9 g i po tym czasie może coś się znajdzie ale na pracę niema co liczyć trzymają ludzi 2 tygodnie bez pracy , tłumacząc się że czekają na introdukcje (usunięte przez administratora) prawda to czekanie jest tylko po to by ściągnąć pieniądze od was za mieszkanie , lokacje mają bez ogrzewania . Kible rozwalone prysznice z 5 cm brudu , materace oszczane i z plamami czarnymi . Dodaje zdj . I za tą lokacje każą sobie 115 płacić , a Solaris po holendersku byś nic nie zrozumiał i wypłaty wyglądają za 5 dni może max za 2 zmianę wypłacą 250 bo zabierają et i za mieszkanie każą sobie płacić jeszcze raz . Więc jak ktoś chciałby dopłacać do pracy w agencji to INTERIM JOBS W ROZENDALU czeka mogę dodać zdj jak chcecie potwierdzające to wszystko

Nie Nowy wpis
@Łukasz

Mialem podobna sytuacje .... problem z aplikacja. Po kilku godzinach spedzonych w biurze, czekaniu az sie ktos zaintersuje tym , ze przyjechales do pracy odechciewa sie wszystkiego. Zadnej pomocy ze strony pan z biura. Tylko non stop pytaly czy juz wszystko wypelniles i presja z ich strony.. lokacja szkoda slow... chaty zagrzybiale, smierdzace. Kosze na smieci postawione w wejsciu do mieszkania. Roosendaal to jedna wielka (usunięte przez administratora) na czele z interimjobs!!! Uwaga do interimjobs rekrutuje Rekruter Kinga HumanBe!!!

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w All In Flex?

M@G!K Nowy wpis

Nawet nie byłem świadomy ze tak ludzi kroja z pieniedzy. Wszystkie odcinki z wyplaty mialem na ich koncie ktore puzniej mi usuneli. Zarabiałem po 120€ tygodniowo za prace jak w kopalni. Ciezko mi stwierdzic na ile mnie skroili... Na pewno zle odprowadzali skladki i tygodniowo na pewno mieli 100€ do przodu z mojej wypłaty. Pomnożyc to przez 26tyg to wychodzi całkiem duza kwota. A na koniec mojej kadencji nie wypłacili mojej ostatniej wypłaty w kwocie ok 200€. Ludzie ostrzegam was. Szerokim łukiem omijajcie te biuro!!!

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie All In Flex? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Pracownik magazynu odzieżowego
Roosendaal
Strefapracy.com Sp. z o.o.
logo firmy Order Picker w AH, wiele lokalizacji
Carrière
(2060 opinii)
logo firmy Magazynier
Roosendaal
Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.
M@G!K

Ludzie nie pchajcie sie do tego biura!!! Wycisna was z pieniędzy jak szmate z ostatniej kropli wody. Najgorsze ścierwo jakiego w życiu doświadczyłem... Pracowałem w Putten. Takiej (usunięte przez administratora) jaka tam siedzi to nigdy na oczy nie widziałem. Same (usunięte przez administratora),złodzieje i kryminał. Jeśli chodzi o prace w ep de graff to tragedia!!!  Istny (usunięte przez administratora) na chłodni w temp -5stopni. Po godzinie charówki człowiek czuje jak ubrania na nim zamarzają. (usunięte przez administratora) od rana do wieczora. Rzucanie jakims zmrożonym (usunięte przez administratora)(ala kurczak)po 10-20kg z palety na palete w tempie jak maszyna. Wszyscy tam ludzie leca na fecie albo pigułach zeby wytrzymać taki wysiłek. Wydaje mi sie ze ludzie w kopalni maja lżejsza prace jak tam. Na kantynie i w kiblach to z daleka śmierdzi fetą!  Kierownik Albercik nie lepszy,sam pewnie wali jakiś koks i przychodzi puźniej poganiać polaczków i ciągle wydziera ta morde ze za wolno.  Gdyby była możliwośc nagrania tam jakiegoś filmiku jak ludzie pracuja to juz dawno by zamkneli ten (usunięte przez administratora). Ludzie ja po pierwszym tygodniu pracy z łóżka nie mogłem sie podnieśc przez kilka dni. Na dodatek mam już kontuzje nadgarstków która moge tylko operacyjnie usunąc. Jak maszyna palca mi wcieła,gdzie zakrwawiłem cała maszynę to holender zaczął morde na mnie wydzierać,nawet zadnego opatrunku nie dostałem. Jak miałem sytuacje ze zakażenie w dłoń mi sie wdało to zamiast zawieśc mnie do lekarza to kazali mi (usunięte przez administratora) do (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) To największy koszmar jaki w życiu przeżyłem... Jeśli chodzi o wielkiego kordynatora Pawełka z ćputten to stara moczymorda!!! Codziennie pije a puzniej naprutu wsiada za kierownice. Ma jakies urojenia. Jak sie napije to włacza mu sie tak zwany "strażnik texasu" chodzi po domkach (usunięte przez administratora) i szuka (usunięte przez administratora) do (usunięte przez administratora) Wymysla jakies kary za ktore obciazani sa pracownicy. Dzwoni do biura gada jakies (usunięte przez administratora) a czlowiek na wypłate nie dostaje całych swoich pieniędzy. To zakompleksiona moczymorda!!! Gościu ma na karku ponad 40lat a mamusia z PL przysyła mu paczki z bigosem i ciastem. Hahahahahaha. Wielkie pozdro dla Ciebie. Tylko ciekaw jestem jednego.... jak bardzo mocno dostałeś (usunięte przez administratora) od mojego koleszki przed moim wyjazdem bo puzniej nie widziałem Twojej mordy!!! Gdybym miał możliwosć to już dawno spuścił bym bombe atomową w te miejsce aby wybić ta cała (usunięte przez administratora)wraz z tym (usunięte przez administratora)Vincentem.

Aleksander krzak

Nie polecam zakwaterowanie grzyb i podłoga z betonu szafka jak z przebieralni z zakladu pracy na głowę smierdzacy rumuni na umowę się czeka od rana do 17 dno totalne

Iwona
@Aleksander krzak

Czyli zakwaterowanie nie podeszło? a nie prosiłeś o jakieś zdjęcia przed wyjazdem czy coś? można chyba normalnie poprosić w razie czego? I powody oczekiwania na tę umowę to jakie były? później już po tych wstępnych utrudnieniach było w miarę okej? pzt., czy można wnieść o zmianę zakwaterowania?

Xyz

Pracował ktoś przez agencje Interim Jobs Rossendal przy mięsie w Best? Jakie opinie?

M@G!K

Dla wszystkich wtajemniczonych udostępniam artykół który ukazał się za mojej kadencji. http://www.nu.nl/binnenland/3676758/politie-valt-bungalowpark-putten-binnen.html Ludzie uciekajcie z tego miejsca! To jedna wielka (usunięte przez administratora)

Urszula
@M@G!K

Nie znam niestety niemieckiego. Mógłbyś zrobić mi tę przysługę i po krótce wyjaśnić, co tam się takiego dzieje? Zwłaszcza, że odradzasz pracę, a też nie jest tak, że jest nie wiadomo w czym przebierać w okolicy.

M@G!K

Ludzie nie pchajcie sie do tego biura!!! Wycisna was z pieniędzy jak (usunięte przez administratora)z ostatniej kropli wody. Najgorsze ścierwo jakiego w życiu doświadczyłem... Pracowałem w Putten. Takiej (usunięte przez administratora) jaka tam siedzi to nigdy na oczy nie widziałem. Same (usunięte przez administratora) i kryminał. Jeśli chodzi o prace w ep de graff to tragedia!!!  Istny (usunięte przez administratora) na chłodni w temp -5stopni. Po godzinie charówki człowiek czuje jak ubrania na nim zamarzają. (usunięte przez administratora) od rana do wieczora. Rzucanie jakims zmrożonym (usunięte przez administratora)(ala kurczak)po 10-20kg z palety na palete w tempie jak maszyna. Wszyscy tam ludzie leca na fecie albo pigułach zeby wytrzymać taki wysiłek. Wydaje mi sie ze ludzie w kopalni maja lżejsza prace jak tam(usunięte przez administratora)  Gdyby była możliwośc nagrania tam jakiegoś filmiku jak ludzie pracuja to juz dawno by zamkneli ten (usunięte przez administratora). Ludzie ja po pierwszym tygodniu pracy z łóżka nie mogłem sie podnieśc przez kilka dni. Na dodatek mam już kontuzje nadgarstków która moge tylko operacyjnie usunąc. Jak maszyna palca mi wcieła,gdzie zakrwawiłem cała maszynę to holender zaczął morde na mnie wydzierać,nawet zadnego opatrunku nie dostałem. Jak miałem sytuacje ze zakażenie w dłoń mi sie wdało to zamiast zawieśc mnie do lekarza to kazali mi (usunięte przez administratora) do (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) To największy koszmar jaki w życiu przeżyłem... Jeśli chodzi o wielkiego kordynatora Pawełka z (usunięte przez administratora)to stara moczymorda!!! Codziennie pije a puzniej naprutu wsiada za kierownice. Ma jakies urojenia. Jak sie napije to włacza mu sie tak zwany "strażnik texasu" chodzi po domkach (usunięte przez administratora) i szuka (usunięte przez administratora) do (usunięte przez administratora) Wymysla jakies kary za ktore obciazani sa pracownicy. Dzwoni do biura gada jakies (usunięte przez administratora) a czlowiek na wypłate nie dostaje całych swoich pieniędzy. To zakompleksiona moczymorda!!! Gościu ma na karku ponad 40lat a mamusia z PL przysyła mu paczki z bigosem i ciastem. Hahahahahaha. Wielkie pozdro dla Ciebie. Tylko ciekaw jestem jednego.... jak bardzo mocno dostałeś (usunięte przez administratora) od mojego koleszki przed moim wyjazdem bo puzniej nie widziałem Twojej mordy!!! (usunięte przez administratora)

Marek M

All-In Flex Roosendal to faszystowska organizacja przestępcza o charakterze (usunięte przez administratora). Jak ktoś czuje się pod człowiekiem to będzie mu tu dobrze bo dostanie opiekę taką samą, jaką oferowało (usunięte przez administratora)

Kierowca

Ludzie nie marnujcie sobie nerwów, jestem kierowca w tej Agencji i pracuje w best codziennie dojeżdżamy do pracycpo 60km przyjechałem z dziewczyną jesteśmy młoda para bez nałogów przyjechaliśmy poprostu zarobić na lepsze jutro. Ale to co tutaj się wyprawia to jest dramat, solarisy inne niż wypłata, inne godzinny pracy niż pracujesz, z każdą wypłata mamy coś nie tak, ciągle telefony do kordynatora który odsyła nas do biura które mieści się 90km od miejsca pracy, więc trzeba jechać 90 km żeby załatwić jaka kolwiek sprawę, zabieranie podwójnych mandatów, mieszkanie tragedia co chwilę wprowadzają się nowi ludzie którzy piją i spoczywają narkotyki... ogólnie Allinflex nie ma żadnego dobrego podejścia do pracownika, gdy chcesz zrezygnować z bycia kierowca to straszą cie ze cie wywala z pracy.. jeden wielki Meksyk, myślałem że ludzi którzy przyjechali pracować i nie ma z nami problemu będą traktować normalnie, nic z tych rzeczy, ludzie dajcie sobie na spokój z tą Agencja Pan Tomek który zarządza finansami nawet nie chce z nikim rozmawiać trakuje innych jak niższy poziom... mimo tylu negatywnych opinie postanowiłem spróbować mimo to, ale to był błąd i proszę ludzie nie popełniajcie go jak ja bo zostaniecie z marna wypłata i z nerwami

ulka

Nie wiem skąd wynika Twoje niezadowolenie, ale jak widać, jest jednak sporo osób, które pracę polecają.. ja również uważam, że jest ok, więc nie rozumiem z czym masz problem...

Gienek
@ulka

Ty (usunięte przez administratora)jesteś problemem przez takich ludzi jak ty są zawsze problemy obys któregoś dnia zapłacił za te twoje kłamstwa

Java
@ulka

No bo za mało na dragi mu kasy

@ulka

Jak dla was 300 Euro tygodniowo to szczyt marzeń to zapraszam do mnie dam 320 no i darmowy nocleg ????

Iwona
@Paweł

Jesteś pewny, że teraz jest 300? Ciekawe swoją drogą dokąd tak zapraszasz

Pracuś

Praca bywała ciężka, ale wynagrodzenie było dobrą motywacją. Ogółem podsumowując to jestem zadowolony. Wróciłem już 3 miesiące temu i planuję kolejny wyjazd ;)

Zack213
@Pracuś

Sorry ja pracuję w albert hein na swoim mieszkaniu otrzymuje 560eur za 5dni po 7.5godziny.ciekawe jak w all inn te wypłaty.250eur za tyle samo godzin na firmowej hacie macie?.

Maniek
@Pracuś

To jedz i nie wracaj.

Wikol
@Zack213

Możliwe, ja za nocki na miesie za tydz dostalam 150e i się tak (usunięte przez administratora).., ze jak tam dzwoniłam co to jest to mi powiedzieli wyplata. Tylko, że ja nie popuściłam , kłóciłam się kolejny tydz o reszte pieniędzy aż w koncu mi wyplacili ale straszyli , ze mam wyp.... z hotelu a jak nie to Jimmy mnie wyrzuci, śmiech na sali. Tylko, że ja mam wredny charakter to im ze mna łatwo nie było.

Remus
@Zack213

Coś tu (usunięte przez administratora) nam głupoty kolego sympatyczny. Musiałbys miec 17e/h brutto zeby ci przy 37.5h w tygodniu 560e netto wychodziło. Nie slyszalem jeszcze o takich stawkach dla pickerow/wozkowych (chyba ze siedza 15lat w jednej firmie) a patrzac po twojej wypowiedzi to pewnie nic tam wiecej nie robisz. Chyba ze placa ci za (usunięte przez administratora) glupot mitomanie co liczyc nie umie. Jak idziesz do roboty za €10,30 na 40 godzin to ile (usunięte przez administratora) chcesz miec tej tygodniówki? prosta matematyka 40 x 10,30 = 412 - podatek (~50)ubezpieczenie(20~25)-zakwaterowanie(95~105) I wychodzi 250e jak w morde strzelił. I nie ma różnicy czy pojdziesz przez ten (usunięte przez administratora) all in czy przez inne biuro to matematyki nie oszukasz. Wiec sie tu nie lansuj ty zwykly farmazonie.

Don
@Remus

W Albert Heijnie tak się zarabia. W Otto po wszystkich odtrąceniach dostawałem średnio po 450-500 e na agencyjnej chacie i z agencyjnym ubezpieczeniem. To, że ty zarabiasz 10,30 na godzinę, to nie znaczy, że każdy ma tak ograniczone horyzonty, matematyku z Bożej łaski. W Albert Heijnie stawka to 12,xx a po 13 tygodniach wzrasta do 13,xx. Do tego masz dodatki za pracę po 22:00, niedziele 200%. A tu jak gość napisał, mieszka na prywatnej chacie więc zwracają też za dojazd. W Albert Heijnie robi się pieniądz, a nie tyra za twoje 10,30. Daj tylko maila to od razu ci wysyłam salarisy w pdfach jak ta chciał dyskutować.

Roman
@Don

Te przez Ciebie podane stawki są aktualne, ale jedynie dla pracujących w Albert Heijnie? A dla pracujących w Roosendaal stawka to 10,30 e/h? Jedna agencja zatrudnienia i takie różnice? Pracownicy agencji proponują wybór, informują o różnicach i wszystkich aspektach pracy, typu system pracy, konkretne obowiązki, koszty za zakwaterowanie? Żeby nie było, że jest się zostawionym samemu sobie?

Zack 213
@Remus

Spoko spoko masz dauna i tyle. Np w Albert hein masz stawkę 13,80 Za nockę np 150%a za popułodniowki masz 135%policz (usunięte przez administratora) i tyle. Kto pracuje za 10,30tylko takie tępaki jak ty.

M.M.

(usunięte przez administratora) dziadostwa, szmatławce najgorszego sortu, (usunięte przez administratora) totalna (usunięte przez administratora) Tak w skrócie można skomentować to biuro i ludzi którzy przez nie pracują długo.

Uważajcie ludzie na siebie

Ludzie nie radzę wam tam iść pracować mieszkania tragedia w jednym pomieszczeniu stają łóżka piętrowe i śpisz z chug wie kim sama patologia cały czas narkotyki a jak przychodzi weekend to szkoda gadać wypłaty nie są wypłacane tak jak być powinno lub nie płacą wcale koordynatorzy tragedia jednyk jest z nich Polaczek radzę wam uważać na tego gościa ludzie są zastraszani i zmuszani do pracy po godzinach lub masz przyjść w sobotę bo jak nie to nie dostaniesz wypłaty sam raz miałem taką sytuację nie poszedłem wypłaty nie zobaczyłem jeszcze na dodatek powiedzieli dla mojej dziewczyny ze jak nie przyjdę to możemy się pakować i wypier... Więc powiedziałem stop postawiłem się temu Polakowi który jest tam koordynatorem że nie będzie straszyć mnie ze zostane cytuję wyje... Z domku razem z tą twoją szma.. I wypłaty nie zobaczymy i będziemy wracać do Polski na piechotę. Serio nie polecam tego biura no jest tam strasznie ludzie pracują tam w ciężkich warunkach ale boją się odezwać bo jest starsze ludzi ze strony tam o to pseudo szefów i koordynatorów tam powinien zostać wysłany człowiek z ukryta kamerka pracować i wszystko by wyszło na światło dzienne i w końcu by może ktoś zrobił tam porządek. Z mojej strony na tyle więcej informacji zostawię dla sb bo wolę tego nie pisać uważajcie na sb ludzie i bądźcie dla siebie dobrzy bo Polak Polakowi niech pomoże a nie stoi obojętnie i patrzy na sb aby miał dobrze nie o taką Polskę walczyli nasi przodkowie.

Kamil
@Uważajcie ludzie na siebie

to jak ktos Cie straszy ze Ci wyplaty nie wyplaci wystarczy zrobic jedno powiedziec ze sie wzywa policje albo poprostu wezwac...

Lupin
@Kamil

Na jakim swiecie ty zyjesz ? Zostaw se takie rady dla siebie bo ludzie w to uwierza i sie beda osmieszali. Policja to nie organ rozstrzygający o naleznosciach zaplaty. Lepiej udac sie do FNV gdzie sprawdzą wszystko i zakadaja sprawe sadowa jezeli sa niejasności i podejrzenie o celowym oszustwie. W drastycznych przypadkach zglosic dodadtkowo do SZW. Policją to sobie mozesz sasiada straszyc matole. I jak sie na czyms nie znasz to zamknij dziure i nie wprowadzaj ludzi w błąd.

Jak szefostwo w All In uitzendbureau traktuje ludzi?

Ktos

No ja tam pracowałam krutko ale nie polecam tego biura. Szef myśli że mu wszystko wolno i nic nie idzie z Nim załatwić a żeby się z Nim spotkać to tragedia wieczne kłamstwa. A koordynatorzy to też pomsta do NIEBA pracują za grosze a myślą że wszystkie rozumy posiadali i na siłę z ludzi patrzą zrobić głupkow. Więc szczerze nie polecam

Marysiathc
@Ktos

Jak piszesz krótko przez "u" to sie nie dziwie ze dlugo nie popracowales. Ja przywaliłam w (usunięte przez administratora) pare razy a i tak szef sie ze mna spotkał i rozmwaial normalnie. W holandii wszedzie (usunięte przez administratora) ale czy wieksza niż w pl? Jak przyjezdzasz pracowac i pracujesz to nie ma bata zeby były problemy. A jak Cię melanż poniesie to pij piwo które nawarzyles. Ja swoje przepracowałam i nara 5. Trafiały sie gorsze agencje jak (usunięte przez administratora), albo moje motto (usunięte przez administratora)..pozdro

savana00

Z ciekawosci weszlam sprawdzic co jest napisane na temat agencji w ktorej pracuje od prawie roku. Mieszkam w Rotterdamie i pracuje przy produkcji alkoholi ,stawka moze bez szal. Ale wypalty na czas, salarisy zawsze , w biurze o kazdej porze ktos odbiera i nawet sa pomocni. Wiem ze ludzie dodaja opinie tylko wtedy gdy sa wkurzeni ale ja chcialabym wam powiedziec ze to co bylo x lat temu wcale nie jest takie samo dzisiaj. To moja nie pierwsza agencja i pewnie nie ostatnia ale nie mam zadnych problemow z nimi.

Kamil

ja na szczescie nie zaczalem pracy z ta agencja bo widzialem co tam sie dzieje aczkolwiek bylem w biurze,umowe podpisalem. Pod wieczor w piatek dostalem smsa ze moj pierwszy dzien pracy czyli poniedzialek mam rezerwe,juz mi cos wtedy nie pasowalo. Z racji tego ze mialem gdzie sie zatrzymac nie przeprowadzilem sie na mieszkanie tylko najpierw pojechalem zobaczyc na mieszkanie i okazalo sie ze to byl dobry pomysl bo to co zobaczylem w srodku rozwialo moje watpliwosci co do tej agencji. W mieszkaniu o ile to mozna nazwac mieszkaniem strasznie brudno,uzywki na stole,(patologia). Mieszkanie to rudera ,drzwi zabite deska,okna pozaslaniane jakimis szmatami,pokoje nie spelniajace zadnych standardow ,ludzie na bungalow lepiej mieszkaja. W taki sposob nie nawiazalem z nimi wspolpracy.NIE POLECAM tej agencji.

Twój stary wie lepiej

Ostrzegam wszystkich przed tym biurem za pokój a raczej hotel biorą 115euro w hotelu w Rossendal gdzie warunki są masakryczne zdzierają na wszystkim za buty robocze biorą 35euro taniocha większości osób na hotelu wegetuje pracując po parę dni po prostu jeden wielki kibel

M@GIK

Ludzie nie pchajcie sie do tego biura !!! Tam nic nie jest wporządku. To jest jeden wielki syf,który trzeba sprzątnąć spuszaczają jakaś bombe w te miejsce. Komentaże typu: "praca dobrze platna" , "warunki mieszkaniowe sa na normalnym poziomie" , "na każdym domku jest bezpłatne wi-fi" , " praca jest lekka i można złapać dużo godzin" , " do pracy dostaje sie rower za ktory nie trzeba płacić" , "ludzie na domku sa wporządku,tylko trzeba sie jakos dogadywać" , "kordynator Paweł jest miły i uprzejmy,zawsze pomaga" ,itp to jedna wielka ściema!!! Realia sa całkiem inne. Te komentaże piszą zazwyczaj zwykłe lachociągi Vincenta,ktore siedza w biurze i przez cały dzień maja fuche aby na wszystkich stronach podbudować opinie biura.To jest ich rola każdnego dnia. Sa to zwykłe tępaki bez szkoły,które do niczego sie nie nadaja no chyba ze do obiągania czy dawania (usunięte przez administratora) pod biurkiem. Te osoby sa wziete z całego tego patologicznego getta. Żaden pozytywny komentaż nawet nie jest normalnie podpisany tylko po przez "XYZ" ,itp. Relia sa takie ze jak ktos sie zdecyduje na wyjazd przez te biuro to autamotycznie staje sie niewolnikiem tego biura. Człowiek wpada w założone pułapki a nastepnie jest tylko i wyłacznie wykorzystywany a na koniec obdzierany z ostatnich swoich pieniedzy,a raczej jałmużny na,którą (usunięte przez administratora) cały tydzień jak wół. Biuro kasuje twoją tygodniówke w wysokości ok 400-500€ za ta charówke(45-60h/tydz) a nastepnie rzucają człowiekowi w pysk po 100-150€. Takie pieniadze to sie w PL zarabia a człowiek żyje u siebie w kraju i w normalnym mieszkaniu a nie w zagrzybiałych melinach z cała tą patologią co tylko morde topia całymi dniami w butelce i ćpaja. Za zarobiona tygodniowke starcza pieniedzy tylko na dragi,alkochol i opłacenie meliny w której trzeba spać na rozjebanej,zaszczanej piętrówce a wszystkiego do okoła trzeba pilnować zeby nikt Ci nic nie (usunięte przez administratora) Metraż w tych melinach jest taki ze nawet człowiek torby nie ma gdzie rozpakować. W zakładzie karnym maja większy metraż. Najgorzej jest jak młody człowiek przyjezdza niczego nie świadomy co go czeka. Ja już po raz kolejny was ostrzegam!!! No chyba ze ktoś jest bardzo hardkorową osobą i lubi takie survivale na holenderskich melinach. Dla wszystkich dociekliwych udostępniam swojego maila do kontaktu: blue1500@interia.pl. Mogę przesłać swoje tygodniówki z pracy przez te biuro oraz bardzo chetnie udziele wywiadu w tym temacie. Pozdrawiam wszystkie lachociągi z biura wraz z Panią Moniką oraz najstarszą moczymorde dekernu w Putten,kordynatora Pawełka,który wpierdala bigos od mamusi ????

Danuta
@M@GIK

Mam sporo obaw przez tą Twoją opinię. Możemy porozmawiać o szczegółach? Na jakim stanowisku pracowałeś w All In?

M@GIK
@Danuta

Jak nie chcesz przeżyć koszmaru w swoim życiu to lepiej daj sobie spokój z tym biurem. W ogóle w szoku jestem ze takie agencje przez tak długi okres czasu normalnie funkcjonują. Sprawę trzeba nagłośnić i zgłosić do związków zawodowych aby zamkneli ten cały (usunięte przez administratora) !!! Kiedyś już to zrobiłem ale w pojedynkę nic się nie w skóra. Danuta jak masz wątpliwości do tego co napisałem to zobacz co się wydarzyło za czasów mojej kadencji: https://www.nu.nl/binnenland/3676758/politie-valt-bungalowpark-putten-binnen.html

Niezadowolony
@Danuta

Przy miesie i jakas gowniara co pracuje tyle co oranzada ma gwarancji powiedziala mi ze to ona decyduje kiedy ja mam isc do domu paranoja

Migawka
@M@GIK

Zgadzam się z tobą pracowałem tam i to jest banda (usunięte przez administratora)bezczelnych zaćpanych cwaniaków a ten Kordynator Paweł to najgorsza (usunięte przez administratora)w rozciągniętym dresie jaką widziałem,który ma swoich przydupasów ktorzy latają dla niego i handlują amfetaminą.LUDZIE NIE PCHAJCIE SIĘ TAM W TE ZAGRZYBIONE CELE Z ZASZCZANYMI MATERACAMI.

Polsat interwencja
@Migawka

Możecie na nas liczyć.Będzie suprise!!!

@M@GIK

To co kolego napisałeś to wszystko prawda zgadzam sie z tobą lepiej ludzie odpuscie

Kacpeerr
@M@GIK

Nic nie jest w porządku ,koordynator Paweł nic nie załatwi ,ludzi prubuja zastraszyć pajace drobne haha ,jak ktoś ma słabo psychikę to wejdą na głowę ,ha żenada ludzie omijajcie x daleka to biuro i te meliny a nie mieszkania później wstawię zdjęcia pokoju a raczej meliny piwnicznej .ktoś chce coś więcej zostawiam email msobczak182@gmail.com

Zostaw merytoryczną opinię o All In Flex - Roosendaal

• Jak się pracuje w All In Flex?

Zobacz opinie na temat firmy All In Flex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w All In Flex?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

All In Flex