Opinie o REVINOX w Mikołów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy REVINOX. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie REVINOX na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o REVINOX w Mikołów

Aneta Nowy wpis

Na co zwracają uwagę w cv oprócz wykształcenia ?

anonymous Nowy wpis

FIRMA REVINOX NIE ISTNIEJE.

Alicja Nowy wpis

Ostatnie komentarze pojawiły się tu w maju ubiegłego roku. A co możecie obecnie napisać o REVINOX? Jak przedstawiają się ogólne warunki pracy? Jakie zmiany zaszły w firmie? Podzielcie się informacjami z przyszłymi kandydatami.

Maniek Nowy wpis

Bardzo bardzo dużo pytań, to prawda, ale też nie wiadomo jak to będzie

Brałeś udział w rekrutacji do REVINOX. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Witkacy

Jeżeli ktoś nie wie jakie są stawki za pracę w Revinoxie w Mikołowie to może warto aby jakaś osoba wreszcie wybrała się na rozmowę rekrutacyjną i przedstawiła sytuację na forum. Z tego co widzę to średnio można liczyć na pracowników tej firmy jeżeli chodzi o jakieś podpowiedzi. Mam nadzieję, że w samym zakładzie już lepiej to wygląda.

jacek

no własnie, dajcie znać jaka jest kwota wypłącana do ręki normalnie, bo nie wiem juz w tym momencie co konkretnie zrobić, bo raz podają tak a raz tak. Mam nadzieje, że teraz będzie tak, że będzie mozna też wynegocjowac jakieś lepsze arunki tak naprawde... czekam na Wasze komentrze odnośnie pracy u nich.

wrona krakowska

też myślę aktualnie nad zatrudnieniem w Revinox natomiast liczę szczerze że zanim podejmę decyzję tutaj na forum znajdę niezbędne informacje.m a mianowicie na starcie jakie są warunki, to znaczy jak skonstruowana umowa i jakie pieniążki na rękę? ewentualnie potem jaka jest realna ścieżka awansu i możliwa?

Cierpliwy

Szukam wierzycieli aby połączyć siły, zainteresowanych współpracą proszę o kontakt tel.(usunięte przez administratora)

mad

Witam wszystkich Pracowałem w tej firmie i wszystkim szerze odradzam. Zatrudniając się tam zostałem zapewniony że w firmie pracują specjaliści którzy znają się na rzeczy. To bzdura. Jak zaczęły się konkretne pytania w tematach projektowych wszystko wyszło.Ludzie w dziale projektowym nie mają uprawnień by to robić z wiedzą to samo. Szukają ludzi którzy poświęcą swój wolny czas i weekendy żeby tam tyrać bez dodatkowego wynagrodzenia. W firmie jest bardzo duża rotacja pracowników co mówi samo za siebie. Szczerze odradzam!

A

uwaga nowa firma AN KOP MIKOŁOW

waldek

NIC DODAĆ NIC UJĄĆ ! A MIAŁO BYĆ TAK PIĘKNIE !

Czy firma Revinox jest w upadłości?, czy dalej funkcjonuje? a jeżeli tak to na jakich zasadach?

Nas również oszukał Revonox. Mamy nie zapłacone nadgodziny delegacje diety. Porażka

kk

Pozew o zapłątę złożyliśmy, zgłoszenie do prokuratury o popełnieniu przestępstwa w przygotowaniu - Art. 286. § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8. Mamy nadzieję, że firma, którą teraz założyli nie oszuka już tylu osób!!!

lko

Jestesmy poszkodowani, jak się skontaktować?

byly

Firma Revinox praktycznie juz nie istnieje, ta sama ekipa która wykończyła już dwie wyżej wymienione firmy występuję pod nazwami Trinitec i An-Kop. Przestrzegam przed robieniem z nimi jakichkolwiek interesów. Ci ludzie nie mają żadnych skrupułów. Sprawą powinien zając się prokurator.

Nowicki K

Czy firma Revinox już upadła ? czy złożyli wniosek o upadłość ? Czy ktoś wie czy Revinox jeszcze istnieje ?

MK

Witam. Zgadzam się zupełnie z wszyskimi negarywnymi komentarzami. Opuźnili realizcję kontraktu o 8 miesięcy i jeszcze sie domagali zapłaty za prace dodatkowe strasząc sądem. Nierzetelni , niterminowi i beszczelni. Nikomu nie polecam robić interesy z tymi cwaniakami, no chyba że ludzi się sądzić.

maro

Potwierdzam i ja. REVINOX to całkowity brak kompetencji, zarówno zarząd jak i pracownicy któzy zostali banda amatorów. Nikomu nie polecam.

kiedyś bardzo dobrze prosperująca firma Revinox dziś jest już praktycznie w upadłości. Firma zalega podwykonawcom ogromne sumy. Toczą się postępowania sądowe przeciwko Revinoxowi. Myślę że Revinox pociągnie max kilka miesięcy do momentu wyczerpania linii kredytowej na wynagrodzenia. po tym czasie reszta zespoołu odejdzie. Firma wrak

Zostaw merytoryczną opinię o REVINOX - Mikołów

REVINOX
1.1/5 Na podstawie 93 ocen.
  • Wyzwolenia 14
    43-190 Mikołów