Opinie o Gnsbud w Skawina

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Gnsbud. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Gnsbud o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gnsbud w Skawina

xXxXx Nowy wpis

Z całego serca nie polecam jeśli ktoś ceni sobie spokój i miłą atmosferę w pracy. Wiem że praca nie jest od tego aby dobrze się bawić ale mimo wszystko powinna być przyjemna skoro spędzamy w niej 8h dziennie. Tutaj każdy pod każdym kopie dołki, trzeba mieć naprawdę twardą (usunięte przez administratora) i psychę żeby tu pracować. Jeśli nie jesteś "pupilkiem" Kierowniczki to będziesz miał/a ciężko.

Konrad

Bardzo polecam, towar na czas, świetna obsługa i najlepsze ceny!

Kamil
@Konrad

A co konkretnie tam kupiłeś, bo się nie pochwaliłeś. Widziałem, że maja spory wybór wyposażenia łazienkowego. Dają długą gwarancje na swoje produkty?

leszek
@Kamil

Gwarancja na dwa lata

Kamil Nowy wpis
@leszek

To dość długo. Warto kupować ich towar? Jakościowo jesteś zadowolony?

emkas Nowy wpis
@Kamil

Warto.

Zgłosiłeś to? Czy firma oddała pieniądze albo przyjęli zwrot? A może wysłali Ci nowy, sprawny produkt? Jestem ciekawa jak zachowują się w takiej sytuacji.

Kamil Nowy wpis

Szkoda, że nie otworzyłeś paczki przy kurierze. Bo ja zwykle tak robię przy cenniejszych przedmiotach. Wtedy miałbyś świadka. I tak powinieneś reklamować do skutku, a jak nie to zostaje Rzecznik Praw Konsumenta.

Stta

Świetna firma!

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH

Alicja

Nie do końca na miejscu jest negowanie komentarzy innych osób na tym forum. To, że Tobie praca w firmie Gnsbud nie odpowiada, nie oznacza, że ma już nie odpowiadać wszystkim. Skoro firma funkcjonuje na rynku, to byłoby niemożliwym, gdyby było w niej aż tak źle, jak piszesz. Proszę o rzetelne opinie pracowników tej firmy. Jak oceniacie tego pracodawcę?

Alicja

Jaki wpływ na funkcjonowanie firmy mogłyby mieć komentarze pisane na forum dotyczącym pracodawcy? Nawet jeśli jakiś, to raczej niewielki, ciężko tu upatrywać działania całego mechanizmu firmy tylko przez opinie :) Rozumiem, że pracowałeś w Gnsbudzie, tak?

Element
@Alicja

Marcin pewnie z konkurencji, więc nie odpowiada ;)

A w weekendy jak wyglada sytuacja z praca?

Magdalena

Pracowałam tam niespełna pół roku. Co do samego miejsca pracy: atmosfera świetna, ludzie godni zaufania i bardzo pomocni. Kierowniczka cudowna ( ciężko takich ludzi znaleźć w dzisiejszych czasach na takich stanowiskach). Praca Handlowca - trzeba przyznać, że jest ciężka i wymagająca, nawet stresująca. Klienci są różni. Dużo trzeba wiedzy pochłonąć by być kompententnym handlowcem. Godziny pracy raczej stabilne 10-18lub 8-16. Wypłata zawsze na czas. Umowa o pracę. Szef bardzo miły. Biuro zlokalizowane w centrum miasta z dogodnym dojazdem. Dla samej atmosfery pracy warto spróbować. Polecam dla osób otwartych, komunikatywnych i rezolutnych i chętnych do zdobywania nowych doświadczeń. ????

Hanka

Czy działa tutaj sklep online?

Maciej
@Hanka

Nie działa, nie mają towaru na stanie

Lilka
@Hanka

Działa i to bardzo dobrze

@GG
@Lilka

Świetnie działa, będę kupowała dalej!

mirbu2010

Zamówienie zostało zrealizowane w 100% jakość produktu czyli umywalki Cersanit President najwyższa, bez uwag; już jest zamontowana i prezentuje się bardzo dobrze. Zatem mogę polecić innym klientom ten Sklep w 100%

Zadowolony

Kolejne zakupy i również wszystko ok!

Rob

Super zakupy. Pełna profeska!

Julia

Hej, rekrutują teraz do gnsbud, czy ktoś mi powie jaką podstawę proponują? Wiem, że każdy ma inną ale nie wiem jakie są widełki.

Pauli
@Julia

Ja dostałam propozycję ponad 4000 na rękę plus premia ale zrezygnowałam ze względu na wyjazd...

Jaaa

Proponuja 2400 na reke.plus prowizja. Prosze nie pisac bzdur o 4tys i nie.wprowadzac uzytkownikow w blad

Rozmowa kwalifikacyjna w tej firmie to jakaś żenada, pytają się o skróty klawiaturowe jakie znasz.......

Alicja

@Paweł Swoje zdanie możesz potwierdzić jakimś przykładem? Gnsbud nie opóźnia się z wypłatą wynagrodzenia?

Tomasz

Z wielka przyjemnością polecam sklep Gnsbud.pl, świetna komunikacja, profesjonalne podejście do transakcji, błyskawiczna przesyłka, to tylko niektóre z zalet tego sklepu.

Aga

W GNSBUD.pl pracuje już ponad 3 lata i firmę oceniam bardzo dobrze. Atmosfera jest świetna, wypłata zawsze na czas, prowizja od sprzedaży, więc jeśli dobrze pracujesz, dostajesz dobre pieniądze. W biurze zawsze dla pracowników świeże owoce i pyszna kawa. W dziale handlowym nigdy nie jest łatwo, każdy dzień to kolejne wyzwania jeśli chodzi o klientów, którzy są różni. Ogólnie jednak jestem bardzo zadowolona i polecam GNSBUD, jeśli ktoś szuka solidnego pracodawcy.

Natali

Od dawna nikt nie zamieścił na forum opinii o pracy , czy jest jakiś powód?

Niki

To forum dla pracowników więc nie tu należało pisać!

......

Można się złapać za głowę czytając niektóre komentarze na tym forum. Tak się składa, że od dłuższego czasu jestem pracownikiem tej firmy. To firma handlowa, kontakt z klientem jest przeważnie mailowy i telefoniczny. Pracy jest bardzo dużo i jest wymagająca, tymczasem mam wrażenie, że wielu zwłaszcza młodym ludziom się wydaje, że przyjdą do pracy gdzie pracuje się przed komputerem, będą pić kawę, trzy razy klikną myszką i dostaną trzy tysiące na start bez doświadczenia za nic nie robienie. W tej firmie można zarobić o wiele więcej niż trzy tysiące, ale trzeba się solidnie napracować i osiągać wysokie wyniki sprzedażowe. Te są natomiast uzależnione tylko od nas, ponieważ właściciel firmy zapewnia wsparcie marketingowe, rozbudowany magazyn, dział księgowości i wsparcie IT. Nam handlowcom pozostaje tylko sprzedawać i z tego jesteśmy rozliczani. W biurze panuje świetna atmosfera, mamy bardzo zgraną ekipę, częste szkolenia produktowe oraz wyjazdy integracyjne. Większość ekipy pracuje tutaj od kilku lat, co też o czymś świadczy. Oczywiście, nie ma prac idealnych. Zawsze znajdą się jakieś minusy, np. godziny pracy 10-18 czy dojazdy nie każdemu mogą odpowiadać. Ogólnie rzecz biorąc, Gnsbud to dobre miejsce do pracy na lata o ile jest się człowiekowi chce się po prostu pracować. A jeśli myślicie, że to opinia pisana na zlecenie, to zapraszam do nas do biura. Zobaczcie jak to wygląda na żywo :)

Gnsbud ma opinię świetnego pracodawcy. Może ktoś wie czy potrzebują pracowników i jakich?

Lucjan
@Zainteresowany

Tak poszukują teraz handlowców. Oferty można znaleźć na strona typu OLX i Gumtree etc.

Robert
@Lucjan

I podobno magazyniera

Martyna
@Robert

Słyszałam teraz o księgowej

Zostaw merytoryczną opinię o Gnsbud - Skawina

• Jak się pracuje w Gnsbud?

Zobacz opinie na temat firmy Gnsbud tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gnsbud?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gnsbud?

Kandydaci do pracy w Gnsbud napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gnsbud