Opinie o Semi Serwis w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Semi Serwis. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Semi Serwis o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Semi Serwis w Warszawa

Płockie Echo

Chodzą słuch w miejsce Płocku ze Oni teraz działają pod pseudo ''Techniczni'' z siedziba też na Bielska ale na samym początku tej ulicy ???

@Płockie Echo

biuro jest w centrum Płocku . Techniczni.Eu

prywatny

Jakoś za kwatery też nie płacili i po kilka razy musieliśmy zmieniać, bo pani prezes przelewu nie wysłała od 3 miesięcy. Nie pisz że Szwedowa nie ma nic z tym związanego, bo ona wtedy była prezesem zarządu, nie odbierała telefonu, chowała się przed pracownikami i nagle przestała być prezesem. Nie znasz sytuacji to się nie wypowiadaj. Wcześniej nie było problemu z kasą, odkąd postawili hale to przestali płacić. A to że popłynęli na kontraktach to sory, nie obchodzi mnie to. Jakoś ja musiałem dać radę bez 1,5 pensji i komornik nie powie - ok spoko to nie twoja wina. Wypowiadają się ci, co nie znają sytuacji i ci z biura :)

@prywatny

Szwedowa nie umiała zarządzać semi serwis , to ona była do końca prezesową . Marcin właściciel firmy i tak trzepa kase na innych swoich firmach i dlatego postawił swój dom za Toruniem by go ktoś nie złapał w Płocku że kase swoją chcę

Qwerty

Witam jms poszukuje ludzi do pracy do niemiec czy ta firma jest warta podjęcia u niej pracy ?

qwerty2017
@Qwerty

Nie wiem dlaczego na stronach semi szukasz opinii o jms. Ta firma nie ma nic wspólnego z semi oprócz tego ze zajmuje teren który wcześniej należał do semi. Zarządza tą firmą Marcin Kowal, a właściciele to jakieś fundusze z warszawy. Semi to jest na bielskiej 67 i nazywa się teraz techniczni EU.

ja123
@qwerty2017

Dla zainteresowanych Techniczni.eu to nie semi serwis!!! We wszystkich ogólnodostępnych dokumentach jako Prezes Zarządu Spółki Semi występuje Pani (usunięte przez administratora) Prosimy Panią S.S. o zachowanie resztek godności i nie wprowadzanie opinii publicznej w błąd!

@ja123

Semi Serwis poległ , nie płacili ludzią utworzyli zamiast semi serwis techniczni eu

Zuzanna Nowy wpis

@Spawacz, Twoja jednowyrazowa wypowiedź niewiele mówi o tym pracodawcy. Czy mógłbyś ją nieco rozwinąć? Zachęcam zarówno obecnych, jak i byłych pracowników firmy do podzielenia się swoją opinią na jej temat na forum!

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Semi Serwis. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Kierowca kat. C - na stałe lub dodatkowo?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Spawacz

Lawiranci

Aronson

A mają ustalony jakiś deadline @prywatny? Muszą ci to wypłacić skoro wygrałeś i tyle. Zastanawiam się czy teraz wyciągnęli z tego wszystkiego wnioski i czy robota jest bardziej stabilna bo szukam czegoś na szybko a tutaj bym się ze swoim doświadczeniem nadał

prywatny

Sprawa wygrana, kasy jeszcze nie ma. Chodzi o to właśnie że nie indywidualna, bo tak samo mają Ci co ze mną pracowali, chłopacy za niemcy itd

prywatny

3 miesiące? oni wiszą mi kasę za kwiecień i maj 2015. 3 miesiące to za kwatery nie płacili. Sprawa wygrana czekam na przelew albo idę do komornika

gdańsk

pisane po 350h? śmieszny jesteś, pracowałem w gdańsku i takich sytuacji nie było (usunięte przez administratora) my po 10h dziennie plus soboty, wypłacili połowe za jeden miesiąc, za drugi nic. i nie gadaj że ktoś kradł na nadgodzinach bo chyba właśnie ty jesteś słabo poinformowany. sprawa jakoś wygrana więc jakby było kradzione to by inaczej się potoczyło.

prywatny

12 osób z różnych miast ma z nimi sprawe to był jakiś powód? Powód był jeden - Szwedowa kasy nie wypłaciła i spiedzieliła taka prawda

poinformowany
@prywatny

Problem z kasą był bo ludzie sami kradli na godziny. Pisali ze przepracowali po 350 godz. na projektach a kierownicy brali łapówy i potwierdzali takie ilości. A teraz Ci co oszukiwali na godz. to sprawy pozakładali i płaczą że wypłat nie było. Poza tym pare firm im nie wypłaciło pieniędzy za kontrakty. Popłynęli na Niemczech i w Polsce. W sumie na pare baniek.

prywatny

Wypłaty jak nie było tak nie ma, sprawa leży w sądzie

prywatny

niech jeszcze kasę oddadzą co od roku wiszą to będzie w porządku

gdzie jest biuro?

prywatny

bielska 57a tam jest siedziba (google tak mówi) ?

magistero

no oni zawsze tak wysyłali

pracownik12

a kasę kiedy oddasz???????

@pracownik12

jutro

poinformowany

PITy zostały wysłane tylko trzeba odbierać polecone. Ja już dostałem PIT i kontaktowałem się z chłopakami że tez już dostali.

były

czy ona znowu wyprowadza kasę? Jest taka .nowoczesna? a służby milczą?

magistero

dostał ktoś pit11? bo wypłaty jak nie było tak nie ma. lub ma ktoś kontakt do biura?

wałek
@magistero

Zbożowa

biuro

JMS INDUSTRY to następna nowa firma Sylwii

małolat2
@biuro

JMS to nie firma Sylwi Szwed, firma zarządza człowiek który pracował kiedyś w grupie Petro. właściciele to jakies spółki z Warszawy nie związanez branżą. Także przestańcie tu się uzewnętrzniać i głupoty pisać.

Zostaw merytoryczną opinię o Semi Serwis - Warszawa

Semi Serwis