Opinie o Malwa Zbigniew Woźniak w Włocławek

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Malwa Zbigniew Woźniak. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Malwa Zbigniew Woźniak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Malwa Zbigniew Woźniak w Włocławek

Były P Nowy wpis

Najgorsza firma w jakiej pracowałem.Nigdy nie spotkałem się z takim traktowaniem pracowników. Oni mają ich za nic w szczególności pan K

@Były P

To jak Ciebie tam traktowano? Możesz podać jakiś przykład? Dostałeś w ogóle umowę, bo kiedyś pisano coś o pracy na czarno i bardzo ciekawi mnie, jak to właściwie wygląda na ten moment? I jak kwestia zarobków? Możesz podać widełki? Bo też na nią narzekano...

Ktoś Nowy wpis

W sieci jeszcze wisi oferta pracy dla magazyniera. Umowa na okres próbny. Ale z komentarza wynika że nie dawali żadnej. Teraz już nie ma takich sytuacji? Ubranie robocze jest od pierwszego dnia pracy? Wrzućcie aktualizacje.

Co do osoby właściciela nie będę się wypowiadał, bo pracowałem tam bardzo krótko. Niemniej jednak raczej nie polecam nikomu. Umowy tam siebie razu nie podpisuje i tym samym przez jakiś okres trzeba pracować na czarno. Ogólnie w formie panuje jeden wielki (usunięte przez administratora) Nie ma tam nawet warunków żeby zjeść normalnie śniadanie jak człowiek. W moim pierwszym dniu pracy nie było dla mnie odzieży roboczej, natomiast właściciel był zdziwiony, że nie zabrałem swoich ciuchów do pracy. W szatni czekałem ponad godzinę zanim ktoś pojechał do sklepu i mi je przywiózł. Niestety właściciel postkąpił na buty ochronne i stwierdził, że mogę założyć używane (!!!) i w dodatku za duże. Atmosfera może i dobra, bo nikt tam nikogo nie goni i nie patrzy na ręce, ale coś za coś bo jedank pensja mizerna.

Były pracownik Nowy wpis

Co do osoby właściciela nie będę się wypowiadał, bo pracowałem tam bardzo krótko. Niemniej jednak raczej nie polecam nikomu. Umowy tam się od razu nie podpisuje i tym samym przez jakiś okres trzeba pracować na czarno. Ogólnie w firmie panuje jeden wielki (usunięte przez administratora) Nie ma tam nawet warunków żeby zjeść normalnie śniadanie jak człowiek. W moim pierwszym dniu pracy nie było dla mnie odzieży roboczej, natomiast właściciel był zdziwiony, że nie zabrałem swoich ciuchów do pracy. W szatni czekałem ponad godzinę zanim ktoś pojechał do sklepu i mi je przywiózł. Niestety właściciel poskąpił na buty ochronne i stwierdził, że mogę założyć używane (!!!) i w dodatku za duże. Atmosfera może i dobra, bo nikt tam nikogo nie goni i nie patrzy na ręce, ale coś za coś bo jedank pensja mizerna.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Malwa Zbigniew Woźniak? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Włocławek
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Włocławek
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
Hugon

@Kacper Zawsze są podpisywane umowy w których warunki są jasno określone , po co więc wypisywać takie bzdury a w sumie firma ok!

Kacper

Pracodawca nie rzetelny nie wywiązujący się z ustalonych warunków z pracownikiem. Wypłaty dokonuje według własnego widzi mi sie. Przestrzegam przed tym pracodawcą!!!

Patryk

Bardzo się cieszę, że miałem przyjemność pracować w firmie Malwa. Bardzo dobre warunki pracy, relacje z szefem również - bardzo miło wspominam ten czas kiedy tam pracowałem.

Łucja

Firma Malwa powstała w styczniu 1987 roku jako producent klejów oraz łatek wulkanizacyjnych. Jeśli ktoś z obecnych na forum byłby zainteresowany podjęciem pracy w takiej branży, to dobrze się składa, bowiem aktualnie poszukują kandydatów do pracy na produkcji. Umieszczają swoje ogłoszenia na popularnych portalach. A może wiecie, jak wgląda tam cały proces rekrutacyjny?

Daniel

Pracowałem w malwie chwilę po służbie wojskowej wspominam miło właścicieli, bardzo życzliwi rodzinni ludzie, atmosfera i kontakt z właścicielami był ogromnym plusem pracy w malwie. Serdecznie pozdrawiam pana Zbyszka i jego żonę

Łucja

@Bartek, a jak jest z umowami i wynagrodzeniem, pytam ze względu na to co niektórzy pisali wcześniej o Malwa Zbigniew Woźniak. Czy to uległo zmianie i również nie narzeka się na to w firmie, tak jak na relacje z właścicielami?

Bartek

Bardzo miła i przyjazna atmosfera. W pracy jest wiele życzliwych osób, które zawsze chętnie pomogą w razie niewiedzy. Relacje z właścicielem firmy bardzo dobre. Nigdy nie ma problemów z urlopem, ani z godzinami pracy.

xxxxxx

Tak firma ok pieniądze na czas , tylko że część pieniędzy pod stołem tam powinna zajrzeć skarbówka może to ktoś od nich przeczyta i się tym zainteresuje . Na początek praca na czarno umowa schowana inblanko w razie wypadku . Takie metody buractwo zwane pracodawcami stosowało w latach 90 .No ale niektórzy chyba niczego się nie nauczyli wstyd

życzliwy

Najgorsze firma w regionie. Właściciel to straszny gbur i burak. Traktuje ludzi jak g... . Potrzeba tam inspekcji pracy i nie tylko. Ktoś się za pana musi wziąść

Piotrek przestań głupoty pisać, grzejesz tam miejsce ponad dekade, przeceż malwa to twój drugi dom.

piter

Totalnie nie rozumiem powyzszych negatywnych opinii. Firma Malwa jest to bardzo solidna firma, wyplata zawsze na czas, a ludzie co byli zwalniani z tego co wiem to za alkohol.

remsey

Przyjmujeci zwalnia ludzi szybko bo wola zatrudnic rodzine niz innych bardziej wykwalifikowanych pracownikow. Moim zdaniem firma nie jest godna polecenia pod wzgledem pracy jak i wykonywanych uslug. Sa to ludzie bezczelni panuje,tam mobbing. Ostrzegam wszystkich przed ta firma.

vz

Do kolegi KRAK ,gdzie ty w tej firmie widzisz profesjonalizm.IDZ DO OKULISTY.

vz

Malwa to jedna z najgorszych firm we włocławku. [usunięte przez moderatora] .Pracowników ma za NIC. [usunięte przez moderatora] .W ciągu kilku miesięcy przyjmuje i zwalnia po kilkunastu pracowników.Tym typem powinna zająć się inspekcja pracy i urząd skarbowy

krak

Firma z klasą, pełen profesjonalizm! Sumienne, regularne dostawy. Zawsze w dobrej cenie. Polecam!!

Zostaw merytoryczną opinię o Malwa Zbigniew Woźniak - Włocławek

• Jak się pracuje w Malwa Zbigniew Woźniak?

Zobacz opinie na temat firmy Malwa Zbigniew Woźniak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Malwa Zbigniew Woźniak?

Malwa Zbigniew Woźniak
2.4/5 Na podstawie 18 ocen.

Malwa Zbigniew Woźniak