Opinie o N Recruitment Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy N Recruitment Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie N Recruitment Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o N Recruitment Sp. z o.o. w Warszawa

Świadomy

Hej Ludzie to (usunięte przez administratora) "Specjalizujemy się w dostarczaniu testów psychometrycznych szytych na miarę, spójnych z profilem lub modelem kompetencyjnym danej organizacji." Jednym słowem, żadnej pracy nie ma, tylko Pan Piotr robi sobie darmowe testy na Was i tak zarabia pieniążki. Pozdrawiam

Rekrut
@Świadomy

No to po co tak oszukiwać ludzi??? Ktoś składa CV bo naprawde myśli że to jest oferta pracy . Przecież te oferty sie pojawiają na pracuj.pl serwisie płatnym gdzie raczej nie powinno być nieuczciwych pracodawców

@Świadomy

To prawda co pisze przedmówca. Do mnie się mieli odezwać w ciągu tygodnia i się nie odezwali. Zwykłe (usunięte przez administratora) i wyłudzanie CV. Bardzo nieprofesjonalna firma

W trakcie rekrutacji

A rozwiązywaliście testy rekrutacyjne? Jak Wam poszły? Moim zdaniem są niewykonalne bo czas 1 min na 1 pytanie to zdecydowanie za mało na rozwiązanie zadania rozbudowanego matematycznie. Nawet w kalkulator nie zdążyło się wpisać wartości.

@W trakcie rekrutacji

Cześć, testy były trudne, ale zadzwoniła do mnie Pani Monika z NMS Recruitment z zaproszeniem do kolejnego etapu, rozmowy rekrutacyjnej. Macie doświadczenia z tym etapem?

Weronika
@Kandydat

Jestem dzisiaj po rozmowie rekrutacyjnej. Bardzo sympatycznie i profesjonalnie. Pytali się standardowo o doświadczenie i dalsze plany. Zobaczymy co dalej.

Kandydatka
@Weronika

Wczoraj miałam rozmowę. Chyba jest jasność, że testy były trudne, ale na spotkaniu dostałam bardzo profesjonalny feedback. Czekam co dalej. Chyba nie wchodzą tutaj, żeby sprawdzić opinnie, a szkoda, bo mam dobre wrażenia z procesu.

@W trakcie rekrutacji

Tak i był komunikat że zostały poprawnie rozwiązane. Prawie trzy tyg i zero kontaktu ze strony tej firmy mogliby chociaż podziękować za udział w rekrutacji jeśli odrzucają…

Praca

Ja dostałam wczoraj od nich informację po dwóch tygodniach od rozwiązania testów, że przechodzę dalej. Już byłam pewna że nic nie będzie...

W trakcie rekrutacji Nowy wpis
@Weronika

Ja jestem tydzień po rozwiązaniu testu i póki co zero odpowiedzi, nie wiem jakie są szanse w ogóle na odpowiedz ze strony biura rekrutacyjnego. Ale pomimo wszystko chciałabym się dowiedzieć jak wyglądała rozmowa kwalifikacyjna? Jakie padały pytania i jak i ewentualnie kiedy maja podjąć jakaś decyzje dotycząca przyjęcia na dane stanowisko. Może ktoś został przyjęty i jest już po wszystkich perturbacjach z tym związanych i mógłby się podzielić jakimś doświadczeniem :) z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi, zarówno te które już padły jak te nowe :)

Kandydat321

Cześć, przeszedłem przez testy i po tygodniu zadzwonili do mnie z zaproszeniem na rozmowę. Czy mieliście okazję przejść do dalszego etapu? Testy nie należały do najłatwiejszych.

Jan
@Kandydat321

Też czekam na rozmowę, jak ktoś przechodził przez nią, to chętnie się dowiem.

Karol
@Kandydat321

Może się przyda dla tych co będą wypełniać testy z liczbami. Przechodziłem podobne w rekrutacji do chyba EY czy PWC. Trzeba mega się skupić i mieć kartkę i sprawdzony kalkulator. Zadania są raczej proste, ale czas mocno zwiększa ich trudność. Warto sobie wcześniej poćwiczyć, w sieci jest ich pełno. Zobaczymy co dalej....

aaa
@Karol

Podeślesz jakieś link do stron gdzie można do testów się przygotować?

Testy
@aaa

Wystarczy poszukać w google. Np. tutaj https://www.practiceaptitudetests.com/

Kandydat_1
@Kandydat321

Ja jestem po testach i rozmowie. Pani bardzo sympatyczna, jednak wspomniała, że czasami opóźnienie w zakwalifikowaniu do kolejnego etapu wynika ze strony pracodawcy. Czy wiecie ile czasu czeka się, po rozmowie?

Pyt Nowy wpis
@Kandydat_1

Jak się najlepiej z nimi kontaktować? Telefonicznie chyba ciężko...

Anonim Nowy wpis
@Pyt

Dzisiaj rozmawiałem z Panią od nich, wspomniała że najszybciej kontaktować się mailowo. Na wszystkie wiadomości odpisują, natomiast ciężko jej odebrać wszystkie połączenia bo "ma dużo spotkań".

Kandydat2021 Nowy wpis
@Anonim

Jeżeli chodzi o testy to są trudne, bo jest ograniczenie czasowe. Jednak wcześniej się też do nich przygotowałem i mam wrażenie, że poszły mi bardzo dobrze. W sumie fajna sprawa, gdzie trzeba mocno uruchomić mózg. Czekam na kontakt z ich strony, na maile rzeczywiście odpisują.

Czy praca jest w pełni zdalna? Obecnie trwa rekrutacja na stanowisku Specjalisty ds. Marketingu...Ale w każdej ofercie z 16 województw w tekście jest o pracy w Warszawie...a ma być zdalna według górnego opisu na stronie pracuj.pl

@Kandydat

Jakimś cudem udało mi się do nich dodzwonić. Praca zdalna. Zobaczymy jak na testach wypadnę.

@.

A na jakie stanowisko aplikowałes?

poszukująca pracy

Dziękuję, że są tu dostępne jakieś Państwa wpisy, nie będę wypełniać nawet testów, które mi przekazano do przejścia, po Państwa wpisach mam jasność, że NMS nie jest godnym zaufania pracodawcą, jeśli w ogóle nim jeszcze jest...

@poszukująca pracy

Nie ma sensu wypełniać testów, zwykli (usunięte przez administratora) Przyciągają kandydatów atrakcyjnymi zarobkami, benefitami a chodzi tylko o wyłudzenie CV o wypełnienie jakichś testów w celu podbicia statystyk jakiegoś pana. Naprawdę nieprofesjonalne podejście zero kontaktu informacji zwrotnej nic

Jan

Forma kontaktu z nimi na początku jest dramatyczna. Jak się przejdzie przez testy, jest już dużo lepiej. W następnym tygodniu mam rozmowę rekrutacyjną zobaczymy co dalej.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie N Recruitment Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Kandydat123

Witam, Aktualnie prowadzona jest rekrutacja przez tę firmę, dziś dostałam maila z testami, wypełniłam testy i wysłałam maila z informacją o ich wypełnieniu. Jak to wygląda dalej? Czy ktokolwiek ma doświadczenie, że firma się faktycznie odezwała? To już drugi raz odpowiadam na ich ogłoszenie, poprzednim razem dostałam informację po wypełnieniu testów (bo napisałam maila), że w przeciągu tygodnia ktoś się do mnie odezwie z tej firmy, ale nie odezwał się nikt, ani z zaproszeniem na rozmowę, ani z podziękowaniem za udział w rekrutacji…

Kandydat2021
@Kandydat123

Ja dostałam telefon od Pani z informacją o przejściu do kolejnego etapu, czyli testy zdałam pozytywnie. Czy ktoś wie jakie pytania padają podczas rozmowy rekrutacyjnej?

Kandydat123
@Kandydat2021

I czy faktycznie rekruterzy odzywają się w przeciągu tygodnia? Jak długo czekała Pani na odpowiedz? Pozdrawiam

Firma w Likwidacji http://www.krs-online.com.pl/n-recruitment-sp-z-o-o-w-likwidacji-krs-730850.html

Aga
@Marcin

Ta firma nie jest w likwidacji tylko rekrutuje w imieniu innej firmy na określone stanowiska , które znajdują się w linku, który z kolei znajduje się w meilu wysłanym do potencjalnego kandydata, jednym zdaniem ; to firma rekrutujaca A nie przyszły pracodawca.

Halina

Beznadziejna firma , zero profesjonalizmu , omijać

Małgorzata

Czy ktoś robił test przygotowany przez tę firmę? Bardzo zdziwiła mnie jego forma, która miała na celu sprawdzenie tylko i wyłącznie kompetencji miękkich. Czułam się jakbym brała udział w ankiecie przygotowanej przez studenta psychologii, a nie w teście rekrutacyjnym. Ktoś ma podobne odczucia?

@Małgorzata

Cześć, też się dziwiłem odnośnie tego testu, ale udało się go przejść, bo zadzwonili z zaproszeniem na rozmowę.

Julia
@Paweł

hej, jestem przed rozwiązaniem testu, możesz coś doradzić?

Franek

W 2015 roku firma została rozwiązana- Kancelaria notarialna, Warszawa, al. Niepodległości 35 lokal 4, rep. A nr 2380/2015.

Ciekawski
@Franek

A potem złożyła kilka sprawozdań z działalności i sprawozdań finansowych? Jak to wyjaśnisz?

Magda

Czy ktos podzieli sie opiniami na temat pracy w tej firmie? Chodzi o aktualne informacje. Poszukuja pracownikow dla swoich klientow to wiem, ale wynagrodzenie mnie zastanawia, bo jest wskazane 6000-8000 zł brutto. Jakies wskazowki?

@Magda

Cześć, ja jestem u nich zatrudniony. Może proces rekrutacji i sama komunikacja nie jest idealna, ale jak się przejdzie przez wszystkie etapy rekrutacji to już to wygląda inaczej.

Miałem właśnie pytać o stanowisko doradcy klienta, z oferowanym wynagrodzeniem brutto 6000-8000. Wczoraj dostałem testy do wykonania , polegające na symulacji pytań od klienta odnośnie zapisów w regulaminach kont/ kredytów. Podejrzewam że oferowane wynagrodzenie to góra 4000 brutto podstawy i reszta w ewentualnych premiach, dlatego wkurzające jest podawanie widełek od 6000 brutto jakby niższa kwota z widełek była gwarantowana. Jestem też ciekaw co to za firma szuka pracowników - nowy gracz na rynku?

Cześć! Dzisiaj zadzwonili do mnie z zaproszeniem do kolejnego etapu. Najwyraźniej przeszedłem przez testy. Czy wiecie jakie pytania zadają? Za dużo podczas rozmowy się nie dowiedziałem. Dzięki.

kolejny kandydat
@Kandydat

daj znać proszę co się dzieje po przejściu tych testów. wysłałam tam cv jeszcze nie dzwonili, ale faktycznie proponują tak wysokie wynagrodzenie, że wygląda to jak fake

kandydat 3
@kolejny kandydat

Wyłudzanie danych i tyle. Wystarczy popatrzeć na stronę - takie ciekawe i konkretne oferty, a telefon nie odpowiada i zostawiają kandydatów bez odpowiedzi. Strona wygląda słabo, telefon nie działa. Żadnych nazwisk czy informacji kto tam pracuje. Kilka lat temu byli w likwidacji czy upadłości a teraz "prężnie" działają? Śmierdzi na kilometr ;)

@Kandydat

Jestem właśnie po rozmowie rekrutacyjnej. Typowe pytania, nic zaskakującego. Pytali się o doświadczenie, jak pracuje mi się w zespole, mocne i słabe strony, co mnie motywuje itp. W kolejnym kroku będę zapraszany na rozmowę już u docelowej firmy. Przebiega to w miarę płynnie. Zobaczymy jak dalej.

AA
@Kandydat

Na jakie stanowisko aplikowałaś? W jakiej lokalizacji? Na stronie zero konkretów - brak podanego miejsca pracy (tylko info, że w Polsce).

AA

Czy ktoś był rekrutowany przez tą firmę? Pachnie wyłudzaniem danych. Na stronie podany tylko 1 numer telefonu, który jest wyłączony. Na e-maile odpowiadają, ale... Ktoś słusznie zauważył, że mają same super oferty pracy. Dajcie znać jakie macie doświadczenie bo wydaje mi się, że ta firma po prostu wyłudza dane...

AMY

Nic nue zgodne z prawdą, na miejscu od razu mowia ze bedziesz wykonywac inna pracę.. Mieszkania koszmar, wysylaja zdj a na miejscu nie wiadomo co to jest.. Się popłakałam, zimno nawet nie ma nic i wszystko widoczne z ulicy, materwce poklejone tasma.

Też dostałem testy i dzisiaj dostałem zaproszenie na rozmowę rekrutacyjną. Wiecie może o co się pytają?

Ewelina
@Tomek

A więc w takim razie firma N Recruitment w dalszym ciągu rekrutuje. Obiło mi się o uszy, że jest w likwidacji - stąd moje zdziwienie. Oby znalazł się tu ktoś, kto powie coś więcej o pytaniach, jakie tam zadają na rozmowie. A o jaką posadę się właściwie ubiegasz?

GOŚĆ
@Tomek

@Tomek, odbyła się rozmowa? Był jakiś feedback odnośnie tych testów?

@GOŚĆ

Tak, rozmowa dosyć ogólna, głównie pytali o miękkie komeptencje, ale także o doświadczenie. Z testów dostałem jedynie info z wynikiem %.

@Tomek

Cześć, czy posiadasz więcej informacji jak wyglądała rekrutacja?

mix_re
@Tomek

jakie rodzaju są pytania w testach ?

Barnaba

Wyłudzacze CV, nie polecam~! Zero kontaktu.

@Barnaba

Ze mna sie skontaktowali, prosily o rozwiazanie testow. Czekam co dalej bedzie sie działo.

mnm
@Magda

Magda dostałaś jakąs dalszą odpowiedz po tych testach ?

@mnm

kompletna cisza, wiec rzeczywiscie dziwna sprawa, bo niby otrzymalam informacje, ze wynik testu poprawny, wobec tego spodziewalam sie kontaktu...

ONA
@Magda

Też brałam udział w testach. Niestety, napotkałam problem techniczny, bo drugi test mi się nie wyświetlił, przycisk wejścia całkiem zniknął. Napisałam do nich z prośbą o wsparcie, wysłałam zrzut ekranu. Zero odpowiedzi. Nie było też żadnej informacji na temat dalszych etapów, podziękowania za udział, grzecznego odrzucenia- nic a nic. Bardzo nie profesjonalne.... Na miejscu Klienta nigdy nie zatrudniłabym takiej firmy do prowadzenia procesów rekrutacyjnych dla mnie.

Kazimierz
@ONA

Z informacji znalezionych w internecie dowiedziałem się, że firma jest w likwidacji. Możecie napisać, czy wszyscy dotychczasowi pracownicy zatrudnieni w firmie N Recruitment rozliczyli się właściwie z pracodawcą?

Andrew

Wyłudzają tylko CV, brak kontaktu, lukratywne oferty, nie wysyłajcie swoich danych na żadną ofertę. Nie polecam, nawet na zapytania nie odpowiadają

Luidzi

Czy faktycznie jest taka sytuacja, że nie da się tego zatrzymać?

zzz

szkoda

ciekawy

Na jednym z portali o pracy wspaniale ogloszenie. W jednym miejscu 6-8 tys brutto, w nastepnym 10 tys. Juz prawie kliknalem wyslij CV, ale na szczescie jest gowork, i nie wysylam. Dziki ze istniejecie.

@ciekawy

Przecież oni szukają pracownika dla klienta a nie do siebie. Tak wynika z treści ogłoszenia

Zostaw merytoryczną opinię o N Recruitment Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w N Recruitment Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy N Recruitment Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w N Recruitment Sp. z o.o.?

N Recruitment Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 169 ocen.
  • Postępu 17 D
    02-676 Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042