Claro Sp.z o.o.

Opinie o Claro Sp.z o.o.

Aktualność
Szanowni Państwo,
Serdecznie witamy na stronie internetowej GoWork.pl. Z przyjemnością informujemy, że jesteśmy dostępni dla wszystkich użytkowników poszukujących informacji na temat naszej organizacji. W imieniu naszej firmy pragniemy podziękować za wszystkie dotychczasowe komentarze oraz wyrazy zainteresowania naszą działalnością.

Dążąc do zapewnienia najlepszych warunków dla naszych pracowników i kandydatów staramy się być obecni wszędzie tam, gdzie pojawiają się osoby zainteresowane pracą w naszej organizacji. Naszym priorytetem jest na bieżąco odpowiadać na wszelkie pytania i wątpliwości, jakie mogą pojawić się wśród naszych potencjalnych pracowników.

W razie jakichkolwiek pytań czy sugestii, nasza firma stoi do dyspozycji, gotowa do merytorycznej dyskusji i udzielania wyczerpujących odpowiedzi. Zależy nam na otwartej i konstruktywnej wymianie poglądów.

Z przykrością zauważyliśmy, że w ostatnim czasie pojawiło się kilka opinii, w których obrażano zarówno naszą firmę, jak i jej pracowników. Chcielibyśmy podkreślić, że jesteśmy otwarci na krytykę, pod warunkiem, że jest ona konstruktywna i zgodna z zasadami dobrego wychowania. Jednocześnie zaznaczamy, że nie będziemy tolerować żadnych form obrażania pracowników naszej organizacji. W przypadku takich sytuacji, zgłosimy incydent do administratorów serwisu GoWork.pl, a osoby publikujące obraźliwe komentarze będą musiały liczyć się z konsekwencjami prawno-administracyjnymi.

Szacunek dla wolności słowa to dla nas wartość nadrzędna, jednak nie zgadzamy się na jakiekolwiek formy obrażania, dyskryminacji czy agresji wobec naszej organizacji lub jej pracowników.

Z poważaniem,
Zespół CLARO

Czy firma Claro w Kielcach sprząta też wspólnoty mieszkaniowe?

Monia Nowy wpis

Samochód się dostaje od razu w pracy czy na początku trzeba jeździć swoim? Chodzi mi o tą ogłoszona posadę Regionalnego przedstawiciela handlowego, że szukają. Mam nadzieję, że moje pytanie nikogo nie zdziwi, w poprzedniej firmie naprawdę mi zaproponowali tak, żebym swoim autem jeździła przez pierwsze sześć miesięcy. Dlatego nawet jak widzę że oferują to wolę spytać.

Sergio Nowy wpis

Po jakim czasie od dnia pierwszego pracy dostaje się umowę bo jestem rencista?

oksana

Pracuje w Krakowie ,firma w pożądku płaci . i ostatnio bardzo poprawiła sie . jakość pracy bo mamy pana Jana który dba o nasze wozy . i swietnie ie naprawia ,

Doma
@oksana

Cześć, a co to znaczy płaci w porządku? Pracuje się jedynie na podstawie, czy jakaś premia też czasem wpadnie? Podasz kwotę lub chociaż widełki? Jakie tu stanowisko zajmujesz, tak poza tym? :) Mój tata chciałby się przyjąć za konserwatora, jest już na emeryturze, więc szuka naprawdę stabilnej firmy i warunków z uop :) Jest tu taka możliwość? Pozdrawiam!

@oksana

A jeśli chodzi o tę jakość pracy, to co takiego na przestrzeni lat się zmieniło? Masz na myśli atmosferę, formę zatrudnienia, czy jeszcze coś innego? Rozjaśnij, jeśli możesz. O pieniądze już nie pytam, bo już ktoś zadał pytanie na ten temat. :)

Aktualność
Szanowni Państwo,

Z poważaniem,
Zespół CLARO
Marek Nowy wpis

Czy firma Claro w Kielcach sprząta też wspólnoty mieszkaniowe?

Szanowna Pani, Jest nam niezmiernie przykro, że tak odebrała Pani naszą firmę podczas 4 godzin zapoznawczych. Wraz z koleżankami starałyśmy się, aby czuła się Pani w pełni swobodnie, oraz przebywała w przyjaznej atmosferze. Nie protestowaliśmy, gdy w trakcie zlecanych do zrobienia prac wychodziła Pani wiele razy na przerwę na papierosa, oraz dodatkowo na obiad, chociaż taka ilość przerw jest niezgodna z naszym regulaminem, a co więcej – zgodnie z Kodeksem Pracy - nie przysługują wcale do 6 godzin pracy. Nie zdecydowaliśmy się na współpracę z Panią, ponieważ Pani kompetencje nie są zgodne z profilem kandydata jakiego szukamy. O szczegółach pewnie nie chciałaby Pani tutaj czytać. Jeżeli chodzi o Pani wynagrodzenie za ten czas, to wielokrotnie próbowaliśmy się z Panią skontaktować. W dziale kadr czekają przygotowane do podpisu dokumenty, bez nich nie możemy wprowadzić przelewu do księgowania. Prosimy o pilny kontakt, ponieważ musimy rozliczyć Pani 4 godziny do końca bieżącego miesiąca. Pozdrawiamy, Dział Logistyki Claro

Interesuje mnie kariera na stanowisku Kierownik Sprzedaży. Czy ktoś mógłby opowiedzieć o pracy w tej branży i podzielić się doświadczeniami z zatrudnienia w firmie Claro Sp.z o.o.?

Wiesz, jak wygląda wynagrodzenie początkowe, które oferuje Claro Sp.z o.o. dla potencjalnych kandydatów? Na Lento.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Opiekunka Osób Starszych.

Dzień dobry, nie prowadzimy rekrutacji na takie stanowisko, natomiast wynagrodzenie jest zawsze podane w ogłoszeniu. Z poważaniem, Zespół CLARO

Ada

W internecie widnieje ogłoszenie na stanowisko Konserwatora/Złotej rączki. Zastanawia mnie, ile godzin tygodniowo należy przepracować? Czy godziny można sobie samemu ustalić? Pytam, bo widziałam informację, że firma zatrudnia studentów na zlecenie, a mój chłopak studiuje dziennie i poszukuje pracy, w której mógłby dopasować grafik w pracy do zajęć na uczelni.

@Ada

Dzień dobry, jeśli chodzi o tę ofertę to jest to praca na pełny etat w stałych godzinach. Z poważaniem, Zespól CLARO

Alicja T

Witam Pracowałam w tej firmie kilka lat i jestem bardzo zadowolona. Wypłata zawsze na czas, Zarząd Super a w szczególności dziękuje Panu Prezesowi bo to właśnie Prezes mnie nauczył pracy. Pracownik który nie ma sobie nic do nigdy nie będzie pisał bzdur a Prezes jest osobą kompetentną i rozwiązuje każdy problem. Pozdrawiam

gugaguga

Ilu serwisantów przewinęło się przez tę firmę? Jak wyglądają warunki pracy na tym stanowisku? Jest oferta na serwisanta w KRK stąd pytanie czy warto.

@gugaguga

Dzień dobry, jeśli ma Pan jakieś pytania odnośnie rekrutacji na stanowisko serwisanta, to zachęcamy do kontaktu z działem rekrutacji, tel. 12 264 00 00, wew. 106. z poważaniem, Zespół CLARO

Leszek
@Claro Sp.z o.o.

A tu na forum mógłbym się czegoś dowiedzieć? Ktoś tu pisał o braku ubrań roboczych dla pracowników. Teraz to się poprawiło i jest odpowiedni sprzęt i zaplecze socjalne? Przysługują jakieś benefity?

@Leszek

Każdy proces rekrutacyjny jest traktowany indywidualnie. Oczywiście zapewniamy pracownikom wszelki niezbędny sprzęt i ubrania robocze. z poważaniem, Zespół CLARO

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Claro Sp.z o.o.?

Dzień dobry, etapy różnią się w zależności od stanowiska. Z poważaniem, Zespół CLARO

Nie polecam pracy w Swarzędzu Poznaniu i Gnieźnie gdzie kierownikiem jest Pan Jerzy D

Byla pracownica

Witam...Nie polecam pracy w firmie CLARO w Poznaniu,Swarzędzu i Gnieźnie..Kietownik P.Jerzy-PORAŻKA.Ma swoje ulubienice i nic nie jest wstanie tego zmienić. Pracownicy na etatcie z grupą nie mają nic do powiedzenia-niestety.Traktuje nas jak śmieci.

@Byla pracownica

Prawda traktuje Nas jak (usunięte przez administratora) i daje o czuć to że jest Panem

Były Pracownik

Czytam te opisy Pan jaki Pan na Pana trzeba mieć wygląd i wysoką kulturę osobistą Temu Panu tego brakuje w każdym calu nie umiał się dobrze wypowiedzieć

@Byla pracownica

Podpisuje się pod opinia która jest wyżej i też nie polecam pracy w firmie Claro na terenie Wielkopolski gdzie koordynatorem jest Pan Jerzy bo traktuje ludzi faktycznie jak (usunięte przez administratora)

Dzień dobry, wspomniana osoba już u nas nie pracuje. Pozdrawiamy, Zespół CLARO

Mogę napisać były pracownik pracowałem 2 dni mam Orzeczenie które posowalo tej firmie Claro rozmowa o pracę z Panem kierownikiem Jerzy D była super obiecał złote góry na drugi dzień zadzwoniłem i chciałem się spytać dlaczego mam tak mało godzin zaczął krzyczeć jak furiat pytam o nowe rzeczy bo dał mi stare to się wściekł

Rzeczy nawet rękawic nie było człowiek bez rękawic pracował albo w foliowych brak słów

Dzień dobry, wspomniana osoba już u nas nie pracuje. Pozdrawiamy, Zespół CLARO

Nie polecam pracy w firmie Claro w Poznaniu Swarzędzu i Gnieźnie gdzie kierownikiem jest Pan Jurek to nie odpowiedni człowiek na to stanowisko

Też nie polecam tam pracy na tych obiektach Gniezno Poznań Swarzędz brak rękawiczek kortka na zimne dni jest jedna na wszystkich ciekawe czy Pan kierownik Jerzy by nosił kotkę po innej osobie wogule nie dba o pracowników w upalne dni nawet wody nie było do picia dużo by było tu do powiedzenia

Maniek z Lublina

A detektor jak się nazywa imię i nazwisko poproszę

Dzień dobry, wspomniana osoba już u nas nie pracuje. Pozdrawiamy, Zespół CLARO

Rozmowa kwalifikacyjna w miłej atmosferze, ale totalnie nieprofesjonalnie poprowadzony proces rekrutacji bez feedbacku!!! Zwłaszcza dla kandydata, który jest zapraszany osobiście do biura na rozmowę ostateczną, fatyguje się, poświęca swój czas z nadzieją, że dostanie informację zwrotną, po czym telefon milczy. Zdecydowanie NIE POLECAM! Może warto z szacunku do ludzi których zapraszacie odpowiadać w umówionym terminie!!!

Honorata

można dopytać o bieżącą wysokość stawki, będzie ona wraz z początkiem stycznia zwiększana? jeśli chodzi o wzmiankę o spóźnionej umowie to czy mimo wszystko pieniądze wszystkie są uregulowane? Co z organizacją i narzędziami pracy?

Izabela

Możesz rozwinąć swoją myśl? Dlaczego tak negatywnie oceniasz te firmę?

Honorata

Pewnie do teraz to o czym pisałaś już sie nieco ustabilizowało? Zastanawiam się mimo wszystko czy firma coś będzie wobec tego szalonego ładu coś jeszcze robić?

Niedoszła pracownica

Witam Byłam ostatnio tam na rozmowie o prace- stanowisko Kierownik Regionalny. Dziwne odczucia ale zdecydowanie negatywne. Zakres obowiązków i rzeczy do codziennego wykonania- monstrualny, nie do ogarnięcia nawet rozumem a co dopiero do realizacji. Wynagrodzenie przy tym zakresie to totalne nieporozumienie. Zdzwiło mnie podczas rozmowy jak duży był nacisk na moje zycie prywatne i sugestie ze będzie sie ono musiało całkowicie zmienić ponieważ pełna dyspozycyjność i gotowość do pracy jest w firmie najważniejsza. Jadąc winda po spotkaniu spotkałam kobietę która tez wychodzila z tej firmy i widziała że byłam chyba na rozmowie. W dość dosadny sposób przestrzegała mnie przed przyjeciem sie do tej firmy, że to może być moj najwiekszy bład z karierze zawodowej. W 3 minutowej rozmowie nakreśliła mi jak się tam pracuje, jaka presja czasu, wyników, problemow z ludżmi, problemów z szefostwem. Wg niej proporcje zycia prywatnego do życia zawodowego w Claro to 5% do 95%. (usunięte przez administratora) Ktoś jeszcze był na rozmowie w tej firmie?Jakie odczucia?

Pracownik Claro
@Niedoszła pracownica

To co Pani pisze to cała prawda i tylko prawda

Skarbimierz

Ja nie wiem co oni za mechanika maja ,ale naprawia maszyne na jeden dzien , wóz ma brudny . chodzi jak by mial cos w gaciach , chwali sie co to nie on a maszyny ciagle nie sprawne .

Zostaw merytoryczną opinię o Claro Sp.z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Claro Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Claro Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Claro Sp.z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 5 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Claro Sp.z o.o.?

Kandydaci do pracy w Claro Sp.z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Claro Sp.z o.o.