Opinie o Sklep spożywczo - monopolowy Zielone Jabłuszko w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Sklep spożywczo - monopolowy Zielone Jabłuszko. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sklep spożywczo - monopolowy Zielone Jabłuszko o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja wyrobów tytoniowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sklep spożywczo - monopolowy Zielone Jabłuszko w Gdańsk

Mają wolne miejsce dla sprzedawcy-kasjera. Z tego co zrozumiałem można się zatrudnić tu dorywczo tylko na weekendy. Mnie by to pasowało bo jeszcze studiuje. Student bez doświadczenia w handlu ma szanse? Przeszkolą mnie do kasy fiskalnej?

Były pracownik Nowy wpis

Nie polecam Pracowałam w sklepie na Beatovena atmosfera do bani, płaca minimalna, Kierowniczka robi co chce jej tam dobrze ma druga pensje dolicza sobie do marży inna cena na półce inna dla szefa Czy robisz czy nie i tak jest zawsze źle

Klient Nowy wpis

Sklep Zielone Jabłuszko typowy sklep czasów komuny Proszę Pania o 2 butelki whiskey i2 dwulitrowe colę lajht - nie ma jest tylko pepsi i to litrową - więc proszę o gin i tonik oczywiście toniku nie ma paluszki nie ma orzeszki nie ma No i czytam i własnym oczom nie wierzę wyroby tytoniowe sprzedajemy tylko za gotówkę Więc co idę do konkurencji szkoda tylko.przemilej kobietki za lada

Czy Sklep spożywczo - monopolowy Zielone Jabłuszko organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Nie nie organizuje

Danuta Nowy wpis
@Kasia

Serio kompletnie? A jakieś wprowadzenie o miejsca pracy? Obsługa kasy, zabezpieczanie sklepu przed zamknięciem?

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Sklep spożywczo - monopolowy Zielone Jabłuszko po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Zatrudnię Kasjera/Sprzedawcę. Jaki był jej rezultat?
Klient

Witam chce zgłosić SKARGĘ Dnia 17.12.21 Byłam na drobnych zakupach na sklepie Pomorska 94 oraz 88 Zielone Jabłuszko w obu Śmierdzi Papierosami-TYTONIOWYMI i ELEKTRYCZNYMI PAPIEROSAMI ! W pierwszym ul. Pomorska 94 Ekspedientka w Czarnych Włosach i okularach ( pracowała wtedy z Blondynką ) Paliła na sklepie Elektroniczny Papieros ! Śmierdziało w CAŁYM SKLEPIE ! FUUU Kto tam Pracuje ? jakieś Niunie ? Dotyczy się to Pomorskiej 88 gdzie Niewysoka Blondynka robiła to samo tylko że to były papierosy-tytoniowe. JUŻ NIGDY TAM NIC NIE KUPIE !

Paulina
@Klient

Tu się skarg nie zgłasza, hahaha! To jest forum dla pracowników, którzy mogą sobie podyskutować o swoim pracodawcy :) Skargę to zgłaszaj w sklepie u kierownika.

@Klient

Właściciela sklepów skargi nie interesując wazne żeby miał kto za ladą stać

Danuta
@Kasia

Nie no chyba bez przesady, że nie interesują, ale może opinia klienta nie ma u nich aż tak dużego przebicia. Bo to spożywoczo-monpolowy pewnie więcej jednak klientów od alko jest, to ich to pewnie zachęca jak ktoś sobie na legalu pali.;p Co nie?

Klientka

Sklep Zielone Jabłuszko Wawelska: Obsługa tragedia, Pani w czarnych włosach potrafi powiedzieć, że nie obsłuży klienta, bo w tej chwili robi zamówienie na warzywa albo jak jest kolejka to nie powinna obsługiwać lotka, hallo gdzie to jest napisane, co ten sklep ma inne zasady ? Wędliny podawane są bez rękawiczek, zero jakiejkolwiek higieny, Nowa Pani ekspedientka młoda Ukrainka sprzedaje wędliny wyłącznie na kg, (chciałam trzy sztuki kiszki ziemniaczanej) powiedziała mi, ze sprzedaje wyłącznie w paczce, wzięłam paczkę kiszka miała 0,619kg to Pani na wadze wyskoczyło 0,630kg, zapytałam czy nie odtarowuje opakowania, w które zapakowana jest kiszka, sama pracuje w sklepie i wiem, ze waga powinna być równa, zapakowanym towarom, na co Pani odparła, ze u nich się tak nie robi. Widać, ze ten sklep żyje własnym życiem i kontrola sanepidu by się tam chyba przydała, brawo dla właścicieli, ze zatrudniają takich pracowników na innych zasadach. Zero klasy i zachowanych zasad !!! Jestem oburzona

Magda

Czy sklep nie szuka ekspedientek?

Monia
@Magda

Zawsze tylko mało placa

Dominika
@Monia

Ja akurat nigdzie nie widziałam żadnego ogłoszenia o pracę od Sklepu Zielone Jabłuszko. No a kwestia wysokości wynagrodzenia jest oczywiście bardzo indywidualna - niektórym na pewno tamtejsze zarobki będą odpowiadać. A co z umową: oferują umowę o pracę czy zlecenie?

Porazka

Co.sie dzieje w sklepie w Nowym Porcie pod falowcem to porażka. Kierowniczka obraża pracownicę przy klientach i ma to gdzieś A gdzie szacunek dla drugiej osoby? Nigdy więcej tam nie zrobię zakupów i odradzam.wszystkim chodzenie tam

Norbert

To akurat forum pracownicze natomiast klienci powinni kierować uwagi do firmy.

Ruda

Sklep Zielone Jabłuszko - Wawelska Obsługa TRAGEDIA !!!! Dziewczyna w ciemnych włosach do ramion ciągle siedzi w telefonie i z wielką łaską odkłada go żeby skasować zakupy, ogólnie bardzo niesympatyczne panie zatrudniają, co jakiś czas się zmieniają, tak jakby pracowały tam za karę !!!

Dramat

Wszystko co niżej napisane to święta racja .Nie przychodzę do tego sklepu jak jest kierowniczka z corką bo obsługa przez córkę jest straszna trzeba coś z tym zrobić. Szkoda że właściciele nic nie widzą Kiedyś była miła obsługa teraz koszmar .Wolę iść gdzie indziej

Porażka

Jak to jest że matka kierowniczka pracuje a córeczka siedzi i nic nie robi? Tak się dzieje na Pomorskiej 92 może szefostwo w końcu zareaguje

Xxx

Pomorska 92 to temat rzeka.... P. Iza super kobieta jako jedyna na tym sklepie. Inne fajne babki uciekaja stamtąd po 2mc i się nie dziwię bo obie panie matka z córką to pomyłka totalna. Kierownik sklepu który poniza personel i klientów. Fajne dziewczyny odchodzą. Czasami sa byle pracownice tego sklepu a zmianie aż miło sie wtedy wraca po zakupy ale to rzadkość. Czasami robiąc zakupy zastanawiam się sam kto tam rządzi matka czy córka. Właściciele powinni przemyśleć zmianę obsady bo jak te dwie oanie są rano wolę przehsc się kawałek dalej do zielonego.

Zniesmaczony

Co do sklepu na Pomorskiej 92 zle się dzieje tam dzieje i to od dawna ta młoda pracownica chyba Natali traktuje starszych ludzi jak śmieci A co najgorsze kierowniczka na to nie reaguje sam byłem tego świadkiem zamykanie sklepu jest nagminne jedyna pozytywna osoba na tym sklepie jest Pani Iza oby więcej takich osob jako ona

Oburzony

Dzień dobry. Mam nadzieje,że ten post przeczyta Pan Andrzej jak i również Pan Sebastian Szymczak. Chodzi o Pomorska 92 .(usunięte przez administratora) Co chwila jest sklep zamknięty jak ta dziewczyna jest popołudniami w pracy. (usunięte przez administratora) Wszystko byłoby w porządku,gdyby jednak rozdzielić te Panie tzn inny sklep. Wtedy nie byłoby takiej rotacji ludzi jaka jest na Pomorskiej 92. (usunięte przez administratora) To jest jakas paranoja co tam się dzieje. Pozdrawiam kadre szefów.

Xxx
@Oburzony

Tak zgadzam się z opinią. Ostatnio sklep był faktycznie zamknięty,a nie przepraszam "zaraz wracam" było,klienci stali oburzeni przed sklepem bo kierowniczki córka musiała poflirtowac z chłopakiem na zapleczu. Przy ostrych trzaskaniach w szybę wyszło i jedno i drugie. Panowie zmieńcie pracowników,albo poprostu rozdzielcie te Panie,jedna na inny sklep eksportować. Ten sklep szybciej zbankrutuje majac takich pracowników,którzy mają klientów za zwykłe zero. Kupuję tu od lat,ale jak jest kierowniczka i jej córka i widzę ich te miny skapciałe to od razu odechciewa się jakiegokolwiek kupna czegokolwiek.

Daria

Firma z opinią dobrego pracodawcy ,a przecież to mała firma, super!

Zolza

Dzień dobry wszystkim. Chciałabym zamienić tutaj parę sensownych słów.. Otóż... Pan Andrzej bardzo sympatyczny mały niziołek, sympatyczny, do rany przyłóż(ale lepiej się nie ranić), Pan Sebastian wyższy niziołek również spoko gość. Odnośnie pomorskiej- ten sklep nie potrzebuje ochrony, te chodzące terminatory same sobie poradzą z płcią męska. A Ty Skwarka z bitwy olej babcie niech sobie pogada, może mąż jej nie daje bo mu nie staje i się wyrzywa na ludziach..

Rozczarowana
@Zolza

Kobieto "zamienić pare sensownych słów można gdy się z kimś rozmawia A nie pisze na forum A po drugie nazywasz Panow Andrzeja i Sebastiana niziolkami słabo A po trzecie to może twój humor uzależniony jest od tego czy dałaś komuś (usunięte przez administratora) czy nie A na pomorskiej fakt pracuje jedna fajna dziewczyna Ale do terminatora jej daleko

Klientka z przymorza

Chcę powiedzieć iż zielone jabłuszko słynie z dobrej opinii, poza tym obsługa sympatyczna, gdzie bym nie była w zielonym jabłuszku to Panie uśmiechnięte :) z wyjątkiem jednej nie wiem jak ma ta Pani na imię, ale zdążyłam zauważyć że nosi czerwone trampki, jest kobieta nie miła do klientów, ale to możliwe że tylko moje zdanie jest takie. Jeśli chodzi o sklep na Pomorskiej koło wielkiego drzewa to ewidentnie przydałaby się ochrona, myślę iż tam Panie są narażone na niebezpieczeństwo że strony agresywnych i pod wpływem alkoholu klientów. A Pani Czarnula z Bitwy- Pani się nie przejmuje, ludziom nie da się dogodzić. Niech kobieta sobie pogada może jej ulży????

Czarnula
@Klientka z przymorza

Ja sie naprawdę nie przejmuje. Wystarczy mi ze klienci chetnie do mnie przychodzą pogadaja i zrobia zakupy. Zgadza sie zawsze staramy sie z uśmiechem i życzliwością pomoc klientowi wyjątki sie niestety zdarzają taka praca. Dziękuję za cieple slowa pozdrawiam Bitwy Oliwskiej

ktos

Nie miła opryskliwa ekspedientka taka opalona czarnula w sklepie przy Bitwy Oliwskiej 34 , swoim zachowaniem i jakimiś pretensjami , że wystawienie f-ry na 15 zł to nie powinno mieć miejsca , zniechęca klienta, więcej zakupów tu nie zrobię. Taki pracownik obniza zyski . Panie Andrzeju kogo Pan zatrudnia ? Nie polecam tego sklepu nikomu

Czarnula z Bitwy Oliwskiej
@ktos

Droga pani pracujaca w administracji piszaca powyzszy komentarz. Jak co miesiąc robi pani awantury o faktury za parę ciastek ew karton mleka. Po mojej informacji pierwszego dnia ze termin wystawienia faktury za miesiac wrzesien mija 30.09 (byla pani 29.09) a na dostarczenie faktury kontrahentowi mamy 6dni darla sie pani na pol sklepu trzaskajac drzwiami. Nie wspomne ze nie tylko mi pani robi takie awantury ???? bo i kolezankom pani afery tu robila. Pani opinia ???????????????????? jest smieszna rozbawila mnie bardzo a klientow jeszcze bardziej???? pania to chyba wszyscy znaja nie tylko w Oliwie bo i na przymorzu ???????????????? a z pani klientka zadna raz w mc pare ciastek za 14zl no nie badzmy smieszni.

Magda

Jestem ciekawa zarobków w tej firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o Sklep spożywczo - monopolowy Zielone Jabłuszko - Gdańsk

• Jak się pracuje w Sklep spożywczo - monopolowy Zielone Jabłuszko?

Zobacz opinie na temat firmy Sklep spożywczo - monopolowy Zielone Jabłuszko tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Sklep spożywczo - monopolowy Zielone Jabłuszko
2.6/5 Na podstawie 21 ocen.
  • ul. Bitwy Oliwskiej 34
    80-339 Gdańsk