Opinie o Maroko sklep i Maroko travel w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Maroko sklep i Maroko travel. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Maroko sklep i Maroko travel o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maroko sklep i Maroko travel w Poznań

Becia Nowy wpis

Polecam :)

Zuzanna Nowy wpis

@Izato świetnie pracować w firmie, która daje możliwości rozwoju. Chętnie dowiemy się na ten temat więcej. Czy firma oferuje pracownikom udział w szkoleniach?

Zuzanna Nowy wpis
@Zuzanna

Tak, jak najbardziej - szkolenia branżowe ale też dot. zajmowanego stanowiska. Owszem nie zdarzają się często ale jeżeli jest potrzeba pracownicy sa wysyłani na doszkalania

Iza Nowy wpis

Super firma, polecam! Kosmetyki bajka. Firma daje duze mozliwosci i sama bardzo sie rozwija. Jestem zadowolona :)

Becia

Pracuje w Maroko sklepie od zeszłego roku i nie mogę złego słowa powiedzieć - myśle ze firma ma problem z doborem ludzi - produkt jest super olejki szampony i balsamy - rewelka, ale faktem jest ze przez rodzinna atmosferę niektórzy czuli się za bardzo jak w domu.. Chwilowo nie pracuje w firmie ponieważ jestem na urlopie macierzyńskim ale po odchowaniu malucha z przyjemnością wrócę do tej pracy.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Maroko sklep i Maroko travel spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Dietetyk
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.
Karo

Hmm nie wiem skąd tu tyle tych negatywnych opinii. Jestem pracownikiem MS od sierpnia i jestem bardzo zadowolona.. Firma się rozwija, wprowadzane są nowe serie kosmetyków. Dużo pracy ale jeżeli widać jej efekty to jest naprawdę fajnie. Słyszałam, że bywało różnie, pewnie ze względu na nieokreśloną formę w jakiej firma chciała dystrybuować kosmetyki, jednak teraz jest jeden nurt i każdy wie co robić i w którą stronę zmierzać. Kasa jak wszędzie, więc nie ma na co narzekać, a atmosfera zdecydowanie na plus.

Zuzanna

Jak teraz wygląda praca w Maroko sklep i Maroko travel? Chętnie dowiemy się więcej o obecnie oferowanych warunkach zatrudnienia i benefitach oferowanych pracownikom.

beata

ojj sama chętnie bym wyjechała, co ciekawe, oni organizują wycieczki tylko do Maroko i tylko do konkretnych miast. Znalazłam listę na ich stronie :) fajna sprawa, że nie zajmują się kilkoma miejscami na raz, a skupiają tylko na Maroko

nowy w firmie

Witam wszystkich zainteresowanych! Nie czytając wczesniej tych informacji z wcześniejszych wpisów skorzystałem z szansy pracowania dla Marko Produkt. Bardzo się z tego cieszę, bo pewnie by mnie zraziły... A tak na własnej skórze mam możliwość weryfikować faktyczny stan tego jak sie tu pracuje. I wygląda na to, że problemy, które może były w przeszłości już nie występują i atmosfera jest zupełnie inna :-). A pracować efektywnie trzeba jak w każdym przedsiębiorstwie...

happy
@nowy w firmie

Widzę, że tzw. szefostwo w końcu zaczęło reagować na prawdę tu wypisaną. Najpierw fałszywe przeprosiny, teraz fałszywe oświadczenie nowego pracownika. Atmosfera ciągle jest taka sama, pani szefowa jest okropnie fałszywą osobą, z którą lepiej nie współpracować. Pan szef to choleryk, który nie umie trzymać nerwów na wodzy (i rąk)... Szkoda, bo produkty są świetne, mają duży potencjał.

byla

"Przepraszam Aleksandre Baranowska i Pawła Mietlickiego -wspolnikow Kon-Bud Sp.z o.o. za 6 wpisow dokonanaych przez mnie na przedmiotowym portalu w okresie od 23 lipca 2013 r do 20 sierpnia 2013, ktorych tresc w formie przeze mnie uzytej mogly ponizyc w/w osoby i narazic ich na utrate zaufania potrzebnego do prowadzenia dzialalnosci, z ktorego to tytulu wyrazam ubolewanie Joanna Wasek"

byla
@byla

powyzsza wypowiedz dotyczy wpisow ktore zostaly usuniete z portalu gowork przez administratora z dnia 23.07.2013 z godz 21:49 ,09.08.2013 godz 19;56;40 09.08.2013 godz 20:05:51 19.08 i 20.08.2013 z godz15:12.2013

nick

tu wystarczy jedno okreslenie: syf, kiła i mogiła! A serio - najgorsza firma w ktorej przyszlo mi pracowac. Szefostwo guzik wie o branzy, lepiej niech sie trzymaja kurczowo swoich rusztowan bo jak spadną to z wielkim hukiem. ZERO SZACUNKU WOBEC PRACOWNIKOW i czysty [usunięte przez administratora]. Odradzam!!!

lori

produkty może fajne, ale jak handlowcami zarządza osoba, która nie ma zielonego pojęcia na temat handlu, do tego wydaje się być niezrównoważona psychicznie to dobrze w takiej firmie być nie może. Zatrudniają na okres próbny, obiecują wiele a potem nie masz szans, żeby nawet porozmawiać z przełożonym bo nigdy nie odbiera telefonów. Jedyne czego możesz się spodziewać to fakt że Twoja "szefowa" na pewno Ci w niczym nie pomoże.

xxx

nic sie nie przewidzialo... info o ksiazkach o arganie...magicznym zrodle co ph mieli zarabiac tysiace itd kto czytal ten wie... tylko za duzo szczegolow bylo to usuneli...

bnbn

żadnych szkoleń firma nie inwestuje w pracownika

lukas

No faktycznie, coś chyba zniknęło, ciekawe czemu.. Trochę w sumie napisałes na kierownictwo.. No i jak z tymi szkoleniami, nie ma żadnych?

plm

z tego co mówili to zwolnili ja bo ja Prezes nie lubił , w tej firmie jest ciągła rotacja, nie polecam, chyba ze jesteś nienormalny, bo nikt o zdrowych zmysłach nie jest w stanie wytrzymać z..........

xxx

Polowanie na świeżą krew trwa zatem;) come back pierwszej kierowniczki będzie znowu trwał do wielkiej kłótni z szefostwem??? Losy tej firmy to jak brazylijska telenowela ... nic dodać nic ująć.

xxx

znowu szukają handlowcow , jakas masakra

NOK

Maroko od 2 lat oprócz zlej opinii na rynku nic nie osiągnęło, brak bazy klientów, partnerów, zespołu pracowników

mmm

nie ma i nigdy nie było, firma nie inwestuje w ludzi

mm

fakt usunęli 3 strony negatywnych wpisów czyli nic się nie zmieniło, nadal wszyscy robią wszystko W tej firmie nikt się nie zna ani na handlu ani na marketingu

Zostaw merytoryczną opinię o Maroko sklep i Maroko travel - Poznań

Maroko sklep i Maroko travel
1.5/5 Na podstawie 85 ocen.
  • Jeżynowa 1
    62-002 Poznań