logo CUK Ubezpieczenia

CUK Ubezpieczenia

Toruń

Wywiadu udzielił:
Kamila Jankowska Kierownik Działu HR CUK Ubezpieczenia
Jak wygląda proces rekrutacji, z ilu etapów się składa?
Ponieważ współpracujemy z ponad 30 towarzystwami i mamy w naszej ofercie wiele  produktów proces kształcenia naszych pracowników jest kosztowny i długotrwały. Przykładamy ogromną wagę do procesu rekrutacji, ponieważ jeśli wiążemy się z pracownikiem chcemy z wiązać się z nim na długo.

Jak to przedstawia się w praktyce?
a) Selekcja nadesłanych CV
b) Kontakt telefoniczny z wybranymi kandydatami
c) Zaproszenie do oddziału - rozmowa kwalifikacyjna
d) W zależności od stanowiska albo 2 etap (zadania, symulacje) lub Assessment Center

Czy firma zatrudnia studentów?
Tak, pracuje u nas wielu studentów. Ponadto, wychodząc naprzeciw młodym, otwartym na rozwój studentom, uruchomiliśmy program „Dzielimy się doświadczeniem”, w ramach którego organizujemy bezpłatne warsztaty i szkolenia.

Czy firma uczestniczy w targach pracy, organizuje praktyki?
Serdecznie zapraszamy studentów do odbywania praktyki w naszej firmie.

A konkretnie?
Tak jak wspomnieliśmy w poprzednich punktach, jesteśmy otwarci na młodych ludzi, w których szukamy potencjału i którym dajemy wiele możliwości rozwoju.

Czy praca zdalna wchodzi w grę?
Z uwagi na specyfikę naszego produktu stosujemy zatrudnienie stacjonarnych pracowników.

Czy firma organizuje imprezy integracyjne itp. dla pracowników ? Jeśli tak, to jak one wyglądają (ogniska, spływy kajakowe, bankiety)?
Tak, bardzo lubimy spędzać czas w swoim towarzystwie i chętnie bawimy się na firmowych imprezach podczas których picowaliśmy bryki, rozwiązywaliśmy zagadki, układaliśmy JENGA na piasku, a nawet jechaliśmy czołgiem.