Opinie o Ideus sp. z o.o. w Bytom

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Ideus sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Ideus sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ideus sp. z o.o. w Bytom

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Ideus sp. z o.o.?

Antywazelina

Szefostwu trzeba kupować prezenty na każdą okazję, wszyscy udają ze się lubią

prawda

o to to

Wazelinaprzedewszystkim

Prezenciki ciasteczka torciki

Oburzony
@Antywazelina

A jak to szefostwo kupuje ci pizzę, hamburgery, kebaby, słodycze, daje ci prezent na urodziny albo organizuje imprezy, to rozumiem, że honorowo odmawiasz przyjęcia? I to samo z darmową herbatą, kawą czy wodą, tak?

ex
@Oburzony

darmowa herbata i kawa to luksus? organizują imprezy? jakie? darmowe burgery i co jeszcze? czasami dadzą Ci burgera żeby zakamuflować to że wszyscy mało zarabiają a im się kasa musi zgadzać

ABCD
@ex

Ale głupoty gadasz...rozumem nie pachniesz i pewnie dlatego były pracownik, szybko się na tobie poznali bo widać że długo tam nie byleś bo zorientowany nie jesteś.

Imię na a Nowy wpis

Przeżył(em) (am) w tej firmie prawdziwy (usunięte przez administratora) gdzie po pracy trzęsły mi się ręce, mam nadzieję że karma was dopadnie. Zakompleksiony łysy szef, szefowa wredna dwulicowa i ich pomagier Żyd I dział marketingu wlazydupki

nic dodać nic ująć Nowy wpis
@Imię na a

nic dodać nic ująć

Stef Nowy wpis
@Imię na a

Oj, chyba kolegę "imię na a" mocno zabolało jak go z firmy zwolnili :)

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Ideus sp. z o.o.?

Rekrut Nowy wpis

"uzasadnij dlaczego chcesz zarabiac więcej niż 2500 netto"

Krzysztof

Podpowiedzcie czy firma rekrutuje i jakie wymagania stawiają kandydatowi?

Czy Ideus sp. z o.o. narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

tak

Ktoś

Raczej nie narzuca, ale najlepiej jakby to był urlop czerwiec - sierpień

Brałeś udział w rekrutacji do Ideus sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Bytom
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bytom
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.
Emilia

Od dawna nikt nie pisał nic na temat pracy w Ideus. Ciekawa jestem, czy coś zmieniło się w firmie. Prowadzą jakieś rekrutacje?

Emilia

@zainteresowany i jaka decyzja? Zdecydowałeś się wysłać do Ideus swoje dokumenty aplikacyjne? Jeśli zostaniesz zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną, to nie zapomnij proszę podzielić się z nami informacją o tym jak przebiegła oraz na jakie warunki zatrudnienia można liczyć ze strony tego pracodawcy. Każda informacja z pierwszej ręki jest nieoceniona dla osób poszukujących zatrudnienia.

@Emilia

Fajna atmosfera, super się pracuje, polecam.

@Kasia

Dziękuję za podzielenie się z nami odczuciami odnośnie pracy w Ideus. Mam jednak prośbę, byś rozwinęła swoją wypowiedź i napisała, co konkretnie sprawiło, że polecasz pracę tam. Osoby, które są zainteresowane podjęciem zatrudnienia w tym miejscu, z chęcią dowiedzą się czego mogą się spodziewać. Każdy merytoryczny komentarz, napisany przez osobę zorientowaną w realiach, może im w tym pomóc.

Luzak
@Kasia

A co tam robisz?

Klient z Tarnowa

Produkty dobre, fajny przedstawiciel i Ania z biura, super dziewczyna, bardzo pomocna!

Luzak
@Klient z Tarnowa

Co nas obchodzi jakas ania z biura. O pracy tu piszemy a nie o kozach

zainteresowany

firma szuka handlowca na lubelskie może ktoś coś napisać jakie zarobki maja przedstawiciele i jakie są targety premie itp. czy warto składać dokumenty ?

Olek

Czy jest tak dobrze tu pracować, że nie ma nikt chęci napisać kilku słów? Szkoda, dla szukających pracy to strata info.

ziom

myślę że jesli chodzi o Chorzów praca magazyniera to min 2500 brutto to ciezka i odpowiedzialna praca tym bardziej na wózku widłowym

gość

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko magazynier w Chorzowie. Zarobki marne - 1500 zł + 100 zł premii. Po 3 miesiącach podwyżka o 100 zł po roku znowu podwyżka i tyle. Także nie wiem czy za takie pieniądze warto pracować....

@gość

A umowa na na pełen etat? Czy są zmiany, bo teraz pracuje na zmiany w zimnej hali i mam dość...a jakie warunki pracy, magazyn ogrzewany?

ziom
@gość

Myślę że jeżeli chodzi o płace na magazynie to min 2500- 3000 brutto

Z dale od tej firmy! Szczególnie od osoby rekrutującej, owszem zatrudni i poleci odpowiedniego kandydata ale za coś (chyba mało zarabia). Ogłoszenie od ponad miesiąca więc o czymś to świadczy.

BB
@123

HEHE, rekrutuje właściciel, wiec pewnie nie bierze łapówek za przyjęcie do pracy, wnioskuje, że zależny mu na znalezieniu odpowiedniej osoby.

Mario

Witam. Firma przyjmuje do roboty na magazyn, ktoś mi zdradzi ile oferują brutto ??? Dzięki

dla Powalonego i reszty zainteresowanych

…taka refleksja…czemu znajdziemy więcej opinii negatywnych niż pozytywnych w necie na temat produktów lub firm? …Szukając np.: kosiarki, żelazka, pralki, telewizora? Ponieważ zadowoleni klienci mają w nosie napisanie opinii pozytywnych (znam to z autopsji) , zwyczajnie są zadowoleni i po co im to pisać ? W negatywnych przypadkach – emocję grają rolę i często opiniują daną markę, produkt lub firmę w sposób przekłamany – bo mieli pecha! Zaburzając tym samym tysiące opinii zadowolonych klientów. Pytanie dla wszystkich? Czy warto oceniać produkt w oparciu o emocje pojedynczego niezadowolonego użytkownika?

@dla Powalonego i reszty zainteresowanych

a choćby po to aby wiedzieć..uczyć się i wyciągać wnioski !

dla Powalonego i reszty zainteresowanych

Pracuję w firmie kilka lat, przykro czytać ocenę osób, które zaledwie „liznęły” specyfiki firmy (wnioskuje po, tu cytat: „…traktowanie nowych pracowników…”). Jak w każdej pracy są zalety i wady, a zaangażowanie tutaj akurat się docenia, pomoc zawsze jest udzielana nie zależnie czy to magazyn, przedstawiciel czy pracownik biurowych. Trzeba pamiętać, że dobrymi chęciami piekło jest wybrukowane, same chęci nic nie pomogą, jeśli specyfika pracy nie odpowiada naszemu temperamentowi czy oczekiwaniom. Pani, która rewelacyjnie sprząta, nie musi się sprawdzić mimo ogromnych chęci i zaangażowania, jako prezes korporacji. Trzeba pamiętać, że znalezienie pracy zgodnej ze swoimi wyobrażeniami i wymogami jest bardzo trudne. Trzeba albo pokochać co się robi albo szukać czegoś innego zgodnego z naszym charakterem, wtedy będzie i wilk syty i owca cała. W życiu na wszystko jest popyt i sprzedaż, potrzebny jest zarówno szef wielkiej firmy, pani z kiosku Rychu oraz sprzątaczka w markecie, każdy tylko musi sprawdzić, co mu w życiu najbardziej odpowiada i to robić. Jeśli znajdzie się w nieodpowiednim miejscu, to zawsze będzie „do bani”. Nie twierdzę, że zawsze jest różowo, bo nigdzie tak nie jest, ale paradoksalnie do słów „POWALONEGO” nie ma wahliwości nastrojów, a firma działa profesjonalnie i jest rzetelna oraz uczciwa zarówno wobec pracowników jak i klientów, bo dzięki temu budujemy swoją stabilność oraz wiarygodność, co przekłada się na sukces firmy.

Powalony

Powalony

Nie do końca rzetelna ocena pracownikow pod etykieta wydajności . Wahliwość nastrojów i mało przyzwoite traktowanie nowych pracownikow. Nie polecam. Nie docenione zaangażowanie i szczerość intencji poświecenia sie tam pracy. Niestety zawiodłem sie. Przykre to . Ale zespół pracownikow jest fajny i sa mili względem siebie. To plus.

COMA
@Powalony

I po co czytać komentarze sfrustrowanych miernot? Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego :)

@COMA

to po co jest ta strona ? dla czytania komentarzy sfrustrowanych miernot?

annie

Ja również chce zdobyć na tyle szeroką wiedzę o firmie do której kandyduje, by w razie otrzymania propozycji pracy wiedzieć, czy chce ją przyjąć. Napiszcie czy firma jasno przedstawia warunki wspołpracy, czy wynagrodzenia wypłacane są terminowo oraz jaki jest kontakt z przełożonymi, no i jeszcze jak jest u Was na rozmowach rekrutacyjnych zazwyczaj

Alibaba

Ile mozna zarobic na magazynie ?

on

Mam pytanie do handlowxa z ideus kwota powyzej 5 jest osiagalna ?

@
@on