Opinie o Rk-System s.c. Robert Kacprzycki I Zenona Kacprzycka w Mińsk Mazowiecki

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Rk-System s.c. Robert Kacprzycki I Zenona Kacprzycka. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Rk-System s.c. Robert Kacprzycki I Zenona Kacprzycka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rk-System s.c. Robert Kacprzycki I Zenona Kacprzycka w Mińsk Mazowiecki

Irena

Cześć da radę tam wytrzymać z kierownictwem? Nieciekawe rzeczy tu przeczytałam. Może coś się zmieniło?

rksystemowiec
@Janek

Jasne.... :) Jak na razie moją jedyną głęboką porażką zawodową, była praca w RK-SYSTEM. Na każdej płaszczyźnie łącznie z finansową. A propos "obiboka", to mój obecny pracodawca ma wprost przeciwne zdanie. A moją pracę docenia nie tylko finansowa, ale daje też możliwość rozwoju zawodowego. RK pod tym względem to skansen.

Irena Nowy wpis

rksystemowiec Nowy wpis
@Irena

Jeśli masz inne opcje odpuść sobie. Atmosfera w pracy jest nerwowa i nieciekawa. Właściciel jest podejrzliwy, wiecznie niezadowolony. Uważa, że tylko on robi wszystko idealnie, a reszta to nieudacznicy. Tam nawet biurka muszą stać pod linijkę. Pracownik to zło konieczne. To było chyba najgorsze miejsce w którym pracowałem. W RK to nie wiem czy ktoś jeszcze został, bo ludzie stamtąd odeszli. Właściciel ma kilka działalności w jednej lokalizacji. Pracownicy wymieszani. W drugiej firmie więcej ludzi pracuje, ale rotacja załogi taka sama jak w RK, bo i atmosfera pracy identyczna.

Janek Nowy wpis
@rksystemowiec

Ja Cię pamiętam "rksystemowiec" Ty "obibok" jesteś....nie chciało Ci się pracować a teraz wylewasz swoje nieszczęścia. Z Twojego wpisu wnioskuję, że jesteś na paśmie głębokich porażek zawodowych. Czas wyciągnąć wnioski a nie szukać winy w porządnych ludziach. Powodzenia Panie R.

rksystemowiec Nowy wpis
@Janek

RK

Absolutnie odradzam - właściciel to typowy janusz biznesu. Człowiek z elementarnymi brakami w wiedzy. (usunięte przez administratora) i prostak któremu wydaje się że jest wielkim artystą. Manipuluje tu opiniami i podpisuje się jako inni ludzie

Tytus

Jak łatwo jest kogoś oskarżyć ale czy są dowody na takie zachowanie? Firma ma dobre opinie więc coś tu przesadzono!!

Antoni

Właściciel to człowiek bez odpowiedniej wiedzy wymaganej do prowadzenia takiej działalności. Proponuje śmieszne pieniądze, jest ordynarny w zachowaniu i zachowuję się jak pan i władca. Nie dość tego usuwa opinie za pieniądze! Zdecydowanie należy unikać tej firmy!

Programista C#

Rekrutacja dziwaczna , nikt tam nie chcial pracowac . Pozniej okazalo sie dlaczego . Byli niby jacys zainteresowani ale uciekali albo odchodzili. Nagle zadzwonil wlasciciel ze mona przyjsc do niego .

Nie bylo trudnych pytan . Wlasiciciel jest programista ale na C# nie ma pojecia Rozmowa byla ogolna

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
WGM

Nie pracowałem w RK system , ale byłem na rozmowie kwalifikacyjnej jakieś 10 lat temu . Najpierw właściciel próbował mi wmówić że nie wiem jak działa PLL , potem jak się okazało że jednak dokładnie wiem jak działa PLL zaproponował połowę tego co chciałem , więc pracuję gdzie indziej , i dobrze , tu gdzie pracuję mnie cenią .

kuv

jak to na szefa przystało musi byc surowy, w ten sposób można powiedzieć też pilnuje swojego biznesu. A czy wiecei może czy poszukują teraz pracowników do RK-SYSTEM s.c.? Pyytam, bo od dawna nie wiedziałam nowych ofert pracy, a by mi na tym zależało

Piotrowski A

Pełen profesjonalizm. Pracuje z nimi od 4 lat. Polecam serdecznie. Trudno zrozumiec skąd takie wpisy anonimowych frustratów. Szef firmy jest osobą wymagającą ale kompetentną, życzliwą i naprawde można sie dogadać.

Widze ze chyba konkurencja robi czarny PR firmie RK System. Panowie nie tędy droga. W firmie RK System można wiele sie nauczyc rozwinąc skrzydła. Uwazam ze to fantastyczne miejsce pracy.

Darek z warszawy

Miejcie odwagę krytykować podpisując się pełnym imieniem i nazwiskiem. Bardzo łatwo ukrywać się pod nickiem i wypisywać bzdury tylko dlatego że ktoś nie dał się wyrolować ewentualnie prześwietlił nieróbstwo i opier...wo.

Adam M.

Swoje frustracje i niedociągnięcia a często też i brak kompetencji i chęci do pracy najłatwiej zrzucić na pracodawcę. Najlepiej żeby nic nie robic i brac za to dobrą kasę. Wtedy byłoby super. Znam również firmę dłuższy czas i mogę wypowiedzieć się w samych superlatywach.

RK-SYSTEM znam od dawna, współpracuję z nimi od 1994r. Trochę dziwią mnie zamieszczone tu opinie dotyczące tej firmy. Wypowiadający się tu, musieli najwyraźniej czymś nieźle podpaść i tu anonimowo wylewają swoje żale. Wg mnie firma na poziomie, ciekawe zagadnienia do rozwiązania, wypłata zawsze na czas, cóż tu dodać... Poza tym znana marka nie tylko w PL, ale sprzedają swoje produkty na cały świat. Taka refleksja mnie nachodzi: wypowiadający się tu i rozpowszechniający treści mocno wątpliwe powinni przedstawić się z imienia i nazwiska i opisać konkretne sytuacje. Wtedy każdy pracodawca mógłby odnieść się do konkretnego przypadku. Bo anonimowo to łatwo obrzucić błotem każdego czy to RK-SYSTEM, czy firmę X, czy Y. Pytanie tylko ile takie anonimowe opinie są warte.

Tomasz

Stary, wyglądasz mi na gościa z cholernie obniżonym poczuciem własnej wartości, które przemawia przez Ciebie. Znam osobiście szefa tej firmy i to co piszesz to są kompletne bzdury. Przedstaw się może i pokaż swój dorobek 'naukowy', bo dorobek prezesa tej firmy znajdziesz na jego stronie, a twój zapewne ukrywasz za "tajemnicą zawodową" wstydząc się go okazać bo pewnie nie masz czym pochwalić

@Tomasz

To ciekawe, że pozostał komentarz do mojego negatywnego wpisu, a samego wpisu nie widzę! Czyżby płatna moderacja portalu na życzenie właściciela firmy? Co tu dużo dociekać, innych wcześniejszych i negatywnych też brak! ;) Pozostały tylko pisane jedna za drugą - w krótkim okresie, różnie podpisane agresywne odpowiedzi właściciela. Taki stan źle świadczy o tym portalu - bądźcie obiektywni!

Zostaw merytoryczną opinię o Rk-System s.c. Robert Kacprzycki I Zenona Kacprzycka - Mińsk Mazowiecki

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rk-System s.c. Robert Kacprzycki I Zenona Kacprzycka?

Kandydaci do pracy w Rk-System s.c. Robert Kacprzycki I Zenona Kacprzycka napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rk-System s.c. Robert Kacprzycki I Zenona Kacprzycka
2.8/5 Na podstawie 14 ocen.
  • J. Chełmońskiego 30
    05-825 Mińsk Mazowiecki