Opinie o Finance partner w Rzeszów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Finance partner. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Finance partner o rekrutacji.

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Finance partner w Rzeszów

AF partners zaraz pójdzie na (usunięte przez administratora) Mają pierwsze problemy z wyplaceniem pieniędzy. Drugie Amber Gold. Jeździ taki jeden mały (usunięte przez administratora) chyba z Jarosławia i ponaciagal naiwniaków. Dziwie sie ze ludzie wierzą w te bajki co opowiadają te (usunięte przez administratora) i dają się naciągać

Ja nie wiem, bo ja to bardziej za pracą jako agent się oglądam. Ty masz aktualnie jakieś problemy, tak? Ktoś wie jak tego typu problemy klientów wpływają na pracowników?

bb Nowy wpis

co asz na myśli mówiąc o naciaganiu jakie to formy wyciągania kasy?? mozsz rozwinąć temt? zainteresowany

Mua Nowy wpis

Po pierwszych problemach z przesunięciem terminu wykupu obligacji - już w ogóle nie ma mowy o wykupie. Ludzie umoczyli kasę słuchając o obligacjach Co....... a emitentem okazała się firemka z kapitałem 5.000 zł, która korzysta z pandemii, żeby nie oddać kasy.

Jaka umowa obowiązuje w Finance partner podczas okresu próbnego?

Mihau Nowy wpis

Jaki okres próbny? Otwarta umowa zlecenie i żyjesz jako agent z prowizji. Nie daj sobie wmówić nigdy, że swoje pieniądze możesz dostać w dowolnym momencie - zapytaj ile miesięcy będziesz realnie czekał na przelew na konto od momentu jak się o nie upomnisz. I żądaj zapewnień na piśmie w umowie z określonym terminem.

Natalia

Był ktoś na stażu ? Jak tam jest?

Darek

Może ktoś napisze kilka wskazówek o rekrutacji, czy w ogóle firma potrzebuje nowych?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Finance partner. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Rekrutujący się

A czy właścicielem nie jest Maciej Królak? On jest Prezesem i 100% właścicielem... W ogóle bardzo młoda osoba - rocznik '90. Czy on sam to założył? Bo chodzi mi o kontakt, ewidentnie jeżeli to jest całkowicie od 0 zbudowane, to super, fajnie się rozwijać przy kimś takim, szczególnie patrzać na to ile wyciąga z tego biznesu...

Czosnor
@Rekrutujący się

Nie, nie jest

Weronika

Finance partner mają już za sobą ponad trzynaście lat funkcjonowania w branży finansowej. Nie może zatem dziwić fakt, że chcą powiększyć swój zespół. Na kilku z ważniejszych stron z ogłoszeniami znajdziecie na pewno aktualne oferty pracy przez nich proponowane. Być może ktoś z Was uczestniczył już w rozmowie rekrutacyjnej i zechciałby nam opowiedzieć o jej przebiegu?

Ursibee

Najlepszy doradzcca finansowy na Podkarpaciu!!! Lubię atmosferę w Finance partner za: Oferty, obsługa, zetelność

Weronika

Ktoś z Was pracuje aktualnie w firmie? Co możecie doradzić osobom, które zastanawiają się nad przesłaniem swojego CV? Chętnie dowiemy się więcej o mocnych i słabych stronach tego pracodawcy. Kto dobrze odnajdzie się w Finance partner?

as

hej no ja bym sie chetnie u nich w firmie zatrudnił bo widze ze stawiaja na ososby ktore dobrze znaja jezyki obcne np. taki mlodszy ksiegowy musi znac jezyk wloski albo tez jezyk niemiecki warto sie uczyc jezykow

michał

yyy sorry, myślałem że piszecie tu o superata finance partner... :)

michał

Jeżeli pracowałeś w sprzedaży bezpośredniej i potrafisz sprzedawać jest to dobra firma. pracowałem jakiś czas temu i jeżeli chodzi o atmosferę jest jak najbardziej pozytywnie. oczywiście jest ciśnienie na wynik jak w każdej sprzedaży. proste warunki- ile sam zrobisz tyle zarobisz i tyle. naprawdę mają szeroką propozycje ubezpieczeń i kredytów. inwestycyjnie jest w miarę. firma jest nastawiona na rozwój. jeżeli chcesz i wiesz że możesz być swoim 'szefem' jest to naprawdę dobre rozwiązanie. jeżeli dopasujesz sobie odpowiednio plan dnia to masz dużo wolnego.

prezi

Powiem tak, skoro właściciel Finance partner oczekuje i wymaga jest to raczej atut a nie mankament. Zastanowiło mnie jedno, możliwość otwarcia przy współpracy właśnie z nimi włąsnej placówki frenczyzowej ... czy ktoś zna ten temat ?? ile płaci się za wypożyczenie loga, i jaki własny wkład trzeba posiadać ??Dajcie proszę znać

;+---

Pani własciciel jest bezczelna, nie wywiazuja sie z umowy, dla nich sie nie liczysz w zaden sposob !!!ODRADZAM WSZYSTKIM!!!

Zośka

Nie ma co winić za to uśmiechniętej pani. Właściciele FP każą sprzedawać najdrożej jak się da, inaczej uśmiechnięta pani będzie miała wiele nieprzyjemności z ich strony. :(

FP jest firmą, która nie wypłaca wynagrodzenia w terminie (zawsze są poślizgi w przelewach - a kiedy odwiedza ich inspekcja pracy wypłacają wynagrodzenie do ręki i każą podpisać potwierdzenie z datą sprzed 2 dni). Natomiast odnośnie premii FP ich często nie wypłaca w ogóle - lub z bardzo dużym opóźnieniem tłumacząc się brakiem przelewów z banu - tak jakby pracowników to interesowało czy przelew otrzymali czy nie. Nie polecam tej pracy i takich pracodawców.

żenada nie firma

były pracownik napewno nie klient

stokrotka możesz bronić własnej firmy to nie grzech taka rola właściciela...,i tak naprawde to was można nazwac dopiero kombinatorami. A odnośnie poszukiwania pracy, nie narzekam i ze znalezieniem nowej nie było problemu choć bardzo mocno utrudniacie to byłym pracownikom(zwolnienia dyscyplinarne bezpodstawne! ostatni przypadek pociagnie was po kieszeni po zakończeniu rozprawy w sądzie). Dzownienie do ludzi z banku z groźbami, że jak nawiążą współprace z tymi osobami, które u was pracowały to zerwiecie z nimi umowy, tak tak właśnie o was mówie. To niesportowe zachowanie i strach przed najmniejsza konkurencją. Wyrzywacie się na najsłabszych bo jak przyjdzie do spotkania z mocnym partnerem chowacie głowe i dostajecie kolorów ;)

stokrotka

łał "niezastąpieni"... skoro tak mówisz to nie powinno byc problemu ze znalezieniem nowej pracy Niestety większość byłych pracowników to kombinatorzy i cwaniaczki np jakby tu kogoś skubnąć itp I nie zamierzam tu bronić FP ale najpierw popatrzcie się sami na siebie zanim tak chlapiecie na lewo i prawo

stokrotka

Faktycznie EB nie jest tanim bankiem ale nie przesadzaj, że oddaje się 3 razy tyle! Widać, że popadasz w skrajności... Co do FP to firma jest jaka jest ale większość tych niepochlebnych opinii pochodzi od rozgoryczonych byłych pracowników, którzy odeszli z firmy niekoniecznie z własnej woli. Przecież jeśli warunki nie odpowiadają nikt na siłę "chyba" was nie trzymał bo niby tacy wspaniali byliście i nie zastąpieni??

były pracownik, napewno nie klient

Odnosnie pozycji na rynku. Firma nie ma dobrych opini jako pośrednik i mase niezadowolonych klientów i pracowników. Utrzymuja się głównie z biur obcych bo mają w kieszeni Euro Bank i głównie o to wszystko sie rozchodzi, że inne biura go dla nich sprzedają. Jednak jak wiadomo EB n jest drogi dla klienta więc trudno żeby klient był zadowolony ze zwrotu 3 razy tyle co wziął...

Zostaw merytoryczną opinię o Finance partner - Rzeszów

Finance partner