Finance partner

Rzeszów

Opinie o Finance partner

pracowalemtam 2009-12-13 20:02:57
obiecuja wysokie prowizje i dobry system wynagrodzen a w rezultacie masz tak narzucone plany ze oprocz podstawy ( krajowa) nic nie dostajesz, za nierealizowanie planów winny jest? - no jak to kto TY bo przeciez nie Dyr. atmosfera - caly czas w stresie, codziennie mail od radzia, że jestes beznadziejny, chcesz wpasc w depresje? wyślij tam swoje CV pozdro
Sybilla... 2010-02-04 15:08:19
Ja również pracowałam w tej firmie, i popieram istne dno...[usunięte przez administratora] w biały dzień, Pan [usunięte przez administratora] wiecznie miał ale do Wszytskich wobec których oczywiście czuł się zagrożony, Oskarżał bez podstawnie, tylko kombinował jak zdobyć na kogoś haczyk. Z drugiej strony go podziwiam jak duzo udało mu się osiągnąć że awansował na takie stanowisko, i że niszczy taką firmę he he he...Gratulacje P. [usunięte przez administratora]!!!!
Była pracownica 2010-02-04 17:43:24
pracujący - 2010-01-13 11:10:23

Przesadzasz z komentarzem. W aktualnej sytuacji duża część pośredników finansowych raczej zwalnia pracowników i bankrutuje.
Natomiast FP całkiem dobrze sobie radzi i oprócz tego nadal zatrudnia, otwiera nowe biura i to nie tylko w podkarpackim.
Co do planów to co ty byś chciał w przypadku bycia doradcą finansowym - tak jest wszędzie, chyba nigdy wcześniej nie pracowałaś w finansach, a na pewno nie w banku.
Plany mają wszyscy w tej branży począwszy od dyrektorów a skończywszy na doradcach. Ujmę to tak cieszyć się, że jest podstawa bo aktualnie instytucje finansowe bardzo
lubią zatrudniać pracowników na umowie agencyjnej i tak zatrudnia bardzo wiele banków i pośredników, a w szczególności doradców finansowych - wiem to z autopsji. Wtedy to musisz założyć własną
działalność i nie masz podstawy, wszystko to tylko prowizja od produktu. Masz sprzedaż masz kasę nie masz sprzedaży to i nie masz kasy a zusy trzeba wtedy płacić, natomiast tu masz podstawę nawet jak miesiąc jest słaby...
Jeśli natomiast nie realizujesz planów no to się dziwisz, że nie masz premii - za co? Natomiast co do winy i tego, że nie realizujesz planów - za to ma odpowiadać dyrektor czy ty sam, oczywiście zaraz można napisać jest kryzys, może i coś jest na rzeczy, ale plany też
są znacznie niższe niż wcześniej, w bankach też plany obniżono i to dość mocno. Ogólnie teraz jest trudniej niż wcześniej, ale nie czarujmy się jak było lepiej to i lepsze pieniądze były,
wszystkim się ukróciło puki co! Co do twojego stresu to może jakąś meliskę trzeba było sobie popijać ;)
Natomiast ten e-mil od [usunięte przez administratora] to już kłamstwo w żywe oczy i to co dziennie, jak już to raz w tygodniu no może czasem 2 razy jak coś potrzeba przekazać, ale na pewno nie w stylu, że ktoś jest beznadziejny...
Co do depresji - jakoś tego nie zauważam u siebie :P

Tak już na marginesie to atmosfera w firmie jest partnerska, nie to co u innych, są imprezy integracyjne, tak ze 2 w roku, wigilia firmowa itp., oczywiście dyrektor jak w każdej firmie musi być dyrektorem, ale na imprezach integracyjnych potrafi się wyluzować.

"Natomiast FP całkiem dobrze sobie radzi i oprócz tego nadal zatrudnia, otwiera nowe biura i to nie tylko w podkarpackim" z tym Radek też troche pojechałeś wasze Placówki znikaja w zaskakującym tempie, [usunięte przez administratora]... mam adresy podać? Wasi Partnerzy nagminnie od was odchodzą. Zwolniliście w niespełna miesiąc 4 pracowników( nie wspomne o tych co sami odeszli) i nie zatrudniliscie na ich miejsce nikogo nowego. Biura zamykacie, a nie otwieracie więc myslę, że zdecydowanie zbyt poniosły Cię emocję z tym rozwojem ;]
damian_c 2010-03-04 07:55:44
jaka jest wysokość podstawy w Finance Partner ? i jaki jest miesieczny przykładowy narzut umow?
Pozdrawiam wszystkich, którzy się wypowiadają i dziękuje za cenne informacje.
była 2010-03-13 14:46:57
najniższa krajowa a narzut nie zależy od umowy tylko kwot kredytu. miesiąc w miesiąc jest wiecej niz udało Ci sie zrobić w poprzednim. wypłata pomniejszana jest o wskaźnik jeszcze za niewykonanie planu ubezpieczeń
klient 2010-04-28 18:09:48
dobrze wiedzieć że istnieją tacy pracodawcy.....
klient 2010-05-25 21:17:32
witam Was. Byłem klientem Finance Partner. Opowiadanie że wszystko bedzie okej że pani, która sie tym zajmuje jest na urlopie ze dyrektor jest na urlopie że znów pani wzięła pare dni wolnego aż dokumenty straciły ważność... Po odwiedzinach w oddziale banku całkowicie to wszystko wygląda i jeszcze w dodatku dostałem 1 % upustu w kwocie kredytu;) Nie polecam
uki 2010-06-15 18:58:44
Ja też jestem niezadowolony z FC Rzeszów. Wszystkie sprawy załatwia się szybko, klient goni klienta jest mało czasu na dowiedzenie się więcej na temat kredytu hipotecznego. NA moje pytanie jakie koszty poniose dostałem odpwiedz "minimalne" i zmiana tematu. Na samym końcu wychodzi wszystko jak podpiszesz umowę. ja kredytu przez nie dostałem jednakze nie poddałem sie i złozyłem dokumenty do porównywalnego banku (jaki mi proponowali) i dostałem;);) nie polecam, Naljepiej w banku bezpośrednio a nie przez POŚREDNIKÓW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zadowolony klient 2010-09-08 14:35:58
widzę, że konkurencja czuwa i ładnie obsmarowuje firmę. A to znaczy, że firma ma mocną pozycję na rynku. I dobrze. Ja brałem kredyt hipoteczny i skierowałem do firmy po kredyt kolejnych 2 znajomych. Dziewczyna za mnie odebrała Księgę z sądu i jakieś dodatkowe potrzebne dokumenty (nawet nie wiem jakie bo Pani się tym zajęła). Ja jestem zadowolony bo przy mojej sytuacji 4 banki odprawiły mnie z kwitkiem. Szkoda, że na forum wypowiada się osoba, która pisze, że firma FC jest beznadziejna. Czyli albo żali się na temat innej firmy albo żali się, a nawet nie zna właściwej nazwy. A to tylko świadczy o wiarygodności tej osoby.
kobus 2010-10-05 13:02:11
Wykupiłem sobie u nich AC na samochód, mają fajne stawki.
klient 2010-10-15 16:16:43
kolego drogi ja nie jestem konkurencją. Bardzo a to bardzo niezadowolony jestem z pracy tamtejszej pracownicy j.m. Strata czasu tam chodzić.
były pracownik, napewno nie klient 2010-10-19 11:56:02
Odnosnie pozycji na rynku. Firma nie ma dobrych opini jako pośrednik i mase niezadowolonych klientów i pracowników. Utrzymuja się głównie z biur obcych bo mają w kieszeni Euro Bank i głównie o to wszystko sie rozchodzi, że inne biura go dla nich sprzedają. Jednak jak wiadomo EB n jest drogi dla klienta więc trudno żeby klient był zadowolony ze zwrotu 3 razy tyle co wziął...
stokrotka 2010-10-21 20:34:22
Faktycznie EB nie jest tanim bankiem ale nie przesadzaj, że oddaje się 3 razy tyle! Widać, że popadasz w skrajności... Co do FP to firma jest jaka jest ale większość tych niepochlebnych opinii pochodzi od rozgoryczonych byłych pracowników, którzy odeszli z firmy niekoniecznie z własnej woli. Przecież jeśli warunki nie odpowiadają nikt na siłę "chyba" was nie trzymał bo niby tacy wspaniali byliście i nie zastąpieni??
stokrotka 2010-10-22 16:20:23
łał "niezastąpieni"... skoro tak mówisz to nie powinno byc problemu ze znalezieniem nowej pracy

Niestety większość byłych pracowników to kombinatorzy i cwaniaczki np jakby tu kogoś skubnąć itp

I nie zamierzam tu bronić FP ale najpierw popatrzcie się sami na siebie zanim tak chlapiecie na lewo i prawo
były pracownik napewno nie klient 2010-10-22 17:39:21
stokrotka możesz bronić własnej firmy to nie grzech taka rola właściciela...,i tak naprawde to was można nazwac dopiero kombinatorami. A odnośnie poszukiwania pracy, nie narzekam i ze znalezieniem nowej nie było problemu choć bardzo mocno utrudniacie to byłym pracownikom(zwolnienia dyscyplinarne bezpodstawne! ostatni przypadek pociagnie was po kieszeni po zakończeniu rozprawy w sądzie). Dzownienie do ludzi z banku z groźbami, że jak nawiążą współprace z tymi osobami, które u was pracowały to zerwiecie z nimi umowy, tak tak właśnie o was mówie. To niesportowe zachowanie i strach przed najmniejsza konkurencją. Wyrzywacie się na najsłabszych bo jak przyjdzie do spotkania z mocnym partnerem chowacie głowe i dostajecie kolorów ;)
. 2010-10-26 10:54:00
żenada nie firma
:) 2010-11-16 08:41:57
FP jest firmą, która nie wypłaca wynagrodzenia w terminie (zawsze są poślizgi w przelewach - a kiedy odwiedza ich inspekcja pracy wypłacają wynagrodzenie do ręki i każą podpisać potwierdzenie z datą sprzed 2 dni). Natomiast odnośnie premii FP ich często nie wypłaca w ogóle - lub z bardzo dużym opóźnieniem tłumacząc się brakiem przelewów z banu - tak jakby pracowników to interesowało czy przelew otrzymali czy nie. Nie polecam tej pracy i takich pracodawców.
Zośka 2010-11-29 15:45:35
Nie ma co winić za to uśmiechniętej pani. Właściciele FP każą sprzedawać najdrożej jak się da, inaczej uśmiechnięta pani będzie miała wiele nieprzyjemności z ich strony. :(
;+--- 2014-07-09 12:32:03
Pani własciciel jest bezczelna, nie wywiazuja sie z umowy, dla nich sie nie liczysz w zaden sposob !!!ODRADZAM WSZYSTKIM!!!
prezi 2015-02-06 01:23:24
Powiem tak, skoro właściciel Finance partner oczekuje i wymaga jest to raczej atut a nie mankament. Zastanowiło mnie jedno, możliwość otwarcia przy współpracy właśnie z nimi włąsnej placówki frenczyzowej ... czy ktoś zna ten temat ?? ile płaci się za wypożyczenie loga, i jaki własny wkład trzeba posiadać ??Dajcie proszę znać
michał 2015-04-29 11:28:19
Jeżeli pracowałeś w sprzedaży bezpośredniej i potrafisz sprzedawać jest to dobra firma. pracowałem jakiś czas temu i jeżeli chodzi o atmosferę jest jak najbardziej pozytywnie. oczywiście jest ciśnienie na wynik jak w każdej sprzedaży. proste warunki- ile sam zrobisz tyle zarobisz i tyle. naprawdę mają szeroką propozycje ubezpieczeń i kredytów. inwestycyjnie jest w miarę. firma jest nastawiona na rozwój. jeżeli chcesz i wiesz że możesz być swoim 'szefem' jest to naprawdę dobre rozwiązanie. jeżeli dopasujesz sobie odpowiednio plan dnia to masz dużo wolnego.
michał 2015-04-29 11:32:10
yyy sorry, myślałem że piszecie tu o superata finance partner... :)
Rekrutujący się 2016-07-30 19:27:36
A czy właścicielem nie jest Maciej Królak? On jest Prezesem i 100% właścicielem... W ogóle bardzo młoda osoba - rocznik '90. Czy on sam to założył? Bo chodzi mi o kontakt, ewidentnie jeżeli to jest całkowicie od 0 zbudowane, to super, fajnie się rozwijać przy kimś takim, szczególnie patrzać na to ile wyciąga z tego biznesu...
as 2016-10-01 21:59:56
hej no ja bym sie chetnie u nich w firmie zatrudnił bo widze ze stawiaja na ososby ktore dobrze znaja jezyki obcne np. taki mlodszy ksiegowy musi znac jezyk wloski albo tez jezyk niemiecki warto sie uczyc jezykow
Zostaw swoją opinię o Finance partner - Rzeszów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Finance partner