Opinie o DAMAL Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie DAMAL Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w DAMAL Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DAMAL Sp. z o.o. w Warszawa

Tleniona

Praca w Damal to karuzela emocji, które zależą w dużej mierze od humoru szefa. Co do wynagrodzeń może i były płacone na czas jednak to się trochę pozmieniało. Z premiami też bywa bardzo różnie. Jak się podoba to wypłacaja jak nie to nie. Atmosfera między pracownikami jest straszna. Każdy na każdego nadaje. A w szczególności jedna dziewczyna, która chyba prosi się o kontrolę z ZUS. Nawet główna księgowa nie wytrzymała i odeszła po ćwierć wieku pracy w tej firmie.

Book

Klienci są i praca też, jeśli tylko są chęci. Szefom to jak chyba wszędzie, lepiej nie nadepnąć na odcisk. Wynagrodzenia płacone w terminie i to duży + ,nie wszędzie tak jest. Wynagrodzenia zawsze mogły by być lepsze, ale uwzględniając premie i benefity nie było źle. Wysyłają również na szkolenia lub je organizują Obecnie są poszukiwaniu pracownicy w widełkach 4,5-11 brutto, damal.pl/kariera

Magdalena Nowy wpis

Witam wszystkich :) Nie tak dawno firma DAMAL poszukiwala kandydata na asystenta ksiegowego. Zlozylam cv i po niedlugim czasie odezwal sie bardzo mily pan rekruter. Po moim zapytaniu czy rozmowe moglibysmy przeprowadzic telefonicznie, (poniewaz nie mieszkam w Warszawie), pan bez problemu sie zgodzil. Rekruter przeprowadzil ze mna rozmowe w sposob bardzo merytoryczny i w bardzo milej atmosferze. Po doborze odpowiednich pytan, zweryfikowal moje doswiadczenie zawodowe i chec do pracy w firmie DAMAL. Niestety nie pracuje w firmie DAMAL, poniewaz udalo mi sie znalezc prace w swoim miejscu zamieszkania. Uwazam jednak, ze praca w DAMAL bylaby czysta przyjemnoscia m.in. ze wzgledu na milych ludzi tam pracujacych a to jeden z kluczowych aspektow udanej pracy. Pozdrawiam

Ona Nowy wpis

Jak się chce to zawsze znajdzie się minusy i powody do narzekania. Prawda jest taka ze to my sami budujemy atmosferę i jeśli sami jesteśmy negatywni to dostrzegamy tylko te aspekty. Ja pracowałam w kilku firmach i zawsze starałam się być „pozytywnie zakręcona” a nie roszczeniowa i to powodowało ze praca stawała się fajną przygodą. Ja uważam ze firma Damal to spoko firma i warto do niej przyjść. Jak tylko ktoś chce może się rozwijać i podnosić kwalifikacje a nie zawsze w innych firmach tak można. Na początku swojej kariery w każdej firmie każdy ma swoje 5 minut i tak naprawdę to decyduje o naszym dalszym CV - kim będziemy i jak będziemy postrzegani. Sami aplikujemy nikt nas nie zmusza! Wiec bardziej popatrzmy na siebie czy to my tu pasujemy. Firmę Damal polecam! Ja nie odczułam i nie zauważyłam negatywnego wpływu nikogo w tej firmie. Do pracy przychodzę żeby pracować a nie na koleżeńskie pogaduchy. A gra zespołowa to fajna gra tylko trzeba poznać zasady???? Jeśli coś nam nie gra to może jest to nasza wina a nie zawsze tylko pracodawcy. Zapraszam do naszego teamu.

Tleniona Nowy wpis

Pracownik Nowy wpis

Jestem zadowolona z mojej pracy. Od momentu, kiedy dołączyłam do DAMAL zauważyłam, że firma aktywnie dąży do wprowadzania pozytywnych zmian, które mają wpływ na jakość pracy. Mamy dostęp do wielu szkoleń, które odpowiadają realnemu zapotrzebowaniu, otwartość pozwala na jakościową współpracę w Zespole, dostępne benefity stanowią bardzo pozytywny dodatek w codziennej pracy.

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Konsultant finansowo - księgowy w IT w firmie DAMAL Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.

W Warszawa DAMAL Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Księgowa. Wziąłeś udział w tym procesie? Podziel się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej. Z pewnością okaże się to cenną wskazówką dla osób, które również biorą pod uwagę pracę w tym przedsiębiorstwie.

xyz

Jeżeli chodzi o segment wdrożeń to porównujać z innymi (wiekszymi firmami ) to damal obsługuje małe i średnie firmy a co za tym idzie: - z takimi firmami da sie zwykle dogadać, współpraca jest o wiele lepsza niż z korpo/budżetówką - ich potrzeby są życiowe a w ich realizacji ma sie duża autonomie, klient mówi co chce a nie jak ma być zrobione co pozwala zrealizować ich potrzeby tak jak uważamy że powinny być zrealizowane. Krótko mowiąc nie są to głupoty korpo menadzerów tylko realne potrzeby biznesowe które mają być zrobione tanio i jako tako, co daje pewna satysfakcje z pracy nad realizacją własnej wizji rozwiązań - projekty są mniejsze, obieg informacji jest szybszy. potrzeby klientów są zbliżone. Ta współpraca z małymi firmami daje względną stabilność która sprawia że rotacja w damalu jest dużo mniejsza niż w dużych firmach wdrożeniowych - gdzie nie wiesz jakie zlecenie cie czeka, jak bardzo bedzie niedorzeczne a klient opryskliwy - generalnie polecam współprace z tymi mniejszymi firmami jezeli chodzi o wdrożenia. Co do samej firmy to: Zakres obowiazków jest szerszy - wdrożenia i wsparcie modułu - dla mnie na plus ale co kto woli Wynagrodzenie to podstawa + prowizje, nie wiem jak jest obecnie ale jakiś czas temu było bardzo podobne do innych firm z tego segmentu. możliwa praca zdalna, praktycznie brak wyjazdów do klienta a jak już to klienci na terenie warszawy więc nie potrzebne jest prawo jazdy, z urlopami i inną elastycznością nie ma problemu w tym akceptacja b2b co dla niektorych firm wdrozeniowych jest problematyczne. Co do szefostwa - nie jest tak żle jak w innych opiniach, może i mogłoby być ciutke lepiej ale tak czy siak praca jest na tyle autonomiczna ze nie stanowi to wiekszego problem, bo pracuje sie głównie z klientem a ten jest w wiekszosci spoko.

Book

Olga

Chciałabym się dowiedzieć co nieco na temat zarobków, na jakie można liczyć podejmując pracę w DAMAL. Czy ktoś mógłby podać nawet jakieś orientacyjne widełki? Zarobki to bardzo istotna kwestia, warto byłoby wiedzieć, na czym się stoi :)

DAMAL
@Olga

Witam, zarobki są zróżnicowane i zależą od stanowiska kompetencji kandydata. Mamy obecnie kilka ogłoszeń o pracę więc można to tam sprawdzić. Na każdym stanowisku dostępny jest motywacyjny system premiowy Jeśli jesteś zainteresowana/(y) szczegółami proszę o przesłanie CV i LM na praca@damal.pl, Skontaktujemy się i omówimy szczegóły.

Zuzanna

Zastanawiam się, dlaczego nikt nie pisze nic na temat pracy w Damalu. Firma działa przecież całkowicie normalnie - nawet teraz szukają tam nowych pracowników. Zainteresowane osoby mogą wysyłać do nich CV - tu macie więcej informacji: http://www.damal.pl/o-firmie/kariera.html Może jednak ktoś się orientuje, na jakie, mniej więcej, zarobki można tam liczyć na start?

himalaja

hmm... a to ciekawe - bo albo się coś zmieniło, albo to jest inna firma - nie będę pisać czy jestem aktualnym czy byłym pracownikiem, bo wiadomo... :) ale to co niektórzy piszą to wygląda na koszmar - ale moje doświadczenia z tej firmy są inne - oczywiście zarówno pozytywne i negatywne w necie jak wiadomo trzeba podzielić na 2. Natomiast bez przesady ludzie tam pracują i z tego co wiem to nawet latami... A kasa - podstawa + premia, zależy ile wypracujesz... z szefami najlepiej się żyje kiedy się ich jak najmniej ogląda :)

ef

@okres no oczywiście ze tak bez dwóch zdan powinno byc

Hardy

Odnośnie pytań, Niny, ostatnio na piwku, gdzie słyszy się to i tamto i można wiele powspominać, zasłyszałem że coś się ruszyło w Damal i to w tym dobrym kierunku. Inny znajomy pracuje w firmie, z którą Damal współpracuje i mają bardzo pozytywne relacje z nimi i dostarczone ciekawe rozwiązania. Na razie nic nie szukam ale może kiedyś, jak będą robić kolejny nabór, może spróbuję

nina

Rozmawiałam z byłym pracownikiem, wynagrodzenia były jednak wyższe niż te o który pisze Leon, i byłabym może zainteresowany. A jak wyglądają pozostałe kwestie bo tego nie dopytałam, możliwość pracy z zdalnie, możliwość dostosowania godzin pracy do innych zajęć, szkoły, czy wcześniejsze wyjścia, elastyczność urlopów? Z tym zawsze miałem problem w poprzedniej pracy. Czy wysyłają na szkolenia? Czy płacą na czas?

leon

Zwolniło się dwóch wdrożeniowców ale to jakiś czas temu. Jeżeli interesuje was pensja 2000 zł i humory Pana Prezesa to startujcie.

Zostaw merytoryczną opinię o DAMAL Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w DAMAL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DAMAL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DAMAL Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DAMAL Sp. z o.o.