Opinie o Aquapol Polska CPV w Świebodzice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Aquapol Polska CPV. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Aquapol Polska CPV na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja materiałów izolacyjnych i uszczelniających

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aquapol Polska CPV w Świebodzice

Iniekcja krystaliczna

Co jakiś czas firma rekrutuje na to samo stanowisko. Dużo wymogów wobec kandydatów a ze swojej strony lakoniczne : "narzędzia pracy" i kusząca obietnica 60 tys. netto/rok przy realizacji zakładanego obrotu. Coś to nie brzmi przekonywająco.

wieloletni pracownik Nowy wpis
@Iniekcja krystaliczna

Naprawdę metody naszej konkurencji, czyli iniekcji, wchodzenia na ten portal i pisania niczym nie popartych bzdur o Nas są zadziwiające . My tak nie postępujemy a moglibyśmy podzielić się swoim już 20 letnim doświadczeniami z terenu, kiedy często wchodzimy na budynek gdzie kiedyś została wykonana iniekcja. Zdziwilibyście się Państwo z czym czasem przychodzi się Nam mierzyć .Niemniej rozwiązujemy Państwa problemy z wilgocią murów doskonale zarówno kiedy klient zgłasza się do nas z wilgocią od razu jak i po tym jak spróbował rozwiązań naszej konkurencji. Skuteczność metody można zweryfikować referencjami, których mamy mnóstwo a w przypadku nie rozumienia jej działania służymy pomocą i zachęcamy do kontaktu oraz bezpłatnej konsultacji problemu. Co do pracy ,Nasze oczekiwania nie różnią się od wymogów innych firm zajmujących się podobnym produktem czy usługą . Pozdrawiam serdecznie :)

Czy można liczyć w Aquapol Polska CPV na prywatną opiekę medyczną?

Irek Nowy wpis

czy coś ktoś może napisać? ile można zarobić ostro pracując?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Aquapol Polska CPV?

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Aquapol Polska CPV na stanowisko Partner Handlowy bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Antoni

Witam Jako osoba znająca firmę od środka przez ostatnie kilka miesięcy mogę stwierdzić kilka rzeczy z pełnym przekonaniem: - wyjątkowe i praktycznie nie spotykane w tej wielkości firmie profesjonalne podejście do procesu sprzedaży i obsługi klienta. Piszę to jako osoba mając za sobą kilka międzynarodowych korporacji, po których wydawało mi się, że ciężko mnie czymś zaskoczyć, tym bardziej w tak nie dużej firmie - umowy w 100% gwarantujące uzyskanie oczekiwanych przez klienta efektów, dbające o jego pełną satysfakcje. Na prawdę czapki z głów. Zresztą okres gwarancji kilkukrotnie dłuższy od konkurencji mówi praktycznie wszystko - brak niejasnych zapisów czy skomplikowanych sformułowań które mogłyby w jakikolwiek sposób wprowadzać klientów w błąd, -usługą jaką wykonują odbywa się za pomocą uprzędzeń które mogą na pierwszy rzut oka wydawać się nierealne w zasadach swojego działania. Jednak realizacje liczone w tysiącach i praktycznie zerowym poziomie reklamacji w ciągu kilkunastu lat są uważam najlepszym argumentem i dowodem za słusznością i skutecznością tej technologii,która jest chroniona w całej UE prawami patentowymi. - Firma bardzo dużo inwestuje w rozwój pracowników ( kilka szkoleń handlowo-technicznych w ciągu roku) -Atmosferę w centrali nazwałbym dobrą, jednak za krótko przebywałem do tej pory w samej siedzibie aby móc coś więcej napisać. - Firma współpracuje w Polsce z wieloma naukowcami oraz wykładowcami uczelni wyższych, samą będąc jednocześnie organizatorem konferencji naukowych. A pamiętajmy, że mówimy tu o wydawałoby się mało naukowym zagadnieniu jakim jest osuszaniu murów! Na ten moment są to wszystkie moje główne spostrzeżenia które mogę napisać z pełnym przekonaniem. Oczywiście firma nie jest idealna, bo i takich nie ma. Jednak ciągłe samodoskonalenie i unikanie popełniania tych samych błędów myślę,że rekompensuje wszelkie niedoskonałości. Co do informacji jakim jest pracodawcą lub kooperantem nie chce się jeszcze w tym momencie wypowiadać. Usługa i sam system na pewno nie jest łatwy w sprzedaży i dość specyficzny, a technologia w jaki jest uzyskiwana może na początku niektórym handlowcom wydawać się ciężka w sprzedaży. Dlatego wymaga to większego zaangażowania na samym początku niż mogłoby komuś się wydawać.Zresztą firma jasno to deklaruje zanim podpiszecie z nią umowę. Osobiście gwarantuje,że warto,a w zamian można oferować coś niespotykanego i wyjątkowego na rynku. Za kilka miesięcy kiedy minie powyżej pól roku mojej współpracy z Aquapolem uzupełnię informacje szerzej napisze o tym jak eis pracuje itd.. Na razie wygląda to obiecująco.

@Antoni

Antoni, nie chcę Ciebie obrazić, ale styl i błędy jakie popełniasz w pisanym przez Ciebie wpisie pozwalają wątpić czy masz rzeczywiście kilka międzynarodowych korporacji za sobą.

@Antoni, jak długo współpracujesz z Aquapol Polska CPV? Czekamy na Twoją opinię za jakiś czas, którą obiecałeś w swoim wpisie :) Czy ktoś jeszcze mógłby się wypowiedzieć na temat pracy w tym miejscu? Widzę, że firma aktualnie poszukuje przedstawicieli handlowych na umowę o pracę. Czy ktoś z Was już aplikował? Szczegóły tutaj: http://www.aquapol.pl/kariera/przedstawiciel-handlowy/

Iza

Aquapol Polska CPV ma opinię dobrego pracodawcy i nie rozumiem dlaczego masz wątpliwości co do wynagrodzenia?

Seller

Proszę o wypowiedź byłych lub obecnych pracowników na temat warunków i atmosfery pracy w tej firmie.

doak

@ropuch pytasz trochę tak, jak o stanowisko w wielkiej korporacji.. To zwykły urząd pocztowy, rozmowa pewnie standardowa :) Aczkolwiek trzeba mieć poważne podejście do pracy, to jednak nie byle jakie stanowisko

Zostaw merytoryczną opinię o Aquapol Polska CPV - Świebodzice

• Jak się pracuje w Aquapol Polska CPV?

Zobacz opinie na temat firmy Aquapol Polska CPV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Aquapol Polska CPV
2.8/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Arcybiskupa Antoniego Baraniaka 88
    61-131 Świebodzice