Opinie o Niro Trade (Trade Support Sp.Z O.O.) w Chełm

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Trade Support Sp.z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Trade Support Sp.z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trade Support Sp.z o.o. w Chełm

Jonasz Nowy wpis

Może firma nie funkcjonuje bo dość dziwne, że przestaliście tu zaglądać?

roki Nowy wpis

rzeczywiście małe różnice są @rodm. Widziałem jednak, że w Trade Support praca jest nieźle oceniana.

pszczola Nowy wpis

luska a gdzie słyszałas te pozytywne opinie? od obecnych pracowników stałych? dziwne,że nadal poszukują pracowników skoro Ostatnio czesc pracowników dostała wypowiedzenia,bo rzekomo oddział jest likwidowany? negatywne opinie nie wzięły się bez powodu naprawdę. Radzę omijać szerokim łukiem.

dobrarada

poszukuję osób,które czują się oszukane przez trade support. wszelkich informacji udziele droga mailowa. proszę o pozostawanie adresów mail w komentarzach. do każdego się odezwę. musimy zapobiec dalszemu oszukiwaniu ludzi i odzyskać swoje pieniądze.

Aplikowałeś do firmy Trade Support Sp.z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Cloud Data Architect
P&P Solutions Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Infrastruktury IT
Katowice
Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.
logo firmy Menadżer ds. technologii oczyszczania ścieków
Technologie Galwaniczne Sp. z o.o.
dobra rada

o mamy mamy bardzo dużo zastrzeżeń. nieuczciwość nieuczciwość i jeszcze raz nieuczciwość nie idź tam dobrze radzę bo będziesz mieć problemy jak ja i wiele innych osób

bonzo

ciekawe dlaczego nikt nie napisze, że przed czasem ma wypłatę! (a tak bywa) Tylko jak zdarzy się opóźnienie max 3 dni to już wielkie problemy niektórzy mają. A na umowę o prace zawsze jest szansa.

irma41

wykorzystują ludzi wprowadzając ich w błąd odnośnie umów i zarobków,pracowałam tam i do tej pory mi nie zapłacili, wszystko było dobrze jak z projektu mi płacono a jak przeszłam na umowę zlecenie od nich tak do tej pory nie widać pieniędzy a najfajniejsze jest to że dalej poszukują pracowników obiecując podstawę i prowizję-wielka bzdura. Bazują na młodych ludziach, którzy góra przez tydzień popracują dopóki nie zorientują się że robią ich w balona i odchodzą oczywiście bez wynagrodzenia a baza danych zostaje dla nich.Nie zliczę ile osób przewinęło się przez te trzy m-ce.Chamstwo!!!!!!.

mirkos
@irma41

a długo na tym zleceniu byłaś? i jaką liczbę zamówień miałaś? Pytam bo wielu jest takich co po prostu przychodzą do pracy odsiedzą swoje! nie dając nic od siebie a potem liczą na płace - a niby skąd ma być płaca jak efekt jest zerowy?! Dlaczego inni potrafią latami pracować w danej branży? zarabiają bo wykonują swoją pracę w 100% a Ty widocznie mniej niż 0 i taki jest efekt.

pokahontas

Faktycznie, bez gadanego nie ma co startować do tej pracy, ale wcale tak fajnie nie płacą, na "normalne" zarobki nie ma co się nastawiać na początku, a i wypłata nie jest na czas. Dobra szkoła dla początkujących, ale praca dla chcących zarobić raczej nie.

anon

Ja doskonale rozumien taki system wynagradzania. Ale powinni uczciwie mówić o tym na rozmowie.

ali

Podstawa zależna jest od naszych wyników. Więc jeśli nie mamy wyników to w jaki sposób może być podstawa?

anon

Może i jest jakaś osoba która tam dużo zarabia...ale dlaczego obiecują podstawę na rozmowie a potem okazuję się że jej nie ma???

jula

Ale szczerze! to każdy chciałby zarobić i się nie narobić. Płaca jest zależna od naszych wyników. Więc nie starając się, nie potrafiąc sprzedawać - nie zarobimy! z tego co mi wiadomo to najlepsi nie narzekają i nagrody dostają.

Grazia

Ta firma to totalna masakra ! Pracowałam tam rok zarabiając po ok 500-600 zł za miesiąc.A jak oszukują na podpisanych umowach ! Jednym słowem nie życzę tam pracy nikomu o zdrowych zmysłach!

rafall

Dojcie jakis namiar na ta prace kobtakt tele z kims

jolo

Na jakiej zasadzie wygląda praca w trade support? Ile placa?

tm20

Pracuję tam już parę miesięcy i jestem zadowolona. W zeszłym miesiącu pracując po 6 godz dziennie,zarobiłam 2000 na rękę więc nie wiem czy to są grosze, a w tym miesiącu szykuje się rekordowa sprzedaż.

gram

Moim zdaniem firma moze i ok... z tym ze prezes to placi grosze uwaza sie za pepek swiata przyjechal z miasta i mysli ze wsio wolno, jak mu cos nie pasuje to opr, podsumowujac praca dla tch co chca dorobic grosze doslownie, a dla ludzi ktorzy chca cos osiagnac radze omijac

agel

Istnieje i działa rewelacyjnie :)

a ta firma jeszcze istnieje?bo widziałem że to biuro jest na sprzedaż...

joan

pracowalam tam w zeszle wakacje i bylam bardzo zadowolona. podstawa + prowizja wyplacana na czas tak jak bylo umowione.po prostu trzeba miec gadane.

Zostaw merytoryczną opinię o Trade Support Sp.z o.o. - Chełm

Trade Support Sp.z o.o.
1.6/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Pl. łukczowskiego 9A
    22-100 Chełm