Opinie o DB Schenker w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy DB Schenker. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DB Schenker na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DB Schenker w Rzeszów

Jola

Firma beznadziejna , brak kontaktu , klient nie jest traktowany poważnie , jednym słowem sodoma i gomoria !!!!

@Kamila

Nikt nikogo nie szantażuje.

Damian

Dobrze się tam zarabia na magazynie, czy padaka, jak poprzednicy pisali? Na robocie się znam, uprawnienia mam, a szukam pracy za min. 5000 na rękę na umowę o pracę, jest tam tyle? W jakich godzinach odbywa się robota?

Łysy Nowy wpis
@Damian

Ile chcesz 5000 ?!

Uprzejmie donoszę

Administrator usunął słowo które nie jest ani obraźliwe ani wulgarne. Napisze to inaczej. Szef terminalu miał intymne kontakty z pracownica. Działo się to w czasie pracy obojga, w pomieszczeniach służbowych. Na co mam dowody.

Kamila Nowy wpis
@Uprzejmie donoszę

Czyli to z Tobą pisałam w poprzednim wątku? Nie jestem tylko pewna co ta informacja wnosi dla innych współpracowników pod kątem samej pracy tutaj? Takie plotki chyba nie tworzą ogólnych warunków?

Uprzejmie donoszę Nowy wpis
@Kamila

Według Ciebie to nieistotne ze w pomieszczeniach służbowych, właśnie miedzy pracownikami dochodzi do intymnych spotkań? Gdzie mówimy o PRZEŁOŻONYM i podwładnej, zamiast pracować to niektorzy urządzają sobie schadzki? Ciekawe czego dziewczyna z dnia na dzień zniknęła z pracy? Uważasz ze zamiatanie pod dywan skandali obyczajowych jest dobre?

Kamila Nowy wpis
@Uprzejmie donoszę

Zamiatanie może i nie, ale naganianie plotek również nie jest za dobre. Na pewno bezpośrednio w miejscu pracy takie rzeczy nie powinny się dziać, to fakt. Ja bardziej zastanawiam się nad ludźmi, którzy po prostu chcą wykonać swoją robotę i dostać za nią pieniądze. Ich ta wspomniana sytuacja nie rusza raczej?

Uprzejmie donoszę

W tej firmie szef uprawia (usunięte przez administratora) z pracownicami, w czasie pracy w pomieszczeniach służbowych. Pytanie czy same chcą, czy może są zmuszane by nie stracić pracy?

Jola

Coguto
@Jola

Specyfika Sodomy i Gomory polegała na czymś trochę innym, niż na braku kontaktu :-) Jesteś klientem czy odbiorcą, czytelniczko Biblii?

@Coguto

A jednak coś w tym jest, w Rzeszowie niejaki szef Damian lubi w czasie pracy obracać pracownice. Info z pierwszej ręki.

@Wkurwiony

Z pierwszej ręki tzn? Sam niby Ci się pochwalił? Ludzie by chyba ostro wrzeli o tym, gdyby to prawda była a widzę, że tylko Ty o tym wspominasz

Chcesz zdjęcia?

@Wkurwiony

Nie, za takie widoki szczerze bym podziękowała. Ale ciekawe jakbyście mieli takie zdjęcia zrobić? Szef o nich wie?

@Kamila

Ktoś słabo zabezpiecza swój telefon. dziewczyna już tam nie pracuje, jeszcze nikt nie wie, ale może się dowie.

@Wkurwiony

Ale chyba nie w formie szantażu? O ile to co piszesz to prawda oczywiście

@Kamila

Nikt nikogo nie szantażuje.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie DB Schenker? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Europak Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Rzeszów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Rzeszów
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
Daniel

Dzisiaj dostałem przesyłkę jakaś pomyłka kierowca nie umie jeździć Paleta zostawiona na środku wjazdu w bramie

Gerard

Firma jest nieodpowiedzialna , nie dba o klienta

Coguto
@Gerard

Jakieś szczegóły? ;-)

P.P.H.U BUD-MAX BOBULA JÓZEF

Polecam !

Kazimierz
@P.P.H.U BUD-MAX BOBULA JÓZEF

Co konkretnie polecasz? Twoją wypowiedź można rozumieć na kilka sposobów, dlatego też proszę o jej sprecyzowanie. Mam nadzieję, że wypowiadasz się o pracy w tym miejscu, bo tego typu informacje najbardziej by mnie ciekawiły.

Małgorzata łabędż z rzeszowa

najgorsza firma,jaka dostarcza przesylki prywatne !zamowiłam lodowkę przez allegro,została wyslana jak w zamowieniu,ale kurier nie dzwonil,nie wyslał sms-a ani nawet nie raczyl zostawić zawiadomienia,że byl.po kontakcie ze sklepem,w ktorym zamiawiałam towar,dowiedzialam się,że byl,o k.godz.11.40 a to piątek i nikogo nie zastal,ludzie przecież pracują ! malo tego,to chyba jedyna firma kurierska,która pracuje do godz.14 !ZGROZA ! W sobotę nie rozwożą ! czyli wychodzi na to,że powinnam z dnia na dzień zrezygnować z pracy i czekać na PANA KURIERA !

Stary Kurier
@Małgorzata łabędż z rzeszowa

Ludzie piszecie że w pracy jesteście kiedy kurier do Was puka i dziwicie się ze macie awizo zamiast zamówienia .Kurier też jest w pracy. To też praca !

Dziwny Człek
@Małgorzata łabędż z rzeszowa

Faja z młotkiem ????

kurier
@Stary Kurier

kurier to jest chłopiec na posyłki jak niektórzy uważają, ja do 15 pracuję więc po 15 zapraszam jak się nieraz słyszało dzwoniąc.

Kierowca

Wożę towar dla schenkera w jedną i drugą stronę AGD i elektronikę i nie chcecie wiedzieć jak oni się z tym obchodzą na magazynie także nie dziwcie się że coś jes uszkodzone lub nie działa

Nikiii

Najgorsza firma jaka jest bezczelny kurier nigdy z takim się jeszcze nie spotkałam nikomu nie polecam!!!!!!niema możliwości nawet przesunięcia w czasie o pół godziny dostarczenia paczki szgoda nerwów na ta firmę !!!!!!!!!!!!!

patii

Pracowałem w tej firmie jako kierowca liniowy ce tragedia nie polecam dyspozytorów nie obchodzą twoje czasy pracy jazdy , masz jechać i tyle jeszcze bezczelnie powie ci " Magnes sobie przyklej nie wie poradź sobie " zarobki tragedia , z daleka od tej firmy

Xx
@patii

U jakiego przewoźnika jeździłeś ? Skąd był?

BOSMAN

Krótko mówiąc masakra!! Ładujesz się sam i to samo z rozładunkiem (chodzi o solówki bo naczepy na linii są ładowane). Towary bardzo często są zaniżane wagowo więc do końca nie wiadomo ile się wiezie ładunku (do czasu kiedy ITD zważy auto i porówna z wykazem). Pojazdy bardzo często są przeładowane i to masakrycznie bo każdy prawie pojazd ma zaniżoną ładowność w dowodzie rejestracyjnym a nie ma mowy o wożeniu powietrza. Stąd wieczne hasło "Ładuj!". Czas pracy różny w zależności od ilości towaru na aucie i kierunku trasy. Najdłużej to trzymają odbiory od nadawców bo nieraz trzeba czekać pomimo że już rano wiadomo co, gdzie i ile jest towaru a po przyjeździe wielkie oczy bo nie gotowe. Zarobki katastrofalne bo uzależnione o dziwo od wywiezionej i przywiezionej ilości towaru. Czyli co miesiąc inna kasa. Powinna być dniówka lub za kilometry.Wszędzie czają się kamery i każdy tylko patrzy gdzie tu komu co upierdzielić. Stan techniczny aut pozostawia wiele do życzenia bo firma ta opiera się na podwykonawcach a ci oszczędzają na wszystkim ile tylko się (szczególnie na kierowcach). Jednym słowem nie polecam bo to praca dla niewolników!!!

aero

Kierownik sprzedaży ma problem, ale nie chce go rozwiązać. Nie wiem kto go tam zatrudnił ale gość ma problemy psychologiczne i to wpływa na działania oddziału, przyjęli 2 lata temu gościa za najniższą krajowa bez uprawnień agenta celnego, ktoś z Krakowa przyjeżdża odprawy robić, ale komuś z Rzeszowa zapłacić nie chcą, a i kierownik od razu chce pokazać, że jesteś jego niewolnikiem, paranoja^2

Zostaw merytoryczną opinię o DB Schenker - Rzeszów

• Jak się pracuje w DB Schenker?

Zobacz opinie na temat firmy DB Schenker tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DB Schenker?

DB Schenker