Opinie o Fabryka Łożysk Tocznych Kraśnik S.A. w Kraśnik

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Fabryka Łożysk Tocznych Kraśnik S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Fabryka Łożysk Tocznych Kraśnik S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów utrzymywania ciągłości produkcji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka Łożysk Tocznych Kraśnik S.A. w Kraśnik

Fabryka Łożysk Tocznych - Kraśnik S.A. nie przestrzega podstawowych zasad GDPR, czyli w Polsce RODO. Czekam od kilku dni na informacje od IODO, ale nikt nic nie wie i nikt nic nie słyszał. Możesz wypełniać formularze, a one znikają tak jak twoje dane osobowe. No jest na stronie tona dokumentów, ale tylko po to aby sobie była, bo firma jak i strona się zatrzymały jakieś dwie dekady temu w znajomości ABC przetwarzania danych osobowych. Możesz sobie z lupą szukać pod formularzem jakiekolwiek twojej zgody, bo jej nie ma i nigdy nie było.

@Kuba

Kuba to chyba nazwa kraju z jakiego piszesz. Ochronie danych osobowych podlegają wszystkie dane osobowe, które są przetwarzane, na przykład z formularzy na stronie. Spójrz sobie na ten formularz http://web.archive.org/web/20230326145038/https://www.flt.krasnik.pl/kontakt Widzisz tutaj pole do wyrażenia zgody? NIE! Widzisz gdzieś informacje o Polityce Prywatności? NIE!

PETER

NO I OCZOM NIE WIERZĘ. ZERKAM SOBIE W GOOGLE I CO WIDZĘ! MÓJ PRACODAWCA Z DŁUGAMI. JAK NA RAZIE TRZY OFERTY SPRZEDAŻY DŁUGÓW ZNALAZŁEM NA FABRYKĘ WYSTAWIONYCH. NO I MIAŁ RACJĘ JANUSZ W ROKU PAŃSKIM 2022 CO TAKĄ SYTUACJĘ WYKRAKAŁ W NARZĘDZIOWNI.

@Michał

Pisałeś że od wrzesnia jakieś spadek na produkcji miał byc. Powiesz, co się zmieniło? Ucięli jakies etaty? Czy o co chodzi z tym spadkiem? To już na stałe będzie?

Administrator Nowy wpis

Pracujesz w firmie Fabryka Łożysk Tocznych Kraśnik S.A.? Jaką masz umowę?

Huttty Nowy wpis

Tu pracują same gamonie i nieroby.Lewusy które częściej siedzą na L4 niż są w pracy.I jaka być tu dobrze?Zamknąć, zaorać i przestać udawać że FŁT dalej jest zyskowna.Ztrszta zaraz to padnie na pysk....

@Huttty

Proszę cię bo kady pisze ze ma się przekształcać produkcja na magazyn i montaż. Czy to już się stało czy ty dalej pracujesz na produkcji? Bo nie wiem jak na ten moment wyglada sytuacja czy planowane są zwolnienia Czy będą mieli dla wszystkich pracowników inne stanowiska? Mieszkań niedaleko w Annopolu i Szukam stabilnej pracy bo mam na utrzymaniu chorą babcie.

Michał Nowy wpis

Moja znajoma pracująca na dziale tokarskim, ale też wiele innych osób z tego wydziału, dostała wypowiedzenie do końca marca przyszłego roku. Na moim wydziale mówili, że już od września większość pierścieni przychodzi gotowa po obróbce tokarskiej z zewnątrz. Jak się to dalej rozwinie, zależy tylko od właściciela. Jedno jest wiadome, że z zakładu produkcyjnego ma powstać zakład montażowo-wysylkowy. Nie wiadomo tylko kiedy to nastąpi i ile produktów będzie opuszczać zakład.

Widzę ze szukają na przedstawiciela handlowego tylko ze zagranicznego a akurat mam dobry niemiecki. Oferta tez niczego sobie skoro jest multisport itp. Jednak mnie trochę zdziwiły tutaj opinie o jakiś długach? Jak to wyglada w listopadzie, sprawa się wyklarowala?

Zmiany?

Szanowni, czy to prawda że nowy prezes który przyszedł z państwowych spółek będzie wszystko i wszystkich restrukturyzował jak w poprzednich miejscach pracy i też dodatkowo przenosil biznes do rosji?Jeśli tak to współczuję bardzo. Bardzo

Fabryka Łożysk Tocznych Kraśnik S.A. prowadziła rekrutację na stanowisko SPECJALISTA INFORMATYK. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Leszno
PETER

Fifi
@PETER

Ajj to trochę może zaniepokoić. Dla pracowników są jakieś informacje, co dalej z firmą i Waszymi posadami? A ja sobie śledzę wątek z nadzieją, że może jakiś wakat będzie i mógłbym się dostać do pracy ale widzę, że chyba może być cienko. Pensji Wam nie obcinali ani nic?

@Fifi

Z tego co wiem od znajomego kierownika, to ten zakład przestanie już być fabryką. Właściciel ma w planach przekształcenie obiektu z typowo produkcyjnego, na montaż/pakownie. Pozamykają całość produkcji od kuźni do szlifierskiej, a będą bardziej nastawiać się na importowanie gotowych pierścieni. Czyli będą pewnie przywożone wszystkie komponenty z innych fabryk spółki, a w Kraśniku tylko będzie składanie tego i pakowanie w logo FŁT. A tak, to już sprzedawane są nieruchomości, a hale produkcyjne są do licytacji dla innych firm. Maszyny są wywożone do innych zakładów, tak samo jak i technologie i zamówienia. Nie wiadomo tylko co zrobią z parkiem maszynowym, który miał tworzyć prototypy i "pokazówki" dla handlowców, ale pewnie tego nie będą chcieli zabrać, bo przecież dyrektorzy muszą swoje stanowiska zatrzymać.

Rysio
@Michał

No to pewnie nie dla każdego będzie praca i będą zwolnienia jak zamkną część produkcji. Czy już to zrobili i trochę osób dostało wypowiedzenie. Wiesz jak jest?

@Rysio

Są już od początku roku wypowiedzenia. U mnie 6 osób zwolniono, nawet jak miały umowę na stałe. Mój wujek pracujący jako brygadzista na kontroli jakości został zdegradowany do zwykłego pracownika, a w jego miejsce obsadzony jeden z kierowników. Od września będzie spadek produkcji. Wszystkie zamówienia będą przenoszone do innych fabryk właściciela, aż nie zostanie nic. Więc jak liczyłeś nie pracę, to nie znajdziesz już raczej, no chyba, że umysłową.

@Adam

A w jakim celu przesłałeś formularz? Czy to był formularz związany z przesłaniem danych na jakieś stanowisko do pracy? Hmm...z tego co wiem to IOD ma 30 dni na odpowiedź na zgłoszenie związane z usunięciem danych osobowych.

RODOFIL
@Karolina

A ty Karolina z jakiego działu FŁT piszesz? O ile wiesz? Dobrze wiesz bo tak ci kazali napisać. A w ogóle to Karolina ma brodę i wąsy i nazywa się Hubert. Z tego co gostek napisała to nie chodzi tylko o odpowiedź ale jakiś znikający formularz i dane osobowe co znikają, a to śliski temat. Zobaczymy czy się w znajdą i jakie. Sezon pierwszy odcinek pierwszy.

Kuba
@RODOFIL

Możesz wytłumaczyć o jakie dane osobowa ci chodzi? Jak pracujesz w firmie to na początku każdy podpisuje dokumenty o przetwarzaniu danych osobowych. Ale do tego mają wgląd tylko kadry. Czemu więc miałyby znikać? Zupełnie nie rozumiem w czym masz problem.

@Kuba

Tomasz

Czy to prawda, że w związku ze zwiększeniem współpracy gospodarczej Chin z Rosją produkcja łożysk zostanie przeniesiona do Rosji?

Renata
@Tomasz

A skąd takie info w ogóle masz, z jakiegoś pewnego źródła? Czy to po prostu jakieś ploty na zakładzie?

Frey

Nie polecam pracy w tym zakładzie nikomu, kto ma jakiekolwiek ambicje i szacunek do siebie. Pracowałem w tej firmie ponad 3 lata. Na początku obsługiwałem linie szlifierskie. Za ciężka pracę pełne 8 godzin, bo nie można było przepustek dostać wcześniej, nie zarabiałem nawet najniższej krajowej. Po roku zostałem przeniesiony na inny wydział. To co tam zastałem, to był dla mnie szok. Na 1 zmianie każdy tylko udawał, że pracuje. Jak nie było kierownika, to każdy w telefonach, albo kawka, herbatka, pogaduchy. Ale na 2 to dopiero się działo. Alkohol, grille, suszenie owoców, palenie papierosów na hali, to była norma. Pracownicy udawali, że pracują, a kierownictwo, że im płaci. Jak chciałeś się wychylić i się pokazać, to dostałeś. Oczywiście nikt nic nie widział, nikt nic nie wie. Każdy na każdego donosił. Kto więcej, ten miał lepsze przywileje. Przed pójściem na urlop kazano mi umyć maszynę, bo nie było zleceń. Gdy wróciłem, maszyna była brodna jak świnia. Idę do brygadzista zgłosić, a ten ty robisz, ty sprzątasz. Wszystkie najgorsze roboty zawsze wykonywał najmłodszy. A starzy popracowali 2-3 godziny i reszta czasu zadowoleni sobie siedzieli. Jeszcze raz odradzam.

Łucja
@Frey

Nie kumam, skoro zarabiałeś mniej, niż prawo pozwala, to czemu tam pracowałeś i nie zgłosiłeś tego do inspekcji pracy? Przecież w takich sytuacjach trzeba reagować. I jeśli rzeczywiście ludzie się obijali, to też można było zwrócić im uwagę, zresztą chyba ktoś tę pracę nadzorował...

Frey
@Łucja

Była to moja pierwsza praca i potrzebowałem pieniędzy, więc nie byłem wybredny. Co do zgłoszenia, to były, inspekcja była, ale nie było dla niej to pewnie problemem, bo za to pieniądze dodatkowe mieli. A co do zgłoszenia pracowników, to jak pisałem. Nikt nie widział, nikt nie wie. W przeciągu 2 miesięcy poruszałem sprawę źle robionych pierścieni przez innych pracowników, bo musiałem po nich poprawiać z przymusu, ale dla mistrza czy brygadzisty to nie był problem. Zawsze sprawa zamiatana pod dywan. A potem jak odchodziłem, to było pytanie dlaczego. Poruszyłem ten temat i ich odpowiedzią było, że pierwszy raz słyszą coś takiego.

P95

...daję Wam słowo....ze do końca roku...opiszę tą beznadziejną firmę,prezesów i proces produkcyjny i wszystkie walki od obsranych kibli do (usunięte przez administratora) się w robocie w języku angielskim.....do Chińskich Właścicieli.Bedzie się działo.......ktos musi w końcu polecieć na łeb z tego grajdola . Bardzo dobrze że zwalniają ...bo 50 % ludzi tu to nieroby,śmierdzące lenie,alkoholicy i maliniarze.50% 12stki to pociotki i kompletnie niepotrzebni ludzie .Mam nadzieję że Chińczycy po moim opisie wrócą tu jeszcze raz i dobiora się do (usunięte przez administratora) prezesem dyrektorom i kierownikom.......Trzymajcie się mocno pawiany. Będzie trzęsienie ziemi.Obiecuje.!!!

Robotnikpostudiach
@P95

To zaczynaj nie możemy się doczekać...

Helena
@P95

Chyba zapomniałeś o tym co nam tu obiecałeś pisałeś o zwolnieniach. Dużo osób straciło pracę? Będą zatrudniać na te miejsca czy raczej nie?

Helmut

@Pro Na jakiej podstawie tak oceniasz innych ludzi? Firma jest dobra dla tych, którzy są dobrymi pracownikami i oni tu zostali , polecam.

@Helmut

Firma dobra ,ale dla kogo?? Dla pracowników produkcyjnych na pewno NIE!!! Pracuję tam ponad 8 lat i z roku na rok jest coraz gorzej , nieważne czy się starasz dajesz z siebie jak najwięcej to i tak to jest mało nikt tego nie docenia tylko patrzą jak cię ukarać za byle co. Jak tak jest,,dobrze" to dlaczego coraz więcej ludzi odchodzi lub szuka innej pracy? Szkoda polski kiedyś zakład taki znany na całym świecie,a teraz się niszczy wszystko to co było polskie .

Pro
@Helmut

Tylko po co zostali w fłt żeby klepać bidę? Tam wszyscy narzekają ale nikt nic nie robi żeby coś zmienić czekają na lepsze czasy ale lepszych czasów nie będzie i trzeba zaakceptować taki stan rzeczy

Pogoda

A sam w sklepie wybierasz droższy polski produkt czy chinski. I tak tr firmy są zaorywane

A

Firma...jednym słowem......(usunięte przez administratora)!

Myslacy

Firma ...raczej oni z pracy.....najnizsza krajowa,(usunięte przez administratora),3 zmiany....kierownictwo i majstrowie to katastrofa.....(usunięte przez administratora),smród.......i sredniowiecze. Maliniarze,chlopi,ustawiczne sciemniacze nieroby,alkoholizm,itd w wielkim skrócie.P9..........nikomu nie życzę pracy w tym (usunięte przez administratora)miejscu.Wkrotce stąd znikam.Zero młodych ludzi...sami starcy,emeryci,więźniowie i (usunięte przez administratora)......praca tu za te pieniadze....to poniżenie........spieprzam. Na szczęście mam gdzie. Pozdrawiam mały procent normalnych ludzi którzy tu jeszcze pracują.

aaa

Prawda to że są zwolnienia?

Edyta

A od kogo to słyszałeś?

Agnieszka

A to ktoś z jakiegoś wyższego stanowiska, że mogłoby to być jakieś potwierdzone info? Oni nie powinni wam publicznie dać przypadkiem jakieś deklaracji w takiej sytuacji?

aaa
@Edyta

Już masz oficjałkę a to początek..

Agnieszka
@aaa

"oficjałkę"? a gdzie można ją zobaczyć i masz podstawy twierdzić, że będzie gorzej...?

TV

Tak prawda dziś mówili w TV 100 OSÓB

biały murzyn z FLT

Pracowalem na pewnym wydziale gdzie jest masa kontfidentów zwolnilem sie dla tego ze ciezko tyralem za nic za marne 1700 zl omijac fabryke szerokim lukiem myslalem ze zwiazkowcy cos zaradza ale i oni maja szeroko w (usunięte przez administratora)

Nieznajomy
@biały murzyn z FLT

Cześć na jakim stanowisku pracowałeś ?

Mixi
@Nieznajomy

Na stanowisku frezera

Łucja

Hej, chciałabym się Was dopytać o pracę jako PH w Kraśniku. Chodzi mi dokładniej o benefity wymienione w ofercie pracy. Jak wygląda dofinansowanie do wypoczynku, jakie to są kwoty? I co do karnetów na basen i na siłownię.. To jest to karta multisport czy może karnety na konkretne baseny/siłownie?

Kaśka
@Łucja

Dziewczyno kup sobie karnet na basen i jedź na wczasy takie na jakie Cię stać. O fabryce zapomnij chyba że lubisz, być traktowana jak podgatunek.

Kaśka

Od czego by tu zacząć. No cóż zarobki poprzednicy już napisali. Zatrudnia się ludzi z Ukrainy bo dla nich te żenujące grosze to i tak dużo. Jestem kobietą i w fabryce czuje się jak (usunięte przez administratora) Jeżeli pracujesz w dziale z mężczyznami to jesteś traktowana jak służąca. Trzeba po nich sprzątać znosić ich pijackie wybryki prostactwo (usunięte przez administratora) agresywne zachowania Ublizanie jest normą Jeżeli myślisz że mistrz lub kierownik Ci pomoże bardzo się mylisz Po większości to też faceci Taka męska solidarność. (usunięte przez administratora)

Ktoś coś

Super praca dla frajerów oraz kierowników którzy mają dwie lewe ręce do roboty

Czy możesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej w Fabryka Łożysk Tocznych Kraśnik S.A.? Dodali nowe ogłoszenia 1 lipca na Lento.pl.

Miś gogo

Tak jak wszędzie, roboty w ciul, wynagrodzenie marne, mydla oczy zeby przyjac aby.

Leoś
@Miś gogo

Idzie chociaż 3 tys wyciągnąć czy raczej najniższa krajowa?

Piotrek

Pracowałem ponad 20lat początkowo na produkcji jako szlifierz po 9 latach trafiłem na pomocniczy by zakończyć tam karierę im dłużej tam pracowałem tym gorzej było poczawszy od zarobków po atmosferę w pracy Odnośnie zarobków początkowo nawet nieźle ale po 20 latach zarobić najniższa krajową pracując na 3 zmiany Kadra kierownicza początkowo ludzie wykształceni kulturalni później porobili śmieszne szkoły i jak kapo pastwili się nad ludźmi Głównie w cukrowni i wydziale karnym gdzie grubas chodzi w sweterku tureckim Pracownicy poddali się bo myślą że tak jest wszędzie a nie jest można lepiej pracowac godniej żyć zawsze tam można wrócić Pozdrawiam tych szarych ludzi

@Piotrek

Witaj Piotrze. Klikam do Ciebie,bo pomyślałem że skoro pracowałeś 20 lat w FŁT to masz dobry i całościowy ogląd sytuacji. Mam pytanie odnośnie Grzegorza S ,ponoć był w kadrze kierowniczej w Waszym zakładzie i został zmuszony do odejścia ,bo ktoś z pracowników wniósł sprawę do Sądu Pracy o mobbing. Potrzebuję Twojej pomocy i informacji, bo jest moim przełożonym i powiem szczerze ,że takich relacji pracowniczych jeszcze nie widziałem .Pozdro

XXX 1
@Piotrek

Pracowałem w narzędziowni najgorszy wydział w który rządzą gamonie po zaocznych pseudo studiach pościągany z wydziału P5 dupo włazów.

Miś gogo
@Piotrek

Czyli na magazyn lepiej też nie iśc?

Witam czy wie ktoś może jaka jest norma na stanowisku szlifierz i czy jest to trudna praca

pusiek1356

Norma jest mała da się wyspać w pracy, a czy praca trudna haha to ja wyrzucanie (usunięte przez administratora) robota prosta jak widły.

Cipkon

Jak będzie pan se nie dawał rady to pan popakuje na siłowni bo fłt kraśnik daje darmowe karnety haha to jakieś jaja bo produkcja w fłt to jedna wielka siłownia haha.

Przemysław
@Cipkon

Jakie są zarobki w Fabryce Łożysk Tocznych Kraśnik? Ciekawi mnie kwota na start. No i po jakim czasie można się starać o podwyżkę? Pracujesz tu więc na pewno będziesz w stanie powiedzieć mi coś o tym :)

Niewolnik
@Przemysław

Na start to płaca minimalna + ewentualne nadgodziny i nocki... Podwyżka... :) Niektórzy po 20,30 latach pracy maja dopłacane do stawki minimalnej...

Cipkon
@Niewolnik

Dokładnie na podwyżkę nie masz co liczyć.

Przemysław
@Niewolnik

Hmmm i naprawdę nie ma perspektyw na podwyżki? Jak wygląda ścieżka awansów w tej firmie? Czy atmosfera w zespole jest dobra? ;)

Niewolnik
@Przemysław

Pomimo braku chętnych do pracy kierownictwo dalej łudzi się że za te pieniądze będą pracownicy. Wiekszosc załogi może liczyć na podwyzkę tylko ze wzrostem płacy minimalnej... Awans... jeśli ktoś się zwolni to można isc na jego miejsce jesli masz znajomości choc ostatnio zaczęto brać pod uwagę również kwaliwikacje.

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Łożysk Tocznych Kraśnik S.A. - Kraśnik

• Jak się pracuje w Fabryka Łożysk Tocznych Kraśnik S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka Łożysk Tocznych Kraśnik S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryka Łożysk Tocznych Kraśnik S.A.?

Fabryka Łożysk Tocznych Kraśnik S.A.
1.9/5 Na podstawie 30 ocen.
  • Fabryczna 6
    23-210 Kraśnik
  • NIP: 7150200738 REGON: 430459300 KRS: 0000051491

Fabryka Łożysk Tocznych Kraśnik S.A.