Opinie o UCMS Group Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy UCMS Group Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie UCMS Group Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UCMS Group Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Czy firma UCMS Group Poland Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Nick Nowy wpis

Nie ma już ucms

Karolina Nowy wpis

@Ula tu masz stronę: https://www.tmf-group.com/campaigns/ucms/ która nadal działa. Co prawda jest informacja, że UCMS Group Poland Sp. z o.o. połączył się TMF Group, ale chyba to nie oznacza, że firma nie istnieje skoro nawet w googlach wchodząc na tą stronę jest jej nazwa wyszczególniona. Zamiast pisać, ze nie istnieje, było napisać, że spółki się połączyły, bo to wprowadza ludzi w błąd.

jadokaro Nowy wpis
@Karolina

Karolina, oficjalnie na stronie Ministerstwa Sprawiedliwości w wyszukiwarce KRS, firma UCMS Group Poland został WYKREŚLONA z Rejestru Przedsiębiorców w dniu 13.04.2017r., z uprawomocnieniem się w dniu 14.06.2017r. Spółka UCMS nie prowadzi działalności gospodarczej. (link:https://ems.ms.gov.pl/krs/danepodmiotu)

Ula

Hehe UCMS ma stronę internetową? To wejdź proszę na nią i sama zweryfikuj to co napisałaś ;)

@Ula skąd posiadasz takie informacje? Według KRS firma UCMS Group Poland nadal funkcjonuje i nadal posiada stronę internetową. Gdy piszemy takie informacje na wątku powinniśmy to jakoś udowodnić, żeby informacja nie powodowała niepotrzebnego zamieszania.

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Ula

Nie ma wpisów ponieważ UCMS już nie istnieje.

Widzę, że od stycznia nie pojawiła się żadna opinia na forum dotycząca pracy w UCMS Group Poland. Czy może ktoś wie jak obecnie wygląda kwestia zatrudnienia w UCMS? Jak wyglądają warunki pracy?

ktos

zaprosili na rozmowę... wymagania dziwne. niby studenta, ale wolne w piatki odpadaja. ogolnie nie mam zajec w te dni, ale smiech na sali, bo mowia, ze sa super powazna firma, ze dadza znac nawet w przypadku negatywnej odpowiedzi... jak jeszcze nie wylowili osoby na stanowisko Asystenta ds. Rachunkowosci, to kontakt super, prosze czekac, dam znac do konca tygodnia i tak juz 3 tygodnie cisza. Lipa HR, lipa wszystko. Zenada, poszukuja osoby, ktora bedzie zaangazowana, a traktuja ludzi przedmiotowo. KIEPSKA FIRMA, nie polecam kompletnie... a jak sie dostaniecie to pamietajcie, zeby traktowac ich rowniez jak nieprzyjemny obowiazek. kasa zenada, umowa zlecenie... obowiazki tak naprawde pakowanie do kopert przez wiekszosc czasu, tez mi asysta!

Byly pracownik
@ktos

No bo od razu pensja 20 tys, swoj pokoj, odrebna lazienka, 2 asystentki plus majbach z kierowca... do roboty sie wez porzadnej studencino bo w lbach wam sie przewraca.

nikt
@Byly pracownik

nikt tego nie oczekuje haha... jaki problem napisac dziekujemy za udzial w rekrutacji, ale niestety ktos wypadl lepiej? jakie to podejscie ze strony hr? komu sie w glowie przewraca? prawda w oczy kole? 1800 jak na warszawe to cale G, studenta do tego... aha studia 500 zl, plus pokoj 700, plus jedzenie... ledwo kasy starcza na przezycie... to Warszawa, chca studenta, to niech pozwola mu sie utrzymac. byly pracownik? no chyba nie az tak byly ;)

odrzucony
@ktos

A może to studencina miał oczekiwania nie wiadomo jakie?? Do mnie też dzwonili i od razu telefonicznie znałem warunki i wiedziałem czy chę iść na spotkanie czy nie...skoro poszedłeś to chyba świadomie?! Do mnie akurat odpisali z podziękowaniem za udział ale nie byli w stanie zaproponować mi pracy...szkoda ale mówi sie trudno, nie ta firma to inna. Ale po co od razu takie żale wylewać i takie głupoty pisać...

Ul

No w tym momencie Asystent Biura Rachunkowego jest potrzebny już teraz, dosłownie od razu przyjmują.

niesmak

Olbrzymie dysproporcje w zarobkach na tożsamym stanowisku pracy odwrotnie proporcjonalne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia zawodowego.

fgb

a "księciunio" to jeszcze tam jest ? :D :D

kera

@trfgo slyszalem ze to stanowisko jest szczebel wyzej niz asystent; pytam czysto hipotetycznie

kera

Czy może ktoś podać zarobki brutto na stanowisku aministratora ds. kadr i płac?

były

Dobrzy poodchodzili. Zostali tacy co to ze swoją kompetencją lepszej albo podobnej pracy długo by szukali. Masz odpowiedź dlaczego się wszyscy nie pozwalniali. A co do powiększenia biura z kilkunastu osób do 60-ciu to tania siła robocza jest zawsze mile widziana. Firma międzynarodowa - taka bardziej na wschód ale jak mówiłem - tania siła robocza

ONA

Firma jest firmą międzynarodową więc czego sie dziwicie że mają wymaganie co do ludzi?? Mają zatrudniać jak popadnie? Warunki i płace poznaje się zapewne przed zatrudnieniem więc czego narzekacie że kasa mała? Przecież na siłe nie musicie tam sie zatrudniać?? Nie rozumiem co po niektórych... W każdej firmie po jakimś czasie każdy będzie marudził, że chciałby więcej zarabiać. Jeżeli szukasz pracy i spełniasz warunki warto spróbować, a nóz sie uda... Nie będzie sie podobało to się zwolnisz - normalna kolej rzeczy uważam.

@łpa

aplikuj do dzialu sprzedazy, jak sprzedaz dostaniesz premie

elka

Premie na umowie to możesz mieć i milion. Co z tego jak nie bedziesz w stanie spełnić warunków jej przyznania.

minionek

hej, hej: ile osób pracuje w ucms kielce?

G.Ł
@minionek

ok 60 osób

zyczliwy

bzdura

xyz

Są ogłoszenia wolnych miejsc w zasadzie ciągle - ale to raczej tworzenie sobie listy rezerwowej - nie ma co liczyć na etat. Szkoda czasu na kolejne etapy rekrutacji.

encja

tylko pensja, plus bony na święta

Zostaw merytoryczną opinię o UCMS Group Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy UCMS Group Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w UCMS Group Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

UCMS Group Poland Sp. z o.o.