Opinie o Unipol Wschód w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Unipol Wschód. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Unipol Wschód o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unipol Wschód w Lublin

abs

witam , panowie proszę o jakiekolwiek namiary na tych [usunięte przez moderatora] , potrzebne mi świadectwo pracy ! proszę o pomoc

roman

[usunięte przez moderatora] .........................dnia.... ul . [usunięte przez moderatora] (miejscowość ) [usunięte przez moderatora] ORYGINAŁ / KOPIA DO NACZELNIKA URZĘDU SKARBOWEGO W ................................................... Informuję że do dnia .....................mój pracodawca (dane firmy z NIP) nie przekazał mi deklaracji PIT 11. Jednocześnie proszę o sprawdzenie moich zaliczek na podatek dochodowy które powinny być odprowadzone przez ww. firmę w roku 2012 zgodnie z przedłożonym świadectwem pracy. Oraz proszę o poinformowanie mnie o ich wysokości. Umowa o pracę została rozwiązana z dniem ........... W załączeniu przedkładam świadectwo pracy. ............................................... ................................... pieczęć Urzędu Skarbowego podpis składającego

ŁYSY

proponuje też o złożenie zapytania do ZUS . pozdrawiam chłopaków z ZOSINA z kwatery od Wiesi i reszty wybudowaliśmy przejście na Ukraine za darmo!!! cześć

darex

ROMAN - 2013-02-25 12:04:25 Proponuję na początek złożyć pismo do US.(za potwierdzeniem kopii) o zapytanie czy unipol odprowadził składki do US bo jeśli zapłacił zaliczkę na podatek dochodowy to urząd skarpowy powinien mi je zwrócić pomniejszone o podatek bo ja pieniędzy od pracodawcy nie otrzymałem. i nie mogę zapłacić podatku za coś czego nie mam , bo jeśli odprowadził to urząd skarbowy powinien zwrócić a jeśli nie to też mnie okradł jak UNIPOL WSCHÓD LUBLIN a jeśli unipol nie odprowadził to okradł też US I PAŃSTWO POLSKIE Majunia 1985i .......... dnia: ...... adres NIP Naczelnik Urzędu Skarbowego w ...................... Informuję że do dnia ............. mój pracodawca (dane firmy z NIP) nie przekazał mi deklaracji PIT 11. Umowa o pracę została rozwiązana z dniem ........... W załączeniu przedkładam świadectwo pracy.kolego jakbyś mógł to wrzuć na portal jak to ma być napisane do US dzięki

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Unipol Wschód? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
karol

ROMAN - 2013-02-25 12:04:25 Proponuję na początek złożyć pismo do US.(za potwierdzeniem kopii) o zapytanie czy unipol odprowadził składki do US bo jeśli zapłacił zaliczkę na podatek dochodowy to urząd skarpowy powinien mi je zwrócić pomniejszone o podatek bo ja pieniędzy od pracodawcy nie otrzymałem. i nie mogę zapłacić podatku za coś czego nie mam , bo jeśli odprowadził to urząd skarbowy powinien zwrócić a jeśli nie to też mnie okradł jak UNIPOL WSCHÓD LUBLIN a jeśli unipol nie odprowadził to okradł też US I PAŃSTWO POLSKIE Majunia 1985i .......... dnia: ...... adres NIP Naczelnik Urzędu Skarbowego w ...................... Informuję że do dnia ............. mój pracodawca (dane firmy z NIP) nie przekazał mi deklaracji PIT 11. Umowa o pracę została rozwiązana z dniem ........... W załączeniu przedkładam świadectwo pracy.Tak bedziemy robić. Ja też czekam na pit i wykonam ten sam numer. A ci z us to nie będą się z nimi cackać bo rostovsky potrzebuje pieniędzy na nagrody dla semu.

ROMAN

darex

Mirus - 2013-02-23 22:19:09 co to za Pani jak do niej zadzwonie to napewno będzie chciała rozmawiać[usunięte przez moderatora] to jest e-mail do tej pani i także telefon Ona z każdym będzie rozmawiać czy ja dziś dzwoniąc do niej miałem pewność że odbierze telefon nie miałem pewności a jak powiedziałem że w sprawie unipolu to rozmawiała ze mną.Nie ściemniam bo tak samo mi są wini kasę jak i wam więc dzwońcie do niej ale nie w weekend prosiła mnie żebym was poinformował i się dowiecie wszystkiego co wam zależy zadzwonić niedowiarki ja spróbowałem i wchodzę w to pozdrawiam

Mirus

co to za Pani jak do niej zadzwonie to napewno będzie chciała rozmawiać

darex

karol - 2013-02-23 19:42:38 darex - 2013-02-23 19:30:10 ewa - 2013-02-23 17:43:59 można spróbować z tą panią ale jedno jest pewne że ta pani nic od unipolu nieodzyska ponieważ konto zakładowe jest już puste,biura niema a pieniąze szły na prywatne konta w momencie ich odbierania od niemców.Z pustego i salomon nienaleje.Kto niby miałby oddać pieniądze pracownikom,[usunięte przez moderatora].Nieoddali przez taki długi okres i już nieoddadzą.Oni ten przekręt zamierzali i dokonali na ludziach.To było zamierzone aby oskubać ludzi i co teraz mają oddać pieniądze.Niema pieniędzy i niebędzie,oni się nieboją zusu urzędu skarbowego,prokuratury sądu a mieliby się wystraszyć jakiejś pani z kancelari.Oni nieoddają pieniędzy mimo że jest sprawa w prokuraturze.Pani [usunięte przez moderatora] Rozmawiałem z Tą Panią i jakoś jej wierzę mówiła że już unipol sprawdziła i są pieniążki do odzyskania co do Sądów i Prokuratur to ja podchodzę z rezerwą bo im nie wierzę ale ta Pani powiedziała że czym więcej wniosku się znajdzie u niej tym większe są szanse.. Pani [usunięte przez moderatora] zadałem Tej Pani pytanie skąd weźmie jak onni nie mają nic już posprzątali po sobie stwierdziła że mają bo jej kancelaria to sprawdziła,ale jeśli Pani mi nie wierzy to proszę zadzwonić i porozmawiać z osobami które to prowadzą. Bo jeśli nie będziemy nic robić a tylko myśleć że skąd wezmą kasę jak jej nie mają to zostaniemy na tym etapie co jesteśmy więc nie myślmy tylko róbmy a będzie dobrze i zaufajmy tej Pani niech działa Pozdrawiam odważnychto ile bierze za usługę , bo przecież nic nie ma za darmo .10% po sprawie jak pieniądze będą na koncie wtedy będzie zapłata

ewa

darex

Stanisław - 2013-02-23 15:34:39 No dobra, dobra widzicie tylko te dwie osóbki co z interwencji a no przecież to tylko końcówka a całą te dziadowsko firmę prowadził przecież słynny [usunięte przez moderatora] i jego rodzinka i reszta przydupasów, to jest facet co to wszystko wymyślił, a gdzie pani [usunięte przez moderatora] - sprawdziłem krsy , tam nazwisk w [usunięte przez moderatora], a ten [usunięte przez moderatora] z Garchingu to co? na Diamentowej było firm i firemek, prezesów i przezesików, jedno wielkie (usunięte przez administratora) wraz z tymi co tam pracowali. Jak się nazywa ta firma co teraz podobno znowu szukają naiwnych bo ten Rurbud już chyba nie istnieje tylko jakaś nowa nazwa, możecie podać? DziękiStanisławie ja Cię rozumiem że trzeba wszystkich udupić tzn cały Unipol ale na razie to powinniśmy skupić się na odzyskaniu pieniędzy naszych a później ich udupić by im się odechciało prowadzenia jakiej kolwiek działalności wiec myślę się najpierw skupić na jednym a później drugim. teraz trzeba działać póki jesteśmy w kraju i wysyłać e-mail gdzie się da ja już podałem adres więc sprawdzona jest informacja telefonicznie ufam tej pani i przesyłam w poniedziałek wszystkie papiery co mam przeciwko Unipolowi 15 osób zaufało tej kobiecie a gdzie jest reszta dlaczego nie wysyła dokumentów?????

Stanisław

darex

pr - 2013-02-23 12:40:51 Chłopaki piszcie swoje namiary na [usunięte przez moderatora] ludz woncie na nr [usunięte przez moderatora] Jest to kontakt do kancelari która zajmuje się sprawą odzyskania pieniędzy dla pracowników z unipolu.Niepobierają żadnych opłat.Panowie podaję e-mail gdzie możecie wysyłać wszystkie dokumenty przeciwko firmie [usunięte przez moderatora] czym nas będzie więcej tym lepiej chcecie odzyskać kasę to wysyłajcie papiery dziś rozmawiałem z Panią która się trudni tą sprawa mówiła że jest szansa na odzyskanie kasy wiec panowie nie zwlekajcie dziś ta Pani jest pod e-mail a od poniedziałku można do niej dzwonić i się pytać w tej sprawie, Panowie nie dzwońcie do niej dziś ani jutro dajmy jej te,z odpocząć jest weekend oto e-mail [usunięte przez moderatora]

pr

karol

darex - 2013-02-22 23:43:43 jimi - 2013-02-22 20:59:04 Tak trzymać ! skończymy gnoi ! tę panią bez twarzy w telewizji z jej obrazami i tego igronranta w tej kurtce, ukrywają twarze ale dobrze wiemy jak wyglądają.Ręka sprawiedliwości za naszą krzywdę wreszcie ich musi dopaść. Pozdrawiam wszystkich poszkodowanych z Garching!!!!!!!Panowie ja też wysłałem do Pana [usunięte przez moderatora] pismo i jednocześnie rozmawiam z posłami na temat Unipolu że trzeba im mordy ukrócić na razie działamy a [usunięte przez moderatora] i była pani prezes i całą banda się śmieją z nas bo myślą że nic nie zdziałamy ale się pomylą pomylą bo my ostatni będziemy sie śmiać a oni płakać za krat pozdrawiam z Gerching poszkodowanychtak trzymać chłopaki . Miejsce tych biznesmenów jest po drugiej stronie krat.

wrona

ale idioci nawet nie wiedzieli ze mili przecieki dokumentacja z niemiec też sie znajdzie ,zapomnieli co to jest komputer ..i co cwańsi mogą ..a Pani prezes [usunięte przez moderatora] - chyba sobie beknie ze szczęścia i z głupoty '''''

Zostaw merytoryczną opinię o Unipol Wschód - Lublin

• Jak się pracuje w Unipol Wschód?

Zobacz opinie na temat firmy Unipol Wschód tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Unipol Wschód?

Unipol Wschód