violin

Nowy Sącz

Opinie o violin

marzenie senne 2009-12-20 21:46:34
Czytając te wypowiedzi, aż mi się humor poprawił...ktoś kiedyś powiedział zło powraca do złych ludzi - to do Pani "Derektor" Szacownej..:) Szczerze - głupszej baby nie spotkałem nigdy - zero kompetencji, zero podejscia do ludzi, nie wspominając o wiedzy na temat tego, czym zajmuje się firma. Druga na liscie miss firmy - pani "Derektor" księgowa - dorównuje tej pierwszej wiedzą i umiejętnościami..ale, zeby nie było mgr jest - jest:)))Największemu wrogowi nie życzyłbym dostać się w łapska tych knujących wiecznie bab...
wielbiciel 2009-12-21 13:31:54
hahaha-ludzie to co piszecie jest ekstra,najsmutniejsze jest to ze to sama prawda, dlatego apel do prezesów OTWÓRZCIE OCZY KTO PRACUJE W WASZEJ FIRMIE!!!
Toja 2009-12-21 16:21:06
Oj prawda prawda, szczera prawda. O rotacji personelu mozecie dowiedziec sie w bardzo prosty sposob, patrzac na ilosc ogloszen z praca na kazde stanowisko. Troche tam pracowalem i nawet jestem w stanie podpisac sie imieniem i nazwiskiem pod warunkiem ze "zaskoczony" tez sie podpisze....bo to chyba we krwi zostalo samemu wymagac a od siebie nic nie dawac. Panie [usunięte przez administratora] juz z Trzodą wytrzymac nie mogly i sie zgrabnie odizolowaly, nie wiem czy to ze wzgledu na to ze z motlochem pracowac nie beda czy tez na to ze reszta pracownikow klimatyzacji niema a w lecie mozna spokojnie rzeczy z potu wykrecac, goraco ze wzgledu na pore robi swoje ale jeszcze komputery swoje dokladaja........ale [usunięte przez administratora] - jak na stanowisko przystalo teraz maja :) Napisze wiecej jak "dziwnie zaskoczona osoba" sie podpisze......
Taka mala prosba do wlascicieli ze zwolnieniami to zacznijcie od gory, bo szare myszki tak graj jak kot im karze....
Pozdrowienia dla tych co przejrzeli na oczy i sami dali sobie spokoj z ta firma, oraz dla tych nowych idacych wedle ciagle powtarzanej przez szefostwo dewizy " niema ludzi nie zastapionych" - wlasnie ich zastepujecie przewaznie przez 3 m-ce :/
Heeeh 2009-12-21 16:26:38
No faktycznie dnoooooo dnnnoooo dnoooo .... gdzie tylko nie spojrzysz. No i jeszcze nalezy wspomnieć że knucie im też nie wychodzi.... sumując : "...bo to zła(e) kobieta(y) była(y)..." ma mgr to chyba korespondencyjne... heheheheh
Jeden z Elfów ....... 2009-12-21 18:27:49
Ładne biura (ale tylko nielicznych), samochody i ta zewnętrzna piękna okładka a w środku syffffffffffffffffffff. Nie dorobicie sie tam niczego, tylko nerwicy, będą tez Was nekać wymioty i chyba dostaniecie ślepoty-ale to z patrzenia na ten [usunięte przez administratora], pozdrawiam byłych!!!!!!!!!!!!!!!!!! i mobilizuje obecnych!!!!!!!!!!!!!!!!!
Fuck The Violin 2009-12-22 00:24:19
dramat dramat i dramat najgorsza firma jaka istnieje do produkcji okien pcv. niema w tej firmie nic co by mozna bylo porownac to nawet najmniejszych zajmujacych sie produkcja okien pcv same zwroty z tej firmy,i reklamacje nie polecam ani pracy tam ani kupowania ich okien.
uwolniony:-) 2009-12-22 13:35:36
witam:) violin co tu dużo mówić pracowałem tam 2 latka i nigdy w życiu bym się tam nie wrócił.Pracownik na danym stanowisku robi dużo innych zbędnych rzeczy co nie jest docenione a poprawiało to wizerunek firmy. Kolejna sprawa to nieuzasadnione obciążanie finansowe pracownika np. "sprawa pewnych drzwi" gdy drzwi się znalazły nie miał kto zwrócić kasy a i chociaż przeprosić za oskarżenia. pozdrawiam byłych pracowników :-)
rozbawiony 2009-12-23 12:17:07
nawet w cyrku jest selekcja małp,wybieraja te bardziej rozgarnietę
xxx 2009-12-29 17:56:22
Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje prezes naszego klubu. Niech żyje nam! To śpiewałem ja – Jarząbek. :-))))
Właściciele Violinu! Głupota i nieuczciwość z 2010-01-05 15:31:37
Dobrzy i uczciwi pracownicy odchodzą sami, nie wytrzymując fatalnych pod każdym względem warunków pracy. Zostają straceńcy, obiboki, i tumany. Kiedyś byłem jednym z „roboli”. Kierownik na magazynie i od logistyki był dobry i znał się na robocie. Czasem się wydzierał, ale był uczciwy, miał rację i krzywdy ludziom nie robił. Niestety szefowie go zabrali i dali kompletnie ciemnego, chamskiego debila. Nic nie umie i nic mu się nie chce. Dzięki Bogu ja już nie pracuję i nie muszę go oglądać. Panie[usunięte przez administratora] niech Pan spieprza z tej firmy, bo się Pan wykończy do reszty. Widziałem jak Pana traktowali i nie doceniali, a ma Pan wiedzę i zdolności. A czy wrócili Panu potrącone bezprawnie setki za rzekomo zaginione drzwi? Bo mi nie! A drzwi stoją i niszczeją. To była kradzież dokonana na pracownikach. Ja już odzyskałem swoją godność i poczucie wartości. Panu też tego z serca życzę.
aż trudno uwierzyć... 2010-01-05 16:41:37
oj koleżanki i koledzy,może wystarczy tych wypowiedzi ,niestety żadnych efektów to nie daje co piszemy.Panie są "świetymi krowami"!!!Znając ich sposób myślenia to robia z siebie teraz ofiary naszych oszczerstw i podaja do Panów Skrzy.....nazwiska pracowników , którzy robią taką wielką krzywdę na tej stronie.O my najgorsi....Zreszta nie nasza firma i nie nasza kasa.
głos z produkcji 2010-01-05 17:46:05
to jest skandal jak nas traktuja jak maszyny,nikt nie liczy sie z nami,kazdy tylko wrzeszczy,zarabiamy od 1200-1600 z sobotami i nadgodzinami a ta ruda z biura bierze po 4 tys.,niech przyjdzie ponosi troche okien albo niech wkreci kilka zasównic,ona bedzie żadzić...głupie babsko,szefunie nie lepsi wożą sie furami,zmieniaja samochody a na wyplaty nie ma kasy.przyjdzie taki dzien ze ktos w koncu pojdzie do pipu i dostana kare jak sie patrzy....nie jestemy debilami oczy i uszy mamy,jak wam sie nie podoba nasza robota to nas zwolnijcie i zatrudnjcie same takie gwiazdy jak biurach siedza,sama matoły,nie umieja nic dobrze zrobic,wszytskiego brakuje
pozytywnie nastawiony 2010-01-06 07:29:39
o i super sprawa warto wspominać osoby,które były w porządku.
ja bardzo miło wspominam Pania [usunięte przez administratora] super babka,ma wielka wiedzę z księgowości a co ważne wszystkich traktowała na równo,czy to dyrektor czy to sprzedawca.z tego co wiem odeszła z firmy sama-wielka strata dla violinu.
Dobromir 2010-01-13 14:45:54
Jak ktos nie ma do powiedzenia nic sensownego na tym forum to lepej niech sie nie wypowiada. Większość tych komentarzy (tych mądrych oczywiście) jest w 100% prawdą. Nikt nikogo tu nie obraża, a stwierdza fakt poniżajacego i bezdusznego traktowania pracowników w tej Firmie. Jeśli będziecie pisać głupstwa nikt nie będzie traktował tych innych SZCZERYCH wypowiedzi poważnie. Piszemy to po to żeby "inni" nieskażeni jeszcze violinowem ludzie w pore sie otrząsneli i nie zmarnowali cześci życia ( tych 3 miesięcy :D ). pozdrawiam
old team 2010-01-13 22:20:03
Dobromir - 2010-01-13 14:45:54

....to już jest koniec głupich komentarzy,brakło inwencji?Czas skończyć z tymi pseudo opiniotwórczymi i bardzo "obiektywnymi" komentarzami....i moze warto zakmnąć rozdział VIOLIN-apel do wyzwolonych!!!
@@@ 2010-01-13 22:52:48

do rozzalonych 2010-01-14 14:32:19
moze tak w koncu zakonczymy wszyscy wypowiedzi na tym forum,szkoda czzasu,cieszmy się wolnością.....
On 2010-01-14 15:15:21
chyba faktycznie lepiej już nic tutaj nie pisać,miało to sens jeszcze do niedawna, podzielenie się swoimi spostrzeżeniami na temat firmy, dobrze było napisać i przeczytać co inni mają do powiedzenia - jednak teraz wypowiedzi zamieszczane na tym forum są poniżej jakiegokolwiek poziomu, o tym która wyglada jak tirówka, ile procent pracowników to (usunięte przez administratora) i której nie wyrzuciło by się z łóżka...
Opiniotwórcze komentarze, jak najbardziej nadal mile widziane, jednak jeśli nie ma się nic mądrego do powiedzenia to lepiej milczeć, a swoją frustrację rozładować w inny sposób.
Pozdrawiam!
11111 2010-01-14 20:32:10
nie rozumie dlaczego niby nie wypowiadac się na temat violinu przecież to forum właśnie na ten temat...też tam pracowałam i potwierdzam w 100% wszystko co wyżej przeczytałam i może aż trudno w to wszystko uwierzyć i nie dziwie się że ktoś pisze żeby skonczyć z bzdurnymi opiniami ale....ludzie kto tego nie przeżyl to ma prawo nie wierzyć to jest TOTALNY BURDEL! i jeżeli już ktoś pyta co to za fima to ja chętnie odpowiem..... to pralnia.... totalny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w zarządzaniu gdzie władzę objęły dwie miłe PANIE ( prosze się nie obrażac) dając [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] szefom bo jak inaczej wytłumaczyć pojawienie się Pani dyrektor z dnia na dzień na swoim stanowisku? dziewczyna bez doświadczenia bez wykształcenia no to niby jak:) no a druga pani niby dyrektor awansowała i wyawansowała tylko nie wyliczajmy ile godzin spedziła w gabinecie szefów( i co tam robiła). A więc tak są dwie Panie które sobie rządzą tak? no tak.... robia co chcą i szmacą ludzi. Poza tym atmosfera tragiczna niezdrowa toksyczna i chora. Trzeba mało pic bo wyliczane są nawet wyjscia do kibelka i to jest powaga no i nie daj boże zeby ktos miał swoej zdanie odmienne od SZEFÓW i chciał je przedstawic....nierealne bo szefowie nie maja talentu do dyskusji i konfrontacji i zeby coś powiedzieć to trzeba ich przekzyczec:) to tez na poważnie:) co tu dużo mówić...myslę że całe to forum to porażka dla zarządzających firmą oraz przestroga dla potencjalnych pracowników! acha i w sumie to szefowie mają co chcieli bo nie podobał im się zespół który zapier......to teraz mają pracowników którzy nie wytrzymuja dłużej niż 3 miesiące, źle było ze był dobry zespół bo za bardzo się ludzie związali ze sobą i nie można było zapanować nad dyscypliną która tutaj rozumiana jest raczej jako "skłócona ekipa" więc.....jest jak jest pogratulować zatem osiągnięcia...nie ma w firmie nikogo kto pracowałby dłużej. I słówko dla kadry zarządzającej: nie zazdroszczę sytuacji w jakiej kiedyś się znajdą, zmierzą ze światem i ludźmi. jak wtedy spojrzą im w twarz wiedząc ze tak ich szmacili? i mała refleksja....czy bardziej nie zeszmacili siebie? nie sądzę że jakakolwiek z tych opini jest nieodpowiednia bo jest to czysta prawda. Nie polecam nikomu marnować czasu w tej firmie ...
Wyrocznia 2010-01-15 09:58:45
Sztuką jest przyznać się do błędów własnych przed sobą i przed otoczeniem. Głupcy i zadufani w sobie osobnicy tego nie potrafią, niestety. To tłumaczy, dlaczego Violin tonie w gnojówce, a właściciele zaślepienie brną dobrowolnie w kanał. Serdeczne wyrazy współczucia, bo czy chcemy, czy nie, to też nasi bracia w Chrystusie.
Niedawno temu i obecnie 2010-01-15 09:59:42
W Violinie była nerwówka, strach, brak szacunku i.t.d. oraz 1200 zł. To wyzwalało we mnie, osobie chcącej pracować i rozwijać się, najgorsze uczucia, a dominującym były nienawiść i bezradność. Obecnie mam 1800 zł i choć pracy nie brakuje, traktują mnie jak człowieka - po prostu. Premie są też i to na liście płac, a nie w kopercie pod stołem. Bardzo miłym uczuciem jest podziw i szacunek nowego szefa. Podziwiam wszystkich piszących na forum, że nie zdradzają pikantnych szczegółów, które były tajemnicą poliszynela. Panowie szefowie (moi byli) ta hołota, którą poniewieracie i wykorzystujecie, wyrosła o kilka poziomów nad Wami. Czy Wam nie wstyd?
11111 2010-01-15 10:54:03
"traktują mnie jak człowieka"? co to ma być? to ci się raczej należy jak psu buda, każdy ma chyba swoją godność tak? a TY to mówisz jakbyś był dumny/a z tego że Panowie Szefowie mają jakieś ludzkie odruchy......w co szczerze wątpię a nawet jestem przekonana że nie mają o nich pojęcia.....człowiek czy nie całkiem obcy czy mniej i tak go zeszmacą....
życzliwy firmie 2010-01-18 18:02:27
Drodzy Internauci;) Czytając te posty mam wrażenie, że co poniektórzy zamiast zabierać się za wypowiedzi na temat firmy winni cofnąć się do szkoły podstawowej gdzie przedstawiano zasady prawidłowej pisowni...jak tego typu ludzie mogli reprezentować firmę przed klientami, skoro nie potrafią na pospolitym forum napisać kilku sensownych zdań...a do tego korzystają z wulgaryzmów bo w swoim zasobie słów nie potrafią znaleźć zamiennika. No ale cóż,nie ma się co dziwić skoro są to jednostki ograniczone w swoich wypowiedziach do kilku przekleństw.
Wracając do tematu firmy Violin żal mi tych z Państwa, którzy w swojej złości i frustracji nie potrafią zabrać się za nową sensowną pracę, a zamiast tego całymi dniami żerują na zdobywaniu kolejnych informacji. No tak, ale najważniejsze że są to ludzie z aspiracjami...jasne. Pracowali tu już tacy,którzy też wiele obiecywali..szalone obroty, sprzedaże roku a kończyło się na marnym obrocie, który nie zwracał nawet kosztów poniesionych przez firmę. Rzeczywiście można tutaj mówić o solidnych pracownikach;) hehe . No tak, ale skoro ludzie myśleli, że ta praca polega na godzinnych śniadankach,rozmowach prywatnych lub przesiadywaniu na stronach "naszej klasy" - to rzeczywiście mamy, a raczej mieliśmy do czynienia z ludźmi,którzy byli wzorowymi pracownikami.
Co wypłat i innych spraw firmowych to nie rozumiem o co wam chodzi ludzie? Nie pracujecie już tutaj i nigdy nie będziecie, więc skoro inni tam podejmują pracę i podejmują to ryzyko to skąd tak wielka obawa o ich losy ? Aaaaa no tak nieroby w sumie nie maja nic do roboty i jedyne na co ich stać to dodawanie inteligentnych postów. Zazdrościcie etatu? Z pozdrowieniami życzliwy firmie ;)
PS. A teraz szybko rozgrzejcie wasze półkule, dzwońcie po znajomych i wspólnie, bo w pojedynkę raczej nic z tego, twórzcie poematy, na temat jaka to ta firma jest zła;) hehehe- zapewniam wszystkich nie jestem Panią Dyrektor czy Właścicielem Firmy!!!
haha 2010-01-18 19:26:30
nie jesteś panią dyrektor ani prezesem, więc wiemy już kim jesteś.
Jesteś zastraszonym (usunięte przez administratora), ale może jeszcze będą z ciebie ludzie.
Trzymam kciuki za ciebie!
PS: wyszoruj sobie język z tych wszystkich (usunięte przez administratora), które zlizujesz każdego dnia w pracy.
życzliwy firmie 2010-01-18 20:04:57
Polacy są narodem narzekającym na wszystko i wszystkich. Wystarczy zajrzeć na dowolne forum w Internecie… Stąd pewnie bierze się tyle negatywnych wpisów również o Violinie.
Na pewno nie jest to najlepszy pracodawca na świecie. Ale osobiście nie znam firm, w których jest znacząco lepiej. Znam za to mnóstwo takich, w których jest gorzej…
Warunki pracy są o niebo lepsze niż w wielu innych firmach, a pensja bardziej pewna niż konto w banku. Ci, którym się nie podoba – zapraszam do sprawdzenia, jakie „rarytasy” czekają na was gdzie indziej…

P.S wypowiedź haha zostawie bez komentarza bo jak można ocenić brak kultury i elokwencji,proponuje wiecej czasu poświęcać na czytanie książek (słownictwo bedzie wzbogacone).
ktos 2010-01-25 10:33:58
Firma SpLaJt.. I zawsze taka była. Niech każdy pomyśli sam. Niech weźmie kredyt na okna :) i niech sam sprawdzi jaka jest prawda :) kupując w Vieślinie bo same chamy tam robią a raczej ściemniają i podpierdalają. Okna po paru miesiacach wychodza, a jak juz dotrą to omyłkowo i bez kompletu. A po jakims czasie, czesto nawet odrazu rusza 2 debili na reklamacje i ustawienia okien i to jest full profeska. :) A kliejent nasz Pan a nie sponsor jak to prezesiki kminianią.. Pozdrowisko dla prawdziwych! Szuje i tak marnie skończą.
ggggggggggggg 2010-02-01 19:39:21
Panie ktoś,wciąż pracuje na produkcji i bardzo proszę o nie nazywanie mnie (nas) chamami i nierobami.Poza tym jeżeli na reklamację jadą jak to nazywasz debile(Staszek Malczak,Gawor,Filip) to musisz być najlepszym fachowcem w tej dziedzinie,ale z drugiej strony sądząc po twojej wypowiedzi na tym forum (bardzo inteligentnej),nigdy nie osiągniesz takiej wiedzy i umiejętności jak wyżej wymienieni.Mam nadzieje,że już nie będziesz tu pisał i robił wstyd sobie samemu.A na zakończenie w tej firmie cudów nie ma,ale są fajni ludzie i pracuje się bardzo fajnie,a frustratów odsyłam do ich klubu.
ex pracownik 2010-06-02 17:53:01
Szczerze odradzam pracę w Violinie. Muszę zgodzić się z opiniami, które do tej pory zostały napisane. W firmie panuje totalny bałagan. W biurze szefostwo bawi się w szpiegowanie - o czym zostałam poinformowana przez innych kilka dni po przyjęciu do pracy. Kamerki, podsłuchy, programiki szpiegowskie w komputerach. Pani szefująca w dziale sprzedaży kompletnie nie przygotowana do pracy na swoim stanowisku, wnosząca zamęt, niesłowna i niestety kłamliwa (szybko nauczono mnie, że rozmowa telefoniczna z w/w panią nie jest kompletnie wiążąca i jedynie informacja poparta mailem ma wartość). Środowisko (dyr., księgowa, etc) mocno zamknięte w własnych ograniczających ich komitywach. Właściciele nie dostrzegają tych dysfunkcji. Warunki finansowe fatalne. Rotacja pracowników ogromna ponieważ ludzie bardzo szybko orientują się z kim, z czym mają do czynienia. Nikt wykształcony, ambitny nie powinien nigdy szukać tam pracy. Ps.Wbrew niektórym podnoszonym tu głosom, nie jestem osobą ani bezrobotną, ani niewykształconą, ani nie zwolnioną przez Violin. Pozdrawiam (niemal) Wszystkich, których miałam okazję poznać w tej firmie ;)
szatan 2010-09-21 15:21:52
jedno słowo się nasuwa [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
biker 2014-04-26 19:16:38
ja niestety nie słyszałem specjalnie o żadnych bonusach w Violinie. Ale to może ja po prostu nie zasługiwałem na nie
buhaaha 2014-11-28 18:17:44
oszuści nawet marne 1500zł wyplaty Dają na raty nie wspomnę o nad godzinach skandal!!!!!
rafał 2016-05-14 23:26:33
firma VIOLIN aktualnie nie prowadzi rekrutacji na żadne stanowisko w swojej firmie @cfo, nie polecam tez wysłania do nich cv, bo raczej nie potrzebuja aktualnie pracowników
Zostaw swoją opinię o violin - Nowy Sącz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie violin