Opinie o fabryka mebli okrętowych Famos sp. z o.o. w Starogard Gdański

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy fabryka mebli okrętowych Famos sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w fabryka mebli okrętowych Famos sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o fabryka mebli okrętowych Famos sp. z o.o. w Starogard Gdański

Helena Nowy wpis

Zdziwiły mnie komentarze, że jest praca w soboty dla wybranych. Tak dobrze dopłacają, że Wam zależy? Moja pierwsza myśl była taka, że chciałabym tego uniknąć raczej. Sobota to dla mnie czas z rodziną.

Komisja zakładowa

Członkowie komisji mają lustra i nie wstydzą się w nie patrzyć, wstydzą się swoich leniwych kolegów którzy z kieliszkiem w ręku od środy oszczędzali robotę ażeby móc przyjść w sobotę do roboty. Dam sobie rękę obciąć że większość z was weszła by pod biurko by mieć taką pracę jak tam była. Przypomnijcie sobie lenie jak z paczkami biegaliście . Komisja miała z was ubaw jak pytaliscie co było na zebraniu. Teraz też popijacie w pracy a może urządzacie biesiady w palarni.

Komisja rewizyjna
@Komisja zakładowa

W soboty w nadgodzinach mogli pracować tylko i wyłącznie wybrani. Ci co patrzą w lustro wiedzieli o tym i co z tym robili? Sami pracowali w soboty. Spójrz w to lustro głębiej.

Ja Nowy wpis
@Komisja rewizyjna

Myślę że nie byłeś dość dobry żeby pracować w sobotę. Zawsze byłeś słaby. Ale nic straconego bo w sobotę miałeś czas układać te paczki co wywiozłeś w tygodniu.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w fabryka mebli okrętowych Famos sp. z o.o.?

Benio Nowy wpis

Atmosfera - pełen relaks przy odgłosach natury. Zapraszamy.

Jedrzej

Gdyby nie lenistwo pracowników produkcji ,wygoda pracowników biurowych i głupota niektórych prezesów to byśmy pracowali dalej. Niestety na produkcji panowało pijaństwo i nierbstwo

@Jedrzej

Kapitanie. Mój kapitanie. Tyś niewinny. To nie ty. To nie my. To oni. Ty dwulicusie. Jędruś bądź poważny. Wychodzi na to, że famos to przechowalnia (usunięte przez administratora) W normalnym zakładzie takich pracowników się zwalnia lub wymienia. Nie można było tego zrobić, bo to byli związkowcy. Najlepsi z najlepszych. Najwyższa półka pracująca tylko w nadgodzinach w soboty. Napisz proszę kto rządził zakładem w ostatnich latach. Podpowiedź - nadprezes. Zwalniał kogo chciał i kiedy chciał. Jędruś, a jak tam drzwi na lotnisku? Rozumiem to też oni.

Majtek
@Ryba z zatoki

Oczywiście, znamy znamy takich "pracowitych", a inni to dla nich lenie, alkoholicy. Grunt to wmawiać sobie że to wszystko, to winna innych!.

S O S
@Jedrzej

Jaki pan taki kram. Jeden z rady nadzorczej pan i władca był w zakładzie cały czas przez ostatnie lata. W soboty knuł ze swoim podnóżkiem prezesikiem i co. Oczywiście oni ta niedobra załoga.

Onyx

Po Famosie została nazwa i resztki majątku, które zostaną skonsumowane przez syndyka. Brawo oni.

Zwierzak
@Jedrzej

Jak masz na myśli największych palaczy łącznikowych zwanymi mącicielami trzymającymi władzę to masz rację. Tak to oni.

Zuzanna
@Jedrzej

Czyli czekaj, produkcja jest zamknięta? czy ogólnie firma przestaje działać?

Pinokio
@Zuzanna

Famos jest trupem czekającym na pogrzeb Pogrzeb odprawi syndyk.

@Pinokio

Pogrzeb za 14 banieczek plus koszty. Gromkie brawa dla właściciela. Tak się kończy trzymanie mącicieli i awansowanie ich.

Wlad
@Ryba z zatoki

Famos sp. z o.o. ZOO? Z zerem na czele co aspirował do lwa. Famos bardziej to połączenie skansenu i schroniska dla psów. Jeden buldog, pełno piesków i karma dla piesków.

Syndyk
@Pinokio

Syndyk już był. Sprzedano wszystko co cenne. Prawdziwy syndyk rozsypie popiół.

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy fabryka mebli okrętowych Famos sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Asystent/-ka Agencji Celnej. Jaki był jej rezultat?

Jakie są warunki zatrudnienia w fabryka mebli okrętowych Famos sp. z o.o.?

Fred

Najlepsze składaj CV. Ilość miejsc ograniczona.

Roman
@Fred

Nie wiem czy przebiją te w moim zakładzie, ale kto wie? Nie krępuj się tylko pisz jaka stawka i czy sprawnie prowadzą rekrutację?

Wanda
@Fred

O jakimś konkretnym stanowisku piszesz? Ty tam może pracujesz? Dasz znać jak wygląda atmosfera?

Luz
@Wanda

Atmosfera iście wyburzeniowa. Stanowisko pilnowacza niczego.

Wanda
@Luz

Sztama to sztama kolego

@Wanda

Wanda leć szybko składaj papiery.. Po co te twoje chore wpisy. Famosu nie ma. Tak trudno to pojąć. Jak chcesz poszukać winnych to poczytaj, popytaj na mieście .

Agata

No ja poczytałam, wniosek o upadłość w II kwartale 2022. Ale czytam tu, że jeszcze macie jakieś zebrania zakładowe, czyli nie dali Wam odpraw i nie rozeszliście się do domów?

Mati
@Agata

Skoro tyle czytałaś to nie dokładnie. Skoro tyle wiesz to napisz co sprzedaje syndyk?

Czechu
@Mati

Zostało coś do sprzedania?

Szeregowy

Tyle się mówi o komisji zakładowej ,czy tam był ktoś godny zaufania ,ktoś kto miał lustro?

Nikodem
@Szeregowy

Ludzie dajcie spokój, o formie już kazdy zapomniał a Wy ciagle odwalacie krecią robotę. Trzeba było pracować jak byl na to czas.

Budowlany

Nikodem miał wizję wyczyszczonego terenu przez buldożery. Ta wizja jest całkiem realna.

Bob
@Budowlany

To się dzieje. Brawo solidarnościuchy.

Renata
@Bob

Co się dzieje, to "czyszczenie"? Nie do końca rozumiem w ogóle, jaki jest status tej firmy. Tam się jeszcze pracuje czy wszystko padło, może ktoś mi wyjaśnić?

Bob budowniczy
@Renata

A w przyszłym roku malujemy trawę na zielono ;)

Pewny
@Bob budowniczy

W przyszłym roku powstanie coś nowego. Burzenie w toku.

Katarzyna
@Pewny

mozna prosić o szczegóły? co takiego ma powstać od nowego roku, jakie są plany firmowe? tutaj zawsze jak coś się zaplanuje to tak wychodzi czy bywają poślizgi? jak się organizujecie?

Buc I
@Katarzyna

Szczegóły - idź na wiadukt i zobacz.

Biedactwa

Jesteście beznadziejni. Najpierw utrzymujecie tą organizację, płacicie składki. Uczestniczycie w farsie pod nazwą wybory. Wybieracie już wybranych przed wyborami ludzi na stołki. Potem brak wam odwagi by tych ludzi odwołać. Ludzie co z was za ludzie. Wchodzi Ben na hale i pieski już lecą i meldują. Pokazują palcem buntowników. Reszta trzęsie się ze strachu. Taczek nie było? Czy mieliście pełne galoty. Teraz wyjecie? Za późno. W (usunięte przez administratora) z wami i famosem trupem.

Franc
@Biedactwa

Oni lubią iluzję demokracji, wierzą, że mają na cokolwiek wpływ .Moim skromnym zdaniem pewne osoby nie powinny mieć praw wyborczych ze względu na wiek, wiedzę na temat podstaw ekonomii a raczej jej brak oraz żyjący na garnuszku podatnika.Skamlą jak to im zle , jak zostali (usunięte przez administratora) i wyzyskiwani.Nie przejmujcie się, ponieważ los Famosu podzieli wiele innych większych oraz mniejszych firm,na Kociewiu. Wysokie ceny prądu przełożą się na redukcje etatów i wzrost bezrobocia .Ograniczeni dalej będą klaskać i skandować różne imiona w ekstazie żeby im tylko dali socjal.Nie każdy sprawdza się na danym stanowisku, wykształcenie nie zawsze idzie w parze z inteligencją, a pewne przypadki są tak beznadziejne, że nie dałbym im nawet nadzoru nad czyszczeniem mojego sedesu bo i to by schrzanili.

Ryba

Pełne gatki czy myślimy o tej samej osobie?. Środki zapobiegawcze nie zawsze dawały rady cóż zwieracze puszczają nie tylko w wieku niemowlęcym czy podeszłym. Można się tylko domyślać z jakiego to powodu,,,

@Ryba

Tych osób jest trochę. Ciągle się boją. Rok po zwolnieniu. Ciekawe czego.

Gwóźdź
@Biedactwa

Upadek Famosu ciągnął się od 2012 roku. Gdyby nie on to już wtedy byście nie pracowali.

Szkoda kolejnego dużego zakładu w Stg. Szkoda tych ludzi. Ja poszedłem po rozum ponad rok temu . Jak czerwony mi podpisywał obiegówkę to tylko się uśmiał. To nie jest żaden przeeodniczacy związków bo powinien za ludźmi być. A tylko myślał o sobie i rodzince i ten niby ziec co wszystko niby wiedział A każda robotę partaczył jak robił na produkcji.

PAN

To fakt patrtaczył wszystko co dostał, a buc pchał go wszędzie. Smr odek tego bucowego sza mba roznosi się poza STG. Jak dotarł do obecnego właściciela to pewnie dotrze do nowego. Pamp chciałby dyrektorować. Księżniczka będzie mówić mój mąż jest z zawodu dyrektorem. Stołek dożywotni. Pampersie mandolinę w łapki. Czas na rynku grać i śpiewać: Dzień dobry, cześć i czołem Pytacie, skąd się wziąłem: Jestem Wesoły Tomek Mam na przedmieściu zamek, A w zamku, światło, gaz..... Powtarzam zatem jeszcze raz Jestem Wesoły Tomek Mam na przedmieściu zamek, a w zamku tym meble z Famosu... bez wat full jakość.

FIX
@PAN

Tacy to fachowcy. Rekin biznesu pcha kijem miernotę na stołki i się bdb bawią. Przez tą zabawę zakład upada. A oni dalej grają do swojej bramki.

Demon

To wszystko prawda ale pokaż mi jakiegokolwiek przewodniczącego związku co jest za pracownikiem oni wszyscy patrzą tylko na siebie gdzie coś można skubnąć i się ustawić . (usunięte przez administratora)

PAN
@Demon

Największe przekleństwo to przewodniczący na etacie. Etacie płaconym przez pracodawcę. Niech sobie jest na etacie, ale związkowym poza zakładem. Kto chce to jest w związkach i płaci na etat największej gwiazdy.

Nikos

Upada i ferajna jest na bruku i to jest piękne. Winne związki. Koniec kropka.

Niedowiarek
@Nikos

Jeden "zwiazkowiec" B. K. Miał ciche przyzwolenie od właściciela i "zarządzał". Skonczylo się katastrofą i ludzie którzy jeszcze pracują po Nowym Roku zarestruja się jako bezrobotni...

@Niedowiarek

Zarządzał. Walczył z wyimaginowanymi wrogami. Uważał, że każdy pracownik to nierób i złodziej. Każdy sądzi po sobie. Efekt- zwolnienia. Szablonowe uzasadnienia w wypowiedzeniach. Efekt końcowy - upadłość. Brawo.

Stolarz
@Ryba z zatoki

Famos w ruinie. Podziękowania kierować do przewodniczącego.

Szafa
@Stolarz

Podziękowania należy kierować do KNG

Kopacz

Witam , szukam kontaktu z elektrykiem tego zakładu. Potrzebna mi pomóc w urucho.ieniu maszyny która kupiłem z tego zakładu.

To masz

Uwaga pracodawcy jest fachowiec z górnej półki do zgarnięcia. Tomek zwany pampersem szuka pracy nawet podanie złożył w firmie Sec

No masz no
@To masz

Szuka roboty czy szuka ciepłego stołka? Jachty już mu się nie podobają. Rozumiem trzeba robić i nie ma buca.

Mój boże
@No masz no

Jachty się poznały na boy pampersie. Czy miał takie parcie na dyrektora, prezesa? Jak dostanie nowy stołek to ogłosi całemu światu w internecie.

@To masz

Kiedyś pisałem . [ niedałbym mu toytoya pilnować ] prawda ????panie dyrektorze od siedmiu boleści.A propo co to za firma Sec bo nie rozumiem ??"

Odpowiedź
@Ryba

Firma SEC: KONSTRUKCJE STALOWE INSTALACJE PETROCHEMICZNE INFRASTRUKTURA PRZEMYSŁU MORSKIEGO

Bliźniak

Najlepiej upadająca coś na wzór famosu.

Niegrzeczny
@Bliźniak

Z zaprzyjaźnioną ochroną. To bardzo ważne.

Przepraszam
@Niegrzeczny

Nie zawracamy głowy ideałom :)

Nikt
@Niegrzeczny

Z możliwością wjazdu samochodem pow 3,5 tony

Barszcz
@To masz

Pampers teraz pnie się po szczeblach kariery w Skarszewach. Był na tyle wylewny, że pochwalił się w wąskim gronie i prosił o dyskrecję, także nie mów nikomu. Dostał podrzędne kierownicze stanowisko, ale znając jego możliwości szybko się wybije. Współczuję każdemu, kto będzie musiał obcować z Pampem.

Justyna

Spotkałam go kiedyś między półkami w sklepie. Patrzę, ktoś się schyla i świeci gołym zadem. Dosłownie było widać przedział od rowa. Żenujący widok. Tylko patrzeć jak zacznie z interesem chodzić na wierzchu.

Wiór
@Barszcz

Kumpel pracuje jako dostawca.Spotkał pampa tam gdzie wózki produkują, jeszcze przed wakacjami.Takze żadna to dla mnie nowość. Niech bucowi załatwi jakiś etacik i komuś od donoszenia barszczyk i nie tylko. Wtedy to dla takiej firmy toczenie po równi pochyłej.

Budowlany
@Wiór

Kukułcze jajo w Skarszewach, a na teren po fabryce czeka deweloper.

@Budowlany

Jednak będzie osiedle Famos z pomnikiem Bena Jedynego Wielkiego.

Były pszczoła

Jak to się mówi? - "nieszczęścia chodzą parami "a zatem , ten tego

Zuzanna

Ciężko mi zrozumieć o czym tu piszecie :/ Ktoś wspomniał, ze firma pomału upada.. to prawda? czy może ktoś troche naciągnął rzeczywistośći przyjmują np. jeszcze nowych pracowników?

@Zuzanna

Skoro nie rozumiesz to doskonałe nadajesz się do gromady piesków związkowych. Czego nie rozumiesz jak syndyk ma wejść albo już jest.

Fifa

Jest już syndyk? Są już wyprzedaże z prawdziwego zdarzenia? Domku nie ma. Syndyk sprzedał?

Sztyft
@Fifa

Domek mam gdzieś. Ponoć sprzedali go, ale co się stało z socjalem. To trochę śmierdzi. Czy to nie były pieniądze wszystkich pracowników.

Anglik

W oczekiwaniu na ogłoszenie upadłości powiedzmy sobie szczerze. Kto rozwalił zakład? Każdy w tym mieście wie. Małpa z brzytwą czyli buc. Pomagały mu średnio inteligentne szympansy polewane barszczykiem.

Tomclo ogrodnik
@Anglik

Cała prawda i tylko prawda.

@Anglik

To już długo nie była fabryka mebli. To była fabryka wałków.

@Anglik

Jeden typ ogłupił całą załogę. Temu dał podwyżkę, tego zwolnił, tego zastraszył. Polacy jednak dają się nabierać na te numery.

@Emigrant

Sory !!! ale to pokazuje jacy są ludzie tępota i głupota mierny ale bierny co mnie kto inny obchodzi ważne że mi wygodnie śmieje ci się w twarz ale pocichu doniosę może zapunktuję ,Mocne słowa ??? Nie !!! Tak to było w tym famosie , A Buc rozdawał podwyżki i ustawiał swoich donosicieli teraz niech beczą !! No i gdzie jest ich pan ponoć leczy się na Skarszewskiej Nie żałuje nikogo

@Ryba

Skarszewska doskonała forma ucieczki, a wystarczyło być przyzwoitym. Nadprezesie żadna z twoich tysięcy masek nie zakryje tej właściwej - upadek famosu masz wytatuowany. Wystarczy spojrzeć w lustro.

@Ryba

Niemożliwe teraz Skarszewska. Tak najlepiej. Pozostałe buraki związkowe gotowe na barszczyk też uciekły na skarszewską ?

Ktoś
@Czarny

Sprawdź jak jesteś ciekawy ????

@Ktoś

Nie muszę. Po twoim wpisie nie muszę. Najwięksi od kręcenia lodów i najwięksi palacze pochowali się w czerwonych budynkach.

@Czarny

Nie tylko lody. Brudne wałki były. Brud został wałków nie ma.

@Emigrant

O jakich wałkach wspominasz? Coś więcej powiesz? O ile możesz oczywiście :)

Ktoś
@Czarny

A co dał Ci mój wpis? I skąd ta wiedza?

@Wojciech

Żołnierz buca? Jak nie robiłeś w cudzie famosie to milcz.

@Emigrant

O czym ty mówisz? Wytłumacz to ludzkimi słowami

Widzisz ??? Nawet tego nie rozumiesz taki jesteś tempy !!! Żołnierzyku

Helena
@Ryba

Serio musicie się tak wyzywać? Lepiej wam jak piszecie takie brzydkie rzeczy w necie?

Gwiazda związkowa
@Helena

Twoja grzeczność jest na takim samym poziomie, jak Pampa. Pampa tego od tekstu co oni wam zrobili.

Maszynowy
@Helena

Ojejku jaka delikatna. Zbierasz składki na pomnik wdzięczności swojego wodza? Napisała byś coś o wyprzedażach dla swoich.

Helena
@Maszynowy

Skąd pomysł że z wami pracuję? Po prostu nie mogę uwierzyć jak ludzie mogą się tak zachowywać wobec siebie. W pracy też macie takie relacje?

Maszynowy
@Helena

Jaki wódz takie relacje. Przykład szedł z góry jak wiesz. Takie zachowania były nagradzane. Gwiazdy związkowe tffuuu. Jak tam kapliczka odkupiła winy?

XxDxX

Famos żyje? Co ustalono na zebraniu udziałowców? Chodzą nowiny, że upadłości nie ma.

Jegomość
@XxDxX

Zapytaj Benedykta

Al Bundy
@XxDxX

Upadłości nie będzie dopóki nie spłacą długów. Tak orzekł sąd.

Bud
@Al Bundy

I bardzo dobrze. Właściciel trzymał pasożyta to teraz niech płaci.

Justyna
@Al Bundy

A duże te długi?

@Justyna

Coś między 11-14 baniek. Z tego co wiem to ma być syndyk. Maszyn już nie ma. Domku i wiaty nie ma - sprzedany. Została trawa. Nie wiem czy to fakt, ale słyszałem, że suszarnie burzą. Wystarczyło jedną osobę wywalić i nie byłoby tego wszystkiego. Ludzie by pracowali i zakład by przynosił zyski. Właściciel wybrał inaczej to teraz niech ponosi konsekwencje swojej decyzji.

Literat
@Ryba z zatoki

Może związkowo rodzinni dorzucą się do spłaty tych banieczek?

Ctrl
@Ryba z zatoki

Syndyk? To najgorsze co może być dla pracowników firmy S... Pierwsze co zrobi syndyk, to położy ręce na maszynach byłego wydziału metalowego - blach. Te maszyny są nadal własnością Famosu. Famos powinien już je sprzedawać.

Czerwony
@Ryba z zatoki

Nie panikuj syndyk sprzeda je za więcej niż famos. Ceny maszyn i narzędzi nie będą tak promocyjne. Niech famos nic nie sprzedaje. Jeżeli tak jest z syndykiem to współczucia dla ludzi pracujących tamtej firmie.

Pilarz
@Czerwony

Promocja była fajna. O co ci chodzi?

Frez
@Pilarz

Pewnie o tą promocję. Dlaczego nie było licytacji? Tak prawidłowo to powinno wyglądać. Żołnierzyku .

Bucek
@Pilarz

Dużo kupiłeś? Za ile? To chyba żadna tajemnica.

Weka
@Bucek

Prawidłowe pytanie to: skąd wiedział o promocji? Od teścia?

Czy firma fabryka mebli okrętowych Famos sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Pupil

Oczywiście, że tak. Aby to sprawdzić musisz złożyć CV oraz deklaracje związkową do przewodniczącego. szkolenie z donosicielstwa masz na wstępie.

Ryba z zatoki

Po praktycznym zdaniu egzaminu z donosicielstwa dostaniesz awans na pieska. Do hieny daleka droga. Czeka ciebie masa szkoleń. Trzymanie palca prosto to jedno z obowiązkowych trwa cały okres zatrudnienia. Powodzenia na trawie z napisem.

Zorro

Ta firma finansowała tylko gwiazdy czyli najważniejszą familię i hieny.

Czarny

No tak wyuczyć się na koszt famosu. Zrobić karierę na famosie i dorobić do się domu z ogrodem. Ten numer nie przejdzie.

@Czarny

Jak wyczucyć na koszt? Przecież to firma czerpie zyski z wyszkolonego pracownika. Więc o czym ty gadasz

@Wojciech

Tak, a dyrektor ogrodnik? Czarny zależy jakiego masz ojczulka. Jak odpowiedniego to każdy numer przejdzie.

Niki

Czy na bazie Famosu powstała jakaś nowa firma ? Jak się nazywa ?

Czarny

Jaką trzeba być ofermą życiową, by zepsuć sobie parę lat do emerytury. Wielki wódz miał wszystko. Rodzina na swoim, etat związkowy,. Otoczony był wyznawcami, był członkiem rady nadzorczej. Wszystko miał, był i został sam.

marian hubert2012
@Czarny

chciwość i urojona władza deprawują i zaślepiają szkoda ,że dopiero po czasie to się widzi

@Czarny

Każdy dyktatorek na koniec zostaje sam.

@Czarny

Buc wielkim stolarzem z tablicą i kredą był. Naciągać i nic nie robić. Takim fachowcem był. Fachowość pokazał z klakierem na lotnisku. Dwaj wielcy.

@Kuba

Asy famosowe powinni wydać poradniki. Jeden Jak rozwalić zakład, drugi Jak zwolnić kolegę z ławy. Trzeci Nepotyzm czyli od ogrodnika do dyrektora.

@Zorro

Książek może powstać więcej. Jak zostać prezesem podnóżkiem przewodniczącego. Rozterki sercowe -jako żona i nie żona. Związkowe przygody kulinarne.

byly robol

dobrze ze ten skansen JE..BNOL ,teraz u najemcy mozna zarobic lepiej i krzyz na droge bucom i klakierom

przyjdzie czas

Czasy się zmieniają i może pan buc z wielkiej S odpowie za wszystko. Wszystko ludzie pamiętają

@przyjdzie czas

Ludzie pamiętają i pamiętać będą, kto i jaka ekipa doprowadziła zakład do upadku. Kapliczka w intencji wybaczenia win nic nie dała.

@Ryba z zatoki

Nic nie dała, bo ufundowali ją nie że swoje. Decyzję o ufundowaniu podjęto przez aklamację. Śmieszne. Urząd skarbowy powinien przeprowadzić dokładną kontrolę działalności już byłej S w famosie.

@Zorro

Tak aklamacja. Jeden głosuje za wszystkich, wszyscy wylecieli przez / prócz jednego. Idzie wiosna trawy przybędzie, trzeba będzie kogoś zatrudnić. Może dyrektora ogrodnika? Rodzina na swoim.

Janusz
@przyjdzie czas

Nikt z tych co pracowali w famosie nie zapomni. Tych panoszących się związkowców i ziątka nie da się zapomnieć. Jak się ma największy klakier jg?

Hammer

Buc plus familia plus pieski/hieny związkowe - oni zapisali się w historii upadku zakładu.

Ciekawski

Co słychać na terenach fabryki famos? Czy ciecie jeszcze czegoś strzeżą??

@Ciekawski

Naczelny cieć dalej pilnuje bezcennego swojego brudu i zieleni Famosu. Reszta cieci pilnuje wynajętego majątku stoczniowego.

Ferdek

Jak tak na to wszystko patrzę to dochodzę do wniosku, że przez tzw "S" z dawnej Polski zostało jedynie "obywatelstwo polskie". Reszta rozparcelowana, rozkradziona, sprzedana, umafijniona ...

@Ferdek

Teraz on ma związek trawy famosowej. Na ilość członków nie może narzekać. Kasa dalej leci no i tajemnice dalej są strzeżone. Trzeba umieć się ustawić. Zwolnieni żołnierze chodzą i się oczyszczają na mieście. (usunięte przez administratora)

@Ferdek

Wielka S, wielki buc. Pracownicy utopieni, a on na tratwie pokazujący wszystkim środkowy palec. Niestety buc i jego wojownicy to twarze upadku zakładu. To S rozwaliła ten zakład. Adminie co jest złego w tym wpisie? Dlaczego został wywalony?

Kevin
@Ryba z zatoki

Prawda musi być po stronie s, pozostali żyją w błędzie.

@Ferdek

Famos typowy przykład rządów nieudaczników, rządów rodziny. Rządów większości wybranych. Z końcem zakładu nastąpił koniec nepotyzmu i rządów miernot. Brawo Ben, brawo ty. W kolejce remontowa tam też mają takiego ananasa.

@Zorro

święta prawda !!!!! (usunięte przez administratora) i nieudacznictwo wyszło bokiem prawda (usunięte przez administratora)!!! I ten jego zięć to dopiero nieudacznik razy 5

Zostaw merytoryczną opinię o fabryka mebli okrętowych Famos sp. z o.o. - Starogard Gdański

• Jak się pracuje w fabryka mebli okrętowych Famos sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy fabryka mebli okrętowych Famos sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 161.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w fabryka mebli okrętowych Famos sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 151, z czego 10 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 105 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

fabryka mebli okrętowych Famos sp. z o.o.
1.1/5 Na podstawie 271 ocen.

fabryka mebli okrętowych Famos sp. z o.o.