Opinie o Janar w Rzeszów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Janar. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Janar o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Janar w Rzeszów

Jaka jest kultura pracy w Janar? Obowiązuje typowy dress code?

Miko Nowy wpis

Tak, zwykły dres wystarczy ;)

Ob Nowy wpis

Smutne to jeśli tak faktycznie jest!

Walenty Nowy wpis

Aktualnie firma nazywa się Ferum. W 100% opinia negatywna dla tej firmy i nic się tam nie zmieniło. Zero szacunku dla pracownika, również dla kontrahentów. Prezes firmy to subtelna i bardzo wyrozumiała osoba, ale faktycznie z "tylnego siedzenia" rządzi właściciel dawnego Janara, który uważa się tam za szefa i wydaje polecania , żąda ich respektowania - choć faktycznie nie jest nawet pracownikiem tej firmy. (Sytuacja jest chora). Jest to firma rodzinna. Właściciel Janara nie pogodził się z faktem upadku Janara i na bazie Ferum próbuje zaspokoić swoją "żądze władzy" - ale każdy normalny pracownik widząc, że polecania wydaje osoba niekompetentna, (a nie Prezes firmy) odchodzi stamtąd. Dlatego jest rotacja. Nikt nie da się długo poniewierać i poniżać, woli odejść. Nie polecam zatrudniania się w tej firmie , szkoda zdrowia!

Wito-Kito

Marta widzę, że chyba startujesz na rynku pracy. Ale powiem Ci jedno. Jak do pracy będziesz chodziła z przyjemnością, miała wypłatę, która Cię satysfakcjonuje, a relacje z współpracownikami i szefem będą ok, to nie będziesz chciała jej zmieniać. Duża rotacja pracowników to antyreklama firmy. O ubezpieczeniu prywatnym zapomnij.. Janar naprawdę cieniutko przędzie. wypłat nie miałem opóźnionych, ale nie pracowałem długo. Firmie Janar życzę konkretnego kierownika produkcji i przyjęcia wykwalifikowanej, dobrze opłacanej załogi. Wtedy wróciłby na powierzchnię.

Walenty
@Wito-Kito

Zgadzam się z przedmówcą. Firma tragiczna (aktualnie nazywa się Ferum sp. zoo). Osoba, która była właścicielem Janara uzurpuje sobie tytuł szefa i oczekuje posłuszeństwa od pracowników, których PRACODAWCA JUŻ NIE JEST! Dlatego jest rotacja, bo kto będzie słuchał osoby, która wydaje polecania, a pracodawcą nie jest. Prezes firmy pozwala na poniżanie ludzi, bo faktycznie nie rządzi.

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

@Wito-Kito - wspominasz o dużej rotacji pracowników - jak myślisz, skąd ona wynika? Co jest jej przyczyną? Czy wynagrodzenie jest wypłacane regularnie? I czy oprócz podstawowego wynagrodzenia firma zapewnia dodatkowe benefity, na przykład w postaci prywatnego ubezpieczenia medycznego? Takie dodatkowe informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

Wito-Kito

Jasne, że mogę! Zacznę od tego, że jeśli nie masz pracy, to każda jest dobra:) nawet ta w Janarze;) Sam szacowny Janar jest ciekawą firmą z wielkimi możliwościami. Mniej ciekawe są natomiast wypłaty, relacje szefa z pracownikami oraz duża rotacja pracowników. Podczas mojej kilkutygodniowej pracy terminy wszystkich zamówień były przekroczone. Jeśli tylko masz możliwość pracować gdzie indziej to uciekaj prędziutko:) W skali 1-10 Janar oceniam na 2-3 niestety... bo mogłaby być to fajna, dobrze prosperująca firma z wykwalifikowaną załogą:/

Czy ktoś z forumowiczów może opisać swoje doświadczenia związane z pracą w Janar? @asd pisał o możliwości zdobycia solidnego doświadczenia, a jak wyglądają pozostałe warunki zatrudnienia? Każda merytoryczna informacja będzie cenna dla osób, które są w trakcie poszukiwania pracy.

is

Ale jak ma zwolnienie to, przecież pracodawca musi wypłacić 80% chorobowego tak czy siak podobno są tutaj umowy o pracę więc walczcie o swoje @dziewczyna

asd

Jesteś młody, ambitny, skłonny do ogromnego poświecenia, utraty zdrowia i nerwów, ale chcesz się sporo nauczyć za marne pieniądze...? ta firma (Janar) jest dla Ciebie!

dziewczyna jednego z pracownikow

Moj chlopak pracuje x lat. Ostatnio mial wypadek w PRACY . Dostal zwolnienie gdyż nie dal rady pracować. Bylam zawieźć zwolnienie a pan J.R powiedzial "Niech lepiej sobie jaja podwiesi" solidna firma. Potrafią zadbać o pracownika. Nie polecam

wr

Bajki pleciesz Panie INK ;)

mietek

Walun chyba upadłeś na głowę!!! Pieniądze w Janarze na czas? 4000zł netto? Chyba pracując po 16h/dobę. Bardzo serdecznie NIE polecam Janaru. Chyba, że ma się nóż na gardle. Brak szkoleń, bardzo duża rotacja pracowników, niskie zarobki - godzinówki, wiecznie niezadowolony szef. Polityka firmy: pracujesz wtedy, kiedy cię potrzebujemy, jeśli nie, to siedzisz w domu. Mam bardzo negatywną opinię o tej firmie. A szkoda, bo ma bardzo duże możliwości i potencjał...

Pablo spawacz

Ile placą spawaczom. Mam ponad podstawowr uprawnienia i dobre dosw.

Spawacz

Jakie biuro konstrukcyjno-technologiczne????, Jeden gościu prawie emeryt + 2, 3 rotacyjnych młodych co zara uciekają bo za 1500 to nie będą robić. Co z tego że mają parę fajnych maszyn jak naprzeciwko płacą dużo więcej.

kierownik

zbieram tam złom..firma jest jak ja...nieskazitelna

A Ja nie narzekam . Jest okej i pracuje się dobrze. Zależy dla Kogo ! Firma na 5.

Narzekać każdy potrafi , po co na co .

Lepiej by się nie wypowiadać ..... nie podobało mi się w tej firmie więc zrezygnowałem , . A po co się wypowiadać .? Nie podoba się więc szukać innej pracy . proste

Poter

Do Loluś / Spoko, ja się zwolniłem dlatego że miałem lepszą ofertę pracy za wyższą stawkę . A tak jak piszesz, lepsze to jak nic. Pozdro.

Loluś

Do Poter . Też nie do końca byłem zadowolony z pracy w tej firmie ale lepsze to niż nic . Między czasie znalazłem sobie lepszą pracę i teraz jestem zadowolony.

Zostaw merytoryczną opinię o Janar - Rzeszów

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Janar?

Kandydaci do pracy w Janar napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Janar