Opinie o Hotel Ameliówka w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Hotel Ameliówka. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Hotel Ameliówka o rekrutacji.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Ameliówka w Kielce

Zostałam zaproszona na rozmowę o pracę, trwała ona 2,5 minuty. Była to moja najkrótsza rozmowa w życiu, pokazująca już na wstępie jaki poziom jest w tym hotelu oraz brak szacunku dla kandydatów. Później przyszłam na dzień próbny, oczywiście nie płatny. Okazało się że na stanowisku recepcjonistki jesteś tak na prawdę pokojową, sprzątaczką, praczką (?!), kelnerką, barmanką i baristką ... przez to wszystko mało czasu spędzasz na recepcji, gdzie powinieneś pracować. Pani właścicielka hotelu, ignoruje wszystkich w około, nie przedstawiła się nawet, więc do końca nie wiedziałam kim jest ta kobieta... Powiem tak, pracowałam w wielu miejscach, w Polsce i za granicą i z takim prostactwem się jeszcze nie spotkałam. Warto podkreślić że w hotelu jest po prostu brudno, szczególnie w ,,kawiarni''. Myślę że odpowiednie służby powinny się zainteresować tym przybytkiem ???? Z całego serca odradzam wysyłać tam CV i kandydować !

Rozczarowana... Nowy wpis

Rozmowa bez konkretów, która trwała 5 minut. "Pani" kierowniczka i dyrektorka, to wielka PORAŻKA... Kobiety, które nie powinny być na tych stanowiskach... Nie mają szacunku do ludzi, który chcieliby tam pracować. Odradzam ten hotel, niestety, ale bardzo się rozczarowałam...

Co sądzisz o atmosferze w firmie Hotel Ameliówka? Ile można tam zarobić?

Kandydat Nowy wpis

Atmosfera jest ciężka, przez pierwszy miesiąc pracy nie licz na jakąkolwiek umowę. Zarobisz mniej niż na kasie w sieciówce. Nie warto nawet wysłać tam CV.

Kandydat Nowy wpis

Czy Hotel Ameliówka zatrudnia studentów?

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Recepcjonista / Recepcjonistka w firmie Hotel Ameliówka? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Op

Z całego serca odradzam pracę w Hotelu Ameliówka. Pracując jako recepcjonista jesteś nie tylko recepcjonistą, ale też sprzątaczką, pokojową, barmanem, kelnerką. Dostajesz mnóstwo zadań bojowych od szanownej pani menadżerki, która jest niemiła nawet dla gości hotelowych. Po zakończonej zmianie musisz szukać pani ukrainki po całym hotelu, która łaskawie cię zastąpi. Kiedy nie ma ruchu w hotelu musisz pracować jako kelnerka, bo przecież nie opłaca się, żeby ta przychodziła. Po wyjeździe gości z pokoju musisz zostawić recepcje i biec na samą górę wyłączyć grzejniki. A na samym początku przygody z pracą w hotelu nikt nawet nie pomyśli, żeby ci cokolwiek pokazać i nauczyć.

Jak w Hotel Ameliówka wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Nie ma tam wyższych stanowisk tam są same robole

Tomasz

To słabo, motywacja do cięższej pracy jest w takim razie zerowa... ;/ A te stawki to minimalna, czy coś więcej?

Atri
@Tomasz

Na koksy nie licz tak powiem

Halina

Nie ma żadnych możliwości jak nie jesteś przyjaciółka z dyrektorka.

Odpowiedź

Choćbyś pracowała całe życie nikt tego nie doceni. O awansie możesz marzyć.

Jaki dress code obowiązuje w Hotel Ameliówka?

Halina

Możesz nawet być w bluzie i dresach. Najlepiej w ogóle tam nie idz.

Dorota

Sytuacja związana z epidemią wpłynęła w różnych spsób na wiele przedsiębiorstw. Czy może ktoś z obecnych pracowników wypowie się jak wygląda obecnie sytuacja w Hotel Ameliówka? Czy pracodawca zapewnia swoim pracownikom odpowiednie środki ochronne typu maseczki jednorazowe i płyny do dezynfekcji?

@Dorota

Wszystko jest zapewnione

PIOTR

Witam, jak w danym momencie wyglqda praca w ameliowce zaszły jakies zmiany w traktowaniu pracowników i wielkości pensji?

@PIOTR

Pracuje tu od 5 lat i zmiany są ogromne

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Hotel Ameliówka?

Wszystko zależy od zaangazowania

JESTEM NA NIE

Zastanówcie się kilka razy i przemyślcie dokładnie zanim zdecydujecie się podjąć pracę w tym miejscu. Z pozoru wszystko wygląda pięknie i kolorowo, ale pod przykrywką obietnic i pięknych słówek kryje się mnóstwo jadu, kłamstwa i matactwa. Nie polecam. Pracownicy może i dogadywaliby się między sobą gdyby nie intrygi dyrektorki. Tacy ludzie nie zasługują nawet na odrobinę szacunku. Zarządzanie za pomocą kłamstw i obgadywania każdego za plecami zamiast powiedzenia prawdy w oczy to szczyt chamstwa i obłudy. Jak do tej pory najgorszy mój pracodawca. Mam nadzieję, że na takich przekrętów już więcej nie trafię.

Joanna

@Ona - skąd zmiana wynagrodzenia za wykonaną pracę? Jakie były warunki umowy zawieranej z pracodawcą? Czy podana przez Ciebie stawka 10zł to na pewno stawka netto? Jeśli umowa podpisana była na innych warunkach możesz ubiegać się o wypłacenie należnych Ci pieniędzy, ale wszystko powinno zostać zawarte w umowie, którą podpisywałaś przed rozpoczęciem pracy.

Ona

Nie polecam pracy w tym miejscu. Odradzam kazdemu. Tyrasz jak wol a na koniec zamiast obiecanych 10zl na reke dostaje sie niecale 7,5!!! Dyrektorka niby mila az rzygac sie chce a obgada za rogiem.

Joanna

A jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia w Hotelu Ameliówka? Chętnie usłyszymy więcej na temat Waszej pracy.

cora
@Joanna

Życzę powodzenia w (usunięte przez administratora)

aga

wiec zatrudniaja może osoby po znajomosci w sensie z polecenia, zawsze miec lepiej takie osoby przy sobie tym bardziej, ze sa aprawdzone i mozna na nich polegac

yugvyugyuhgyuhui
@aga

Jeśli jesteś maszyną pracującą 24-na dobę to jest OK!, za siedem złotych oczywiście i lubisz być obrażana od KOBYŁÓW to życzę powodzenia. pani dyrektor to fajna osoba tylko na wstępie póżniej to typowa prostaczka i chamica....dalej brak słów!!!!Obóz pracy !!!!!!

gorzej_byc_nie_moze

prosze mi wierzyć że ludzie uciekaja stamtąd, a nie ma ofert pracy, bo wszytsko po znajomościach, a 3/4 personelu pochodzi ze wsi w której znajduje się hotel :)

gorzej_byc_nie_moze

ja osobiście jestem mocno wiedziona, nie zycze nikomu zle, ale kiedyś sie przejadą na tym jak traktuja pracowników :)

gorzej_byc_nie_moze

popieram WSZYSTKO co koleżanki wyżej napisały, Dyrektorka to zadufana w sobie osoba, która z nowych kpin i oelg pisanych n temat jej hotelu w internecie śmieje się , gdy pracowałam wydawała sie w porządku, dopóki nie poprosiłam o wolny dzień z poważnego powodu, ona odmówiła mi. Kompletna dezorganizacja, brak ludi do pracy (nie ma co sie dziwić za taka stawkę) , jednym słowem (usunięte przez administratora) a nie hotel !

hotelarz

powiem ci ze certyfikat tripadvisor to sie "kupuje", dwa to jest serwis o pracy a nie o doswiadczeniach klientów

Jak jest teraz?

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Ameliówka - Kielce

• Jak się pracuje w Hotel Ameliówka?

Zobacz opinie na temat firmy Hotel Ameliówka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Hotel Ameliówka
1.4/5 Na podstawie 15 ocen.

Hotel Ameliówka