Opinie o OLIKA by CAYMAN Grzegorz Sypniewski w Ostróda

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy OLIKA by CAYMAN Grzegorz Sypniewski. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie OLIKA by CAYMAN Grzegorz Sypniewski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OLIKA by CAYMAN Grzegorz Sypniewski w Ostróda

Olika pracownik

Ciekawe dlaczego k r z y s i e k nie pracuje. Co tam znów się wyrabia. Nie mógł wytrzymać w magazynie. ??? Nie dzieje się!

Chyba jakaś "życzliwa" osoba ma jakieś swoje ale do tej obsmarowanej Pani. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że stała Pani całymi dniami w sklepie i obserwowała jak sprzedawczynie są ubrane, jak obsługują klientów i co ile i na ile wychodzą. No i skoro poświęciła Pani tyle czasu, uwagi i energii na obserwowanie tych Pań to kiedy miała Pani czas obserwować inne sklepy? Kiedyś pracowałam w tej firmie i nie wiem czy Pani wie, ale są przeprowadzane kontrole (tajemniczy klienci) na których wychodzi wszystko. Pracownik może starać się na oficjalnej kontroli. Ponadto nie wiem jak teraz, ale kiedyś były służbowe ubrania więc nawet gdyby ktoś chciał to nie miał jak cycków pokazać. Jeśli ma Pani nadal nadmiar wolnego czasu i miałaby Pani ochotę pobawić się kolejny raz w podglądacza- konfidenta to proszę o kontakt szelma2013@wp.pl postraszę Pani osobą swoich pracowników:)

Klientka
@Ania

Nie musi Pani straszyć moją osobą swoich pracowników - wystarczająco boją się Pani. Szczególnie uwagi nie przykładam do tego co kto robi ale jeśli chce coś kupić i czekam na otwarcie sklepu tyle czasu to przepraszam- chyba jest coś nie tak.

klientka 2
@Klientka

ale ty masz ewidentnie uraz osobisty do tej pani ze sklepu, bo teraz się czepiasz na otwarcie sklepu, a wcześniej obsmarowalaś kobietkę,że źle wygląda itp. Sporo trudu sobie zadałaś,żeby ja tak oczernić? Ja jakos tam zachodzę i nigdy nie mialam nie milej sytuacji, wrecz odwrotnie. Dla i sklep i pracoiwnicy bomba! :)

Klientka

OPINIA NA TEMAT OBSŁUGI Nie polecam zakupów w Caymanie w Puławach (CH Carrefour) u niskiej szczupłej brunetki. Kompletnie olewa klientów, nie potrafi doradzić w niczym (jeżeli już oderwie się od telefonu oczywiście), sklep puszczony samo-pasem. Niejednokrotne wyjścia na przysłowiową "fajkę" przeciągają się tej Pani z 5 minut do prawie pół godziny. To że tam pracuje to chyba kompletna pomyłka - albo myli sklep z polem ( tłuste włosy- ubiór rodem z epoki średniowiecza)albo próbuje kreować się na 16 letnią laleczkę w mini z cyckami na wierzchu. Baba ok 40 - to już jest niesmaczne niestety. Mimo że ewidentnie nie polecam sprzedawczyni, polecam zakupy w tej sieci ( super ubrania i każdym innym sklepie - Lublin obsługa rewelacja.

obecna

Jak wam sie nie podoba praca to sie zwolnijcie po co wypisywać głupoty ,jak to ą kłamstwa .Pracuje już tyle lat i mogę cos powiedziec na ten temat zawsze mam premię i suuper wypłatę .Moi szefowie są bardzo dobrymi ludzmi .Więc odczepci sie od nich .BOLi was dom ,firma ? tez otwórzcie sobie i zobaczcie co to za chleb.Tylko narzekacie i fałszywie pewnie sie usmiechacie jak sa przy was .Pani Karolina tez jest bardzo mila osoba .Pracuje mi sie pozytywnie .P.KAROLINO niech pani sie nie przemuje tymi głupotami :) A WYYYY SIE ZAAA ROOOBOTĘ WEZCIEEE FAŁSZYWCY

Sprzedawca

Rozmowa przebiegła bardzo miło, nie było żadnych dziwnych pytań. Pani pytała tylko o doświadczenie w podobnej pracy i ogólnie zadawała pytania raczej tylko związane z CV. Przedstawiła jak wygląda praca i zarobki. Całość trwała ok 20 min.

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
?

Wesołych Świąt

Jan

Czytam i czytam te opinie - jestem rozbawiony do łez :) - "Prawdziwy Mateusz W." straszy nieprawdziwego kodeksem karnym i że zlokalizował ip (pewnie 127.0.0.1) :) - Zapomniał że wszystkie jego wypowiedzi da się podciągnąć: - pod naruszeniu przez autora wpisu dóbr osobistych firmy - art. 23. Kodeksu cywilnego; - popełnieniu przestępstwa zniesławienia (art. 212. k.k.) lub znieważenia (art. 216. k.k.); Dziwie się że właściciele do tej pory nie zgłosili tego do odpowiednich służb - przecież znają Mateusza W i jego partnerkę osobiście - nie trzeba ustalać IP wystarczy podać imiona nazwisko i adres

S

Dla uściślenia - Artykuł 190 a kk odnosi się do kradzieży tożsamości oraz stalkingu, którego częścią może być właśnie kradzież tożsamości. Ustawa precyzuje, iż osoba która podszywa się pod inną osobę, wykorzystuje jej wizerunek lub inne jej dane osobowe celem wyrządzenia jej szkody majątkowej lub osobistej, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3 oraz karze finansowej.

Prawdziwy Mateusz W.

Dla przypomnienia artykuł 190- za kradzież tożsamości. GRATULUJE!

Prawdziwy Mateusz W.

Powyższy komentarz został zgłoszony do odpowiednich służb. Pamiętajcie że nie jesteście anonimowi w internecie, dla kogoś takiego jak np. "pracownik miesiąca" odczytanie Twojego adresu IP zajęło 30 sekund, namierzenie Ciebie kolejne 30 sekund. Upomnienie dla Administratora forum, kasuj komentarze obrażające kogokolwiek na forum, a nie komentarze obiektywne, nie obraźliwe, potwierdzone na temat tej "wielkiej firmy" Do wszystkich byłych, aktualnych -ale odważnych pracowników przedstawcie swoją opinie na temat tej firmy! Jestem przekonany, że wasz komentarz będzie podobny w 99% do mojego, który został skasowany!

była pracownica kutno

witam proponuję podpisywać się .. pracownica np. kutno. czyli wpisujemy miasto z którego jesteśmy. a ta miła to masakra - widać ,że to centrala lub Pani Iwona. ja nie polecam tej firmy -pracowałam w kutnie.tragedia. Pan Grzegorz to faktycznie nie ma nic do gadania. Żal chłopa.

pracownica-była:)
@była pracownica kutno

Koleżanko,dlaczego porównałaś pracę w Kutnie do tragedii i masakry? Sprecyzuj:) Zapewne nie dotyczy to gigantycznego,sukcesywnie powtarzającego się przy kontrolach manka. Ani tego,że nie wykorzystałaś dawanej Ci szansy na poprawę sytuacji.Dalej wolałaś czytać za ladą książkę i nie zwracać uwagę na to,że wynoszą Ci towar na kolosalne kwoty.Choć, zapewne nie o to Ci chodzi...uwzięli się na Ciebie! Masz rację - tragedia i masakra. Pozdrawiam:)

MIŁA;))

CO CIĘ TAK BOLI MOJA PREMIA, WIDOCZNIE ZASŁUŻYŁAM SKORO DOSTAJĘ...NIKOGO NIE OBSMAROWUJE I NIE OBGADUJĘ,A LIZUSEM TEZ NIE JESTEM GDYBY TAK BYLO TO BYM SIE PODPISAŁA, PONIEWAŻ NIKOGO TUTAJ NIE OBRAŻAM, A TO ŻE JESTEM ZADOWOLONA Z PRACY TO TEŻ NIC ZŁEGO....CO MAM NARZEKAĆ TAK JAK TY..?

@MIŁA;))

"A LIZUSEM TEZ NIE JESTEM GDYBY TAK BYLO TO BYM SIE PODPISAŁA"- a co ma piernik do wiatraka? :)poczytaj swoje posty wyżej i zobaczysz czy nikogo nie obsmarowałaś, bo to chyba nie fotomorgana;)?! Co do premi nie zazdroszcze Ci jej:) Pracuje w lepszej firmie, zdala od tych "galeriańskich sprzeczek" :)A Ty pracuj gdzie chcesz, wolny kraj! Jak Ci tam dobrze,pensja,atmosfera i godziny pracy Cię zadowalają -to tylko się cieszyć i oddawać się pracy w Cayman! Oby więcej było takich zadowolonych jak Ty, bo na tym forum niestety..to chyba rzadkośc:)

@agnieszka świecie

SKORO NIE PRACUJESZ TO SKĄD MOŻESZ WIEDZIEĆ JAK JEST? WYPISUJESZ NA TEMAT FIRMY W KTÓREJ NIE PRACUJESZ .WEJDZ NA STRONE FIRMY W KTÓREJ PRACUJESZ I TAM WYLEWAJ SWOJE ŻALE .NIE WIESZ KTÓRE POSTY SĄ MOJE, WIĘC NIE MÓW, ŻE KOGOŚ OBRAŻAM, ALBO WYZYWAM.PISZĘ JEDYNIE JAKIE MAM ZDANIE NA TEMAT FIRMY ,"W KTÓEJ PRACUJĘ", A MAM BARDZO DOBRE:)TYM CHYBA NIKOGO NIE OBRAŻAM I NIE WYZYWAM.

@MIŁA;))

Pracowałam w tej firmie (jako studentka) stąd wyrażam swoje opinie :)Mam inne ambicje stad w niej już nie pracuje! A Twoje komentarze są charakterystyczne - pisane wielkimi literami i proszę bardzo Twoje obraźliwe słowa: (chyba,że w Twoim słowniku to nie obraza:)-to gratuluje)"A WIADOMOŚCI Z ŁÓŻKOWEJ KOCHANKI", "A JEŚLI CHODZI O SPRZĄTANE TO NAWET DO TEGO SIĘ NIE NADAJE "itp.Piszesz...."PISZĘ JEDYNIE JAKIE MAM ZDANIE NA TEMAT FIRMY"- jakoś w Twoich postach obsmarowujesz osoby, które mają inne zdanie na temat tej firmy i komentujesz wpisy takich osób. Jak Ty masz prawo wyrażać swoja opinię (pozytywną) -DAJ WYRAŻAĆ JA INNYM ,nawet jeśli jest negatywna!a nie jak ktoś wystawi negatywną opinie to wkraczasz do akcji by tylko tą osobę "zjechać" i się podpisuj -bo moda na tchórzy się zakończyła.

kaśka
@MIŁA;))

A Ty do roboty a nie siedzisz na internecie! Nie za to Ci płacą!

agnieszka świecie

A kto powiedział, że to Pani Iwona? ;) Nie pisałam tego:) Nie ujawnisz się? a w postach wyżej obsmarowujesz równo pewne osoby. To co z Ciebie za tchórz? Łatwo obgadywać innych w ukryciu? Wstyd i żal:) Ale pewnie rozgrzeszenie dostaniesz i tą premie:)W końcu premia jest uznaniowa:)Pozdrawiam wszytskich którzy są na tyle odważni by się podpisać pod postami, które tu umieszczają!:) p.s.Dla zainteresowanych:)- lizus -«osoba schlebiająca komuś wyżej postawionemu dla pozyskania jego względów

oburzona

bluźnierstwa! WSTYD!

doradca Iwony

Pani Iwon często pani pisze ,ze ktoś ma problemy ze sobą , jest taki owaki itp. Wszyscy wiemy ,że to Pani pisze posty. często ktoś pisze ,że to centrala odpowiada. moja rada to Pani powinna iść do specjalisty. proszę się nie ośmieszać więcej. i radze nauczyć się przyjmowania krytyki. to forum dla pracowników i opinii dla GSyp. śMIECH NA SALI co tu się wyprawia. po co pisać ze się jest dobrym, po prostu trzeba się zmienić :) doradzam. A te Pani oczy faktycznie ....

ŻYCZLIWA PRACOWNICA
@doradca Iwony

TWÓJ KOMENTARZ JEST BEZNADZIEJNY.ŻAL MI CIEBIE

@ŻYCZLIWA PRACOWNICA

Czy zauważyliście, że wszystkie komentarze "pochlebne" są napisane w tym samym stylu tj. wielkimi literami, z błędami stylistycznymi,ortograficznymi i interpunkcyjnymi. Podpisy (nick) są różne, ale widać, że pisze to jedna i ta sama osoba, która zapomniała wyłączyć CAPS LOCK:)! To jest śmieszne, bo Wszyscy wiedza kto to pisze:) Trzeba się pogodzić z krytyką , każdy ma prawo do swojego zdania, a po wpisach z tego forum widzę, że praca w tej firmie opłaca się tylko dorabiającym sobie studentkom. Praca ciężka (duża ilość h,sama na sklepie), niewdzięczna (fochy właścicielki, zero podziękowań, użeranie się z klientami)i mało płatna (najniższa krajowa z premią 100 zł (na święta jak dobrze pójdzie)-słabo!). A i ktoś pisał , że to poważna firma, duża, dobrze się rozwijająca- zatem czemu pracownicy nie maja większej pensji i premii od sprzedaży? Jak tak dobrze się rozwija - płace pracowników powinny iść do góry a nie utrzymywać się na poziomie płac z czasów, kiedy firma powstawała.

@agnieszka świecie

WCALE NIE PANI IWONA PISZE TE POSTY....NIE DAM SIĘ SPROWOKOWAC I NIE UJAWNIE SIĘ KIM JESTEM, BO BYSCIE MNIE TUTAJ ZJEDLI, A JESLI CHODZI O PISOWNIE TO NIE PRZYWIAZUJE DO TEGO WAGI ...JESLI CHODZI O ZAROBKI TO TEŻ NIE NARZEKAM, A PRACUJEMY W TEJ SAMEJ FIRMIE....A I PREMIE MAM CO MIESIAC NIE TYLKO NA ŚWÌĘTA...POZDRAWIAM...;))

@MIŁA;))

ZAPOMNIAŁM DODAĆ, ŻE JAK JESTESCIE TACY MĄDRZY I CHCECIE ZARABIAĆ WIELKIE PIENIADZE, TO OTWÓRZCIE WŁASNY BIZNES I ZOBACZYCIE JAK TO JEST A NIE KOMUŚ MÓWICIE CO MA ROBIĆ..NIC NIE STOJI NA PRZESZKODZIE...ZOBACZYMY ILE LUDZI ZATRUDNICIE I ILE IM ZAPLACICIE...;))

zniesmaczona

te forum to żenada. dobrze ,że mamy swoje forum.

AnetaZ

Mateuszek W tak broni "skrzywdzonej" bliskiej mu osoby, która musiała sprzątać u szefowej a potem została zwolniona. Przypomnę mu że sprzątała również u poprzedniej szefowej p. A - i donosiła jej wszystko co działo się w sklepie i co powiedziały jej koleżanki z pracy. To był od zawsze sposób bliskiej mu osoby żeby zostać "kimś" w tej firmie - donosić na wspólpracowników.

bliska
@AnetaZ

A co działo się w sklepie? było co donosić?

@bliska

Gumowe ucho zawsze ma co donosić :) - szczególnie gdy chce być "kimś" a niewiele potrafi

; D

DLA MARUDZACYCH JEST ROBOTA W INNEJ FIRMIE .....MOŻNA MANEKINY WYPROWADZAĆ NA WYBIEGU...;DDD KTO CHĘTNY...? ; D

ble ble

TRZEBA ROZMAWIAC*

Maria.
@ble ble

"A tak z innej kwestji- utrzymanie jednego pracownika kosztuje pracodawcę ok 2500 zł miesięcznie. Więc nidz dziwnego że ten chce dobrze inwestować swoje pieniądze. Sorry ale zwolnienia się zdążają a szefostwo ma prawo grymasić jeśli nie spełniane są ich oczekiwania. SORRY ALE TAKI MAMY KLIMAT. TRZEBA ROZEWIE"pis org.-raczej koszt zatrudnienia pracownika.Jeżeli jesteśmy tacy drobiazgowi,to może jeszcze coś o zysku;jaki zysk wnosi pracownik???,pewnie marny i tylko tak dla idei go utrzymujemy . "Satysfakcja z wykonywanej pracy jest równie ważna, co poziom zarobków. " "Zadowolony pracownik pracuje efektywniej i wydajniej, chętnie podejmuje się nowych wyzwań i mniej stresuje. A to przekłada się też na korzyści w życiu prywatnym Aby pracownik był zadowolony ze swojej pracy, musi mieć też dobrego przełożonego. Dobry szef powinien być przede wszystkim nauczycielem, a nie kontrolerem czy egzekutorem. Większość z nas chce mieć szefa, który dopuści nas do wyrażania własnych poglądów i uwzględni nasze zdanie przy podejmowaniu decyzji. Im mniej stresu w relacjach z przełożonym, tym większe może być nasze zadowolenie z pracy. Warto też dodać, że satysfakcja z pracy idzie bezpośrednio w parze z naszą pozycją w hierarchii przedsiębiorstwa. Nic więc dziwnego, że przełożeni są zwykle bardziej zadowoleni niż ich podwładni." Anna Banaszkiewicz -ciekawy artykuł-polecam

Dla byłych pracowników mam propozycję pracy marzeń ( szansa zostania "kimś" ). Praca marzeń - słońce, woda, piach .... Praca przy betoniarce !!!

Inna Baśka z innym biznesem

Moi drodzy no cóż jeśli ktoś się nie sprawdzi w sklepie w tej firmire( ja go też do siebie nie wezmę) ale może będę miała mniejsze wymagania w posprzątaniu domu (mam mniejszy metraż) ewentualnie jak ktoś jest tak mocno niezadowolony i ma ochotę się przewietrzyc to zapraszam do pracy na wolnym powietrzu (strasznie duuuuuuużżżżżżżżżżaaaa dziaka do adaptacji) zamierzam "sadzic" thuje i inne roślinki. Może ganianie z taczka gnoju od zaprzyjaźnionego gospodarza wam pomoże się realizować i zdobywac nowe doświadczenie. ZAPRASZAM i Pozdrawiam I&G

Zostaw merytoryczną opinię o OLIKA by CAYMAN Grzegorz Sypniewski - Ostróda

• Jak się pracuje w OLIKA by CAYMAN Grzegorz Sypniewski?

Zobacz opinie na temat firmy OLIKA by CAYMAN Grzegorz Sypniewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OLIKA by CAYMAN Grzegorz Sypniewski?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OLIKA by CAYMAN Grzegorz Sypniewski?

Kandydaci do pracy w OLIKA by CAYMAN Grzegorz Sypniewski napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OLIKA by CAYMAN Grzegorz Sypniewski