Opinie o Connectmedica w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Connectmedica. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Connectmedica na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Connectmedica w Warszawa

on

brak szacunku do pracowników, pozytywne komentarze pisane przez Prezesa

Co jaki czas w Connectmedica można ubiegać się o podwyżkę?

Hej VU

Zawsze można zaplusować konkretami. Poczytaj na www, zerknij koniecznie na LinkedIn, rozejrzyj się po rynku i branży. I powodzenia :)

Co powiecie o pracy w firmie Connectmedica? Niedawno szukali kogoś na Account Manager.

Działaj :)
@Iza

Hej, najlepiej porozmawiać osobiście w firmie. O formie zatrudnienia, warunkach płacy. Serio polecam tę metodę. 100% sprawdzone info

Eliza Nowy wpis

Cześć, czy brał ktoś może niedawno udział w rozmowie na Customer Service Representative? Nie ma teraz wglądu do aktualnej oferty ale we wcześniejszej podkreślano, że sam proces ma charakter zdalny. Czy do dziś technicznie nie trzeba zjawiać się już bezpośrednio w biurze? wcześniej pisano o modelu hybrydowym

Możecie opisać jak konkretnie wygląda praca na stanowisku Customer Service Representative? Czytam te zeszłoroczna ofertę, w której podkreślali, że można pracować zdalnie. Ze względu na lokalizacje by mi to odpowiadało, zastanawiam się na ile przy tym współpraca będzie owocna

No ja to bym może i spróbowała, ale chyba ta oferta nie jest teraz nawet otwarta? :) tutaj można tak po prostu się zgłosić na nieaktywne stanowisko i może będą w związku z nim się kontaktować? Niemiecki podali w mile widzianych, ciekawe czy kurs jakiś odpalą po prostu jeśli ktoś nie zna

Let's do it! Nowy wpis

Z doświadczenia: wyślij CV. Zobaczysz, może będą mieli akurat potrzebę na świeżą krew. Działaj. Powodzenia!

Co jaki czas w Connectmedica można ubiegać się o podwyżkę?

Z tego co mi wiadomo

...nie ma odgórnie ustalonych norm., terminów. Negocjujesz indywidualnie.

Ona
@Z tego co mi wiadomo

Jak te negocjacje idą, zbywają pracownika, czy da się wynegocjować coś więcej? :) W firmach niestety różnie to bywa. Wiesz, jakie warunki trzeba spełnić, aby dostać te podwyżkę? Patrzą na wyniki i efektywność, pewnie jeszcze za staż pracy. Coś jeszcze biorą pod uwagę?

Z tego co mi wiadomo
@Ona

Wyniki, efektywność i wartość pracownika z punktu widzenia firmy i jej rozwoju to chyba w każdej firmie podstawa do rozmów o podwyżce.

@Z tego co mi wiadomo

Masz racje, a co z pierwsza częścią pytania niżej? Firma jest przychylna do negocjacji? W moim poprzednim miejscu pracy nawet jakbyś stanął na głowie i był najbardziej sumiennym pracownikiem świata to była ściana pod względem dodatkowych pieniędzy. Tu jak to wyglada? A z awansami jak jest? :)

Hej VU

To są doskonałe pytania na przykład na rozmowę kwalifikacyjną. Od razu pokazują, że myślisz o firmie perspektywicznie i zakładasz długofalową współpracę.

@Hej VU

Czyli można zaplusować na rozmowie takimi pytaniami? :) Masz jeszcze jakieś rady co do rozmowy kwalifikacyjnej? Żeby się jak najlepiej przygotować? Lub może firma podczas twojej rozmowy zadała ci jakieś nieszablonowe pytania?

Hej VU

Nie poważna firma, kilka razy była przenoszona rozmowa rekrutacyjna. Kiedy już doszło do spotkania, ze strony rekruterki problemy techniczne no i WIELKI SZEFU ( z którym miała być rozmowa po prostu nie zjawił się). Pani rekruterka odpisała że skontaktuje my się w innym terminie, zero odzewu. Nie polecam, strata czasu....

Kandydat kiedys
@Kandydat

Hej, a może czasem problemy techniczne zdarzają się każdemu? Ja swoją rozmowę dobrze wspominam, choć ostatecznie wybrałem opcję bliżej domu

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.

bardzociekawa

Skąd administrator ma takie informacje o otwartych procesach? Z tego co widzę, CM szuka na stanowisko Junior HR Administration Specialist. Ogłoszenie znajdziecie na pracuj i linkedIn.

Izabela
@bardzociekawa

Hej ,skoro widziałaś to ogłoszenie jesteś w stanie podać mniej więcej warunki jakie wtedy oferowali? I co z przyjęciami na AM w takim razie? Wiadomo ile osób teraz zatrudniają na tym stanowisku?

bardzociekawa
@Izabela

Warto weryfikować, czy przyjęcia na AM w ogóle były. Pojawiają się tu czasem znikąd informacje wprowadzające w błąd (szczególnie w obszarze: wakat i kwota) na temat otwartych procesów rekru. Z tego co mi wiadomo najlepiej szukać aktualnych ogłoszeń na stronie www/LinkedIn, a nie tutaj :) Pozdrowienia

X
@Izabela

10.000 - 12.000 brutto uOP https://www.pracuj.pl/praca/account-manager-warszawa,oferta,1001759423?sort=0

bardzociekawa - PS.
@X

Ha, ale mi narobiłeś nadziei - ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu

Iza
@bardzociekawa - PS.

Ano, teraz to już w ogóle chyba rok niedługo od niego minie. Czyli te widełki to od 10 do 12 były? To po roku jakie są wzrosty w zarobkach? Znacie nowe widełki? były aktualizowane? I tak ogólnie to w warunkach pracy też się coś zmienia? Pracuje ktoś i się odniesie?

Działaj :)
@Iza

on

brak szacunku do pracowników, pozytywne komentarze pisane przez Prezesa

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Connectmedica?

żenada nie firma

CN to najgorsza firma ever. Praca z prezesem to nieustanne pasmo zgadywania jego nastrojów, mobbingu, krzyków i humorków. Benefity zerowe, podjeście do wieloletnich pracowników również tragiczne. W czasie mojej pracy byla sytuacja, gdzie z pracy odchodzila osoba, ktora pracowala w CN wiele lat, bezposrednio z prezesem i podczas jej pozegnalnego spotkania pracowniczego prezes jako jedyny w firmie siedzial przy swoim biurko i był autentycznie obrażony, że ta osoba odchodzi. Nie polecam. Z mojej perspektywy zero szans rozwojowych, ale jeśli ktoś lubi toksyczną atmosferę to proszę bardzo.

Beata
@żenada nie firma

W 100% prawda. Prezes jest toksyczną osobą, mobbingującą, skazującą pracowników na nieustanne odgadywanie jego huśtawek nastrojów. Sytuacje, w których odejścia pracowników były sprzedawane jako "dłuższy urlop", lub właśnie obrażony Prezes nawet nie pojawiający się na pożegnaniu WIELOLETNIEGO pracownika były na porządku dziennym. Odradzam - kiedyś to miejsce stało ludźmi, którzy balansowali prezesika. Teraz pozostał tylko mobbingujący prezes. Jestem ciekaw, czy zdaje sobie sprawę, jak chorą atmosferę tworzy w firmie, czy żyje na swojej planecie, gdzie wszystko jest kłamstwem i hejtem (w sumie pytanie retoryczne).

@Beata

Niestety to wszystko prawda. Właściciel firmy niszczy ludzi z którymi pracuje. Traktuje ich bez szacunku, zarzuca ogromem pracy, zmusza do pracy w innych swoich biznesach bez umowy i wynagrodzenia. Praca w tej firmie wiąże się z ogromnymi kosztami w zdrowiu psychicznym. Tylko dla desperatów. Nie róbcie sobie tego!

Boom
@żenada nie firma

(usunięte przez administratora), (usunięte przez administratora) prezesa i Pmów. Praktykantow IT prezes sobie wykorzystuje jako tragarzy. Ciekawe czy ciągle wisi bezczelna kartka, 'za nadgodziny nie płacimy'. Zwlekają z podpisywaniem umów i zwodzą pracowników. To miejsce to przystanek w karierze dla każdej ambitnej osoby

a

tez. pracowalem tragedia

Niestety z przykrością muszę napisać, że wszystko to prawda. Traktowanie w pozbawiony szacunku sposób.

Nostalgicznie

Firma to ludzie. A ja ludzi z Connectmedica wspominam bardzo miło. Doświadczenie zawodowe mocno formujące mnie na dalszej drodze

yes yes yes
@Nostalgicznie

Potwierdzam. Najlepszy team ever

Justyna
@yes yes yes

Co powiecie o reszcie aspektów w pracy? Zarobki były adekwatne do wykonywanych obowiązków?

Pan

Zdecydowanie nie polecam. Sztucznie napompowany twór przez mającego problemy emocjonalne szefa. Firma bazująca na podwykonawcach z którymi rozlicza się uznaniowo przez co trzeba się później wstydzić. Praca na bardzo dużych marżach i zdziwienie że nie ma sprzedaży. Osobiście zastanawiam się kto kupuje te usługi w takich cenach i dlaczego? Stosunek do pracowników, podwykonawców tragiczny. Ci których coś jeszcze łączy z CM włażą szefowi są jakoś traktowani. Bez tego nie licz na łaski. Tak traktując ludzi potem jest zdziwiony, że leci na spotkanie do obcego kraju i nikt nawet nie wychodzi się przywitać. Marzy się kolejne przejęcie kasowe np przez I.. Zapomnij przez I i inne. Ciekawe co na to obecny fundusz zarządzający ? Wiele by pisać o Panu I. i jego firmy. Zdecydowanie omijać jako pracownik jako kontrahent również.

W wielkim świecie
@Pan

Dzięki za opinię. Skoro nie było Wam po drodze, faktycznie dobrze, że się rozstaliście i teraz masz szansę realizować swój potencjał gdzie indziej, z ludźmi o podobnych wartościach. Trzymam za Ciebie kciuki

@Pan

Omijać omijać. Narcystyczne osobowości są toksyczne w relacjach w pracy.

Małgorzata
@Pan

A co takiego szef robi, ze piszesz o złym traktowaniu? Firma płaciła chociaż dobrze, czy to tez pozostawia wiele do życzenia?

Statystyka

Zaintrygowana opiniami, aktywowałam dziś opcję premium na LinkedIn, żeby coś więcej podejrzeć na temat firmy i dzielę się informacjami. Może Was to zainteresuje i przyda się podczas podejmowania decyzji o kandydowaniu, ale warto pamiętać, że to dane powstałe wyłącznie na bazie informacji osób, które prowadzą swoje profile na Li. A zatem: W Conncectmedica pracuje 52 osoby (przypominam - wg LI!), mediana okresu zatrudnienia to 3,8 lat. Porównałam sobie to z innymi branżowymi firmami. Są i takie, gdzie ten wskaźnik wynosi 7 miesięcy, choć mocno się zaskoczyłam, bo była to akurat firma z mega przyjaznym, otwartym wizerunkiem. Kolejna firma: świetne działania PR i HR, znana także poza branżą, ma identyczny wskaźnik jak Connectmedica. Inne przypadki, które wzięłam na tapetę również miały wskaźnik oscylujący na tym poziomie, choć jakby poszukać głębiej to znalazłaby się i takie, które mają wyższą medianę (wpadł mi w ręce za to przykład z innej branży: Skanska - 7,2 lata). Ale aż tyle wolnego czasu to ja nie mam. Zostawiam Was z tą informacją i życzę miłej majówki. Peace and love. Wasza Statystyka

Justyna
@Statystyka

Fajnie, że zrobiłaś taką analizę. Trochę mi się to gryzie z negatywnymi opiniami tutaj, bo 3,8 lat można ocenić jako długo okres. Ciekawi mnie czy jest tu ktoś kto mniej więcej tyle pracowal?

@Justyna
@Justyna

Wystarczy zajrzeć na LinkedIn, tam łatwo znaleźć takie osoby, nawet z imienia i nazwiska :)

Dobry myk
@Statystyka

Niezla.srednia. Dzięki za informacje, nie wpadłbym na to, żeby to sprawdzić. Posprawdzamy sobie też innych branżowych pewniaków, w których celowałem..żeby Cv złożyc

ano nim
@Dobry myk

z Liczbami trudno dyskuotować. dzięki!

ETIT
@Statystyka

Fajnie, że w tych czasach jeszcze się komuś coś chce i w dodatku dzieli się wiedzą. Nie wpadłbym na to, pewnie teraz będę sobie sprawdzać inne profile, do których CV wysyłam

Izabela
@ETIT

Ale chyba jak na razie jeszcze tu pracujesz? Chyba, że planujesz odejść?

ETIT
@Izabela

Nic z tych rzeczy :) Ale warto trzymać rękę na pulsie

Siostra statystki
@Statystyka

A tymczasem średni okres zatrudnienia w firmie rośnie - 4,1 lat. Nieźle to wygląda, jak na tę branżę

Zuzanna
@Siostra statystki

Jestem z pokolenia x czyli nie tego, co całe życie w jednym zakładzie... Wg mnie 4 lata to czas, kiedy w firmie jest się na tyle ugruntowanym, że pora na powazny awans. A tu odejścia.... Rozumiem, zety widzą to inaczej.

Siostra statystyki
@Siostra statystki

Nie odejścia. To średnia długość zatrudnienia. Która wygląda na całkiem sporą w porównaniu kilkoma innymi, które podejrzałam na LinkedIn. Też jestem Xem i dla mnie 2 lata w firmie, to czas nie na awans, tylko szukanie dalszej drogi, żeby się rozwijać. Aż w końcu stanęło na tym, że wybrałam własną jdg. Każdemu wg potrzeb, jak widać :)

@Siostra statystyki

Dla mnie też 2 lata to czas się rozejrzeć za czymś nowym. High 5!

alez panie wladzo
@5

A ja polecam. Dobry punkt na start na rynek pracy

Firma Connectmedica poszukuje pracowników na IT Manager w mieście Warszawa. Czy ktoś brał już udział w rekrutacji w tej firmie i może wypowiedzieć się na jej temat? Z ilu etapów się składa?

halkooo

Skąd tu nagle wysyp takich pytań? Dziwna sprawa

Firma Connectmedica rekrutowała na stanowisko Specjalista Ds. Sprzedaży. Czy nadal poszukują pracowników? Średnie zarobki na tym stanowisku wynoszą 5800 .

zainteresow_ANA

Gdzie znajdę link?

Obecnie firma Connectmedica poszukuje na stanowiska Project Manager. Czy ktoś składa CV?

O chętnie!

A podrzucisz link do ogłoszenia? :)

Rozgoryczony dawny pracownik

Zdecydowanie nie polecam pracy w Connectmedice. Brak jakiegokolwiek rozwoju, zero szkoleń i inwestowania w pracownika. Żadnej inicjatywy jeśli chodzi o rozwój, a wręcz przeciwnie - obniżanie kompetencji. Cała struktura przedsiębiorstwa jest błędem. Prezes powinien odejść na drugi plan, ponieważ nie ma wiedzy na temat efektywnego zarządzania. Zamiast trzymać się planu i celów, co chwilę wrzuca zadania, które nie są przez nikogo zrecenzowane. W efekcie on jest wszechwiedzący co dla firmy jest najlepsze. Wbrew pozorom tak nie jest... :) Nie polecam. Firma bez obycia. Z perspektywy czasu dostrzegam jeszcze więcej błędów w jej funkcjonowaniu.

Connectmedica
@Rozgoryczony dawny pracownik

Cześć, dziękujemy, że zechciałeś/aś poświęcić nam chwilę swojego czasu i podzielić się własną opinią sprzed lat. Każdego dnia mocno się rozwijamy i zmieniamy. Wiele się u nas dzieje także w zakresie szkoleń, czy możliwości rozwoju dla naszego zespołu. Zresztą nieraz już o tym wspominaliśmy na tym forum. Liczymy, że masz obecnie pracę, w której dobrze się odnajdujesz. Być może zdecydowałeś/aś się prowadzić własną firmę i nie brakuje Ci obecnie okazji, aby wykorzystać swoje spostrzeżenia dotyczące zarządzania biznesem. Mamy nadzieję, że doświadczenia zdobyte w Connectmedica przydały Ci się w dalszym rozwoju zawodowym. Wszystkiego dobrego w 2022 roku.

Cocobi
@Rozgoryczony dawny pracownik

Ww to opinie Takie sa opinie nasze czyli pracownikow Dzis tak Dzieje sie po ??

Boom
@Connectmedica

Po komentarzach widzę, że jednak nic się nie zmieniło na lepsze w CN przez ponad dekadę.

Na jakie wsparcie w Connectmedica mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Inspektor PIP

Tak.

Teresa
@Inspektor PIP

To super. A ogólnie nie ma problemu z powrotem do pracy po urlopie macierzyńskim?

Nie polecam, stresująca praca, mobbing, wypaliła mnie ta robota i do teraz mam problem z normalnym pracowaniem, bo tak ta praca mi nerwy zniszczyła. Ciągłe pośpieszanie, teksty typu "miało być już gotowe, no ile jeszcze?", podczas gdy nowe zadania są tworzone bez umiaru, wszystko co klient chce i zapłaci... a liczba pracowników z kwalifikacjami do wykonania zadania 2x mniejsza niż być powinna. Ludzie w większości fajni i mili, ale Ci którzy bezpośrednio z górą współpracowali, to często wyglądali jak kłębek nerwów, mylili się ze stresu, czasami to miałem wrażenie, że się rozpłaczą na wideokonferencjach. Moje osobiste doświadczenia z zarządem nie były złe, wydawali się spoko, ale też były mocno ograniczone, a inni opowiadali złe historie i przenosili stres i nerwy na nas. Z pozytywów to bardzo dużo się w tej pracy nauczyłem, bo roboty było od groma, nigdy nie było nudów i była też duża swoboda co do rozwiązań.

Znam to z innej firmy

Brzmi jak opis mojej firmy, a wcale nie pracuję w Connectmedica :)

Notatnik

Wynotowałam sobie kilka słów kluczy z ostatnich opinii o CM: "Wieloletni pracownicy" "bezpośrednio z szefem przez tyle lat" "pożegnalne spotkanie z pracownikiem, który odchodzi po latach" Dziękuję!

@Notatnik

To byś, drogi Notatniku, poległ na sprawdzianie szóstoklasisty. Za czytanie ze zrozumieniem - zero punktów…

Notatnik
@:(

Każdemu według potrzeb

Śledziorek

Jak firma podchodzi do podgrzewania obiadów w mikrofalówce? Ja bardzo lubię ryby i w innej firmie przeszkadzały pracownikom zapachy ryb. Do tego nie mogli zrozumieć że noszę do pracy żywe karpie i trzymam je w umywalkach. A wiadomo dobry obiad z karpia jest najlepszy jak ryba świeża. Czy w Connectmedica byłoby to problemem? Czy firma ma młotek do ubijania świeżych karpi na obiad?

Do_Rada
@Śledziorek

W sprawie karpi polecam stanowisko WWF Polska i innych organizacji walczących o dobrostan ryb i popularyzujących ideę zrównoważonych połowów. Dotyczy także w śledzi.

Warszawa to dobre miejsce dla osób szukających pracy jako Manager? Co powiecie o pracy w firmie Connectmedica?

Kiedyś PL teraz NL

Całkiem sporo informacji o pracy i rekrutacji już tu znajdziecie. Warto pamiętać, że Manager w CM to nie tylko zarządzanie, ale przede wszystkim międzynarodowe środowisko pracy (a zatem język obcy to warunek konieczny). Jeśli interesuje Was udział w projektach niemal na całym świecie (Warszawa to dopiero pierwsza stacja), to koniecznie zaglądajcie też na stronę z rekrutacjami w Connectmedica, śledźcie profile w SoMe, bo tam też pojawiają się informacje o wakatach. i oczywiście powodzenia,

Zostaw merytoryczną opinię o Connectmedica - Warszawa

• Jak się pracuje w Connectmedica?

Zobacz opinie na temat firmy Connectmedica tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Connectmedica?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 8 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Connectmedica?

Kandydaci do pracy w Connectmedica napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Connectmedica