Opinie o Plastic Omnium Auto Sp. z o. o w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Plastic Omnium Auto Sp. z o. o. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Plastic Omnium Auto Sp. z o. o o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Plastic Omnium Auto Sp. z o. o w Gliwice

xyz

I wszyscy z twojej zmiany nie daj się zniszczyć tym oblesnym pomuwieniom.

xyz

Tobiasz zmiana pomaranczowa jest z Tobą.

Czarna:)

Strona ta przeznaczona jest do opisywania warunków pracy,a nie oszczerstw poszczególnych ludzi zarządzających.Proponuję rozmowę z kierownikiem działu tak szybciej rozwiążecie swoje żale.Być anonimowym jest łatwo wysmarować drugiego człowieka trudniej powiedzieć w twarz nie ma odwagi ???????

xyz

Tobiasz nie powinien się przejmować takimi opiniami bo na tyle ludzi co tu pracuje zawsze znajdą się jakie (usunięte przez administratora) którym coś nie pasi.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Plastic Omnium Auto Sp. z o. o na stanowisko Praktykant / Stażysta w dziale Inżynierii Produktu? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
xyz

Mieliście wcześniej p.Lukasa też był zły a może to wy jesteście do bani.

xyz

A te bzdury z Ukrainkkami i Iza to kompletne szaleństwo powinien ktoś za to ponieść konsekwencje, A poza tym nie jedna osoba chciała by być na naszej zmianie bo bynajmniej atmosfera jest normalna,i przestańcie bawić się czyjims kosztem,bo waszyscy którzy piszą takie wolgaryzmy na czyjś temat powinni udać się do psychiatry.

xyz

Wszyscy jesteście kretynami ,wypisujecie takie bzdury ze aż żal czytać,dlaczego nikt mu nie powie tego w oczy,

...

Śmiac mi się chce czytając takie bzdury. Wstyd aby komuś tak (usunięte przez administratora) obrabiac .

xyz

Pracuje na zmianie Tobiasza i nigdy nie słyszałam aby był wulgarny a już na pewno nie dla kobiet.To jakiś absurd jak można tak oczerniac ludzi czy na godziny w głowach wam pomiszaly.

Narzeczona Tobiasza

Dziękuję za opinie o narzeczonym sfrustrowana,niekulturalna,zawiedziona kobieto!!patrząc po loginach i godzinach sama piszesz i sobie odpowiadasz .Żałosne !!!

Operator

A kto jej ( LIDER N) nie miał

Alicja

@M, proszę o publikowanie treści na temat pracy w Plastic Omnium Auto Sp. z o. o, a nie na temat poszczególnych osób.

M

Cala firma to żart, jeżeli nie masz znajomości jak niejaki Arkadiusz M. To o umowie możesz pomarzyć, po 3mies dostał umowę, a po niecałym roku papiery na przezbrajacza....gdzsie to stanowisko obiecano komu innemu... Musi koledze w biurze dobrze pod biurkiem robić, Odradzam prace w firmie bo to wyzysk i praca nad sile....zero poszanowania dla człowieka....

putin

Coż zmiana pana Krispina to porażka przemądrzały jak jasna cholera zero kompetencji + podlizywanie się kierownikom zero własnego zdania i napinka hahah porażka polecam pracę w PO ale trzymajcie się z dala od tej zmiany już nie wspominam o pakowaniu gdzie rządzi pani G. która też chyba pozjadała wszystkie rozumy. Polecam bardzo zmianę Pana Mirka jest kompetentnym brygadzistą zmiany , szanuje pracownika a wręcz potrafi pomóc i zna się na rzeczy właściwa osoba na właściwym miejscu !!!! MAM NADZIEJE ,ŻE GÓRA W KOŃCU ZAUWAŻY I ZWOLNI pana kryspina pan stasiu też miał swoje 5 minut kolej na ciebie :-)

ooooo

Ruchaja ludzi, obiecują jakieś premie a potem i tak ich nie ma. Nie polecam po chyba ze wrogowi hehe

sdfwfwe
@ooooo

Dokłanie, jeden z gorszych zakładów w Glwicach

gladiator

jak z urlopami? fabryka staje czy każdy indywidualnie wybiera urlop?

gladiator

ile obecnie można zrobić na rękę razem z premią?robią też soboty ? i jak płacą za soboty? z góry dzięki za odpowiedź

najlepszy na produkcji

Pracowałem tam, i współczuję ludziom którzy nadal wypruwają sobie tam flaki... Praca na 3 zmiany, w nocy często w dwie osoby na 5 osobowym stanowisku pracy... nie dało się wyrobić więc zderzaki BMW leciały na podłogę. Widziałem zmuszanie ludzi do nadgodzin pod groźbą zwolnienia . Praca głównie za pośrednictwem różnych pośredników pracy. Do dziś nie otrzymałem zapłaty za przepracowane weekendy i nadgodziny.

WiemŻeNieWiem

No to może opowiem pewną historie, pracowałem jakiś czas temu w plasticu nim zawszły te wszytskie wielkie zmiany (połączenie z plastalem) praca do ogarnięcia jak każda wystarczy trochę chęci i zaangażowania. Co do ludzi to wszędzie są Ci "lepsi" i "gorsi", lecz atmosfera zwłaszcza pod koniec mojej pracy była już nie do wytrzymania. Większość osób zamiast pracować zajmowała się pracą innych, a nóż się ktoś potknie a premia wpadnie w ręce? A co do w/w Kryspina to niech ktoś go zapyta dlaczego już nie mieszka na starej dzielnicy może prawdę powie hahahaha.

dingo

Witam! Mam rozmowe kwalifikacyjna w tej firmie na stanowisko operatora maszyn i chciałem sie zapytac czy robota ciezka bardzo jest i jakie są zarobki ? bo czytajac komentarze nie mam ochoty nawet tam iść bo już robiłem na odlewni tłoków i robota cięzka była i przez agencje 2 lata tak spedziłem i był to okres wyjęty mi z zycia wolnego zero nigdy nic nie mozna było sobie zaplanowac a o jakims wolnym np 2 dni wolne dostac mozna było zapomniec , a o lecie to juz mozna zapomniec o jakim kolwiek wolnym . Chodzi mi o prace w Lublinie w PO

walerek
@dingo

Hej Pracowałem w OP w Lublinie w terminie 20015-2016 bo tyle wytrzymałem a i tak o rok za długo .Praca wykanczalnia 3 zmiany na pełnych obrotach bez szacunku dla ludzi no chyba że masz znajomości to może umowę dostaniesz a jak nie to tyraj całymi tygodniami w soboty i niedziele.Ludzie przeważnie młodzi daja sobie wmawiać że pracuja dla sprawy a tak naprawde chodzi o to zeby zasuwali ponad siły i aby brygadziści napychali sobie kieszenie .Brygadziści w większości katastrofa bez wiedzy umiejętności chamscy co dostali stanowisko bo znaja kogoś z góry np.S. Sochal z MLB głąb który pracował na jednej maszynie 3 miesiące dostał umowę za co ? a po następnych 3 został brygadzistą bez żadnej wiedzy ale cóż znajomy kierownika :)ogólnie odradzam nie pchajcie sie w to bagno . No i Sylwia brygadziastka żująca gume jak małpa dynamit kolejna porażka .

C4
@walerek

W odpowiedzi na oszczerstwa pod moim nazwiskiem pragnę tylko napisać ze jeżeli masz mnie za gląba to powiedz mi to w oczy. Skoro pracowaliśmy razem to wpadnij pod firmę to pogadamy Panie Arkadiuszu.

@walerek

Panie Arku Mitura. Nie miales umowy bo piles i czesto miales kaca w pracy. Czego sie spodziewales? Piszesz glupoty na ludzi a zastanow sie i przypomnij jak bylo naprawde. Byles dobrym pracownikiem ale przez twoj problem z nadmiernym uzywaniem alkocholu zaprzepascil Pan swoją szanse. Przykro mi. Zycze powodzenia. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Plastic Omnium Auto Sp. z o. o - Gliwice

• Jak się pracuje w Plastic Omnium Auto Sp. z o. o?

Zobacz opinie na temat firmy Plastic Omnium Auto Sp. z o. o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Plastic Omnium Auto Sp. z o. o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 9 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Plastic Omnium Auto Sp. z o. o